دانلود کتاب راز

راز کتابی است که توسط راندا برن نوشته شده و مبتنی بر قانون جذب است. در واقع نویسنده در این کتاب این موضوع را بیان می کند که افراد می توانند با افکارشان مستقیم دنیای خارج را به صورت کامل تغییر داده و به اهداف خود دست پیدا کنند.

این کتاب در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و همین موضوع سبب گشته تا شاهد اتفاقات مختلفی پیرامون این کتاب باشیم. بی شک می توان راز را به عنوان یکی از پر حاشیه ترین و در عین حال محبوب ترین کتاب های قرن اخیر بنامیم. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به کتاب راز انداخته و در رابطه با محتوای آن توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، پس با وان جذب همراه باشید تا این کتاب جذاب و خاص را به شما معرفی کنیم.

راندا برن و کتاب راز

به عنوان اولین بخش بهتر است تا نویسنده این کتاب را به شما معرفی کنیم و بررسی کنیم که چگونه راندا برن توسط این کتاب مهم را به نگارش دربیاورد.

در حقیقت باید گفت که راندا برن یک فرد استرالیایی است که در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله فوربس نیز به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا انتخاب شد. بی شک مهم ترین دلیل شهرت و محبوبیت راندا برن به خاطر نگارش کتاب راز است.

پیش از نوشتن این کتاب راندا زندگی سختی داشت و در روزهایی که پدر خود را از دست داده بود، دخترش به او کتابی هدیه می دهد که ۱۰۰ سال قدمت دارد. کتابی که راندا از دخترش هدیه می گیرد اسمش علم چگونه ثروتمند شدن است و در آن بیان می شود که چگونه ذهنیت و افکار شما می تواند بر روی مسیر زندگی شما تاثیر بگذارد.

همین موضوع باعث می شود تا جرقه های ذهنی تازه ای در ذهن راندا به وجود بیاورد. پس از خواندن این کتاب است که راندا تحقیقات بیشتر انجام داده و متوجه می شود که بسیاری از افراد مشهور و ثروتمند دنیا به رازی بسیار مهم پی برده اند و در حقیقت توانستند که با این راز، مسیر موفقیت را طی کرده و به هدف خود دست پیدا کنند.

آشنایی با این موضوع باعث شد تا در نهایت راندا برن اقدام به نگارش تمامی دانسته های خود در یک کتاب کرده و در نهایت کتاب راز را به وجود بیاورد. این کتاب در مدت زمان کوتاهی توانست طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده و سرلوحه زندگی بسیاری از افراد قرار بگیرد.

محوریت این کتاب قانون جذب بوده و در واقع خوانندگان این کتاب متوجه می شوند که می توانند با استفاده از قانون جذب ،مسیر پیشرفت خود را با سرعت بسیار زیادی طی کرده و در نهایت به اهداف و آروزهای خود دست پیدا کنند.

داستان نگارش کتاب راز

پس از این که راندا برن با مطالعه کتاب علم ثروتمند شدن توانست مفهوم قانون جذب جهان را بفهمد و با آن آشنا شود، اقدام به نگارش کتاب راز کرد. این کتاب نشان می دهد که چگونه قانون جذب در راستا پیشرفت و رسیدن به خواسته ها به شما کمک می کند. پس از انتشار این کتاب شاهد محبوبیت فوق العاده این مجموعه در سراسر جهان بودیم و مترجمان بسیار زیادی در سراسر جهان اقدام به ترجمه این کتاب کردند.

در حال حاضر نکته ای که باید بدانید این است که کتاب راز به بیش از ۴۴ زبان زنده دنیا ترجمه شده و بیش از ۲۱ میلیون نسخه نیز از آن فروخته شده است و همین آمارها نشان می دهد که چگونه این کتاب توانسته به محبوبیت فوق العاده ای دست پیدا کند. مطمئن باید این کتاب را به عنوان یکی از مهم ترین و پرفروش ترین کتاب های سال های اخیر بنامیم که توانست نه تنها در بین کشورهای انگلیسی زبان، بلکه حتی در کشورهای در حال توسعه و حتی توسعه نیافته نیز جایگاه ویژه ای بدست بیاورد.

قانون جذب چیست

همان طور که اشاره کردیم اساس و پایه نگارش کتاب راز مبتنی بر قانون جذب است. یکی از سوالات بسیار مهم این است که قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست

در پاسخ به این سوال باید گفت که قانون جذب در فلسفه اندیشه نوین، باوری است که در آن بیان می شود که تمرکز بر روی افکار منفی و مثبت می تواند تجربه های مثبت یا منفی در زندگی فرد و یا افراد دیگر به وجود بیاورد.

در واقع بر اساس این ایده و باور مردم و افکار آن ها از انرژی ساخته شده اند و از طریق فرایند جذب انرژی های همانند، انرژی های مثبت به یکدیگر جذب شده و انرژی های منفی نیز یکدیگر را جذب می کنند.

موضوعی که قانون جذب به آن توجه دارد این است که به وجود آوردن یک ذهنیت مثبت در موضوعات مختلف، این قانون به شما کمک می کند تا بتوانید انرژی مثبت را از سراسر پیرامون خود جذب کرده و در مسیر موفقیت و خوشبختی قدم بردارید. امروزه این قانون طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد.

موضوع کتاب راز چیست

پس از آن که با قانون جذب آشنا شدید باید گفت که کتاب راز در واقع راهنمایی در مورد این قانون است. در واقع مطالعه راز به شما کمک می کند تا بتوانید قانون جذب را در تمامی بخش های زندگی خود پیاده سازی کرده و تحول اساسی در زندگی تان به وجود بیاورید.

این کتاب راهنمای کاملی است که به شما کمک می کند تا از طریق قانون جذب به آرزوهایی که فکر می کردید دست نیافتنی هستند، برسید.

موضوع مهمی که باید بدانید این است که افراد بسیار زیادی با استفاده از این قانون تبدیل به اشخاص مهم و مشهور شدند و توانستند به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنند. در نتیجه نمی توان منکر موفقیت این ایده و پارادایم شد. با وجود این که کتاب ها، مستند ها، مقالات مختلف و… در رابطه با قانون جذب نوشته شده است اما می توان گفت که کتاب راز به عنوان یک منبع اصلی و کامل می تواند به شما کمک کند تا از این قانون در سرتاسر زندگی خود استفاده کنید. در واقع این کتاب توانست قانون راز را که صدها سال پیش مطرح شده بود و دیگر از ذهن بسیاری از افراد رفته بود را دوباره بر سر زبان ها انداخته و آن را به نسل های جدید معرفی کند.

برخی افراد ممکن است که اعتقادی به این قانون نداشته باشند اما موضوعی که باید بدانید این است که تنها کافی است که نگاهی به پیرامون خود بیاندازید تا به وضوح مشاهده کنید که قانون جذب چگونه در همه جا حکمفرما بوده و شما می توانید در بخش های مختلف زندگی خود و دیگران این قانون و نتایج آن را به وضوح مشاهده کنید. در واقع این قانون رازی بود که راندا برن آن را به تمامی جهان معرفی کرد و این قانون را برای نسل جدید دوباره باز تعریف کرد.

محتوا کتاب راز

یکی از سوالات بسیار مهمی که پرسیده می شود این است که محتوای کتاب راز چه بوده و این کتاب در رابطه با چه موضوع و مسئله ای صحبت می کند. در پاسخ به این سوال باید گفت که کتاب پرفروش راز تمام سعی خود را می کند تا به افرادی که سالیان سال تمامی اتفاقات زندگی را شانس تلقی می کردند، بگوید که این قانون جذب است که باعث اتفاقات مختلف در زندگی آن ها شده است.
این کتاب در واقع مناسب برای افرادی است که قصد دارند تا تغییر اساسی در زندگی خود به وجود آورده و زندگی خود را به نسبت به گذشته تغییر داده و آن را متحول کنند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، می توانید با کمک این کتاب به هدف خود دست پیدا کنید.

نکته ای که باید بدانید این است که پس از موفقیت این کتاب، مستند و فیلم راز نیز تولید شد که در آن به بررسی زندگی افرادی پرداخته شده است که توانستند با استفاده از قانون جذب مسیر موفقیت را با سرعت بسیار زیادی طی کرده و به تمامی آرزوهای خود دست پیدا کنند.

اگر شما در طول زندگی خود با مشکلات و شکست های مختلف مواجه شدید و به اصطلاح به هر دری که زدید نتوانستید مسیر موفقیت و مسیر رسیدن به آرزوهای خود را پیدا کنید، برای یک بار هم که شده قانون جذب را بررسی کرده و با تماشای مستند راز این قانون را در زندگی خود پیاده سازی کنید.

برخلاف تمامی راه هایی که در آن به احتمال خیلی زیاد شکست خوردید، قانون جذب به شما کمک می کند تا با سرعت به سمت آرزوهای خود حرکت کرده و به اهداف خود دست پیدا کنید.
محتوای این کتاب به نحوی است که برای تمامی افراد و تمامی سلیقه ها گزینه مناسبی به حساب می آید و در حقیقت افرادی که قصد ثروتمند شدن را دارند، می توانند با پیاده سازی تکنیک های جذب پول در زندگی خود به این هدف برسند و یا دسته دیگر از افراد که مشکلات عاطفی داشته و به دنبال پیدا کردن همسر مناسب هستند نیز می توانند با استفاده از قوانین این کتاب اقدام به جذب عشق و محبت کنند. در واقع همین چند وجهی بودن است که سبب گشته تا این کتاب به محبوبیت و شهرت فوق العاده دست پیدا کرده و طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان داشته باشد.

راز رسیدن به تمامی آرزوها

آرزوها یکی از بخش های بسیار مهم زندگی هر فرد به حساب می آیند اما متاسفانه سبک زندگی در سال های اخیر و همچنین مشکلات مختلف سبب گشته تا بسیاری از افراد آرزوها را به عنوان دست نیافتنی ترین بخش زندگی خود به حساب بیاورند.

رسیدن به آرزو ها

در حقیقت افرادی که نزدیک به مرگ هستند، به این موضوع اعتراف می کنند که در زندگی خود نتوانستند به آرزوهایی که داشتند دست پیدا کنند اما باید به این نکته اشاره کرد که کتاب و مستند راز برای این به وجود آمده تا چنین تفکری را از ذهن شما پاک کرده و به شما بگویند که آرزوها در واقع دست یافتنی ترین موارد زندگی شما هستند اما نکته مهم این است که بتوانید با استفاده از قانون جذب و آموزش های این کتاب خود را در مسیر رسیدن به آرزوهای تان قرار دهید.

مطمئن باشید که اگر به قانون جذب اعتقاد داشته باشید، مطالب گفته شده در کتاب راز را به صورت کامل مطالعه کرده و آن ها را در زندگی خود پیاده سازی کنید، به راحتی به تمامی اهداف خود می رسید و دیگر آرزو برآورده نشده ای نخواهید داشت.

موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که مهم ترین و اصلی ترین نکته برای رسیدن به اهداف با استفاده از قانون جذب، داشتن اعتقاد کامل به آن است. در واقع زمانی که شما به این قانون اعتقاد داشته باشید می توانید به راحتی در مسیر موفقیت و رسیدن به آرزوهای خود قدم بردارید

کتاب و مستند راز برای چه افرادی مناسب است؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که پرسیده می شود این است که کتاب راز برای چه افرادی مناسب است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این کتاب مخاطب خاصی نداشته و تمامی افراد با هر ویژگی شخصیتی و آرزو و خواسته ای می توانند از این کتاب استفاده کنند. البته باید گفت که در بین تمامی افراد این جهان کسانی می توانند به بهترین شکل ممکن از این مطالب موجود در کتاب راز استفاده کنند که به قانون جذب اعتقاد داشته باشند.

نکته ای که باید بدانید این است که افرادی که سالیان سال با نارضایتی و ناخشنودی روزهای زندگی خود را گذرانده و هر روز دورتر از آرزوهای خود می شدند، حالا می توانند با مطالعه این کتاب به سرعت به مسیر واقعی زندگی برگردند.

افرادی که همواره در مسیر زندگی خود تنها به صورت معجزه آسایی می توانستند به آرزوهای خود برسند، از این پس قادر خواهند بود که پس از مطالعه این کتاب بفهمند که چگونه چنین معجزه ای اتفاق می افتاد و چگونه می توانند آن را به یک روتین روزمره در زندگی خود تبدیل کنند.
کسانی که آرزوهای بزرگی دارند اما راه رسیدن به این آرزو ها را بلد نیستند، با مطالعه این کتاب و تماشای مستند راز قادر هستند که به راحت ترین شکل ممکن آرزوهای بزرگ زندگی خود برسند.

افرادی می توانند به بهترین شکل ممکن از کتاب راز استفاده کند که کسانی هستند که به شکل بسیار بدی احساس می کنند که هیچ تسلطی بر روی زندگی خود ندارند. این دسته از افراد پس از مطالعه این کتاب متوجه می شوند که تمامی اتفاقات زندگی آن ها از رفتار خودشان سرچشمه می گیرد و در صورتی که بتوانند رفتار و افکار خود را سامان داده و انرژی مثبت را وارد زندگی خود کنند، قادر خواهد بود که پیشرفت کرده و کنترل زندگی را برعهده بگیرند.

چرا کتاب راز را باید بخوانیم؟

افرادی که در حوزه موفقیت کتاب های مختلفی را مطالعه می کنند، همواره این نکته را مطرح می کنند که چرا باید کتاب راز را بخوانیم در حالی که کتاب های بسیار زیادی با موضوعاتی نظیر رسیدن به موفقیت به شکل بسیار علمی تری نوشته شده اند.

در پاسخ به این سوال باید گفت که کتاب راز به چند دلیل به عنوان یک کتاب مهم و حائز اهمیت شناخته می شود. در وهله اول باید این مسئله را بدانید که ایده کتاب راز به نحوی است که ذهنیتی را در ذهن خوانندگان خود به وجود می آورد که باعث می شود تا افراد پس از مطالعه این کتاب تلاش کنند که در زندگی خود کنترل اوضاع را به دست گرفته و با انجام کارهای مختلف اقدام به رسیدن به خواسته های خود کنند. در حقیقت راز به نحوی است که می توان آن را یک فلسفه درونی پیچیده اما با قوانین ساده در نظر گرفت که به شما کمک می کند که برخلاف گذشته که مثل کشتی افتاده در دل طوفان به هر سویی که باد می وزد، حرکت می کنید، بتوانید کنترل کشتی زندگی خود را در دست گرفته و آن را کنترل کنید.

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که با مطالعه قانون جذب دیگر نیازی به هیچ کار دیگری ندارند اما باید به این نکته اشاره کرد که قانون جذب همان ایده کلی و فلسفه زندگی شما است و در واقع پس از مطالعه این کتاب است که اصلی ترین فرآیند شما آغاز می شود، یعنی چگونه پس از دانستن فلسفه کلی قانون جذب و عملکرد آن در جهان اقدام به انجام کارهای مختلف برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت کنید.

بسیاری از نویسندگان بزرگ حوزه موفقیت تمام تلاش خود را می کند تا فلسفه های گوناگونی را به مخاطبین خود یاد بدهند که تمامی این فلسفه ها به این موضوع بسیار مهم ختم می شوند که هر اتفاقی که در زندگی یک فرد به وجود می آید، عامل آن افکار و رفتار هر فرد است و به همین دلیل می توان گفت که تمامی این کتاب ها به نحوی قانون راز را به مخاطبین خود آموزش می دهند.

موضوعی که باید به صراحت به شما اعلام کنیم این است که اگر از تکنیک های موجود در کتاب راز به درستی استفاده کنید، قادر خواهید بود که در سه مرحله به تمام آرزوها و خواسته های خود دست پیدا کنید، این مسئله در واقع تضمینی است که هیچ کس به شما نمی دهد.
این کتاب در سه مرحله به شما آموزش خواهد داد که چگونه به آرزوهای خود برسید. پیشنهاد ما این است که حتماً پس از مطالعه این کتاب، تماشای فیلم راز را در برنامه خود قرار داده و تکنیک های گفته شده توسط راندا برن را در زندگی خود پیاده سازی کنید و ببینید که چگونه قانون جذب به شما کمک می کند تا مسیر پیشرفت را با سرعت فوق العاده ای طی کنید.

علت محبوبیت کتاب راز

اگر بخواهیم علت محبوبیت کتاب راز را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم باید گفت که اصلی ترین دلیلی که باعث شد این کتاب محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند، این بود که مخاطبین و خوانندگان این کتاب فهمیدند که چگونه می توانند با چند قدم ساده در مسیر رسیدن به آرزوهای خود قدم بردارند و در واقع مسیری که همواره به افراد گفته می شد که یک راه طولانی و ناهموار است، توسط کتاب به خوبی مشخص شده است تا شما بتوانید بدون هیچ چالش خاصی و تنها با یادگیری تکنیک های قانون جذب به خواسته های خود دست پیدا کنید.

پس از مطالعه این کتاب بود که مردم عادی متوجه شدند هیچ تفاوتی بین آن ها با افراد موفق جامعه وجود ندارد و همین موضوع بود که باعث شد تا این کتاب به قدری محبوب شود که شاهد ترجمه آن به زبان های مختلفی در سراسر جهان نیز باشیم.

از سوی دیگر یکی از عوامل موفقیت این کتاب آن بود که ثابت کرد تمامی اتفاقات مثبت و منفی زندگی، تمامی موفقیت ها و عدم رسیدن به موفقیت ها و… به تفکر و سبک زندگی خود فرد وابسته است و نمی توان تقصیر اتفاقات ناگوار زندگی را به شخص دیگری نسبت داد.

یکی از موضوعات جالب و لازم به ذکر این است که افرادی که در زندگی خود در شرایط خاصی توانستند به آرزوها و موفقیت های مختلفی دست پیدا کنند، پس از مطالعه کتاب راز فهمیدند که به صورت نا آگاهانه و اتفاقی در حال پیروی از قوانین جذب بودند و با مطالعه این کتاب متوجه شدند که هیچ یک از این موفقیت ها و به آرزو رسیدن ها اتفاقی نبوده و آن ها می توانند دوباره نیز به چنین اهدافی دست پیدا کنند.

حواشی مستند و کتاب راز

حواشی بسیار زیادی پس از موفقیت این کتاب در اطراف آن به وجود آمد. از یک سو برخی از افراد تمام تلاش خود را کردند که با غیر علمی خواندن این کتاب آن را تخریب کنند اما موضوع مهم این بود که افرادی که با مطالعه کتاب راز و پیاده کردن تکنیک های آن توانستند در زندگی به موفقیت دست پیدا کنند، به عنوان اصلی ترین دلایل اثبات کارآمد بودن این کتاب به حساب می آمدند.

از سوی دیگر عده ای از افراد بدون مطالعه این کتاب و بدون پیاده سازی قوانین و تکنیک های آن در زندگی خود دست به تخریب محتوای این کتاب مهم زدند. موضوع مهم این است که تمامی مخالفین این کتاب حتی برای یک بار هم تلاش نکردند تا قوانین و تکنیک های گفته شده در کتاب راز را در زندگی خود پیاده کنند، مطمئن باشید حتی اگر مخالف سرسخت این قانون نیز باشید، اگر یک بار این کتاب جامع، جذاب و خاص را مطالعه کنید و تنها برای مدت زمان کوتاهی به تکنیک های آن پایبند باشید، مشاهده خواهید کرد که چقدر سری می توانید در به موفقیت رسیده و در مسیر رسیدن به آرزوها و خواسته های خود قدم بردارید.

خلاصه کتاب راز

خلاصه کتاب راز

در این بخش قصد داریم تا خلاصه ای از کتاب جذاب راز را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با مطالعه این بخش، دید بسیار خوبی از این کتاب فوق العاده به دست آورده و متوجه محتوای کلی آن شوید.

اگر بخواهیم سه محوریت مهم کتاب راز را به شما معرفی کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قانون جذب یکی از رایج ترین اصول در جهان است.
  • برای استفاده از قانون جذب باید به آن چه می خواهید فکر کنید، نه به آنچه می خواهید از آن اجتناب کنید.
  • سه مرحله قانون جذب درخواست، ایمان و دریافت است.

درس 1: یکی از قویترین قوانین در زندگی، قانون جذب است.

در زبان آلمانی ما یک جمله داریم که می گوید: همان طور که شما در جنگل فریاد می زنید، آن ها نیز پاسخ می دهند. در اصل قانون جذب بیان می کند که آنچه فکر می کنید و احساس می کنید، تعیین می کند چه چیزی را در زندگی خود جذب خواهید کرد.

مطلب مرتبط: آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

کتاب کیمیاگر نوشته پائولو کوئیلو، کتاب سیستم اصلی نوشته چارلز هانیل و حتی کتاب علم ثروتمند شدن نوشته والاس واتلس، همه این مفهوم را به اشکال مختلف توصیف می کنند. به عنوان مثال اگر روی تمام بازخورد منفی که به عنوان یک هنرمند دریافت می کنید، تمرکز کنید احتمالاً انتقادات بیشتری را دریافت خواهید کرد. به همین ترتیب تصور شخصی که برای ثروتمند شدن از پول متنفر است دشوار است.

درس 2: قانون جذب فقط زمانی کار می کند که شما مثبت فکر کنید نه منفی.

مطالعه موردی دیگری از قانون جذب در رابطه با جیم کری است. کری به عنوان یک بازیگر مشتاق هر شب در به موفقیت های آینده خود فکر می کرد و آن ها را تجسم می کرد. او حتی برای خود یک چک به ارزش ده میلیون دلار نوشت و 5 سال بعد را تاریخ آن چک نوشت. او در پایان مهلت مقرر به توانست بازیگر فیلم احمق و احمق تر شود و به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کرد. شرط مهم قانون جذب آن است كه همیشه نكات مثبت را كه به زندگی وارد کنید.

درس 3: برای رسیدن به رویاهای خود، باید بخواهید، ایمان داشته باشید و سپس به آن برسید.

بر اساس قانون جذب، علاوه بر این که به طور منظم باید به اهداف خود فکر می کنید، باید آن ها را تجسم کنید و آنها را به صورت مثبت بررسی کنید. در واقع انجام سه مرحله بسیار مهم به شما کمک می کند تا به هدف خود دست پیدا کنید.

بخواهید

اولین مرحله برای قانون جذب آن است که بخواهید که به هدف خود دست پیدا کنید. این مرحله به عنوان گام ابتدایی قانون جذب شناخته می شود.

ایمان داشتن

اگر ایمان کافی به هدف خود ندارید، چرا باید بقیه افراد به هدف شما ایمان داشته باشند. در واقع زمانی شما می توانید به هدف خود برسید که به آن ایمان کافی داشته باشید.

دریافت کنید

تصور کنید پس از رسیدن به هدف خود چه احساسی خواهید داشت. زندگی چگونه خواهد بود؟ تجسم کردن این موضوع باعث می شود تا اقدامات شما را در مسیر درست قرار بگیرد.

نکته مهم در مورد مراحل قانون جذب آن است که اقدامات شما باید پشتیبانی بسیار خوبی در ذهن و روح شما داشته باشد. بنابراین برای رسیدن به آرزوهای خود با استفاده از قانون جذب کافی است تا برای موفقیت آماده شوید، به مسیر خود توجه کنید و سپس مانند یک دیوانه تمام تلاش خود را کنید تا در نهایت به خواسته های خود برسید.

موضوع بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که خلاصه ی کتاب نمی تواند به صورت کامل اطلاعات کامی در رابطه با محتوای آن کتاب را به شما ارائه دهد و نکته مهم این است که پس از مطالعه خلاصه یک کتاب و آشنایی با دیدگاه کلی نویسنده آن، تلاش کنید تا به صورت کامل کتاب را مطالعه کرده و مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان تنها به مطالعه خلاصه این کتاب بسنده نکنید.

معرفی فیلم و مستند راز

پس از موفقیت کتاب راز، مستند و فیلمی در رابطه با این کتاب نیز در سال ۲۰۰۶ ساخته شد که در آن با افرادی مختلف مصاحبه می شود تا مخاطب متوجه شود که چگونه این دسته از افراد توانستند با اعتقاد داشتن به یک باور و تفکر مکرر در رابطه با آن، با استفاده از قانون جذب به هدف خود دست پیدا کنند.

پس از ساخت این مستند بود که دوباره مفهوم قانون جذب محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد و حتی سلبریتی ها و افراد مشهوری این از این مستند حمایت کردند.

پیشنهاد ما این است که پس از مطالعه کردن کتاب خاص و جذاب راز، اقدام به بررسی مستند و فیلم این کتاب نیز کنید. مطمئن باشید که با بررسی این فیلم عزم و اراده راسخی برای پیاده سازی تکنیک های گفته شده به دست می آورید، چرا که به وضوح مشاهده خواهید کرد که چه حجم گسترده ای از افراد توانستند با کمک قانون مهم جذب به اهداف خود دست پیدا کنند.

لینک دانلود رایگان کتاب راز

دانلود کتاب راز

◼️ حجم: 12 مگابایت
◼️ فرمـت فایل: PDF

برای دانلود کتاب راز با ترجمه فارسی به صورت PDF و با لینک مستقیم کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید

https://1jazb.com/dl/Ketabe-Raz.pdf

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به یکی از مهم ترین و پر حاشیه ترین کتاب های پنجاه سال اخیر یعنی کتاب راز انداخته و در رابطه با این کتاب مهم توضیحاتی را ارائه دادیم. تمام تلاش ما در این مطلب آن بود که شما را به صورت کامل با این کتاب، محتوای آن و قانون بسیار مهم جذب آشنا کنیم. اگر از مسیر معمولی و بی نتیجه زندگی خسته شده اید، وقت آن رسیده تا با مطالعه کتاب راز، به آرزوها و خواسته های خود رسیده و شما هم جز دسته افراد موفق این جهان قرار بگیرید. مطمئن باشید که با فهمیدن راز جذب، رسیدن به این هدف دور از دسترس نخواهد بود.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا