کوین ترودو

بزارید از همین الان بگم، قرار نیست به شما یک سخنران معرفی کنم، آنتونی رابینز هم کسی است که راجب موفقیت سخنرانی و سمینار های زیادی برگذار می کند اما حقیقتا هیچ مدرکی وجود ندارد که اثبات کند آنتونی رابینز میلیونر شدن خود را مدیون فروش همین دوره هایش نبوده! درواقع این افراد فقط با سمینار ها و کتاب ها و دوره هایشات به پول رسیدن و جالب است که این پول نهایتا چند میلیون دلار است و در مقابل سرمایه کوین ترودو هیچ چیز نیست!

اما کوین ترودو قبل از اینکه اقدام به سخنرانی و فروش دوره کند، یک میلیاردر آمریکایی بود که صاحب بیش از ۵۰ شرکت و چندین رسانه مشهور بریتانیایی بوده است، حرف های کوین کاملا تجربی است و خودش با همین تکنیک ها به هرچه که خواسته رسیده و وقتی این تکنیک ها را آموزش داده و به اشتراک گذاشته که مطمئن شده کاملا کاربردی هستند.

کوین ترودو سخنران انگیزشی قانون جذب نیست!

کوین حتی اول کتاب خود بیان میکند که این یک کتابی انگیزشی نیست و قانون جذب را کاملا علمی با استدلال های منطقی بیان می کند، او به شما نمی گوید اگر بنشینید و فقط مثبت اندیش باشید پول سرازیر می شود یا از شر بدهی هایتان خلاص می شوید!

حتی اگر مخالف سرسخت قانون جذب باشید، بعد از گوش دادن به مطالب کوین ترودو کاملا متقاعد می شوید مگر اینکه نه منطق، علم و تجربه را قبول نداشته باشید! و اینکه شما میفهمید مشکل اصلی کتاب و فیلم راز چه بود و چرا خیلی ها حتی نتیجه برعکس از این موضوع گرفتند!

کوین ترودو کیست

کوین ترودو کیست؟

میتوانم در رابطه با سن یا خانواده یا همسر کوین ترودو صد ها خط مطلب بنویسم اما میدانم که شما از توضیحات اضافه و کسل کننده خوشتان نمی آید، بنابرین فقط نکات مهمی را درباره این مرد شگفت انگیز بیان میکنم که فهمیدن آن برایتان مفید باشد.

کوین ترودو (Kevin Trudeau) یک تاجر، کارآفرین، نویسنده، بازیکن حرفه ای بیلیارد است که بیش از ۵۰ شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی سالانه بیش از ۲ میلیارد دلار دارد و مالک چند شبکه ماهواره ای در بریتانیا می باشد.

خلاصه داستان اینگونه است که کوین ترودو به ثروت چند صد هزار دلاری در جوانی میرسد و در همانجاست که با گروه های مخفی از جمله برادر هود آشنا می شود و رشد خارق العاده العاده و واقعی ترودو شروع می شود! رشد کوین ترودو از نظر مالی و اعتبار به شدت بالا می رود به به ثروت میلیارد دلاری در سال میرسد به طوری که به یک فرد مشهور در آمریکا تبدیل می شود.

این شخص تصمیم می گیرد که از گروه های مخفی خارج شود و راز های اصلی ثروتمندان که نسل به نسل منتقل میگشت را برای عموم مردم آشکار کند، که به دلیل سمینار ها، کتاب ها و دوره هایی که برگذار کرد به یک فرد جنجالی در این ۱۵ سال اخیر تبدیل شد. در این مورد بیشتر حرف میزنیم اما الان به این موضوع بپردازیم که جریان گروه های مخفی چیست؟

جریان گروه های مخفی چیست؟​

اگر به گروه های مخفی اعتقاد ندارید، در این مورد به زودی یک PDF کوتاه خواهیم ساخت و لینک آن را در این قسمت درج می کنیم.

اگر نگاهی تاریخی از چند هزار سال پیش تا الان به جامعه داشته باشیم میبینیم که همیشه افرادی بودند که ثروت عظیمی را در دست داشته اند و نسل به نسل این ثروت منتقل می شود، این افراد خود را برتر می دانند! اکثر آنها معتقد اند که فقط خودشان لیاقت این ثروت های بزرگ هستند و به خودشان پسوند ژن خوب را هم می دهند، جالب است بدانید که از ترامپ در همین باره سوال می شود که چطور آنقدر خوب پیشرفت کردید و از همین عبارت ژن برتر استفاده می کند.

تاحالا از خودتان پرسیده اید که :

 • چطور بعضی افراد از ۰ به ۱۰۰ می رسند؟
 • چطور بعضی افراد در ۳ سال راه ۳۰ ساله را می روند؟
 • چرا پولدار های واقعی هر روز پولدار تر می شوند؟
 • چرا میلیاردر های بزرگ راجب موفقیت و پول کتاب یا سمینار برگذار نمی کنند؟

آنها دنبال رقیب نیستند!​

ابتدا جواب سوال آخر را می دهم، توجه کرده ایید که پولدار های واقعی مانند بیل گیتس، مارک زاکربرگ، ترامپ، وارن بافت و… درباره موفقیت و پولدار شدن کتابی ننوشته اند؟!! اگر هم کتابی درباره آنها وجود دارد، نویسنده آن کتاب خودشان نیستند بلکه بر اساس مصاحبه ها و سایر سخنان آنها یک کتاب نوشته شده اما واقعا جواب این سوال میتواند کل نگرش شما را به زندگی تغییر دهد!

بله، آنها دنبال رقیب نیستند. اکثر افرادی که راز واقعی جذب هرچیزی را می فهمند نمیخواهند تمام عموم مردم از آن خبر داشته باشند، آنها خودشان را برتر می دانند و خود را لیاقت ثروت های میلیارد دلاری و پادشاهی میدانند. میلیاردر های واقعی هر روز پولدار تر می شوند، بیل گیتس در سال ۲۰۱۷ (اگر اشتباه نکنم)، میلیارد ها دلار را صرف امور خیریه کرد اما در سال بعدی باز هم در صدر جدول ثروتمندترین افراد جهان قرار داشت! امکان ندارد شما چنین افرادی را ببینید که یک روز ورشکسته شوند و تا الان هم چنین چیزی دیده نشده.

گروه فراماسون، برادر هود، ایلومیناتی و…

درباره گروه فراماسون همین الان میتوانید این مقاله را در ویکی پدیا بخوانید، درباره وجود گروه های مخفی هیچ شکی نیست و ما نمیخواهیم زیاد وارد این بحث شویم، فقط در همین حد توضیح دهیم که کوین ترودو عضو گروه برادر هود بود که وظیفه این گروه کشف اسرار قوانین جهان هستی و آموزش آن بود، کتاب ها و مطالبی که در این گروه ها گفته می شود در هیچ جای اینترنت پخش نخواهد شد و فقط اعضای این گروه می توانستند آن ها را مطالعه کنند و بخوانند.

کتاب های کوین ترودو

دو کتاب جنجالی کوین ترودو

اولین کتابی که درسراسر جهان به خصوص آمریکا به شدت جنجال به پا کرد کتابی بود به نام: درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید ( Natural Cures They Don’t Want You to Know About) در این کتاب شیوه درمان بیماری ها را با استفاده از مواد طبیعی و راهکار های ساده و ارزان بیان کرده بود و بعد هم به فساد مالی در سیستم دارویی و درمانی آمریکا و کل جهان پرداخته بود، این یک حقیقت است که شرکت های دارویی دنبال پول بیشتر هستند نه دنبال ساده ترین روش طبیعی! نه دنبال سریع تر خوب شدن بیماران! هرچند که بیماران دیرتر خوب شوند و بیشتر هزینه بپردازند، سود بیشتری نسیب این شرکت ها می شوند

حتی اگر برای یک درصد با خودتان میگویید این امکان ندارد یا این شرکت ها کثیف نیستند یا ….، از شما می خواهم همین الان بروید و فیلم ممنونم که سیگار می کشید را ببینید!

این یک فیلم آمریکایی است از زندگی نامه فردی که مسئول فروش بزرگ ترین شرکت سیگار بوده. در یک قسمت فیلم آشکارا بیان می شود که شرکت های سیگار به گروه های تحقیقاتی پول می دهند که بگویند سیگار مضر نیست و اتفاقا خوب است (می توانید در این باره حتی تحقیق کنید، در چندین سال اول که سیگار آمد، هیچ بحثی از مضر بودن آن نبود و حتی پزشکان برای رفع سردرد هایشان در بیمارستان سیگار می کشیدند).

از یک طرف دیگر در فیلم میبینید که این مدیر با افتخار می گوید که شرکت سیگار ما هر روز دارد چیزی در حدود ۵۰۰ نفر را می کشد و بعد اینکار خود را اینگونه انسان دوستانه جلوه می هد که سیگار باعث توازن و کنترل رشد جمعیت می شود که این کثیف ترین دیدگاهی است که یک انسان می تواند داشته باشد.

نام کتاب دوم کوین ترودو دقیقا همین است که برگرفته از سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد، در این سمینار مهم ترین راز های به دست آوردن ثروت، خوشبختی، شریک زندگی و هرچیزی که می خواهید را توضیح داده است، سمینار آرزوی تو دستور توست ابتدا با قیمت ۱۰ هزار دلار در کوه های آلپ برگذار شد که اجازه فیلم برداری داده نشد و فقط فایل صوتی آن ضبط شد که بعد از اتمام سمینار، محتوای آن تبدیل به کتابی شد با همان اسم؛ یعنی کتاب آرزوی تو دستور توست.

تبلیغات

این کتاب همانند کتاب اول کوین به شدت جنجالی شد و هر دو کتاب آن تا ۲۶ هفته جزء پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز بودند و بیش از ۵ میلیون نسخه از کتاب های این شخص در سراسر دنیا به فروش رفت که علت هم بسیار ساده است، وقتی خود من کتاب آرزوی تو دستور توست را خواندم، فورا آن را به دوستانم معرفی کردم چون واقعا کتاب های این شخص فوق العاده هستند و همانند کتاب های دیگر تئوری های کسل کننده و تکراری را ارائه نمی دهد.

زندانی شدن کوین ترودو

زندانی شدن کوین ترودو!

معلوم است که وقتی با سازمان غذا و داروی آمریکا یعنی FDA و این سازمان های مافیایی و بدتر از آن گروه های مخفی در بیفتی، زندانی می شوی اما واقعا دلیل زندانی شدن کوین ترودو به شدت غیر منطقی است! زیرا گفته شده که به دلیل اینکه مدرک و شواهد و مجوزی برای حرف هایش نداشت، به ۱۰ سال زندانی شدن و مبلغی حدود ۳۰ میلیون دلار جریمه شد! این کاملا یه حکم عجیب در آمریکاس که فردی حتی بخواهد بخاطر دروغ گفتن در کتاب هایش ۱۰ سال زندانی شود!!

به شدت این حکم عجیب بود و این قدرت گروه های مخفی را نشان میدهد! قطعا آنها بخاطر حرف هایی که کوین ترودو افشا کرد اینکار را با اون کردند تا نتواند به فعالیت خود بیشتر از این ادامه دهد و جالب است که وقتی مقاله ویکی پدیای انگلیسی این شخص را می خوانید از همان اول جلوی اسم کوین ترودو از صفت کلاه بردار استفاده شده که واقعا یک ناحقی در حق این فرد بشر دوستانه بود.

خلاصه، جریان این مرد شگفت انگیز بسیار طولانی است و یک مقاله برای آن کافی نیست، به زودی همین صفحه آپدیت می شود و به آن ویدیو و ایبوک های بیشتری اضافه خواهیم کرد.

اهمیت مفاهیم پایه ای

کوین ترودو به مفاهیم پایه ای و ریشه ای به شدت اهمیت میدهد به طوری که در کتاب خاطره ای بسیار زیبا از معبد شائولین تعریف می کند، این خاطره طولانی است و پیشنهاد میکنم خودتان به آن گوش دهید اما خلاصه آن این است که استاد معبد به کوین می گوید ما یک جمله بسیار مهم داریم و آن این است که:

اینکه ۱۰۰۰ فن را یک بار تمرین کرده ای مهم نیست، مهم این است یک فن را ۱۰۰۰ بار تمرین کرده باشی

و جالب است بدانید که اتفاقا بروسلی هم یک جمله بر همین اساس دارد که می گوید: از کسی نمی ترسم که هزار فن را یک بار تمرین کرده بلکه از کسی میترسم که یک فن را هزار بار تمرین کرده است و اتفاقا همین موضوع هم یکی از دلایل اوج گرفتن بروسلی بود زیرا در مفاهیم پایه ای به شدت خارق العاده بود و یک نوع مشت زدن ساده را آنقدر تمرین کرده بود که وقتی در استودیو فیلم برداری می خواستند از آن فیلم بگیرند، مجبور بودند حرکات مشت زدن بروسلی را آهسته کنند تا در فیلم حرکات دست بروسلی معلوم باشد!!

کوین ترودو

۵ مفهوم پایه ای از نظر کوین ترودو

از نظر کوین این ۵ مفهوم پایه ای هستند و به شدت باید به آنها توجه کنید، در همین ۴ فصل رایگان ابتدایی که برای شما قرار دادیم درباره هر مفهوم به صورت مفصل صحبت می شود پس در این مطلب ما فقط خلاصه ای از آنها ارائه می دهیم.

 • اولین مفهوم این است که به چه کسی گوش می دهید
 • دومین مفهوم، ظرفیت یادگیری بود.
 • سومین مفهوم، ترازوی آموزش و پیشرفت بود.
 • چهارمین مفهوم، چهار فرایند ذهنی بود.
 • پنجمین مفهوم، در چهار فرایند بالا استاد شوید.

درواقع این ۵ مفهوم موضوعات مقدماتی کتاب هستند که خیلی هم اهمیت ویژه ای دارند اما بعد از ذکر این ۵ مفهوم، کتاب راز های بزرگی را در رابطه با قانون جذب در میان می گذارد طوری که هیچ سوال بی پاسخی در ذهنتان بی جواب نمی ماند. کوین حتی توضیح داده چرا خیلی ها با فیلم راز موفق نشدند، چرا خیلی ها با اینکه مثبت اندیش هستند اتفاق های بدی برای آنها می افتد و چرا اتفاقا بعضی ها که منفی هستند اتفاق های خوبی برایشان رقم می خورد و … .

جواب تمامی سوال ها آنقدر منطقی هستند که شما به راحتی همه آن ها را قبول می کنید، زیرا وقتی بحث هم منطقی باشد و هم علمی و هم روانشناسی، دیگر دلیلی برای مخالفت باقی نمی ماند مگر اینکه تمام هدفتان این باشد کوین ترودو را نقد و رد کنید که در این صورت بخاطر تعصب فکری هیچ حرفی را قبول نمی کنید.

به چه کسی گوش می دهید؟

این به شدت مهم است که دارید به چه کسی گوش می دهید، آیا برای ثروتمند شدن به کسی گوش می دهید که خودش ثروتمند نیست؟! آیا به کسی گوش می دهید که خودش ثروتش را از فروش دوره های آموزش ثروت به دست آورده؟ (مانند آنتونی رابینز و صد ها نمونه معروف دیگر که حتی نمونه های ایرانی آن را هم داریم) یا آیا به کسی گوش می دهید که بدون مشاوره دادن و فروش کتاب، خودش میلیاردر شده و گردش های میلیاردی را تجربه کرده؟!

حتی کوین ترودو با اینکه خودش یک میلیاردر خودساخته بوده اما می گوید من اینجا پیامرسان هستم! پیامرسان گروه هایی که سالانه بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار گردش مالی دارند! کسانی که کل نفت جهان، کل رسانه های جهان را در دست دارند! بله دوستان عزیز شما باید به راز های مهم این افراد گوش دهید زیرا اینها پولدار های واقعی هستند نه کسانی که با فروش دوره یا کار های ساده توانسته اند میلیون دلار در سال به دست آورند.

کوین ترودو

ظرفیت یادگیری از نظر کوین ترودو

کوین به شما نمی گوید فقط مثبت اندیش باشید و مدیتیشن کنید تا پول و خوشبختی سرازیر شود! نه! درست است که در کتابش راز های شگفت انگیزی را در میان می گذارد اما اکثر سخنان آن کاملا منطقی هستند به طوری که حتی افرادی که قانون جذب را قبول ندارند هم نمی توانند این سخن ها را رد کنند.

برای مثال کوین می گوید فراموش نکنید که رهبران همیشه در حال مطالعه هستنند، کوین یه بحث علمی خیلی مهم را در این قسمت بیان می کند و آن هم مربوط به کانال های نورنی است، برای مثال شما ۱۰ سال است عادت کرده ایید که کتاب نخوانید و کانال های نورونی کتاب خواندن در مغز شما وجود ندارد و به احتمال زیاد کانال های منفی زیادی بخاطر جامعه و افکار اشتباه آن در مغزتان ساخته شده است.

خوشبختانه اگر چند ماه برای مثال فقط روزانه چند صفحه کتاب بخوانید، این کانال های نورونی برای شما ساخته می شود و اینکار تبدیل به عادت می شود. برای مثال کسانی که می خواهند بدنسازی را شروع کنند در چند ماه اول شاید به زور اینکار را انجام دهند اما بعد از یک سال اگر حتی یک روز ورزش نکنند احساس بدی دارند و انگار چیزی از زندگی آنها کم شده.

البته کوین ذهنیتی برای شما می سازد که بتوانید از همان اول به راحتی هر کاری که می خواهید را شروع کنید، حرف های کوین دیدگاه های شما را عوض می کند، بدون نیاز به دیدن ویدیو های انگیزشی هر روز انگیزه شما بیشتر می شود زیرا با راهکار هایی شما را رو به رو خواهد کرد که چند ها قرن است در حال اجرا توسط افراد ممتاز جامعه است.

کوین ترودو در کتاب خود می گوید ظرفیت یادگیری همان چیزی است که اگر متوقف شود، پیشرفتتان متوقف می شود.

ترازوی آموزش و پیشرفت کوین ترودو

ترازوی آموزش و پیشرفت یکی از مهم ترین راز هاست که در ابتدای کتاب می گوید و همان ابتدا ذهن شما به چالش کشیده می شود زیرا این حرف بر خلاف تمام باور و منطق شماست اما وقتی که تا آخر به حرف های کوین ترودو گوش می دهید کاملا این موضوع را درک می کنید و درک کردن این موضوع یعنی درک کردن این راز بزرگ.

یکی از مشکلات فیلم راز این بود که این مطالب را زیاد توضیح نداده بود و از آدم ها می خواست تا فقط باور کنند اما کوین ترودو می گوید شما ابتدا باید مطالب را منطقی قبول کنید و بعد شروع به باور کردن کنید مگرنه باور بدون منطق، به مرور زمان قدرت خود را از دست می دهد.

فرض کنید یک ترازو مانند جدول زیر دارید، یک طرف آن چرا و یک طرف آن چگونگی انجام یک کار است

چرا

چگونه

کار های ذهنی کار های عملی
افکار عملکرد
خواسته ها تلاش فیزیکی
رویا ها تکنیک ها
اهداف استراتژی
نگرش اقدام
فرایند ذهنی نقشه
مقصد فعالیت
ارتعاش برنامه ریزی
نیت راهکار
احساس چطوری

سوال: مگر شما نمی گویید که آلبرت انیشتن و توماس ادیسون گفته اند که ذهن انسان قوی ترین فرستنده و گیرنده امواج است. چرا امروزه درباره این مفهوم علمی در علوم پیشرفته صحبتی نمی شود و ما چیزی نمی بینیم؟

جواب این سوال را می توانید در این فایل پادکست زیر گوش دهید:

بخشی از متن کتاب کوین ترودو در باره این ترازو:

تئوری می گوید (کلمه تئوری را از عمد به کار می برم) اگر فقط روی قسمت انگیزشی کار کنید و به سمینار های انگیزشی بروید که پیوسته روی انگیزش شما کار شود، باید بدانید که در چنین سمینار هایی، مردم با انگیزه بسیار، اما نادان سمینار را ترک خواهند کرد. آنها با انگیزه اند ولی نمی دانند دقیقا چه کاری باید انجام دهند. از طرف دیگر بعضی سمینار ها خسته کننده هستند که تنها تکنیک، مهارت، چگونگی و روش انجام کار را یاد می دهند. اینگونه است که فد سمینار را ترک می کند درحالی که همه چیز را می داند اما هیچ کاری انجام نمی دهد چون انگیزه ندارد.

سخنرانی کوین ترودو

پس تئوری می گوید: وقتی شخصی را آموزش می دهید، باید تعادلی بین انگیزش و نگرش شخص و آموزش تکنیک ها برقرار کنید. علت طرح این مطالب آگاه شدن شما نسبت به هر دو طرف این ترازو است. وقتی که در حال یادگیری اطلاعات جدید هستید، باید هر دو (قسمت پچرا و قسمت چگونه) را یاد بگیرید. تئوری می گوید بایستی به طور مساوی از هر طرف یاد بگیرید.

دوست من! این تئوری بالا یک افسانه است که می خواهد شما را شکست خورده نگه دارد. افسانه هایی که عمدا توسط طبقه حاکم در ذهن شما کاشته شده است….

ادامه این بحث را پیشنهاد میکنم خودتان در نسخه رایگانی که قرار دادیم گوش کنید، شاید باورتان نشود اما کوین ترودو به شما اثبات می کند که ۹۹/۹ درصد فقط سمت راست ترازو یعنی چرای مطلب مهم است و فقط یک صدم درصد (۰/۰۱) چگونگی مهم است! اگر نمی توانید باور کنید پس بروید کامل به حرف های کوین گوش دهید.

۴ فرایند ذهنی یادگیری کوین ترودو

کوین ترودو این ۴ مرحله را اصل پایه و مهم ترین بحث در کتاب خود می داند که می گوید همیشه باید به آن توجه داشته باشید

 • نا آگاهی و نا شایستگی: یعنی نمی دانید که چه چیزی نمی دانید!
 • آگاهی و نا شایستگی: در اینجا شما می دانید که نمی دانید
 • آگاهی و شایستگی: زمانی که شما می دانید که می دانید.
 • نا آگاهی و شایستگی: زمانی که شما می دانید و همه چیز به طور اتوماتیک انجام می گیرد.

الان می توانید جواب آن سوال را بفهمید که چرا فرزندان پولدار های واقعی، بدون اینکه به کلاس خاصی بروند باز هم همانند نسل قبلشان پولدار می مانند و حتی پولدار تر می شوند! جواب سوال ربطی به ژنتیک ندارد بلکه همه این موضوع ربط به تربیت و چیز هایی است که فرزند از پدر خود میبیند و به صورت خودکار در ذهنش ثبت می شود.

این یعنی به صورت خودکار به مرحله ۴ میرسند فقط با دیدن کار ها و گوش دادن به حرف ها و تقلید از شیوه کار پدر یا مادر پولدارشان! (جالب است بدانید کسانی که از راه دزدی و امثالهم به پول می رسند، نسل بعدی آن شخص تمام پول را به باد می دهد زیرا پدر یا مادرش شایستگی نداشته اند). شاید فکر کنید این بی عدالتی است اما نه این بی عدالتی نیست! عدالت یعنی اینکه همه ما می توانیم با نگرش صحیح نسبت به این جهان هستی، هر آنچه که می خواهیم را به دست آوریم، بله این یعنی عدالت.

اگر فقیر به دنیا اومدی تقسیر تو نیست اما اگر فقیر از دنیا بری این تفسیر توعه #بیل_گیتس

جمع بندی این مطلب

درکل خیلی خوشحال میشم که نظرتون رو برای این مطلبی که نوشتنش ۱۰ ساعت زمان برد بیان کنید، چون باید میدیدم چطور میتونم به بهترین شکل حسم رو نسبت به کوین ترودو و مطالب مهمی که از اون یاد گرفتم انتقال بدم و خود این موضوع و سرتیتر ها چند ها ساعت وقتم رو گرفت، واقعا خوشحال میشم اگر این مطلب براتون جذاب بود اون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید.

این مقاله به زودی نیز آپدیت می شود و درون آن ویدیو + نکات مهمی قرار خواهیم داد.

می خواهید راجع به قانون جذب اطلاعات بیشتر به دست آورید؟ پیشنهاد می کنیم حتما حتما مقاله رایگان زیر را مطالعه کنید:

قانون جذب چیست؟ (مقاله مهم)

‫27 دیدگاه ها

 1. ممنونم خیلی خوب بود

 2. سلام و درود بیکران و سپاس فراوان با طراوت های عاشقانه و پربرکت طلايی خداوند گنج العرش عالم الغیب جاودان زیبای عزیزم، بهترین مخلوق و موهبت محبوب عزیز آفریدگار هستی بخش و تجلی بخش عشق و عزت روز افزون جهانيان زیبای عزیزم ❤️🌹 همواره در آغوش بزرگ و توانای خداوند علم و درایت، در جوار خوبان و عزیزانتان با عشق و رسالت الهی شایسته تان می درخشید ❤️🌹 مدت های زیادی بود که میخواستم این کتاب و علم را بدست بیاورم اما امکان تهیه را نداشتم❤️🌹 گردآوری هایتان ارزشمند هست و کمال قدردانی را از جناب استاد نیکوخردمند بزرگوار عزیزم کوین ترودو و شما (موهبت های محبوب و عزیز خداوند) را دارم❤️🌹 در اوج می درخشید ❤️🌹 فوق‌العاده عالی هست ❤️

 3. امیرمحمد گفت:

  کوین ترودو در لین، ماساچوست، متولد شد و تحصیلات خود را در دبیرستان سن مری که یک دبیرستان خصوصی مخصوص کاتولیک‌ها در شهر لین است ادامه داد. او در سال ۱۹۸۱ از طرف مدرسه محل تحصیلش به عنوان یکی از آینده دارترین استعدادهای مدرسه معرفی شد.[۱] منبع: ویکی پدیا

 4. من سمینار ارزوی تو دستور توست رو از سایتتون خریدم واقعا فوق العاده بود
  انقدر حالمو خوب کرد که همون روز اول 5 ساعت از فایلو پشت سر هم گوش دادم
  خیلی ممنونمممم

 5. سیدطاهرهاشمی گفت:

  سلام خداقوت دوست عزیز،
  وقتی چیزی رو یاد گرفتی و اونو آموزش دادی تو مرحله یادگیری بیشتر هستی.
  کوین ترودو.

 6. سلام درود بر شما من فرکانس انرژی مثبت را از خلال این نوشته شما دریافت کردم سپاسگزارم موفق باشید

 7. سلام ممنون از زحمات من ازبین تمام استادای موفقیت با یک احساس قلبی به کوین تردو اعتقاد دارم

 8. حسام موحدیان گفت:

  خیلی عالی بود تمام مطالب رو خوب توضیح دادید انشالله به بهترین ارزوهاتون برسید

 9. کوین ترودو کسیه که زندگیو منو کامل متحول کرد، درآمد از 3 میلیون تومن به بالای 30 میلیون تومن توی یک سال رسیده، دلیلی نداره بخوام اینجا تبلیغ کنم وقتی که این سایت کوین ترودو نیست و کسی هم بهم پول نداده! واقعا اینو از ته دلم میگم که از کوین ترودو چیز هایی یاد گرفتم که هیچکس یادم نداد

  1. خدایا مرا پاکیزه بپذیر گفت:

   چجوری؟

 10. سلام. خیلی عالی و جامع بود.ب همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما و حتما این کتابارو بخونید..

 11. عالی و جامع ممنونم ازت دوست من

 12. محمدرضا جعفری گفت:

  سلام
  از تلاش و زحماتتون بسیار ممنونم
  مطالب ارزنده ی بود
  شاد و سربلند باشید
  در پناه خدا

 13. ۱۰ ساعت زمان برده
  نصف بیشتر مطالب را خود کوین نوشته و گفته
  ولی مجموعا خوب بود👍

 14. بسیار عالی نوشتین سپاسگذارم از وقتی که گذاشتین من وویسهاشو گوش داده بودم ولی اینجوری یه مرور مجدد کردم و دلم خواست باز گوش کنم عالی بودین

 15. ممنون ک وقت گذاشتید.استفاده بردیم

 16. دمتون گرم واقعا عالی بود 💚💪🦋

 17. دمت گرم ایولله داری واقعا درود به شرفت محکم و استوار به راهت ادامه بده🙏❤🌹

 18. رامین شیر محمدی گفت:

  عاللللللیییییییییی بود دستت درد نکنه

  1. واقعا دمت گرم کار سختی بود اون همه مطالبتو خلاصش کنی برامون ممنونم
   انشالله موفق باشی

 19. عالی عالی واقعا دمت گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا