جملات تاکیدی قانون جذب

جملات تاکیدی نقش بسیار مهمی در قانون جذب دارد. اگر فردی بتواند از تکنیک بکارگیری جملات تاکیدی به نحو احسن استفاده نماید، نتایج درخشانی در انتظار او خواهد بود. این جملات برای جذب چیزهای مختلف مثل عشق، ثروت و … به شکل های مختلف بیان می شوند. در این مقاله از سایت بزرگ وان جذب، بهترین جملات تاکیدی قانون جذب در موارد مختلف را برای شما عزیزان جمع آوری کرده و چگونگی ساخت این جملات تاکیدی را به شما عزیزان آموزش داده ایم. با ما همراه باشید.

جملات تاکیدی جادویی

جملات تاکیدی جادويي

تاثیر جملات روی انسان بسیار زیاد است. خیلی ها معتقدند جملات جادویی ای وجود دارد که بیان آن ها نه تنها تاثیرات لحظه ای روی فرد می گذارد، بلکه اگر به صورت مداوم توسط افراد تکرار شود، تاثیرات بلندمدت فوق العاده ای در شخصیت و مسیر زندگی فرد خواهد گذاشت. اگر برایتان این سوال مطرح است که چرا باید از جملات تاکیدی مثبت استفاده کرده و آن ها را بگوییم، بهتر است نگاهی به مقالات روانشناسی که در این زمینه نوشته شده اند بیاندازید. اگر زمان یا حوصله لازم برای این کار را ندارید، هیچ اشکالی ندارد. ما به صورت خلاصه تاثیر جملات تاکیدی جادویی را در زندگی فرد به شما توضیح می دهیم. در این رابطه می توان گفت که از زمان کودکی تا به امروز، هر چه والدین به شما گفته اند و هر چه در جامعه آموخته اید، همگی حاصل جملات و معاشرت هایی هستند که در معرض آن ها قرار گرفته اید.

تاثير ضميرناخوداگاه در كودكي…

در سنین کودکی، پدر و مادر به عنوان دو الگوی اصلی کودک عمل کرده و بخش گسترده ای از شیوه های تربیتی آن ها در جملاتی خلاصه می شود که به کودک خود می گویند. این جملات مثل یک بذر در ضمیر ناخودآگاه کودک کاشته شده و وقتی سن او بیشتر شد، در قالب رفتارهای فردی وی بروز می کند. در این سال ها، فرد بیش از گذشته در معرض اجتماع قرار می گیرد. در اجتماع، هزاران نفر حضور دارند که هر یک با گفتن جملاتی که قالب معاشرت های اجتماعی، تاثیرات کوچک و بزرگی را روی شما می گذارند. در حقیقت از سنین کودکی تا به امروز، تمامی جملاتی که به گوشتان خورده روی شخصیت تان تاثیرگذار بوده اند. در این بین، آن دسته از جمله ها که برای شما اهمیت بیشتری داشته است، تبدیل به باورهایی شده اند که عادت های فکری و رفتاری تان را ایجاد کرده اند. این رفتارها در نهایت مسیر زندگی شما را مشخص کرده و سرنوشت تان را رقم می زند. به همین خاطر می توان گفت تاثیرات جملات و حرف هایی که در زندگی می شنوید بسیار بیشتر از چیزی است که تصور می کنید. این وضعیت هم خوب است و هم بد. جنبه خوب ماجرا این است که افراد می توانند تمام اتفاقات زندگی خود را با استفاده از رفتارهایی که حاصل از جملات مثبت است خلق کنند. جنبه بد نیز دقیقاً همین است؛ چرا که اگر جملاتی که فرد از دیگران شنیده یا خودش به خودش می گوید تاثیر منفی روی باورهای ذهنی اش داشته باشد، مسیر زندگی او به کلی تغییر پیدا خواهد کرد. پس هرگز به این نگاه نکنید که در حال حاضر کجایید و چه کاری انجام می دهید.

از همين الان شروع كنيد!

دقیقاً از همین لحظه که می دانید اختیار زندگی دست خودتان است، جملات مثبت را روانه ذهن تان کرده و تا می توانید باورهای ذهنی و فکری درستی را در ضمیر ناخودآگاه تان ایجاد کنید. باور کنید کسانی که در زمینه های مختلف موفقیت های زیادی به دست آورده و از نظر ثروت، سلامتی و زندگی اجتماعی در سطح خوبی قرار دارند تنها در باورهایی که از مسائل گوناگون در ذهن شان ساخته اند به این وضعیت رسیده و این جایگاه را کسب کرده اند. هر وقت شما هم بتوانید جلوی افکار منفی و فرکانس های بد را گرفته و به جای آن جملات تاکیدی مثبت را در فکرتان بکارید، نتیجه مثبت آن را دیر یا زود مشاهده خواهید کرد. استفاده از جملات تاکیدی مثبت یکی از ساده ترین و البته کاربردی ترین روش هایی است که از آن برای تغییر برخی عادت ها و باورهای فردی اشخاص استفاده می شود. به بیان ساده تر، وقتی شما با استفاده از جملات منفی باعث ایجاد افکار منفی و در نهایت باورها و رفتارهای منفی در خود شده اید، بدون شک با استفاده از جملات تاکیدی مثبت می توانید افکار خوب و مسیر درستی را برای زندگی تان رقم بزنید. فرق جمله تاکیدی مثبت و جمله منفی به این شکل است که مثلاً وقتی شب قصد خوابیدن دارید به جای گفتن جمله «یک روز خسته کننده دیگر تمام شد» بگویید «خدا را بابت روز فوق العاده ای که داشتم شکر می کنم». همین جمله ساده تاثیر فوق العاده ای روی ضمیر ناخودآگاه شما گذاشته و اتفاقات مثبت را سر راه تان قرار می دهد. ما در این دوره جامع آموزش قانون جذب سایت وان جذب، راهکارهای عملی را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید بهترین جملات تاکیدی مثبت را شخصی سازی کرده و با توجه با ویژگی های خودتان ایجاد نمایید. در این قسمت نیز به نمونه هایی از جملات تاکیدی مثبت که می توانید در طول شبانه روز از آن ها برای ساخت باورهای ذهنی مثبت استفاده نمایید اشاره کرده ایم.

 1. امسال بهترین سال زندگی ام خواهد بود.
 2. عشق، ثروت و آرامش به سمت من سرازیر می شود.
 3. به لطف خدا من زندگی بسیار خوبی دارم.
 4. من زیبا هستم و زیبایی ها را به خود جذب می کنم.
 5. پول و ثروت به سمت من روانه خواهد شد.
 6. من عاشق خودم و دیگران هستم.
 7. من شایسته کسب عشق و ثروت هستم.
 8. من می توانم هر روز را عالی و خوشحال بسازم.
 9. من اعتماد به نفس بالایی دارم.
 10. من بسیار پرانرژی هستم و به تمام خواسته هایم می رسم.
 11. من شادی و آرامش را به سمت زندگی ام روانه می کنم.
 12. خداوند مرا دوست دارد و من با تمام وجود عاشق خدا هستم.
 13. من در یک رابطه احساسی فوق العاده هستم.
 14. من روی کارم تمرکز می کنم و به پول زیادی دست پیدا خواهم کرد.
 15. من مشکلاتم را پرقدرت تر از همیشه حل می کنم.
 16. من نمونه یک آدم جذاب و موفق هستم.
 17. عشق و ثروت به سادگی برای من فراهم می شود.
 18. من می توانم همه چیز را با هم داشته باشم.
 19. من قوی ترین مرد/زن دنیا هستم.
 20. من با کمک خدا به تمام خواسته هایم می رسم.

جملات تاکیدی قانون جذب عشق

یکی از بهترین راهکارهایی که برای مثبت اندیشی و جذب عشق و علاقه از آن استفاده می شود، استفاده از جملات و عبارات تاکیدی است. اگر آشنایی حداقلی با قانون جذب و اصول حاکم بر آن داشته باشید، حتماً می دانید در روند این قانون، سه مرحله وجود دارد و فرد برای این که به کمک قانون جذب به نتیجه دلخواه برسد بایستی این سه مرحله را پشت سر بگذارد. اولین مرحله در این قانون، تجسم است. در مرحله تجسم، فرد باید از ذهن خود برای تجسم و تصویرسازی هدفی که به آن فکر می کند استفاده نماید. تصویرسازی خواسته ها و قراردادن خود در جایگاه موردنظر، تاثیر فوق العاده ای در ذهن و باورهای فرد می گذارد. در این مرحله شما می توانید با تصور کردن خود در جایگاهی که دوست دارید، خود را در حال لذت بردن از آن مشاهده کرده و طوری رفتار کنید که انگار همین حالا خواسته تان را دریافت کرده اید.

جملات تاکیدی قانون جذب عشق

پس از تجسم و تصویرسازی، نوبت به احساس خواسته می رسد. وقتی شما همراه با تجسم و تصویرسازی تان سعی در احساس واقعی آن می کنید، باورهای ذهنی تان قوت گرفته و پایه فکری تان محکم تر می شود. اگر احساس خوبی در مورد خواسته تان داشته باشید، شور و شوقی که همراه با لذت است سراغ تان آمده و فرکانس های مثبت از سمت شما منعکس می شود. در قانون جذب عشق، باید احساسی را که می خواهید بین شما و طرف مقابل تان وجود داشته باشد را به طور واقعی کرده و به آن فکر کنید. مرحله بعد از تجسم و احساس، دریافت نتیجه است. در قانون جذب عشق، هیچ چیز قابل مشاهده ای وجود ندارد. یعنی به این شکل نیست که شما یک چیز قابل مشاهده و قابل لمس را ارائه کرده و در ازای آن یک چیز قابل لمس دیگر دریافت کنید. بلکه در این قانون، همه چیز نامرئی و با فرکانس انجام می شود. وقتی بتوانید تصویرسازی درست و احساس واقعی را خواسته تان داشته باشید، بدون این که خودتان متوجه شوید آن را دریافت خواهید کرد.

نقش و تاثیر جملات تاکیدی عشق اینجا مشخص می شود. چرا که شما می توانید با بیان این جملات، هم تصویرسازی درست تری از خواسته تان داشته باشید و هم آن را به شکل واقعی تری احساس کنید. تاثیر جملات تاکیدی قانون جذب عشق زمانی برایتان محرز می شود که دیگر به آن فکر نمی کنید. یعنی شما با گفتن این جملات و تغییر باورهای ذهنی و فکری تان به صورت ناخودآگاه در مسیر جذب عشق قرار گرفته و شرایطی که قبلاً برایتان مطلوب بود را عادی در نظر می گیرید. خاصیت قانون جذب عشق همین است و به همین خاطر خیلی ها وقتی به مراد دل و عشق شان می رسند، به طور کلی نقش قانون جذب و جملات تاکیدی قانون جذب عشق را فراموش می کنند. ما در این قسمت به چند نمونه از جملات تاکیدی قانون جذب عشق که تاثیر فوق العاده ای در ترمیم باورهای ذهنی فرد دارد را برای شما عزیزان آورده ایم. ناگفته نماند شما می توانید از جملات شخصی سازی شده ای استفاده کنید که با توجه به شخصیت و علاقه مندی هایی که دارید، تاثیر بیشتری روی فکرتان می گذارد.

 1. من همسری دارم که با تمام وجود عاشق او هستم.
 2. من با فردی فهمیده، زیبا و دوست داشتنی ازدواج می کنم.
 3. من در زندگی عاطفی خود موفق و خوشحال خواهم بود.
 4. من از بودن در کنار عشقم احساس بسیار خوبی خواهم داشت.
 5. با کسی ازدواج خواهم کرد که علاقه زیادی به او دارم.
 6. عشق و محبت در زندگی من همواره جریان دارد.
 7. من عاشق همسرم هستم و به او افتخار می کنم.
 8. وجود من همواره با عشق است و من فردی عاشق هستم.
 9. من با جذابیت های ذاتی که دارم هرکسی را عاشق خود می کنم.
 10. عشق برای من یک تجربه شیرین و لذت بخش است.
 11. من شایسته بهترین و زیباترین عشق هستم.
 12. زندگی با عشق و محبت با لطف الهی برای من وجود دارد.
 13. من با تک تک سلول هایم عاشق همسرم هستم.
 14. من عشق را می فهمم و عاشقانه همسرم را دوست دارم.
 15. من عشق را مقدس می دانم و عاشقانه زندگی می کنم.
 16. من نسبت به عشقم احساس فوق العاده ای دارم.
 17. همسر من باعشق ترین و بااحساس ترین همسر دنیاست.
 18. عشق بین من و همسرم زیباترین عشق جهان است.
 19. عشق برای من شیرین است و من همیشه در مسیر آن هستم.
 20. زندگی من سرشار از عشق و دوستی است.

جملات تاکیدی گشایش کار

گشایش در کار، یکی دیگر از فواید جملات تاکیدی قانون جذب می باشد. خیلی ها به دلایل مختلفی در شغلی که حضور دارند به مشکل برخورده و نیازمند گشایش در کارشان هستند. اگر شما هم جزو این افراد بوده و در زندگی کاری تان با مشکلی روبرو هستید، کافی است ذهن خود را از باورهای منفی دور کرده و به استفاده از جملات تاکیدی گشایش کار، باورهای غلط را از سر خود بیرون کنید. باورهای غلط شما همان فکرهایی هستند که اجازه ورود ثروت و گشایش در کار و شغل تان را از شما گرفته و کاری کرده اند تا شما با وجود تلاش زیادی که می کنید، به ثروت و درآمد خوبی در کارتان نرسید. خیلی ها که با قانون جذب و جملات تاکیدی گشایش کار آشنایی ندارند، برای گشایش در کار خود و پیدا کردن یک شغل مناسب که در نهایت به داشتن یک زندگی مرفه منجر می شود، هزینه و وقت بسیار زیادی صرف کرده و به نتیجه خوبی هم نرسیده اند.

جملات تاکیدی گشایش کار

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، قبل از هرچیزی از خودتان بپرسید که آیا حاضرید برای گشایش در کارتان دیدگاه خود را نسبت به برخی از مسائل تغییر داده و از این پس به اتفاقات گوناگون با دید بهتری نگاه کنید؟ اگر می خواهید به موفقیت در کسب و کارتان برسید، داشتن احساس خوب موردی است که باید آن را در نظر داشته باشید. اگر احساس شما به زندگی و کارتان بد باشد، هیچ گشایشی در آن رخ نخواهد داد. شما باید به این فکر کنید که برای تجربه عشق، ثروت، شادی و حل مشکلات مختلف پای به این جهان گذاشته و هیچ چیز نمی تواند مانع گشایش کارهایتان شود. اگر شما بتوانید با نیروی ذهن تان جلوی جریان های منفی و فرکانس های بد را بگیرید، کائنات روی خوش خود را به شما نشان داده و می توانید به راحتی در بهترین شرایط بهترین وضعیت را داشته باشید. در بخش قبلی، در مورد تاثیر جملات تاکیدی برای جذب عشق صحبت کرده و نمونه های مختلفی را برایتان آوردیم. در این قسمت قصد داریم به جملات تاکیدی برای گشایش کار اشاره کرده و مواردی را به شما عرض کنیم که تکرار آن ها نتیجه معجزه آسایی روی بهبود باورهای ذهنی تان خواهد گذاشت. اگر در شغل و کارتان با مشکلی روبرو شده اید، این جملات در حل مشکلات شما تاثیرگذار هستند. در واقع جملات تاکیدی گشایش کار باعث می شود تمام حواس پنج گانه فرد برای گشایش کار بسیج شده و در صدد حل آن برآیند. ما در دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب به طور کامل به چگونگی گشایش کار با استفاده از این قانون اشاره کرده ایم و در این بخش هم مرور کوتاهی بر کلیات تاثیر قانون جذب در شغل و کسب و کار خواهیم داشت. به طور کلی، اگر می خواهید تمرکز خود را در شغل تان گذاشته و کارهایتان یکی پس از دیگری روی غلطک بیافتد، باید تمام حواس خود را به کسب و کارتان منعطف کنید.

در این راستا شما می توانید برای گشایش در کارهایتان، خود را در موقعیتی تصور کنید که دیگر مشکلی برای کارتان وجود ندارد. قانون جذب به ما می گوید هرگز نباید نگران چیزی باشید، چرا که تمام مشکلات قابل حل بوده و تمام سختی ها گذرا هستند. پس برای حل مشکلات، اول از همه باورهای ذهنی تان را تغییر دهید. اگر به این فکر کنید که قرار است اتفاقات بدی رخ دهد، این اتفاقات رقم خواهند خورد. در واقع هر رخدادی که در آینده به وقوع می پیوندد، حاصل اعمالی است که از تفکرات فرد برخواسته است. پس اگر به گشایش کارتان فکر کنید، دیر یا زود این گشایش در کارهایتان اتفاق خواهد افتاد. استفاده از جملات تاکیدی گشایش کار یکی از راه های بسیار مفید و آسان برای بهبود باورهای ذهنی و تسریع در گشایش کارهاست. تاثیر این جملات شاید در کوتاه مدت قابل مشاهده نباشد اما تکرار و تمرین این جملات شخصیت فرد را به شکلی رقم می زند که وی در آینده فردی جسور و قدرتمند باشد. برای فردی با این ویژگی ها، گشایش در هر کاری رخ داده و هیچ مشکلی غیرقابل حل نیست. ما در این قسمت به برخی از این جملات اشاره کرده ایم که شما می توانید آن ها را تغییر داده و با سلیقه خود هماهنگ کنید.

 1. من به لطف خدا مشکلاتم را پشت سر می گذارم.
 2. گشایش در کارهای من به زودی رخ می دهد.
 3. من با تلاش و پشتکار خودم مشکلاتم را حل می کنم.
 4. مشکلات من بسیار ساده و قابل حل هستند.
 5. به لطف خدا من می توانم مشکلاتم را برطرف کنم.
 6. کارهای من یکی پس از دیگری حل می شوند.
 7. موفقیت و پیروزی من در کارها به لطف خداوند مهربان حتمی است.
 8. من ایمان‌ دارم مشکلاتم به سادگی برطرف می شوند.
 9. من با ایمان به خدا و قدرت او از پس مشکلات برمی آیم.
 10. مشکلات من مانند یک امتحان الهی هستند، از پس آن ها برمی آیم.
 11. من بهترین عملکرد را در زمینه حل مشکلاتم نشان می دهم.
 12. گشایش در کارها و مشکلات من به سادگی امکان پذیر است.
 13. خداوند عاشق من است و در مسیر حل مشکلات به من کمک می کند.
 14. من با کمک خدا تک تک کارهایم را انجام خواهم داد.
 15. من عاشق خدا هستم و او در حل مشکلات به من کمک می کند.
 16. مشکلات من گذرا هستند و پس از آن ها زندگی من شیرین می شود.
 17. من به سادگی از پس مشکلاتم برمی آیم.
 18. خدا بزرگ تر از مشکلاتم هست و آن ها را حل می کند.
 19. خداوند همیشه به من لطف دارد و من به کمک او مشکلاتم را حل می کنم.

جملات کوتاه قانون جذب

قانون جذب از یک سری اصول و قواعد تشکیل شده که توجه به آن ها در نهایت باعث سعادت و خوشبختی فرد می شود. هزاران هزار نمونه از جملات انرژی بخش و مثبت قانون جذب که تاثیرات بسیار خوبی روی باورهای ذهنی افراد می گذارد در سطح فضای مجازی وجود دارد و خود کاربران نیز می توانند با اطلاع از چگونگی ساخت جملات قانون جذب، موارد جدید را به این موضوع وارد کنند. یکی از بهترین راهکارهایی که کائنات و جهان هستی از آن برای کمک کردن به افراد استفاده می کند، ارسال نشانه های مختلف به آن هاست. این نشانه ها وقتی برای افراد قابل مشاهده و قابل لمس می شوند که فرد با استفاده از اصول قانون جذب، باورهای ذهنی خود را تغییر دهد. اگر شما بتوانید با استفاده از تمام تمرکز خود و حفظ آرامش و کنترل ذهن تان در هر لحظه با کائنات همراه شده و از نشانه هایی که کائنات بر سر راهتان قرار می دهد مطلع شوید، آن وقت بدانید که در مسیر درست قانون جذب قرار گرفته اید. همان طور که گفته شد کلام یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر ذهن افراد است.

معجزه کلام و جملات هم از نظر علمی و هم از نظر تجربی اثبات شده و نیازی به اثبات این موضوع نیست. حال که می دانید با استفاده از بهترین جملات و عبارات تاکیدی می توانید به خواسته هایتان یک قدم نزدیک تر شوید، چرا از آن ها استفاده نمی کنید؟ اگر نمی دانید این جملات چگونه ساخته می شوند، در ادامه همراه ما باشید تا شما عزیزان را با چگونگی ساخت جملات کوتاه قانون جذب آشنا کنیم. در قدم اول، شما باید مضمون جمله را پیش از بیان به صورت کلامی، در ذهن خود مرور کنید. این جمله هرگز نباید به صورت دستوری، امر و نهی یا توهین آمیز باشد. جملات کوتاه تاثیرگذار در قانون جذب جملاتی هستند که تاثیرگذاری بالایی روی افراد دارد. این جمله ها که اغلب با واژه «من» شروع می شود، احساسات فرد را برانگیخته و حس و حال تازه ای به وی می دهد. واژه من یکی از نیرومندترین واژه ها در زبان فارسی است که قدرت تاکید آن بر روی فرد بسیار بالاست. در واقع ذهن تمام افراد به صورت ناخودآگاه هر جمله ای که با واژه من شروع می شود را جدی تر گرفته و به آن به چشم یک راهکار و دستور نگاه می کند. این یعنی وقتی شما با خودتان می گویید «من حتماً در شکست کرونا موفق می شوم» ضمیر ناخودآگاه شما که بخش مهمی از رفتارها و کنش هایتان بر عهده آن است به این باور می رسد که شما باید کرونا را شکست دهید. پس بخش اعظمی از رفتارها و کنش های ناخودآگاه شما به سمت شکست کرونا (یا هر هدف دیگری که تعیین کرده اید) منعطف می شود.

نكته مهم جملات تاکیدی قانون جذب كوتاه

استفاده از زمان حال می باشد. به طوری که شما باید خواسته ها و اهداف تان را به شکلی بیان کنید که گویا از پیش به آن رسیده اید. برای مثال به جای این که از جمله «می خواهم یک فرد ثروتمند شوم» باید از جمله «من یک فرد ثروتمند و خوشحال هستم» استفاده نمایید. این موضوع باعث می شود ذهن تان شما را در جایگاهی که آن را تکرار می کنید تصور کرده و باورهایتان را براساس این جایگاه تعیین نماید. وقتی شما جملات را در زمان حال به کار می گیرید، در واقع بدون آن که واقعاً در آن جایگاه قرار داشته باشید به ذهن تان می گویید در آن وضعیت هستید.

سومین نکته در ساخت و بیان جملات کوتاه قانون جذب، توجه به مثبت بودن جمله است. در حقیقت شما باید آن چه را که می خواهید تاکید نمایید نه آن چه را که نمی خواهید. جالب است بدانید از نظر علمی ثابت شده که ذهن افراد کلمه نه و افعال نهی را در نظر نمی گیرد. یعنی جمله «من نباید وقت خود را تلف کنم» هیچ تاثیر بسزایی در ضمیر ناخودآگاه شما نگذاشته و فایده ای ندارد. بنابراین حتماً عبارات تاکیدی خود را به صورت مثبت بیان کنید تا ضمیر ناخودآگاه شما آن را دریافت کند. از آن جایی که در ضمیر ناخودآگاه، تصور افعال صرفاً در قالب مثبت آن ها انجام می شود، گفتن جملاتی مثل «به آن جا نمی روم» یا «آن کار را نمی کنم» باعث ایجاد تصوراتی به شکل «به آن جا می روم» و «آن کار را می کنم» می شوم. بنابراین به این نکته هم توجه کرده و تا می توانید از جملات مثبت استفاده کنید.

نکته بعدی در ساخت جملات تاکیدی قانون جذب، توجه به خلاصه نویسی است. شما باید عبارات تاکیدی خود را تا می توانید به شکل خلاصه و مختصر تهیه کنید تا به آسانی در خاطرتان ثبت شود. در واقع جملات کوتاه قانون جذب تاثیر به مراتب بیشتری از جملات بلند و طولانی دارد. برای مثال، به جای این که بگویید «من دارای بهترین ماشین قرمز رنگ برند بوگاتی خواهم شد» بگویید «من یک ماشین بوگاتی خواهم خرید». هر چه جمله کوتاه تر و عبارات داخل آن کلیدی تر باشد، تاثیر آن روی ذهن و باور افراد هم بیشتر خواهد بود. با توجه به موارد فوق می توانید بهترین و تاثیرگذار ترین جملات تاکیدی قانون جذب را ساخته و از آن ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده نمایید. در این قسمت چند نمونه از جملات کوتاه قانون جذب را برای شما عزیزان آورده ایم.

 1. من به چیزی که فکر می کنم تبدیل می شوم.
 2. افکار من به واقعیت تبدیل خواهند شد.
 3. من به هرچه فکر می کنم برایم رخ می دهد.
 4. در دنیا هیچ چیز نیست که من نتوانم داشته باشم.
 5. من می توانم به تمام آرزوهایم برسم.
 6. من می خواهم پس می توانم.
 7. من عاشق خودم هستم.
 8. من سرشار از عشق و انرژی مثبت هستم.
 9. من مثل آهن ربای موفقیت عمل می کنم.
 10. من غیرممکن ها را ممکن می سازم.
 11. من راهی جدید و جذاب برای موفقیت می سازم.
 12. من عاشق ثروت و موفقیت هستم.
 13. من به تمام هدف هایم می رسم.
 14. من در جهان تکرارنشدنی هستم.
 15. من بدون سختی به ثروت و عشق خواهم رسید.
 16. من جذاب ترین مرد/زن این اطراف هستم.
 17. عشق، ثروت و شادی حق من است.
 18. من شایسته بهترین چیزها در دنیا هستم.
 19. آرزوهای من روزی برایم خاطره می شوند.
 20. من اتفاقات مثبت را رقم می زنم.

جملات تاکیدی مثبت انگیزشی

جملات تاکیدی مثبت انگیزشی عباراتی هستند که افراد در مسیر رسیدن به اهداف و خواسته هایشان از آن ها استفاده می کنند. وقتی یک فرد شروع به استفاده از این جملات و تکرار آن ها می کند، در واقع ذهن خود را برای پذیرش اهداف جدید و چیزهایی که در سر دارد آماده کرده و زمینه های تغییر و تحولات مثبت را آماده می کند. همان طور که می دانید، ذهن هر فرد از دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است. ضمیر خودآگاه آن قسمت از ذهن فرد است که وی تسلط کامل بر آن داشته و می تواند آن را کنترل کند.در مقابل، ضمیر ناخودآگاه از قسمت از ذهن است که فرد تاثیری در فعالیت آن نداشته و کنترلی هم بر آن ندارد.

جملات تاکیدی مثبت انگیزشی

جملات تاکیدی مثبت انگیزشی جملاتی هستند که تاثیرات مستقیم روی ضمیر ناخودآگاه فرد گذاشته و به این شکل تغییرات ذهنی وی را سبب می شود. از آن جایی که قسمت خودآگاه ذهن هر فرد تنها می تواند در پذیرش چیزهای منطقی و عاقلانه به خوبی عمل کند، در پذیرش بسیاری از جملات انگیزشی ناتوان است. چرا که در این جملات معمولاً از عباراتی استفاده می شود که جنبه انگیزشی داشته و شاید خیلی شبیه به واقعیت نباشد. این جملات در قسمت ناخودآگاه ذهن که دقیقا برخلاف بخش خودآگاه عمل می کند تاثیرگذار بوده و این قسمت از مغز آن را می پذیرد. استفاده از جملات تاکیدی مثبت انگیزشی یکی از تمرینات عالی برای رشد فردی است که باعث هدایت ذهن افراد به سمت موفقیت می شود. تکرار مرتب این عبارات و باور داشتن به آن ها موفقیت را برای فرد دیگر یک چیز غیرممکن نمی داند. پس بهتر است هرچه سریع تر با استفاده از جملات تاکیدی مثبت انگیزشی و قدرت باور ذهن، تغییرات مثبت را در خود ایجاد کرده و به سمت اهداف مشخص شده حرکت نمایید. در واقع جملات تاکیدی مثبت انگیزشی توسط افراد ساخته می شود تا قدرت اثرگذاری بیشتری نسبت به جملات تاکیدی ساده داشته باشد. وقتی صحبت از انگیزه می شود، دیگر شکل عادی از جملات در نظر گرفته نشده و حتماً باید از عبارات و اصطلاحاتی استفاده شود که انگیزه فرد را دوچندان می کند.

این جملات انگیزشی انرژی و اشتیاق فرد را برای کسب اهداف خود بیشتر کرده و حال او را خوب می کند. برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت و خوشبختی، بهتر است جملات تاکیدی مثبت انگیزشی را مناسب با شخصیت خودتان طراحی و ایجاد کنید. این جملات باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشند تا تاثیرگذاری آن ها در سطح مطلوبی قرار داشته باشد. در بخش های بالاتر به ویژگی های یک جمله تاکیدی مثبت اشاره کردیم. حال اگر جمله تاکیدی مثبت ما با چاشنی انگیزه باشد، نکات دیگری باید در آن رعایت شود. برای مثال، جملات تاکیدی مثبت انگیزشی شما هرگز نباید با افعال منفی که فرکانس بدی دارند ساخته شود. همچنین این جملات هرچه خاص تر باشد، تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. در کنار این موارد سعی کنید در بیان جملات تاکیدی مثبت انگیزشی لحن های مختلفی را به کار برده و هربار به شکل جالب تری این جملات را بیان کنید. ما در دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب به صورت کامل به این موضوع اشاره کرده و در کنار بررسی نقش انگیزه در موفقیت افراد، ترفندهای طلایی موفقیت در قانون جذب و ساخت جملات تاکیدی مثبت انگیزشی را به کاربران عزیزمان توضیح داده ایم. شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن مواردی که در طول این مقاله ذکر شده به نتیجه مطلوب خود رسیده و بهترین جملات تاکیدی مثبت انگیزشی را برای شخصیت خاص خودتان ارائه نمایید.

 1. من عشق، موفقیت و ثروت می آفرینم و در کنار خانواده ام از زندگی لذت خواهم برد.
 2. هیچکس تکرار من نخواهد شد و من موفق ترین فرد دنیا می شوم.
 3. من الگویی برای اطرافیانم می شوم تا هربار اسم من را شنیدند، داستان موفقیتم را به یاد بیاورند.
 4. ماندن در گذشته سودی ندارد، من آینده را می سازم.
 5. من خودم را باور دارم و می دانم به آرزوهایم خواهم رسید.
 6. فرصت ها یکی پس از دیگری سراغ من آمده و من از آن ها نهایت استفاده را می کنم.
 7. من از پس تمام کارها برمی آیم و از آن ها درس می گیرم.
 8. وجود من سرشار از حس خوب و مثبت است.
 9. من آینده درخشانی خواهم داشت و به هرچه بخواهم می رسم.
 10. من سزاوار چیزهای عالی هستم و زندگی فوق العاده ای در انتظارم است.
 11. من بهترین ماشین و بهترین خانه را می خرم.
 12. من قوی ترین آهن ربای پول و ثروت در این اطراف هستم.
 13. کسب و کار من، مرا پر از پول و خوشبختی خواهد کرد.
 14. من می توانم و شایسته بهترین ها هستم.
 15. من عشق، ثروت و آرامش را به دست می آورم.
 16. من احساس خوبی به زندگی دارم و عاشق زندگی ام هستم.
 17. من ماشین پول ساز و خلق موفقیت هستم.
 18. من می توانم عشق و ثروت را یکجا داشته باشم.
 19. من می توانم کارهای غیرممکن را به سادگی انجام دهم.
 20. من در کنار خانواده و دوستانم بهترین و شادترین زندگی را خواهیم داشت.

جملات تاکیدی قانون جذب نعمت های خداوند

خدا، دوست داشتنی ترین پنهان دنیاست که تصور آن نمود واقعی عشق است. بسیاری از افرادی که در زندگی خود با مشکلات متعدد روبرو می شوند، با تکیه بر ایمان راسخ و اعتقاد قلبی به لطف خدا از سد این مشکلات عبور می کنند. عده ای اما به دلایل مختلف، آن طور که باید به خداوند متعال ایمان نداشته و به همین خاطر از بسیاری از برکات و نعمت های خدا محروم هستند. یکی از ثمرات و کاربردهای قانون جذب، ایمان به خداوند است. به طوری که شما می توانید با استفاده از جملات تاکیدی خاصی، اعتقاد قلبی خود را به خدا تقویت کرده و نقش او را در زندگی تان پررنگ تر کنید. اگر فردی بتواند با استفاده از اصول قانون جذب به خدا نزدیک شود، آثار و نتایج این اتفاق در زندگی او قابل مشاهده خواهد بود.

فردی که قانون جذب در فکر و باورهای ذهنی او اثر کرده است، نسبت به درد و مشکلات دیگران بی‌ تفاوت نبوده و حتی اگر توان مالی کمک کردن به دیگران را نداشته باشد، از اعماق وجود احساس درد و شرمندگی می کند. این فرد در دل خود می‌ خواهد به افراد نیازمند کمک کند و این یعنی خدا در وجودت او نفوذ کرده است. اگر کسی که به وی بدترین بدی را کرد، فردی که از اعماق وجود خدا را باور کرده و به او ایمان دارد، آرامش و متنات خود را حفظ کرده و درگیری لفظی و فیزیکی با افرادی که به او بدی کرده اند ایجاد نمی کند. این فرد تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا همه را ببخشد و از اعماق وجود خود به دیگران نیکی کند. وقتی یک فرد بخشش را سرلوحه کار خود قرار دهد، جلوی فجایع احتمالی را خواهد گرفت. یکی از این فجایع، قضاوت پیدا کردن قلب وی است که با نبخشیدن رخ می دهد. ما در سایت وان جذب تمام تلاش خود را کرده ایم تا با ارائه مطالب باکیفیت و دوره های آموزشی جامع، احساس ایمان و خداپرستی را در کاربران خود تقویت کرده و به آن ها کمک کنیم. انشاء الله خدا بهترین‌ و زیباترین اتفاقات را برای همه شما بندگان خوب رقم زده و شما عزیزان را به خواسته‌ های قلبی تان برساند.

 1. خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که به من عطا کردی.
 2. من احساس بسیار خوبی دارم و این احساس نشات گرفته از عشق خداست.
 3. من به خدا ایمان قلبی داشته و تمام کارهایم برای جلب رضایت اوست.
 4. خدای من بسیار مهربان است و من عاشق او هستم.
 5. برکت فراوان و نعمت روز افزون لطف خدا به من است.
 6. ایمان به خدا باعث خوشبختی و خوشحالی من است.
 7. رابطه من با خدا رابطه بسیار شیرین و دلچسبی است.
 8. من از اعماق وجودم عاشق خداوند هستم.
 9. خدایا شکرت بابت شغلی که دارم و نعمت هایی که به من دادی.
 10. من هرچه دارم از خداست و عاشق او هستم.
 11. من به خدا ایمان قلبی دارم و با تمام وجود او را حس می کنم.
 12. هر سختی و مشکلی که خداوند سر راه من قرار داده به صلاح من است.
 13. من با خدا هستم و از این بابت احساس شادمانی و قدرت می کنم.
 14. عمیقاً باور دارم خداوند مهربان و زیبا تمام خواسته های مرا اجابت می کند.
 15. ایمان من به خدا هر روز بیشتر و عمیق تر می شود.
 16. من با تمام سلول های بدنم خداوند را حس می کنم.
 17. حضور خدا در زندگی من باعث آرامش خیالم است.
 18. باور دارم به قدرت هرچه تمام تر به تمام اهداف زندگی ام به کمک خدا دست پیدا می کنم.
 19. خداوند عاشق بندگانش است و من هم خدا را واقعاً دوست دارم.
 20. رابطه من و خدای من یک رابطه قلبی و عاشقانه است.

جملات تاکیدی قانون جذب ثروت

پول و ثروت فراوان برای هرکسی شیرین و لذت بخش است. در واقع اغلب افرادی که قصد استفاده از قانون جذب را دارند، مایلند با کمک این قانون و راهکارهای آن ثروت بیشتری کسب نمایند. پول، رفاه و خوشبختی تنها در صورتی برای افراد محقق می شود که آن ها باور داشته باشند می توانند به این درجه برسند. جملات تاکیدی زیادی درباره جذب ثروت و پول در زندگی وجود دارد. خیلی ها تصور می کنند قانون جذب تنها برای جذب ثروت کاربرد دارد اما این طور نبوده و ثروت تنها یکی از دستاوردهای قانون جذب است.

جملات تاکیدی قانون جذب ثروت

با استفاده از قانون جذب می توان ثروتمند شد به شرطی که قبل از هر چیزی به فکر ثروتمندی دست پیدا کرد. یک باور ثروتمند، باوری است که فرد را روز به روز در مسیر کسب ثروت تقویت کرده و ذهن او را آماده پذیرش ثروت فراوان می کند. بسیاری از مردم، به جای این که فکر و ذهن خود را آماده دریافت ثروت و پول فراوان نمایند، با فکر کردن به چیزهای دیگر وقت و انرژی خود را هدر داده و در مسیر اشتباهی قدم می گذارند. در واقع این افراد به چیزهای منفی فکر می کنند.

مثلا نداشتن پول خرید یک خانه یا عدم برخورداری از دارایی لازم جهت خرید ماشین و مواردی از این دست. وقتی تمرکز و انرژی فردی به سمت این چیزها می رود، ارتعاشات منفی به سمت او سرازیر شده و پول و ثروت از وی دور می شود. اگر هدف شما از دنبال کردن قانون جذب کسب ثروت فراوان است، تمام چیزهایی که در این قانون ذکر شده را باید مو به مو عملی کنید. یکی از مهم ترینِ این موارد، استفاده از جملات تاکیدی قانون جذب ثروت می باشد. جملات تاکیدی قانون جذب ثروت مواردی هستند که باید به صورت شبانه روزی و در تمام شرایط توسط فرد تکرار شود تا به این صورت ملکه ذهن وی گردد. ما در این قسمت به برخی از این جملات اشاره کرده ایم.

 1. من سزاوار ثروت و پول فراوان هستم.
 2. من مثل یک آهن ربا ثروت و پول را به سمت خود می کشانم.
 3. ثروت باورنکردنی از طریق روش های مختلف به سمت من می آید.
 4. من فکری غنی دارم و ثروتمند شدن در خون من است.
 5. من لیاقت کسب پول و ثروت فراوان را دارم.
 6. من از منابع موجود بیشترین پول و ثروت را حاصل می کنم.
 7. ثروت و پول فراوان دائماً در زندگی من وارد می شود.
 8. پول و ثروت بدون سختی و به آسانی توسط من بدست می آید.
 9. من فردی ثروتمند خواهم شد و به تمام آرزوهایم خواهم رسید.
 10. من لیاقت پول و ثروت فراوان را هزاران بار دارم.
 11. زندگی من توام با ثروت زیادی خواهد شد.
 12. من هیچ مشکل مالی ندارم و ثروتمند بودن یکی از ویژگی های من است.
 13. من عاشق پول و ثروت هستم.
 14. من عاشق شمردن اسکناس های پول هستم.
 15. من با پول به آرامش و عشق خواهم رسید.
 16. من صاحب ثروت فراوانی هستم و پول خدمتکار من است.
 17. من می توانم ثروت زیادی را نگهداری و داشته باشم.
 18. من با استفاده از ثروتی که کسب می کنم به موفقیت های زیادی خواهم رسید.
 19. من با ثروت و دارایی های بسیار زیادم شناخته خواهم شد.
 20. من فردی ثروتمند، بی نیاز و غنی هستم.

جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت

قانون جذب چیزی است که همه ما کم و بیش راجع به آن چیزهایی را شنیده ایم اما کمتر کسی به طور دقیق و اصولی از این قانون و راهکارهای آن استفاده می کند. خیلی ها با تصور این که می توانند با استفاده از این قانون به موفقیت برسند، قانون جذب را دنبال کرده و به آن اهمیت می دهند. نمی توان تاثیری که قانون جذب در ایجاد باورهای ذهنی و موفقیت افراد می گذارد را نادیده گرفت اما توجه بیش از اندازه به این قانون نیز چندان مفید نخواهد بود. در واقع، افراد باید از قانون جذب به عنوان یک ابزار زمینه ساز برای موفقیت استفاده کرده و آن را در مسیر درست به کار بگیرند. یکی از بهترین راهکارها در این رابطه، استفاده از جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت می باشد. این جملات، جملاتی هستند که با استفاده از عبارات خاص ایجاد شده و مضمون آن ها همسو با چشم انداز موفقیت افراد است.

جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت

افرادی که می خواهند با استفاده از جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت شان قدم رو به جلویی بردارند، کافیست این جملات را به صورت مرتب و در وضعیت های مختلف با خود تکرار نمایند تا از تاثیرات اعجاب انگیز آن زندگی بهره مند شوند. اگر بتوانید برای خواسته هایی که در زندگی دارید وقت و انرژی مناسبی صرف نموده و ذهن خود را آماده موفقیت کنید، بدون شک به هدف تان خواهید رسید. جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت، انگیزه افراد را بیشتر کرده و باعث می شود آن ها بیشتر تلاش کنند.

همچنین این مطلب را نیز بخوانید: چگونه از کائنات درخواست کنیم؟

استفاده از این جملات هیچ هزینه ای برای فرد به همراه نداشته و وقت زیادی را از او نمی گیرد. پس شما هم دست به کار شده و به جای فکر کردن به چیزهای اشتباه و فرکانس های بد، از جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت استفاده نمایید تا به زودی شاهد پیروزی ها و موفقیت هایتان شده و آن ها را جشن بگیرید. این جملات ذهن شما را برای دریافت موفقیت و شادی آماده می کنند. این جملات که یکی از راه های بسیار موثر در بکارگیری قانون جذب برای رسیدن به اهداف می باشد، هیچ محدودیتی را برای فرد ایجاد نکرده و پس از گذشت مدت زمان مشخصی، ذهن او را دچار تغییر و تحولات مثبت می کند. قانون جذب، یک قانون جهانی و اثبات شده است که براساس آن اگر فردی به چیزی فکر کرده و آن را در ذهن خود پرورش دهد، در طول زندگی اش جذب آن چیز شده و با آن روبرو خواهد شد.

این قانون بر تمام اعمال و افکار فرد حاکم است و نمی توان به صحت آن ایرادی وارد کرد. با علم نسبت به این موضوع، حال وقت آن است که شما هم از تاثیرات باورنکردنی این قانون برای رسیدن به موفقیت و خواسته هایتان بهره مند شده و با بکارگیری جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت، یک قدم به موفقیت نزدیک تر شوید. ما در دوره جامع آموزش قانون جذب سایت وان جذب به صورت مفصل و کامل به نقشه راه موفقیت در قانون جذب پرداخته و ابعاد مختلف آن را بررسی کرده ایم. همچنین در این دوره به شما یاد داده ایم که چگونه می توان از جملات اختصاصی با تاثیرات بی نظیر برای کسب موفقیت استفاده نمود. اگر تمایل به آشنایی بیشتر با این موضوع دارید، حتماً هرچه سریع تر آن را تهیه کرده و از محتوای ارزشمند آن برخوردار شوید. در آخر، به چند نمونه از جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت که تکرار روزانه و حتی شبانه آن ها می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر زندگی افراد بگذارد را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

 1. من می توانم اتفاقات مثبت و پرسود را به صورت روزانه به خود جذب نمایم.
 2. من توانایی حل مشکلات و رسیدن به موفقیت را دارم.
 3. من می توانم به جایگاهی که مد نظرم هست برسم.
 4. موفقیت من در تمام جنبه های زندگی رخ می دهد.
 5. من فردی مثبت اندیش، خیرخواه و موفق هستم.
 6. من به هر چیزی که علاقه داشته باشم می رسم.
 7. من بدون طی کردن مراحل سخت و طاقت فرسا به موفقیت و مراد دلم می رسم.
 8. من با افراد موفق و خوشحال زیادی سر و کار دارم که باعث موفقیت من می شوند.
 9. من از شاد بودن و موفقیت دیگران لذت برده و خوشنود می شوم.
 10. تغییر و موفقیت من در دستان خودم می باشد و من به آن می رسم.
 11. من در تمام اوقات در تلاشم تا انرژی مثبت ایجاد کرده و آن را به دیگران هدیه کنم.
 12. من با استفاده از تجربیات گذشته، موفقیت آینده را می سازم.
 13. موفقیت و رسیدن به آرزوها تخصص من است.
 14. من قدرت و علم کافی برای رسیدن به موفقیت را دارم.
 15. موفقیت چیزی است که در خون من وجود دارم و به آن می رسم.
 16. من موفق می شوم و الگویی برای دیگران خواهم شد.
 17. من فردی موفق با ثروت و عشق فراوان هستم.
 18. من فردی موفق هستم که برای دیگران هم موفقیت می خواهم.
 19. من در مسیر موفقیت هستم و روز به روز پیشرفت می کنم.
 20. موفقیت و خوشبختی از آن من است.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بهترین مطالب را برای شما عزیزان آماده کنیم. چنانچه مایلید اطلاعات کامل تری در زمینه جملات تاکیدی قانون جذب کسب کرده و با اصول و ترفندهای این قانون بیشتر و بهتر آشنا شوید، حتماً از دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب استفاده نمایید. پرعشق و پرپول باشید!

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

‫2 دیدگاه ها

 1. سیدامید حسینی گفت:

  سپاس و دست مریزاد از پست بسیار عالی و مطالب بینظیرتون.. دستتون رو ب گرمی میفشارم و با قدرشناسی میبوسم.. مانا باشید

 2. دمت گرم. خیلی ممنون که این جملات را در اینجا قرار دادید انشاالله خداوند به شما خیر بدهد. ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا