انرژی کیهانی چیست؟

این ایده که شما می­توانید با انرژی کیهانی «یکی» شوید و از آن برای شکل دادن به واقعیت خود استفاده کنید، شاید در ابتدا خیال­پردازانه به نظر برسد. با اینحال وقتی که نظریه­ی تأیید­کننده­ی این ایده را با دقت بررسی می­کنیم، متوجه می­شویم که همه چیز انرژی است و همه­ی ما قدرت تأثیرگذاری بر آن را داریم. تمام آنچه که برای این کار نیاز دارید، به دست آوردن چند مهارت است. در اینجا نگاهی عمیق به نحوه­ی یکی بودن با انرژی کیهانی خواهیم داشت. ابتدا درمورد طبیعت انرژی کیهانی توضیح خواهیم داد، سپس توصیه­هایی برای گسترش انرژی کیهانی شما ارائه خواهیم داد. بعد از آن چهار راهبرد قدرتمند برای استفاده از انرژی کیهانی در انتقال واقعیت خود پیشنهاد خواهیم کرد. درنهایت به شما می­گوییم چگونه می­توانید آنچه را آموخته­اید با تکنیک­های قانون جذب ترکیب کنید.

انرژی کیهانی چیست؟

حال در سایت وان جذب ببینیم انرژی کیهانی چیست؟ انرژی کیهانی چیزی است که ماده را می­سازد و در عوض ماده چیزی است که تمام آنچه را که می­بینیم و احساس می­کنیم، از آن ساخته می­شود. آلبرت اینشتین اولین کسی بود که دریافت همه چیز از انرژی ساخته شده است، البته توجه داشته باشید که این عقیده که ما می­توانیم واقعیت­های خود را شکل دهیم، یک واقعیت فیزیکی است، نه بخشی از یک فلسفه­ی اندیشمندانه. علاوه بر این، انرژی پدیده­ای ابدی و دائمی است، و نه می­تواند به وجود آید و نه از بین می­رود. میزان و نوع انرژی­ای که هم­اکنون در اطراف شماست، همان انرژی­ای است که 100 یا 500 سال قبل بود و تا 300 سال بعد هم همان خواهد بود. ما با نگاه به هرچیزی می­توانیم آن را تغییر دهیم. به عنوان مثال، آزمایش معروف دوشکاف در فیزیک کوانتوم ثابت کرد که یک ذره­ی نور می­تواند همزمان در بیش از یک مکان حضور داشته باشد. در ضمن، آزمایش دیگری بر روی صدای تصادفی نشان داد که تمایل شخص برای شنیدن صدای بیشتری در یک گوش، باعث می­شود که میزان صدا در آن گوش بیشتر شود. و شما می­توانید از همین قدرت برای تأثیرگذاری بر جسم، ذهن و دنیای اطرافتان استفاده کنید.

چگونه انرژی کیهانی خود را افزایش دهیم؟

انرژی کیهانی

شما می­توانید گسترش ارتباط خود با انرژی کیهانی را به انواع و اقسام روش­های بسیار ساده آغاز کنید. مهم­ترین کاری که باید انجام دهید این است که با میل و رغبت خود انرژی کیهانی شناخته شده را هدایت کنید. شما می­توانید این کار را از طریق یک تمرین خلاقانه انجام دهید، مانند ایجاد یک تابلوی آرزوها که نشان­دهنده­ اهداف شما است، یا با در نظر گرفتن یک دفتر یادداشت جهت توصیف نحوه­ی تغییر دنیای اطرافتان. علاوه براین، از آنجایی که هر انرژی، انرژی شبیه به خود را جذب می­کند، لذا شما سعی خواهید کرد تا حد امکان فضای مثبت در اطراف خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، می­توانید خود را هر روز ملزم به ابراز محبت و مهربانی نسبت به یک غریبه کنید، و یا حداقل یکبار در هفته کمک کردن به یک دوست. همچنین، داشتن یک دفترچه­ی قدرشناسی شما را به تمرکز بر 3 تا 5 چیز که هر روز بابت آن شکرگذار هستید، تشویق می­کند، که شما را سرشار از انرژی مثبت می­کند و این خود انرژی مثبت بیشتری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

با دانستن اینکه انرژی کیهانی وجود دارد می­توانید واقعیت خود را شکل دهید

حال که درک بهتری از انرژی کیهانی دارید و با میزان ظرفیت خود برای ارتباط با این انرژی صرفاً با زندگی و تفکر خوشبینانه­تر، خوب آشنا هستید، بیایید برویم سراغ این که چگونه می­توانید با استفاده از انرژی کیهانی، واقعیت خود را متحول کنید. چنانچه به دنبال یافتن یک دوست یا همسر جدید، شغل رؤیایی، تمول مالی، یا هر چیز دیگری هستید، چهار تکنیک زیر به شما در اظهار هرآنچه که می­خواهید در زندگی خود تغییر دهید، کمک خواهد کرد. با ترکیب راهبردهای مثبت­اندیشی فوق­الذکر با این تمرینات، تبدیل به یک آهنربای تغییر خواهید شد.

استفاده از سیستم فعالسازی شبکه­ای

به ساده­ترین زبان ممکن می­توان گفت، RAC (سیستم فعالسازی شبکه­ای) شما عبارت است از شبکه­ای از یاخته­های عصبی در مغز شما که در تمرکز بر هرآنچه که به آن علاقه دارید، به شما کمک می­کند. RAC این امکان را برای شما فراهم می­کند که موضوعات نامرتبط را از ذهن خود پاک کنید، به عنوان مثال سروصداهای پس زمینه، در حالی که شما سعی دارید به سخنان کسی گوش دهید. و همان­طور که بر اساس تجربیات زندگی روزمره­ی خود می­دانید، وقتی به موضوعی بیشتر توجه می­کنید، آن موضوع در دنیای ذهنی شما برجسته­تر می­شود. این نشان­دهنده­ی کارکرد RAC شما است. شما با متمرکز کردن (یا تمرکز مجدد) توجه خود بر آنچه که می­خواهید خلق کنید، می­توانید مهار RAC را در راستای اهداف خود در دست بگیرید. به عنوان مثال، برای جذب مثبت­اندیشی هر چه بیشتر به زندگی خود، توجه خود را به زیبایی­های دنیای اطرافتان معطوف کنید. یا هدفی را که به دنبالش هستید در ذهن خود تصور کنید، و حال ببینید با چه سرعت بیشتری به سمت آن حرکت خواهید کرد.

وضعیت خودآگاهی شما می­تواند واقعیت شما را تغییر دهد  

نکته­ی دوم اینکه، شما باید بیشتر به وضعیت خودآگاهی خود و چیزهایی که بر آن تأثیر می­گذارند، توجه کنید. راجع­به این موضوع فکر کنید که چطور بسته به وضع و حال شما واقعیت متفاوت به نظر می­رسد، در شرایطی که الکل نوشیده­اید، دارو مصرف می­کنید، و یا دچار مشکل بزرگی شده­اید. با تأثیرگذاری بر وضعیت خودآگاهی خود می­توانید دو کار برای ایجاد واقعیتی شادتر و موفق­تر انجام دهید. اول اینکه موضوعاتی را که باعث تشویش و نگرانی و ناپایداری ذهنی شما می­شود، کنار بگذارید، و یا حداقل کاهش دهید. علاوه بر این، به چیزهایی توجه کنید که باعث می­شوند احساس مثبت به شما دست دهد، یا چیزهایی که دنیای اطرافتان را غنی­تر و پرارزش­تر می­کنند. برای بعضی از انسانها، موسیقی این نقش را بازی می­کند، یعنی در همان لحظه طوری شرایط بودنشان را تغییر می­دهد که واقعیت موجود را به صورتی سازگار بازآرایی می­کند. برای برخی دیگر، فعالیت­های بدنی قوی­تر عمل می­کند و یا خلق آثار هنری.

بر آنچه که می­خواهید تمرکز کنید

همان­طور که در حال جمع­آوری انرژی­های مثبت هستید، عامل تمرکز، کلید اصلی مهار کردن و استفاده از انرژی کیهانی در راستای تغییر دنیای شما است. تمام مواد پیرامون ما از جنبش امواج انرژی تشکیل شده­اند، و قوه­ی ادراک ما همان چیزی است که تعیین­کننده­ی نحوه­ی ساختار و چیدمان انرژی در اطراف ما است. به عبارت دیگر، اگر بر روی آنچه که واقعاً می­خواهید متمرکز بمانید، انرژی شما کششی را بر انرژی­های اطراف شما اعمال می­کند که خودشان را به صورت آنچه که شما می­خواهید درک کنید، شکل می­دهند. اما سؤال اینجاست که چگونه می­توانید بر روی چیزی متمرکز بمانید؟ تعدادی از توصیه­هایی که در قسمت قبل برای ایجاد اندیشه­ی مثبت ارائه دادیم، در اینجا نیز به کار می­آید، مانند تابلوی آرزوها یا رؤیاها و یا ثبت مشخصات زندگی مطلوب نظر شما در یک دفتر یادداشت. هر چند، علاوه بر این کار شما ممکن است از ابزارهایی همچون جملات تأکیدی (عباراتی در مورد خلاصه­ی آنچه می­خواهید، و مدام در ذهن خود تکرار می­کنید) استفاده کنید. به عنوان مثال، ممکن است هر روز صبح به خود بگویید «من هر روز به شغل رؤیایی خودم نزدیکتر می­شوم»، یا «من عشقی را که لایق آن هستم، جذب خواهم کرد».

باورها کلید اصلی هستند

درنهایت، تأکید دائمی ما بر تأثیر مثبت­اندیشی به این معنا نیست که شما باید از بخش­های منفی­تر وجود خود صرفنظر کنید؛ بلکه شما باید باورهایی را که توانایی شما را برای شکل دادن به واقعیت شما از بین می­برند،  فعالانه به چالش بکشید. نمی­توان در مورد اهمیت باور زیاده­روی کرد، مانند اینکه بگویید اگر شما واقعاً باور نداشته باشید که می­توانید آنچه را می­خواهید به دست آورید، پس شما هرگز قادر نخواهید بود آن­طور که لازم است انرژی کیهانی را مهار کنید. یک روش برای کنارزدن باورهای قدیمی و محدودکننده، توجه کردن به آنها درهنگام بروز و سپس پیدا کردن یک جایگزین مناسب برای آنها است.  به عنوان مثال، اگر از کودکی به شما گفته باشند که زیاد حرف می­زنید، هر وقت کسی مکالمه­اش را با شما متوقف کند، ممکن است بلافاصله با خود فکر کنید که «این فرد به خاطر صحبت­های من خسته شده و نمی­خواهد مرا بشناسد.» آن وقت اگر بخواهید یک جایگزین خوب برای این باور پیدا می­کنید، این باور جدید به این صورت خواهد بود: «مصاحبه­ی خوبی بود اما این شخص اولویت­های دیگری نیز در ذهن خود دارد». هرچه بیشتر این کار را انجام دهید، باورهای منفی کمتر برای شما ممانعت ایجاد می­کنند.

استفاده از انرژی کیهانی برای گسترش اظهار احساسات شما

انرژی کیهانی

با توجه به مطالبی که در قسمت­های قبلی ارائه شد، همین امروز می­توانید شروع به ساختن و استفاده از انرژی کیهانی نمایید. این باعث می­شود که لحظه­ی حال بهترین زمان برای آغاز توسعه و پرورش توانایی­های شما برای استفاده از قانون جذب باشد. کارشناسان متخصص در زمینه­ی ابراز امیال و احساسات، به ما می­گویند که از هر دست بدهیم از همان دست می­گیریم، و تمام چیزهایی که در مورد انرژی کیهانی یاد گرفته­اید، به شما در درک دلیل این موضوع کمک خواهد کرد. وقتی اطلاعات خود را در مورد انرژی کیهانی با تمریناتی که طرفداران قانون جذب برای ابراز احساسات پیشنهاد می­کنند، ادغام کنید، می­توانید در زندگی­ای که می­خواهید داشته باشید، قدرتمندتر عمل کنید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

یک دیدگاه

 1. اسداله سلیمانی گفت:

  با درود فراوان
  قانونی مطلق وثابت که هیچگونه تغییر اصالت ویا نسخ (ناسخ و منسوخ)ویا بطلانی در آن راه نداشته وندارد ونخواهد داشت.قانون جذب بنامهای مختلفی در عموم جوامع بکار برده میشود که تنها در ظاهر کلمه کمی تفاوت دیده میشود ولی در معنا ومفهوم بطور مطلق حاوی یک پیام میباشد وآن بنظر من رازی (باتوجه به کتاب راز ویا فیلم راز)نبوده بلکه بسیار آشکار و نمایان است وهمه انسانها (با محور انسانیت)آنرا نه تنها درک بلکه کاملا”احساس وبا آن مأنوس خواهند گشت.
  چیزی برای انسان در پنهان قرار داده نشده ویا اینکه بهتر بگویم این ساخته ی ذهن خود انسان بوده وهرگونه ویژگی دیگری نیز میتوان برای آن فرض نمود.
  کلمه ی انسان از انس والفت{مهر ومحبت ومونس }گرفته شده وآیا عشق ورزی ویا محبت به یکدیگر راز خواهد بود؟
  عشق ورزی نیازی به آموزش دیدن ویا آموزش دادن ندارد,زیرا عشق بسیار فراتر از حواس مادی بوده وهمانطور که حواس 5گانه نیازی به آموزش نداشته وبصورت نهادینه در وجودما تعبیه شده است “قانون جذب”*همان عشق تمام عیاریست که به خواستن و نخواستن ما ویا آگاهانه ویا نا آگاهانه ی ما ارتباط چندانی ندارد.ومهمتر اینکه با زندگی اید ه آل ما در اختلاط تنگاتنگی قرار دارد و برای همه ملموس وقابل احساس وادراک است ودر ظاهر هم کاملا” هویدا وآشکارا در حال فریاد برآوردن از خویش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا