قانون جذب عشق (مقاله جامع)

در این مقاله جامع از وان جذب درباره تمام مسائل قانون جذب عشق مانند از راه دور، نیمه گمشده، یک طرفه و فوری و سایر این موارد به صورت کامل توضیح داده ایم و ترفند های مهمی را آموزش داده ایم پس با سایت وان جذب همراه باشید.

دعای جذب عشق از راه دور

یکی از راه های جذب عشق از راه دور، دعا کردن است. خیلی ها دعا کردن را یک میانبر برای رسیدن به اهداف دانسته و روی آن تاکید زیادی دارند. دعا کردن برای جذب عشق یک روش سریع، آسان و ارزان قیمت است که کاربران را به خواسته هایشان می رساند. در دعای جذب عشق از راه دور، مهارت شما در دعا کردن اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع جذب عشق به کمک دعا زمانی موثر و کارآمد است که فرد در کنار دعا، در زمینه ایجاد ارتباط با افراد دیگر نیز سطح خوبی داشته باشد.

با استفاده از دعای جذب عشق از راه دور می توانید به اعماق قلب و احساس معشوق تان نفوذ پیدا کرده و به اهداف موردنظر خود دست پیدا کنید. از آن جایی که تعدد این دعاها بسیار زیاد می باشد، برای این که به بهترین و تاثیرگذارترین دعای جذب عشق از راه دور دسترسی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از سایت های تخصصی و افراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. تاثیر دعا و نیایش را نمی توان در قانون جذب نادیده گرفت. از این رو، حتماً دعاهای مربوط به جذب عشق را نیز دنبال کرده و آن ها را در حد توان اجرا نمایید.

ارسال سیگنال جذب عشق از راه دور

برای جذب عشق از راه دور نیاز به ارسال سیگنال جذب از راه دور می باشد. خیلی ها تصور می کنند جذب عشق تنها با دیدن معشوق و ارتباط نزدیک و کلامی با او امکان پذیر است. در صورتی که اصلاً این طور نبوده و برای جذب عشق می توان با استفاده از سیگنال هایی که از راه دور ارسال می شوند نیز تاثیرات مثبت زیادی رو معشوق گذاشت و در نهایت او را جذب کرد. منظور از ارسال سیگنال جذب از راه دور، ارسال فرکانس های مثبت خود به کائنات و دریافت آن ها توسط معشوقه تان است.

سیگنال جذب عشق

به طوری که شاید برای شما هم رخ داده باشد که وقتی به یک شخص فکر کرده یا راجع به آن صحبت می کنید، آن شخص ناگهان با شما تماس گرفته یا در محلی که حاضر هستید حاضر شود. این ارتباط هرگز اتفاقی نبوده و تله پاتی ای است که شما با ارسال فرکانس و سیگنال به کائنات ایجاد نمودید. از این فرکانس می توان برای جذب عشق و قرار گرفتن او در مسیر زندگی استفاده کرد. از آن جایی که عشق یک احساس عاطفی و کاملاً قلبی است، فرکانس ها و سیگنال هایی که به کائنات ارسال می شود بایستی از اعماق وجود و با نیت پاک باشد. ارسال سیگنال جذب از راه دور تنها راه رسیدن به معشوق نیست اما از آن به عنوان یک انرژی مفید و سازنده که می تواند خیلی از مشکلات را حل نماید مطرح است.

نیت پاک و خالصانه در ارسال سیگنال عشق به کائنات

بسیاری از افرادی که در دوره های مختلف زندگی خود با مشکلات عاطفی و احساسی روبرو می شوند، وقتی در شرایطی قرار می گیرند که دیگر هیچ کاری از دست شان ساخته نیست با ارسال سیگنال جذب از راه دور سعی در حل مشکلات و ایجاد آرامش بین خود و معشوق شان می کنند. همان طور که گفتیم، ارسال سیگنال عشق به کائنات باید با نیت خوب و خالصانه همراه باشد وگرنه تاثیری در رابطه فرد نخواهد گذاشت. این یعنی اگر در ارسال سیگنال جذب از راه دور متوجه شدید در نهایت این کار شما باعث می شود منافع شخصی تان را دنبال کنید، سریعاً در باورهای ذهنی و تفکرات تان تجدید نظر کرده و حتماً نیت قلبی تان را همسو با عشق و احساس ترتیب دهید. از این گذشته، ارسال سیگنال جذب برای رسیدن به شخصی که مطمئن هستید شما را قبول نمی کند کاری بی فایده است.

قانون جذب در مواردی که ارتباط قلبی وجود دارد اما فرکانس های دو طرف ضعیف هستند باعث نزدیک شدن آن دو شخص به یکدیگر می شود؛ از این رو در مواقعی که تنها شما به یک شخص احساس مثبت و عاشقانه داشته و آن طرف هیچ قصدی برای بودن در کنار شما ندارد، ارسال سیگنال جذب از راه دور امری بی فایده و باطل است. چرا که به همان شکل که شما نمی توانید آن شخص را به صورت حضوری و رو در رو راضی به بودن در کنار خود کنید، با ارسال سیگنال جذب از راه دور هم نخواهید توانست به این هدف نائل شوید.

ارسال سیگنال جذب عشق باید دوطرفه باشد

در مجموع، برای کسب نتیجه از این کار حتماً سیگنال های عاشقانه خود را به شخصی ارسال کنید که احساس متقابل بین شما و او وجود دارد. در این صورت، این ارتباط بیشتر و پررنگ تر شده و عشق و عاظفه بین تان رخ می دهد. انرژی و فرکانس عشق یک انرژی پاک و مقدس است که همواره باید از آن مراقبت کرده و حواس تان باشد منافع شخصی و نیت های پلید با آن در آمیخته نشود. کائنات و جهان هستی بر همه چیز آگاهی دارد و مطمئناً نمی توانید نظم جهان هستی را دور بزنید. از این رو برای ارسال سیگنال جذب از راه دور و بدست آوردن طرف مقابل، نیت قلبی تان را نیتی پاک و صادقانه قرار دهید و در مسیر عشق آن شخص قدم بردارید. کائنات تلاش ها و درخواست های شما را بی جواب نمی گذارد.

جذب عشق از راه دور با موبایل

جذب عشق با موبایل

پیشرفت و توسعه های چشمگیری که در حوزه تکنولوژی در این سال ها رخ داده، حتی روابط عاطفی و عاشقانه را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. اگر نگاهی به روابط شکل گرفته بین کسانی که در اطراف تان حضور دارند بیاندازید، می بینید که بسیاری از آن ها رابطه ای که در حال حاضر در آن حضور دارند را مدیون شبکه های اجتماعی و راهکارهای ارتباطی با تلفن همراه هستند. در قانون جذب عشق از راه دور، فرد بدون این که در کنار معشوق خود حضور داشته باشد، او را جذب کرده و ارتباط قلبی بین شان را رقم می زند. یکی از بهترین ابزارهای ارتباط از راه دور، تلفن همراه و شبکه های اجتماعی هستند. در سال های بسیار دور که ابزارهای ارتباطی تنوعی نداشته و نامه تنها راه ارتباط بین دو شخص که فاصله زیادی دارند بود، افراد کار سختی برای ایجاد رابطه و عشق از راه دور داشتند. این شرایط تا چند سال پیش برقرار بود و با ورود تلفن کم کم راه های ارتباطی مدرن جای روش های قدیمی را گرفته و در بین افراد مطرح و رایج شدند.

نقش تلفن های همراه و فضای مجازی در جذب عشق از راه دور

در اوایل دهه گذشته که تلفن همراه یک پدیده جذاب و بسیار هیجان انگیز به شمار می رفت، روابط زیادی با این ابزار ارتباطی شکل گرفت. در آن سال ها که اینترنت به این شکل وارد زندگی افراد نشده بود، بیشتر افراد از طریق ارسال پیامک و تماس های صوتی سعی در جذب عشق از راه دور داشتند. در حقیقت می توان گفت تلفن های همراه با ورود به زندگی افراد، به عنوان یک عامل مهم و تعیین کننده در جذب عشق از راه دور مطرح شدند. پس از گذشت چند سال که از ورود تلفن همراه به صورت گسترده در جوامع گذشت، اینترنت و شبکه های اجتماعی رو آمدند. فضای اینترنت این امکان را به کاربران تلفن همراه می داد تا آن ها در هر جایی که هستند امکان ایجاد ارتباط با افراد دیگر را داشته باشند. شبکه های اجتماعی نیز به عنوان یکی از ثمرات اینترنت، ایجاد این رابطه را آسان تر نمود و باعث شد افراد مختلف یکدیگر را با سهولت بیشتری پیدا کنند.

در حال حاضر، بسیاری از روابط در شبکه های اجتماعی و از طریق تلفن همراه کلید خورده و نمی توان نقش این ابزارهای ارتباطی را نادیده گرفت. روابطی که از طریق اینترنت شکل می گیرد، هم نقاط مثبت و هم نقاط منفی مختلفی دارد. از رایج ترین شبکه های اجتماعی و پلت فرم های پیامرسان در ایران می توان به تلگرام، اینستاگرام، کلاب هاوس، واتساپ و فیسبوک اشاره کرد. ما در این قسمت راهکارهایی را برای شما عزیزان بیان کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید قانون جذب را در بستر شبکه های اجتماعی و از راه دور اعمال نمایید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهند روابط شان را از طریق موبایل و ارسال پیام های متنی، صوتی و تصویری شکل دهند، حتماً این بخش را مطالعه کنید تا بهترین نتیجه را از قانون جذب عشق از راه دور داشته باشید.

در ارسال پیام های متنی دقت کنید

بدون شک پیام های متنی بیشترین تاثیر را در روابطی که از طریق شبکه های اجتماعی شکل می گیرد می گذارند. یکی از قانون های جذب عشق از راه دور، توجه به سخنانی است که فرد به زبان می آورد. این حرف ها هرگز نباید فرد را از مسیری که در آن قرار دارد به عقب رانده و تاثیر منفی در احساس و رابطه بین طرفین داشته باشد. از آن جایی که در جذب عشق از راه دور و از طریق شبکه های اجتماعی، دو طرف در مقابل یکدیگر حضور ندارند، این پیام های متنی هستند که ابزار ارتباطی طرفین به شمار می روند. اولین و مهم ترین قانون در جذب عشق از راه دور و از طریق موبایل این است که دقت کنید پیام های شما مضمون بدی نداشته باشد. این یعنی شما نباید خود را فردی ناامید یا نیازمند نشان دهید. چرا که این حالت هیچ کس را منقلب نکرده و تاثیر خوبی روی افراد نمی گذارد.

شما باید در عین حال که خود را فردی مستقل و باشخصیت نشان می دهید، عشق و علاقه تان را به ایجاد ارتباط بین خود و معشوق تان بیان کنید. بیان این عشق و علاقه به شکل های مختلفی انجام می شود. به طوری که برخی ها از راه شوخی و سرگرمی وارد شده و سعی می کنند از این طریق با طرف مقابل رابطه صمیمی ایجاد نمایند. برخی با گفتن حرف های عاشقانه این کار را انجام داده و برخی هم ترکیبی از این دو مورد را عملی می کنند. چیزی که مهم و تعیین کننده می باشد این است که شما باید با توجه به شناختی که از شخصیت و علاقه طرف مقابل دارید، بهترین و تاثیرگذارترین پیام ها را به او ارسال نموده و او را تحت تاثیر خود قرار دهید.

سوال های جذاب و چالشی بپرسید

یکی دیگر از راه هایی که به کمک آن می توانید نظر طرف مقابل را جذب خود کنید، پرسیدن سوال های جذاب از اوست. در قانون جذب، ارتباط نزدیک زمانی شکل می گیرد که دو طرف آشنایی خوبی نسبت به یکدیگر داشته باشند. برای جذب عشق از راه دور و با استفاده از تلفن همراه خود کافیست گفت و گوی خود را با یک پیام ساده پرسشی شروع کنید.

اگر طرف مقابل نیز تمایل به صحبت، اگرچه مکالمه ای کوتاه، با شما داشته باشد به پیام شما پاسخ داده و گفت و گویتان آغاز می شود. پرسیدن سوالات جذاب و هیجان انگیز یک روش عالی برای ایجاد ارتباطی نزدیک تر بین طرفین می باشد. در بین هزاران سوال مختلف که می توانید برای شروع مکالمه از طرف مقابل بپرسید، بهترین سوالات ویژگی هایی دارند که به قولی باعث باز شدن سر صحبت و ایجاد گفت و گویی طولانی می شوند. در همین راستا، شما می توانید با یک سوال شخصی و البته محترمانه شروع کنید. این کار باعث می شود شخصی که در طرف دیگر است با خود فکر کند شما علاقه به آشنایی بیشتر با زندگی شخصی او داشته و به این صورت ارتباط نزدیک تری بین تان رخ دهد.

بهترین سوالات در قانون جذب عشق

سوالات جذب عشق

سوالات ساده و ابتدایی بهترین سوالات در این مرحله است. مثلاً شما می توانید در مورد وضعیت زنان/مردان در ایران از وی سوال کرده یا اگر شخص مقابل تان به تازگی در آزمونی شرکت کرده بود، در مورد چگونگی آن و نتیجه آزمون از وی سوال کنید. بیشتر انسان ها سوالاتی را دوست دارند که مفهوم ساده ای داشته و درک آن بسیار آسان است. سوالاتی که برای فهمیدن آن ها باید مسائل مختلفی را بیان کرد، برای هیچکسی جذابیت ندارد. همچنین اگر پرسش شما به شکلی باشد که جواب آن یک یا دو کلمه باشد، پس از پاسخ شخص مقابل ادامه مکالمه برای شما سخت خواهد بود. به همین خاطر مثلاً به جای این که بپرسید «دیشب خوب خوابیدی؟» از وی این گونه پرسش کنید که «دیشب چه خوابی دیدی؟». به این شکل فرد به جای گفتن آره یا نه، جواب مفصل تری به شما می دهد که امکان بحث و گفت و گو روی آن وجود دارد.

1. در ارسال پیام ها مبتکر و خلاق باشید

اگر نگاهی به اطراف خود بیاندازید می بینید کسانی که معمولاً خلاقیت و ابتکار عمل بیشتری در روابط اجتماعی خود دارند، افراد موفق تری در زمینه روابط احساسی و عاشقانه می باشند. این افراد به اصطلاح لم صحبت کردن را در دست داشته و با خلاقیت محشر خود کاری می کنند طرف مقابل هرگز از صحبت کردن با آن ها خسته نشود. اگر پیام هایی که با هدف انجام قانون جذب عشق از راه دور به طرف مقابل تان ارسال می کنید از جذابیت کافی برخوردار نباشد، آن ها از این پیام ها خسته شده و پس از گذشت مدت زمانی ترجیح می دهند مکالمه را پایان دهند. به همین خاطر سعی کنید همیشه خلاق باشید و ابتکار عمل را به دست بگیرید.

ارسال پیام های خاص و متفاوت یک راه عالی برای جذب عشق از طریق پیام و شبکه های اجتماعی است. مثلاً اگر نام شما محمد است، به جای گفتن یک سلام ساده برای آغاز گفت و گو می توانید به شخص مقابل تان بگویید «محمد بهت سلام میکنه!» این کار باعث می شود مکالمه شما جذابیت بیشتری به خود گرفته و احساس شادی بیشتری بین شما در جریان باشد. مطمئناً وقتی شما سعی در ارائه پیام هایی خلاقانه و جدید به یک شخص می کنید، او نیز به همین شکل تلاش خواهد کرد تا شما را شگفت زده کند. این روش یک روش عالی و تضمینی برای شروع یک گفت و گوی خوب و یک رابطه نزدیک است.

2. شاد و عاشقانه رفتار کنید

پیام های شما در شبکه های اجتماعی و پیامرسان های موبایلی نشان از شخصیت واقعی تان دارد. به طوری که اگر تلاش کنید پیام های شاد و با درون مایه طنز به طرف مقابل تان ارسال نمایید، این موضوع شخصیت شما را در ذهن مخاطب تان بسیار جذاب تر از کسی خواهد کرد که مدام از غم و مشکلات دم می زند. حتی اگر می خواهید حرف های عاشقانه ای به طرف مقابل تان ابزار نمایید، باید سعی کنید این حرف ها همراه با شادی بیان شود.

البته افراط و تفریط در شوخ طبعی اصلاً پیشنهاد نمی شود و ایجاد حد تعادل در این زمینه بهترین کار است. از این گذشته، اگر به کسی علاقه قلبی داشته و می خواهید با قانون جذب عشق از راه دور به او نزدیک و نزدیک تر شوید، صحبت های عاشقانه را فراموش نکنید. این صحبت ها باید بین شما وجود داشته باشد وگرنه جنس رابطه تان به سمتی خواهد رفت که دیگر هرگز نمی توانید با وی وارد رابطه احساسی شوید. از این رو برای ایجاد وابستگی عاطفی در دیگران (به خصوص در خانم ها) پیام های عاشقانه تان را با چاشنی طنز به آن ها ارسال نمایید.

3. تعادل را در رفتارتان رعایت کنید

اگر فردی تعادل را در رفتارهای خود رعایت نکند، بدون شک با مشکلات زیادی همراه خواهد شد. منظور از تعادل این است که شما نباید تنها با یک لحن با فرد مقابل تان صحبت کنید. بلکه لازم است گاهی اوقات در کنار حرف های شاد و عاشقانه، از او گلایه کرده یا نسبت به برخی موارد انتقاد نمایید. البته این موضوع برای زمانی است که شما در قانون جذب عشق از راه دور پیشرفت مناسبی داشته و در مرحله خوبی قرار دارید. در این مواقع بهتر است راجع به چیزهایی صحبت کنید که تازگی داشته و نزدیک تر به واقعیت است.

مثلاً می توانید نسبت به رنگ لباس هایی که آن شخص در عکس های خود به کار می گیرد انتقاد کرده و به او بگویید که علاوه بر این رنگ ها، رنگ های دیگری نیز به او می آید. یا مثلاً اگر شخص مقابل تان در دیدن پیام های شما تاخیر می کند، این گلایه را به گوش او برسانید و مواردی از این دست. در این رابطه، استفاده از استیکرها و ایموجی های جذاب را فراموش نکنید. شما می توانید گلایه ها و انتقادهایتان را به همراه ایموجی به شخص مقابل ارسال کنید تا هم تاثیرگذاری بهتری داشته باشد و هم لحن صحبت شما شیرین تر شده و باعث ناراحتی او نشود.

4. سرگرم کننده باشید

هیچ کس دوست ندارد با فردی خسته کننده و تکراری که انگیزه زیادی نداشته و هیچ اتفاق تازه ای را در زندگی رقم نمی زند وارد رابطه شود. اگر می خواهید با استفاده از تلفن همراه خود و با پیروی از قانون جذب عشق از راه دور به شخصی که دوستش دارید نزدیک تر شوید، خود را فردی سرگرم کننده نشان دهید. یکی از بهترین روش ها در قانون جذب عشق، این است که خود را فردی ماهر نشان دهید که توانایی انجام بسیاری از کارها را برعهده داشته و همواره در جست و جوی تجربیات جدید است.

در واقع باید شرایطی را ایجاد کنید که فرد در آن تصور کند شما در زندگی شلوغ و پرمشغله ای حاضر هستید که همواره اتفاقات هیجان انگیز و تجربیات تازه سر راهتان قرار می گیرد. این اتفاق موجب می شود مخاطب شما به این فکر کند که شما برای او ارزش قائل شده و در بین تمام کارهایی که دارید، پیام دادن به وی را انتخاب کرده اید. اگر رفتارها یا صحبت هایتان باعث شود مخاطب فکر کند فردی بیکار هستید که همواره در دسترس بوده و منتظر پیام او می باشید، این وضعیت چندان جالب نخواهد بود. چرا که شما را از آن فرد دور می کند. از این رو خود را سرگرم کننده و شاد نشان دهید و شخصیت تان را در ذهن مخاطب به بهترین شکل ممکن ترسیم کنید.

5. خود را فردی مستقل نشان دهید

یکی دیگر از نکاتی که در قانون جذب عشق از راه دور بایستی مورد توجه قرار بگیرد، استقلال شخصیتی و مستقل بودن فردی است که قصد بدست آوردن معشوق خود را دارد. به طوری که شما به عنوان یک فرد خوشحال و سعادتمند باید نشان دهید که زندگی شخصی تان را به بهترین شکل ممکن ساخته و فردی مستقل هستید. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم در طول مدت زمانی که قصد صحبت با مخاطب تان را دارید، تفریحات مختلفی را امتحان کرده و از زندگی شغلی خود به او تعریف کنید.

انجام ورزش های مختلف، خواندن کتاب، دیدن فیلم های سینمایی و … جزو مواردی هستند که باعث می شود شما مستقل نشان داده شوید. البته بیان این که فردی مستقل هستید هم نیاز به مهارت دارد. خیلی ها برای این که نشان دهند وقت آزاد زیادی نداشته و زندگی شخصی شان همواره توام با فعالیت و پیشرفت است، به مخاطب خود بی محلی کرده و کم تر به او پیام می دهند. این کار اصلاً درست نیست و هیچ ثمره ای را برای شما به همراه ندارد. در واقع شما باید شخصیت تان را طوری نشان دهید که مخاطب متوجه این شود که شما هیچ نیازی به او نداشته و اگر هم قصد ایجاد رابطه را دارید، این تصمیم شما کاملاً قلبی و از روی احساس است نه پر کردن اوقات فراغت. بیشتر مردم دوست دارند با افرادی وارد رابطه شوند که برای هم صحبتی با آن ها تلاش کنند. پس شما هم این موارد را در نظر گرفته و حتماً شخصیتی مستقل و البته دوست داشتنی از خود بروز دهید.

6. علاقه مشترک و تفاهم تان را پیدا کنید

هر فرد دارای ویژگی های مختلفی است که او را از دیگر اشخاص متمایز می کند. این ویژگی های شخصیتی ممکن است در دو شخص بسیار نزدیک و در اشخاص دیگر بسیار دور باشد. حتی در تضاد ترین انسان ها از نظر ویژگی های شخصیتی، باز هم دارای علایق و سلیقه هایی هستند که به یکدیگر نزدیک است. به بیان دیگر، شما هرگز نمی توانید دو شخص را دریابید که هیچ تفاهمی با یکدیگر نداشته باشند. این موضوع در شرایط عادی برای انسان های معمولی بسیار بهتر است و این که شما با یک شخص نقاط مشترک زیادی داشته باشید اصلاً عجیب و غیرممکن است.

به همین خاطر پیشنهاد می کنیم برای ایجاد رابطه ای نزدیک و پایدار، نقاط مشترک و تفاهمات خود را یافته و روی آن ها تمرکز کنید. در شبکه های اجتماعی و پیامرسان های موبایلی نمی توانید مکالمه ای طولانی و عمیق را با طرف مقابل تان داشته باشید. در این شرایط، بهترین کار این است که نقاط مشترک تان را یافته و درباره آن ها صحبت کنید. مثلاً شما می توانید درباره آهنگ ها یا خواننده موردعلاقه تان با مخاطب صحبت کرده و از فیلم هایی که هر دوی شما به آن ها علاقه دارید سخن بگویید. این کار باعث ایجاد تفاهم و علاقه مشترک در شما خواهد شد.

7. زمان اتمام مکالمه را بدانید

یکی از نکات بسیار مهم در قانون جذب عشق از راه دور، توجه به زمان اتمام مکالمه است. به طوری که شما باید بدانید چه زمانی مکالمه تان را پایان بخشیده و این پایان با استفاده از چه جملاتی خواهد بود. یک صحبت طولانی تاثیر بسیار خوبی در آشنایی دو طرف با یکدیگر و ایجاد رابطه خوب و مسالمت آمیز دارد اما هیچ کسی صحبت طولانی و بی فایده را دوست نخواهد داشت. پس اگر احساس کردید که دیگر صحبت شما در این برهه فایده ای در شکل گیری رابطه و عشق ندارد، بهتر است مکالمه تان را با گفتن جملاتی خلاقانه و زیبا پایان دهید. همچنین به این نکته دقت نمایید که همیشه نباید یک طرف مکالمه را تمام کند.

پس اگر همیشه مخاطب شماست که صحبت را پایان می دهد، شما هم سعی در انجام این کار داشته باشید تا علاقه و عشق دو طرفه حفظ شود. خیلی وقت ها بنا به دلایل مختلفی مثل تعارف کردن یا خجالت کشیدن و … شخص مقابل بالاجبار با شما صحبت می کند. این یعنی ممکن است مخاطب شما در وضعیت مناسبی قرار نداشته و یا صحبتی را برای ارائه نداشته باشد. در این مواقع شما باید سریعاً متوجه این موضوع شوید و به شکلی مودبانه و خوب، مکالمه را به زمان دیگری موکول کنید. این کار شما باعث می شود مخاطب در آینده نیز تمایل به صحبت با شما داشته و موضوعات مختلفی در بازه های زمانی گوناگون بین تان مطرح شود.

8. نشانه های پایان مکالمه

نشانه های پایان مکالمه موارد مشخصی هستند. مثلاً وقتی در تلاش هستید تا موضوعی تازه برای صحبت پیدا کنید یا شخص مقابل پیام های شما را دیر پاسخ می دهد، در این هنگام باید هر چه سریع تر مکالمه تان را تمام کنید. همچنین اگر جواب های مخاطب شما به پیام هایتان کوتاه و در حد یک یا دو کلمه بود، این موضوع نشان از عدم علاقه شخص به صحبت در بازه کنونی دارد. پس سعی کنید خیلی مودبانه گفت و گو را پایان بخشیده و قانون جذب عشق از راه دور را در زمان دیگری اجرا کنید.

9. از پایان باز در انتهای مکالمات استفاده کنید

یکی از ترفندهای خوبی که موجب می شود مکالمه شما با شخص مقابل همواره ادامه داشته باشد، استفاده از جملاتی است که پایان باز دارد. این یعنی اگر می خواهید با پیام های خود شخص مقابل را تحت تاثیر قرار داده و مکالمه تان همچنان ادامه داشته باشد، به جای یک خداحافظی اساسی و محکم از عباراتی مثل «فعلاً» یا «تا بعد» استفاده نمایید. اگر شخصی خلاق و مبتکر باشید، پایان باز مکالمه هایتان می تواند به یک دیدار حضوری منتهی شود. برای مثال، به جای این که در انتهای یک بحث از کلمه «خدانگهدار» استفاده کنید، این مکالمه را با جمله «وقتی دیدمت درباره فلان موضوع صحبت می کنیم» به پایان برسانید تا به این صورت امکان گفت و گوی حضوری با مخاطب تان را پایه ریزی نمایید.

قانون جذب عشق از راه دور بالاخره یک جا باید به حضور دو فرد در کنار یکدیگر منتهی شود و این ترفندی که ما به شما گفتیم بهترین راهکار برای این اتفاق است. در بسیاری از موارد، وقتی شما پایان باز خود را به شکلی ترتیب می دهید که غیرمستقیم فرد را به یک ملاقات حضوری دعوت می کنید، آن فرد با میل شخصی خود به این دعوت شما پاسخ مثبت می دهد. چرا که خیلی وقت ها دیوار خجالت یا تعارفی که بین دو شخص وجود دارد باعث عدم شکل گیری ملاقات حضوری بین آن ها می شود. بکارگیری جملات پایان باز این دیوار را از بین برده و قانون جذب را کاربردی تر می کند.

10. خود را فردی امیدوار و مشتاق نشان دهید

یکی از اصولی که در قانون جذب وجود دارد این است که شما باید خود را همواره فردی امیدوار، مشتاق و علاقمند به پیشرفت و زندگی خوب نشان دهید. اگر همیشه در ارسال پیام هایتان خود را فردی بانشاط و امیدوار نشان دهید، مخاطبی که در حال حرف زدن با شما است احساس بهتری خواهد داشت. در مقابل، اگر شخصیت تان را به شکلی نشان دهید که مخاطب تصور کند فردی نیازمند، ناامید و بی انگیزه هستید، پس از مدتی گفت و گو با شما از شخصیت تان خسته شده و مکالمه را پایان خواهد داد. به همین خاطر هرگز خود را فردی با کمبود محبت یا کمبود توجه نشان ندهید.

برای مثال، اگر در ابتدای مکالمه مخاطب تان کمی بی محلی به شما کرد، شما هرگز نباید به او جملاتی مثل «خواهش میکنم پاسخ منو بدین» یا «آیا پیامم به دستت نرسیده؟» رو به کار ببرید. چرا که عدم اشتیاق به صحبت در فضای مجازی یک حالت کاملاً طبیعی است (که به ویژه از سمت خانم ها دیده می شود) و در ابتدای تمام مکالمات ممکن است رخ دهد. در مجموع، ارسال پیام هایی که نشان از وابستگی عاطفی شما و کمبود محبت و توجه دارد نه تنها هیچ فایده ای را برایتان به همراه نخواهد داشت، بلکه به عنوان یک عمل با اثر منفی در قانون جذب عشق از راه دور به شمار می رود.

11. افراط و تفریط در پیام دادن نداشته باشید

عده ای از افراد بنا به دلایل مختلف نمی توانند تعادل را در پیام هایشان ایجاد کنند. به طوری که یا اصلا به مخاطب خود پیام نمی دهند و یا به دلیل وسواس فکری ای که دارند، در هر لحظه و در شرایطی مایل به ارسال پیام به او هستند. در قانون جذب عشق از راه دور بسیار خوب است که همواره به شخصی که مایل به بودن در کنار او هستید فکر کنید اما این وضعیت نباید در نهایت منجر به این شود که تعادل در زندگی تان از بین برود. در واقع اگر پیام های شما باعث شود مخاطب تان احساس ناراحتی کرده و به این فکر کند که نسبت به او وسواس فکری زیادی دارید، این موضوع به ضرر خودتان تمام خواهد شد. افرادی که در پیام دادن زیاده روی می کنند نسبت به کسانی که کمتر از حد معمول پیام می دهند تعداد بسیار بیشتری دارند.

برای فهمیدن این که آیا شما هم جزو این افراد هستید یا خیر، کافی است به شرایط و رفتارهایتان نگاهی کنید. اگر بعد از گذشت چند دقیقه از پیامی که ارسال کردید با جوابی روبرو نشدید، چنانچه پیام هایی مثل «چرا جواب نمی دهی؟» یا «هستی؟» را به مخاطب تان ارسال کردید متاسفانه شما دچار وسواس فکری شده اید. همچنین اگر می خواهید تعادل در رابطه تان حفظ شود، رفتارهای متقابلی داشته باشید. به طوری که این طور نباشد شما سریعاً هر پیام را در هر شرایطی پاسخ داده و مخاطب تان بسیار دیر جواب دهد. در مجموع، پرهیز از افراط و تفریط یکی از اصول مهم در قانون جذب است که اگر در نظر گرفته نشود، تبعات آن گریبان گیر خودتان خواهد شد.

12. خود را فردی خجالت زده نشان ندهید

افرادی که در پیام هایشان اضطراب و استرس دیده می شود کسانی هستند که از اعتماد به نفس لازم برخوردار نبوده و قدرت جذب در آن ها بسیار کمرنگ است. اگر شما هم جزو این افراد هستید سریعاً این وضعیت را اصلاح کنید. چرا که اگر مخاطب شما احساس کند با دستپاچگی و اضطراب با او صحبت می کنید، ممکن است مکالمه را چندان طول نداده و هر چه سریع تر از شما جدا شود. برای اصلاح این ویژگی و وضعیت، همواره این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که پیام دادن در شبکه های اجتماعی حکم مرگ و زندگی ندارد و نیازی نیست شما مضطرب باشید. چرا که اکثر این پیام ها بعد از گذشت مدت زمانی از ذهن مخاطب تان پاک شده و تاثیر آن ها در همان لحظه است.

همچنین اگر به این درک برسید که پیام دادن از طریق تلفن همراه و شبکه های اجتماعی قرار نیست هیچ اتفاق بزرگی را رقم بزند، مطمئناً از استرس تان کاسته خواهد شد. کار اصلی و بزرگ شما زمانی است که به صورت حضوری معشوق خود را ببینید. چرا که فضای مجازی و پیام ها صرفاً می تواند باعث آمادگی ذهنی دو طرف شود و اگر واقعاً بخواهید یک نفر را به عنوان شریک زندگی در کنارتان داشته باشید، باید در دنیای واقعی خود را به او اثبات کنید نه در فضای چت و پیامرسان ها. این بسترها ممکن است گاهی اوقات در ابزار علاقه و احساسات بسیار موثر واقع شود، اما در نهایت این دنیای واقعی است که شما و مخاطب تان باید در آن زندگی کنید. پس هرگز خود را فردی مضطرب، دستپاچه و بی اعتماد به نفس نشان ندهید تا قانون جذب عشق از راه دور برایتان کارساز باشد.

نشانه های عشق از راه دور

قانون جذب عشق از راه دور

وقتی قانون جذب عشق از راه دور توسط افراد اجرا می شود، چنانچه فرد در مسیر درستی قرار داشته باشد با نشانه های مختلفی روبرو خواهد شد. نشانه های جذب عشق از راه دور زمانی نمایان می شود که عشق دو طرفه بین افراد شکل گرفته و هر دو طرف به یکدیگر احساس خوب داشته باشند. ما در این قسمت به تعدادی از نشانه هایی که حاکی از وجود عشق در رابطه است پرداخته ایم.

1. مشورت در انجام کارها

مشورت در کارها علاوه بر این که نشان دهنده احترام طرفین برای نظر یکدیگر است، باعث پیشبرد هرچه بهتر اتفاقات در رابطه شده و تمام مشکلات را ریشه یابی و حل می کند. مشورت کردن از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از اصول مهم در روابط مطرح بوده و هر زندگی مشترکی که دو طرف برای انجام کارها در آن با یکدیگر مشورت نکنند، مطمئناً به سرانجام خوبی نخواهد رسید. اگر در مسیر قانون جذب با این پدیده روبرو شدید که معشوق تان قصد مشورت با شما را دارد، این اتفاق را نشانه جذب عشق در نظر بگیرید. این مشورت می تواند برای خرید لباس، انتخاب رشته تحصیلی یا هرچیز دیگری باشد. در واقع فرد با این کار خود می خواهد به شما این را بفهماند که در زندگی او تاثیرگذار بوده و نظرات شما در اتفاقات پیرامون وی اثر دارد.

2. احساس دلتنگی و وابستگی

احساس دلتنگی از دیگر نشانه های قوی عاشق شدن است. هنگامی که شما یا مخاطب تان احساس دلتنگی از خود بروز داد، آن وقت می توانید به این که قرار است در یک رابطه عاشقانه با وابستگی زیاد قرار بگیرید امیدوار باشید. در واقع وقتی دو شخص دلتنگ یکدیگر می شوند، این احساس یعنی تمایل به بودن در کنار یکدیگر داشته و برای اوقاتی که در کنار هم هستند لحظه شماری می کنند. البته دلتنگی معمولاً از نشانه های اولیه جذب عشق است و در روابط طولانی این دلتنگی کمتر و کمتر می شود. در مجموع، دلتنگی را چه در رابطه عاشقانه و چه در رابطه دوستانه با افراد نزدیک زندگی تان به فال نیک گرفته و برای کسانی که دلتنگ شما می شوند ارزش خاصی قائل باشید.

3. احساس تفاهم و هم نظر بودن

وقتی بین شما و طرف مقابل تان عشق شکل می گیرد، تفاهم و هم نظر بودن شما به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا می کند. بخش عمده ای از این تفاهم به دلیل آشنایی بیشتری است که بین طرفین رخ می دهد. به طور کلی هرچه رابطه مدت زمان بیشتری ادامه داشته باشد، تفاهم ها بیشتر خود را نشان می دهد. البته ممکن است در برخی موارد تفاهم به عنوان نشانه عشق قلمداد نشود. چرا که بسیاری از افرادی که با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه می شوند تفاهم های کمی داشته و بیشتر به دلیل ویژگی های اخلاقی متفاوتی که دارند جذب یکدیگر شده اند. از این رو تفاهم را نه به عنوان یک نشانه اصلی و مهم عشق، بلکه به عنوان یک نشانه که پیام پیشرفت در رابطه را دارد قلمداد نمایید.

4. رعایت اصول اخلاقی و دقت در سخن گفتن

یکی از مشکلات اساسی بسیاری از روابط غیرمستحکم و اشتباه، بیان جملات و کلماتی است که باعث آزردگی خاطر یکی از طرفین می شود. این جملات و کلمات ممکن است به صورت ناخواسته توسط فرد مطرح شود اما در هر صورت این موضوع چیزی از تاثیر منفی آن کم نمی کند. از دیگر نشانه های عشق، عدم بیان کلمات آزار دهنده از سمت هر دو طرف می باشد. در این وضعیت، حتی اگر فرد از یک اتفاق ناراضی باشد، هرگز با بیان جملات زشت و کلماتی که روی مخاطب اثر بد می گذارد به این اتفاق واکنش نشان نمی دهد. این موضوع به احترامی باز می گردد که در بایستی برای مراقبت از رابطه توسط هر دو طرف به آن عمل شود. عدم بیان جملات زشت علاوه بر تکریم و احترام جایگاه مخاطب، باعث حل هرچه بهتر مشکلات شده و استحکام رابطه را بیشتر از قبل می کند.

5. تلاش برای موفقیت در مسیر زندگی

تلاش برای موفقیت یکدیگر از دیگر نشانه های جذب عشق می باشد. وقتی دو طرف به این درک و باور رسیده باشند که پیشرفت شان در کنار یکدیگر بسیار مهم و البته شیرین است، عشق در بین شان ایجاد شده و این دو شخص آینده خوبی با هم خواهند داشت. در بسیاری از روابط عاشقانه که در نهایت به ازدواج طرفین منجر می شود، هر دو شخص برای ایجاد موفقیت های مختلف در زندگی تلاش کرده و همین تلاش ها در نهایت زندگی مشترک را شکل می دهد. در قانون جذب، نتیجه کار هنگامی نمایان می شود که شما در دل مسیر بوده و رسیدن به خواسته تان را احساس نمی کنید. تلاش برای موفقیت نقش تابلوی راهنما در مسیری را دارد که اگر در آن حضور داشته باشید در نهایت به عشق پایدار خواهید رسید.

6. شاد بودن در کنار یکدیگر

وقتی عشق در دو طرف شکل می گیرد، آن ها دیگر به دنبال سپری کردن اوقات خود بدون یکدیگر نبوده و ترجیح می دهند هر خوشی و خوش گذرانی را در کنار یکدیگر تجربه کنند. این نشانه، یک نشانه اساسی از وجود عشق است و هر وقت مخاطب شما به جای تفریح در کنار دوستان خود بودن در کنار شما را ترجیح داد، آن وقت می توانید صدای قدم های عشق را در رابطه مشترک تان احساس کنید. بسیاری از افرادی که درک درستی از رابطه عاشقانه و احساسی ندارند، حتی بعد از جذب عشقی که مدنظرشان بود نسبت به او در برخی موارد کم لطفی می کنند. یکی از همین موارد عدم حضور در خوشی ها و اوقات خوب است. اگر قصد دارید وابستگی عاطفی بیشتری در رابطه تان وجود داشته باشد، باید همواره در کنار یکدیگر احساس شادی کنید. در مجموع، مورد ذکر شده نیز از دیگر نشانه هایی است که جذب عشق را معنادار می کند.

7. احترام برای خانواده ها

احترام و تکریم متقابل یکی از اصول مهم در قانون جذب عشق است که عدم وجود آن به منزله عدم شکل گیری رابطه می باشد. در روابطی که احترام بین طرفین حاکم است، بسیاری از مسائل و مشکلات دیده نشده و رابطه بین افراد مسالمت آمیز است. جالب است بدانید زمانی که احترام به شخص در رابطه کمی گسترده تر و باعث احترام به خانواده ها شد، این اتفاق را می توان یکی از نشانه های عشق تلقی کرد. به طور معمول احترامی که بین افراد وجود دارد طبیعی است اما احترامی که فرد به طور ویژه برای خانواده شما قائل می شود، امری است که باید آن را متمایز از بقیه امور در نظر بگیرید. در مجموع اگر در صحبت هایتان گریزی به خانواده ها زده شد یا درمورد تکریم جایگاه خانواده و این گونه موارد بحث شد، این رابطه رنگ و بوی عشق به خود گرفته و در سر مخاطب شما ایجاد یک خانواده دوست داشتنی در کنارتان می گذرد. پس این نکته را هم مدنظر خود داشته باشید.

8. درک عالی از رفتارها و شخصیت یکدیگر

درک متقابل نشانه دیگری است که وقتی دو طرف عاشق یکدیگر می شوند در آن ها رخ می دهد. منظور از درک متقابل حالتی است که افراد حاضر در رابطه بدون این که موضوعی را بیان کنند آن را درک کرده و رفتارهای خود را پیرامون آن ترتیب می دهند. بسیاری از زوجین و افرادی که عشق آن ها به ازدواج ختم شده این درک متقابل را به خوبی متوجه هستند. چرا که در زندگی مشترک اگر درک متقابل وجود نداشته باشد، هیچ چیز به درستی پیش نخواهد رفت. درک متقابل که یکی از نشانه های عشق است باعث می شود فداکاری دو طرف نسبت به هم بیشتر از گذشته باشد. به همین خاطر اگر احساس کردید نسبت به وضعیت مخاطب تان درک حقیقی پیدا کرده اید، این اتفاق را نشانه عشقی که بین تان رخ داده تلقی کنید.

9. انتخاب شما به جای منافع شخصی

اگر در مقالات گذشته سایت وان جذب همراه ما بوده باشید، حتماً دیده اید که بارها و بارها این موضوع را بیان کرده ایم که قانون جذب هرگز برای کسانی که در رابطه به دنبال منافع شخصی شان هستند جوابگو نیست. از این رو، اگر دیدید طرف مقابل تان به جای پیگیری کردن منافع شخصی خود به پیشرفت در کنار شما و خوشحالی تان می اندیشد و عمل می کند، این رفتار را نشانه ای از عشق پاک و قلبی قلمداد کرده و از قانون جذب سپاس گزار باشید. منافع شخصی مانع بزرگی است که از ایجاد باورهای ذهنی و قلبی عاشقانه جلوگیری کرده و فرد را همواره در مسیر هر آن چه که برای او منفعت دارد قرار می دهد. گاهی اوقات منفعت فرد باعث فروپاشی رابطه شده و عشق را نابود می کند. پس دور بودن از این احساس را نشانه قوی برای حضور عشق و تاثیرگذاری قانون جذب عشق در نظر بگیرید.

10. شور و اشتیاق برای هم صبحتی

حتماً شما هم رابطه هایی را دیده اید که در آن، طرفین حتی بعد از گذشت چندین و چند سال باز هم برای یکدیگر تازگی داشته و به قول معروف از هم خسته نمی شوند. روابطی که جنس احساسات آن ها عشق است، هیچوقت قدیمی و تکراری نشده و حتی اگر سال های طولانی از حضور دو طرف بگذرد، باز هم آن ها به یکدیگر علاقه خاصی خواهند داشت. تازگی داشتن برای هم و اشتیاق برای تجربه کردن اتفاقات جدید، نشانه ای است که استحکام عشق را بیان کرده و اگر آن را پس از مدتی در رابطه تان مشاهده کردید، بدانید که مسیر را به درستی طی کرده و قرار است با رویدادهای جذابی همراه شوید. یکی از مشکلات جدی روابط امروزی این است که طرفین پس از گذشت مدت زمان کوتاه از رفتارها و شخصیت یکدیگر خسته شده و ترجیح می دهند با افراد دیگری وارد رابطه شوند. در روابطی که قانون جذب عشق در آن ها باعث رسیدن دو طرف به هم می شود، این وضعیت وجود نداشته و هم دو طرف همواره نسبت به یکدیگر شور و اشتیاق خاصی دارند.

11. انجام کارها با نیت شاد کردن شما

همیشه نیت کار بسیار مهم تر از فعل آن است. این یعنی اگر شخصی قصد خوشحال کردن شما را حتی با چیزهای کوچک داشته باشد، ارزش کار او بسیار زیاد است. یکی از نشانه های جذب عشق این است که طرفین همواره به دنبال شاد کردن یکدیگر با انجام یک سری کارهای حتی کوچک هستند. این وضعیت بیانگر این می باشد که هر دو طرف برای آرامش یکدیگر تلاش کرده و می خواهند زندگی شادی را در کنار هم داشته باشند. در قانون جذب عشق، حالاتی مثل غم، استرس، اضطراب، پریشانی و … عوامل بازدارنده ای هستند که از جذب عشق و ایجاد رابطه جلوگیری می کنند. به همین خاطر اگر احساس کردید طرف مقابل تان قصد دارد شما را خوشحال کند، حتماً این اتفاق را مثبت قلمداد کرده و شما هم برای خوشحالی او قدم بردارید. یکی از نشانه های اصلی عشق همین موضوع می باشد. از این رو وقتی این احساس در شما ایجاد شد که حتماً باید در صورت امکان طرف مقابل تان را شاد و خوشحال کنید، بدانید که در مسیر درست عشق قرار داشته و خوشبختی و خوشحالی آن شخص به یکی از اولویت های اصلی زندگی تان تبدیل شده است.

12. عدم سواستفاده از نقطه ضعف ها

هر شخص دارای ویژگی های مثبت و منفی زیادی است. این یعنی تمام افراد نقطه ضعف هایی دارند که اگر به آن ها اشاره شده یا از آن ها سواستفاده شود، اتفاقات خوبی رخ نخواهد داد. اگر شما می دانید که طرف مقابل تان متوجه نقطه ضعف های شما شده اما هرگز در پی سواستفاده از این نقطه ضعف ها و یادآوری شان به شما نیست، قدر این عشق را دانسته و از او قدردانی کنید. روابط محکم و استواری که سال های طولانی به درازا می انجامد و هیچ چیزی قادر به خراب کردن آن نیست یک اصل مهم دارد و این اصل توجه به نقطه ضعف ها و عدم سواستفاده از آن هاست. اگرچه این نشانه معمولاً در روابطی دیده می شود که قدمت زیادی دارند اما در مجموع شما می توانید آن را به عنوان یکی دیگر از نشانه های جذب عشق در نظر بگیرید.

پس از بروز نشانه های عشق، چگونه از رابطه عاشقانه خود مراقبت کنیم؟

لذتی که در عشق دو طرفه وجود دارد در هیچ چیز دیگری نیست. افرادی که از نظر قلبی به یکدیگر علاقه زیادی دارند، احساسات یکدیگر را به خوبی شناخته و به قول معروف سلیقه یکدیگر هستند. این افراد برای خوشحالی طرف مقابل شان در بسیاری از مواقع از خواسته ها و نیازهای خود گذشته و کارهایی که چندان هم باب میل شان نیست را انجام می دهند. زمانی که نشانه های عشق را مشاهده کردید، تازه کار شما آغاز می شود. چرا که در این مرحله رابطه ای که بین شما و طرف مقابل تان وجود دارد بسیار لطیف و حساس خواهد بود. به طوری که ممکن است کوچک ترین بی توجهی یا حرکت اشتباه شما باعث رنجش مخاطب تان شده و به این شکل رابطه تان با مشکل روبرو شود.

حفظ رابطه عاشقانه

عشق در کنار تمام زیبایی هایی که دارد، سختی های خاص خود را نیز برای دو طرف به ارمغان می آورد. این سختی ها شاید در نگاه اول به عنوان مشکل قلمداد شوند اما اگر کمی ریزتر شوید می بینید که این مشکلات هم شیرینی خاص خود را دارد. رابطه هایی که با استفاده از قانون جذب عشق از راه دور شکل می گیرند، بسیار عمیق می باشند. چرا که این روابط با استفاده از قانونی که تنها به نیت های پاک و خالصانه پاسخ می دهد شکل گرفته و در آن دو شخص که واقعاً به یکدیگر علاقه دارند حضور پیدا کرده اند.

1. تغییر رفتار پس از مشاهده نشانه های جذب عشق

اگر با نشانه های عشق مواجه شدید، بدانید که باید رفتارتان نسبت به گذشته کمی تغییر کند. چرا که شما دیگر در مسیر عشق قرار نداشته و عشق در شما رخنه کرده است. پس باید رفتار درستی از خود بروز دهید تا موجبات ناراحتی و مشکلات را ایجاد نکنید. اشتباهی که خیلی ها در این برهه انجام می دهند این است که آن ها تصور می کنند حتماً باید یک سری کارهای عجیب و غریب برای نگهداری از عشق شان انجام دهند. در صورتی که اصلاً این طور نیست و شما هرگز نباید کار خاصی را انجام دهید.

نگهداری از عشق، تنها نیاز به تغییر در یک سری باورهای ذهنی غلط دارد. به طوری که اگر شما به این فکر می کنید که مبادا عشق تان به هر دلیل شما را ترک کند، یا به این فکر می کنید که مبادا عشق تان به شما خیانت می کند و فکرهایی به این شکل، مطمئناً در نهایت نخواهید توانست عشق تان را نگهداری و در مسیر عشق سعادتمند شوید. برای محافظت از عشق هرگز به دل تان شک و تردید راه ندهید. شما نباید مدام به این فکر کنید که معشوق تان در حال خیانت و نابود کردن رابطه است. چرا که با این باور ذهنی حتی اگر هیچ خیانت و اتفاق بدی هم در میان نباشد باز هم به سرانجام نخواهید رسید و این شک و تردیدها باعث جدایی شما و مخاطب تان خواهد شد.

2. به معشوق خود اعتماد داشته باشید

در کنار این مورد، اعتماد به طرف مقابل عامل دیگری است که باعث پایداری هرچه بیشتر رابطه شده و عشق دو طرف را قوت می بخشد. اعتماد به عشق یک شخص ریشه تمام مشکلات را از بین می برد. وقتی شما به احساس یک نفر اعتماد کامل داشته باشید، فکر کردن به چیزهای بد و منفی کم کم در شما از بین خواهد رفت. اعتماد به یک شخص جلوه های مختلفی دارد و در هر رابطه فرق می کند. برای مثال، ممکن است شما با واگذار کردن تمام اموال خود به معشوق تان اعتمادی که نسبت به او دارید را نشان داده و در رابطه دیگر این اتفاق جلوه دیگری داشته باشد. در نهایت چیزی که مهم است، اعتماد بین طرفین و باور داشتن یکدیگر است.

3. احترام متقابل در رابطه

همچنین شما نباید احترام گذاشتن به طرف مقابل را فراموش کنید. اصل احترام و تکریم عشق یکی از اصول مهم در قانون جذب عشق می باشد که باعث دوام روابط شده و زمانی که کمرنگ شود، رابطه هم رو به نابودی کشیده می شود. در گذشته، احترامی که طرفین برای یکدیگر و حتی خانواده های هم می گذاشتند نسبت به روابط امروزی بسیار بیشتر بود اما این موضوع نمی تواند باعث این شود که بگوییم امروزه احترام در روابط از بین رفته است. منظور از احترام، تکریم طرف مقابل و قبول کردن سلایق و علاقه های اوست. شما هرگز نباید به این فکر کنید که مالک یا صاحب معشوق تان هستید. وقتی احساس مالکیت بر یک انسان آزاده و مستقل ایجاد می شود، این تفکر به وجود می آید که معشوق من باید هرطور که من دوست دارم رفتار کند. این حالت بدترین حالتی است که می تواند یک عشق را به نابودی بکشد. شما باید معشوق تان را در عین علاقه ای که نسبت به او دارید، آزاد و رها گذاشته و به تمام ویژگی های شخصیتی او احترام بگذارید.

خیلی وقت ها یک شخص طوری لباس می پوشد یا رفتار می کند که مورد پسند شما نیست. این موضوع نباید باعث این شود که شما احترام را زیر پا گذاشته و به معشوق تان توهین نمایید. احترام به اعتقادات، رفتارها و باورهای ذهنی یک فرد زمانی شکل می گیرد که واقعاً دو طرف به درک درستی از رابطه عاشقانه رسیده باشند. از آن جایی که در قانون جذب اتفاقات خوب و جذب عشق زمانی رخ می دهد که دو طرف علاقه قلبی نسبت به هم دارند، معمولاً شکستن احترام و تجاوز به حریم خصوصی مخاطب در این نوع روابط دیده نمی شود. در هر صورت، برای نگهداری از عشق تان حتماً برای او احترام قائل شده و حتی اگر با او مخالف هستید، مخالفت تان را به شکلی مودبانه و صحیح بیان کنید.

4. استفاده از مراکز مشاوره و مطالب آموزشی

همان طور که گفتیم برای نگهداری از عشق نیازی به انجام کارهای عجیب و غریب نیست و همین که دو طرف به درک درستی از عشق و انسانیت رسیده باشند، رابطه شان پایدار و مستحکم خواهد بود. اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد رفتارهای صحیح در حین رابطه کسب نمایید، حتماً از کتاب هایی که در زمینه روانشناسی عشق نوشته شده اند استفاده کرده و با مراجعه به مراکز مشاوره خانواده، از نظرات ارزشمند افراد متخصص در این حوزه بهره مند شوید. ناگفته نماند در سایت وان جذب نیز مقالات متعددی در مورد عشق و روابط احساسی تهیه شده که مطالعه آن ها نیز به شما در یافتن بهترین نوع رفتار با معشوق تان کمک زیادی می کند.

قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته

یکی از درخواست های متعددی که کاربران عزیز و محترم سایت وان جذب از ما داشتند، ارائه راهکارهایی برای جذب عشق از دست رفته از راه دور می باشد. اگر شما عاشق فردی شده اید که او هم اکنون شما را ترک کرده و در کنارتان نیست، اصلاً نگران نبوده و بد به دلتان راه ندهید. ما در قسمت های قبلی روش هایی را بیان کردیم که به کمک آن می توانستید از راه دور عشق خود را جذب کنید. در این قسمت نیز با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان، اصولی را بیان کردیم که با در نظر گرفتن آن ها در بازگرداندن عشق از دست رفته موفق ظاهر خواهید شد.

1. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

برخورداری از احساس اعتماد به نفس نکته ای کلیدی و بسیار مهم است که در قانون جذب نیز به چشم می خورد. در واقع شما زمانی خواهید توانست افراد مختلف را به خود جذب کنید که اعتماد به نفس بالایی داشته و خود را بهترین بدانید. امروزه فرهنگ جوامع به شکلی شده که بسیاری از افراد با حضور در شبکه های اجتماعی و مقایسه اشخاص با یکدیگر، همواره نظرات شخصی زیادی پیرامون ویژگی های شخصیتی، ظاهری و رفتاری این اشخاص به آن ها می گویند. این که فرد نباید نظرات شخصی خود را قبل از این که از او خواسته شود بیان کند یک موضوع بسیار مهم است اما متاسفانه با توجه به این که این اصل هرگز رعایت نمی شود، بهتر است شما اهمیتی به این که دیگران چه فکری درمورد شما می کنند ندهید. در دنیا میلیاردها انسان وجود دارد که هر کدام نظرات و سلایق مختلفی دارند.

شما هیچ وقت مجبور به این نیستید که مطابق میل دیگران رفتار کرده یا لباس بپوشید. وقتی نظرات افراد دیگر و کسانی که نقشی در زندگی تان ندارند برای شما کمرنگ شد، آن وقت است که اعتماد به نفس تان بیشتر شده و جذب افراد برایتان آسان تر می شود. شما باید این نکته را همواره در ذهن خود داشته باشید که تاثیر اعتماد به نفس در جذب فردی که او را دوست دارید بسیار زیاد است. پس در قدم اول اعتماد به نفس تان را تقویت کرده و خود را لایق بازگردانی و حضور در کنار معشوق تان بدانید. اگر به این مرحله رسیدید، ادامه راهکارها به کمک شما خواهند آمد.

2. انرژی مثبت داشته و پرانگیزه باشید

براساس اصول و نکاتی که در قانون جذب عشق از راه دور وجود دارد، اتفاقات خوب و مثبت سر راه کسانی سبز می شوند که انرژی خوبی را به کائنات ارسال نموده و همواره از انرژی مثبت بهره مند هستند. اگر در مسیر جذب عشق اشتباهاتی را انجام داده و در نهایت باعث ترک عشق تان شده اید، این اتفاق را به منزله ناامیدی کامل از همه چیز و همه کس در نظر نگیرید.

برخورداری از انرژی مثبت در تمام طول زندگی عاملی است که باعث خوشحالی هرچه بیشتر شما شده و باعث می شود اتفاقات خوب برایتان رخ دهد. همچنین انرژی مثبت به شما کمک می کند در هر مرحله از زندگی تان بهترین تصمیم گیری را داشته و عملکرد درخشانی از خود بر جای بگذارید. از این رو پیشنهاد می کنیم انرژی خود را در سطح بالایی نگه داشته و ارتباط تان را با کائنات قطع نکنید. اگر سرنوشت این باشد که عشق تان مجدداً به سمت شما بازگردد، این اتفاق تنها در صورتی رخ می دهد که ارتباط شما و کائنات برقرار باشد. افرادی که انرژی مثبت در تمام شرایط زندگی شان به چشم می خورد انسان های جذابی هستند که قادر به جذب هرکسی بوده و به هر آن چه فکر می کنند خواهند رسید. پس این نکته را نیز به خاطر بسپارید.

3. تفاوت ها را درک و به سلیقه طرف مقابل احترام بگذارید

در بخش مربوط به نشانه های قانون جذب عشق به شما گفتیم که بروز تفاهم و نقاط مشترک یکی از نشانه های اصلی ایجاد عشق و رابطه پایدار می باشد. در همین رابطه خیلی ها تصور می کنند تفاهم همیشگی است و امکان ندارد در یک رابطه عاشقانه تفاوت ها باعث زیبایی رابطه و جذب عشق شود. در بسیاری از موارد، ترک عشق به همین خاطر شکل گرفته که یکی از طرفین رابطه به درستی تفاوت ها را درک نکرده و این تفاوت ها را مشکلی برای ادامه راه در نظر گرفته است. اگر به دنبال کسی باشید که از همه نظر با شما هم فکر و هم نظر باشد، بدون شک رابطه تان دوام زیادی پیدا نخواهد کرد. به همین خاطر تفاوت ها را درک کنید و برای ایجاد رابطه ای استوار که براساس همین تفاوت ها شکل گرفته تلاش کنید. چه بسی عشق هایی که به دلیل بی احترامی های یک شخص به تفاوت هایشان روابط را ترک و جذب عشق را ناتمام می گذارند.

شما زمانی در قانون جذب عشق از راه دور موفق و درخشان ظاهر خواهید شد که تفاوت ها را به درستی درک کرده و این را بدانید غیرممکن است دو نفر با یکدیگر هیچ تفاوت و نقطه نظر مقابلی نداشته باشند. در مدیریت یک رابطه، در نظر گرفتن تفاهم ها بسیار مهم است. پس اگر عشق تان شما را ترک کرده، کمی به عقب برگردید و ببینید آیا تفاوت هایی که بین تان بوده را به درستی مدیریت کرده اید یا خیر. اگر در این رابطه اشتباهاتی را صورت داده اید هنوز هم برای حل مشکل دیر نیست. یک گفت و گوی کوتاه و بیان اشتباهی که در زمینه درک تفاوت ها داشته اید می تواند رابطه تان را مجدداً برقرار و عشق از دست رفته را بازگرداند.

4. حساسیت بیش از اندازه در رابطه نداشته باشید

وقتی عشق تان شما را ترک کرده، برای حل مشکل موجود باید عیب یابی کنید. عیب یابی شما می تواند به شکل های مختلفی انجام شود. شما باید به زمانی که با مخاطب تان در رابطه بودید بازگشته و ببینید کجای مسیر را اشتباه رفته اید که در نهایت او شما را ترک کرده است. در بسیاری از موارد، رفتارهای زننده یکی از طرفین رابطه باعث ترک شخص دیگر می شود. این رفتارهای زننده اغلب به این دلیل است که یکی از طرفین فکر می کند رابطه عاشقانه همانند یک زندان بوده و معشوق او زندانی است. در صورتی که اصلاً این طور نیست و اگر به دنبال اسیر کردن فرد در مقابل خود باشید، ترک کردن عشق توسط او اصلاً اتفاق دور از انتظاری نخواهد بود.

حساسیت های بیش از اندازه ای که در برخی روابط به چشم می خورد همانند سمی مهلک، پیکره رابطه را بی جان و نابود خواهد ساخت. اگر می خواهید مدیریت صحیحی برای رابطه ای که در آن حضور دارید بکار بگیرید، از میزان حساسیت های خود کاسته و بر میزان عشق و علاقه تان بیافزایید. شما باید در رابطه همیشه راه رفتن و ماندن را باز گذاشته و تصمیم گیری را برعهده فرد مقابل تان بگذارید. اگر آن شخص واقعاً خواهان ایجاد رابطه با شما باشد، پیش تان خواهد بود و اگر قصد او برای ماندن در کنارتان چندان جدی نباشد، پس از مدتی خواهد رفت. حساسیت ها بیش از اندازه تنها باعث رنجش خاطر مخاطب شما شده و تاثیر منفی در قانون جذب عشق از راه دور دارد.

حال، برای بازگرداندن عشق چه نکاتی را مدنظر خود قرار دهیم؟

بازگرداندن عشق

اگر چهار موردی که در بخش بالایی به شما عزیزان گفتیم را به خوبی رعایت نمایید، به سطح آمادگی خوبی برای بازگردانی عشق از دست رفته و تشکیل یک رابطه جدید خواهید رسید. ما در این قسمت قصد داریم راهکارهایی را به شما عزیزان بیان کنیم که باید هرچه سریع تر انجام دهید تا به این شکل برگشت عشق از دست رفته تان را به کمک قانون جذب عشق از راه دور ممکن سازید. شایان ذکر است اگر در انجام موارد ذیل کوتاهی کرده یا وقت و انرژی کافی برای آن ها صرف نکنید، در نهایت نتیجه خوبی دستگیرتان نخواهد شد. پس با دقت و انرژی کافی این موارد را عملی کنید تا از ثمرات قانون جذب عشق از راه دور بهره مند شوید. اصلی ترین راهکارهای قانون جذب برای برگرداندن معشوق از دست رفته شامل موارد زیر می شود:

  • ارسال سیگنال های مثبت و عاشقانه به کائنات برای جذب عشق از راه دور
  • استفاده از جملات تاکیدی  قانون جذب عشق و اعتماد به قدرت کائنات و جهان هستی
  • مرور رابطه قبلی خود و پیدا کردن ریشه مشکلاتی که باعث رفتن معشوق تان شده
  • درک درست رابطه عاشقانه و اصلاح مشکلاتی که در رابطه قبلی تان وجود داشت
  • ارسال سیگنال جذب عشق با استفاده از ارتباط کلامی یا از طریق پیام و تماس تلفنی
  • تلاش مداوم برای جذب عشق و بازگرداندن معشوق و عدم ناامیدی در این مسیر
  • استفاده از تکنیک های کلامی و فن بیان برای حل مشکلات و جلب نظر معشوق
  • و …

1. نقش مهارت های ارتباطی در برگرداندن عشق از دست رفته

اگر قدرت شما در استفاده از کلمات و زبان بدن در سطح خوبی قرار داشته باشد، خواهید توانست با بکارگیری مهارت های ارتباطی خود مسیر برگرداندن عشق از دست رفته را به شکل بهتری طی نموده و سرانجام خوبی داشته باشید. ما در دوره قانون جذب سایت وان جذب به شما آموزش های فوق العاده موثر و حرفه ای را داده ایم که با استفاده از آن ها می توانید جذب عشق را صورت داده و در روابط تان موفق ظاهر شوید.

تکنیک های کلامی و مهارت استفاده از جملات تاثیرگذار گوشه ای از آموزش هایی است که در دوره جامع آموزش قانون جذب سایت وان جذب به شما عزیزان گفته می شود. شایان ذکر است در طول این دوره مشاورین حرفه ای همواره در خدمت تان بوده و شما می توانید سوالات خود را از این افراد بپرسید. برای بازگرداندن معشوق رفته نباید مسیر را حتی یک قدم اشتباه بروید. پس در این مسیر همراه مدرسین و مشاورین باتجربه وان جذب باشید تا بهترین نتیجه از این قانون برایتان به ثمر آید. برای تهیه این دوره و شرکت در کلاس های آموزشی از طریق لینک های موجود در سایت اقدام نمایید.

سه ترفند طلایی در قانون جذب عشق از راه دور

قانون جذب قانونی است که هیچ بند و تبصره ای در آن وجود نداشته و همه چیز در آن به خود فرد بازمی گردد. از این رو، اوقات شما می توانید با استفاده از ترفندهایی که در بکارگیری این قانون از آن ها استفاده می کنید، نتیجه بسیار جذابی را کسب کرده و موفق تر ظاهر شوید. ما در این قسمت از سایت وان جذب قصد داریم به شما سه کلید طلایی و سه ترفند جالب که با استفاده از آن می توانید قانون جذب عشق از راه دور را بهتر اجرا کنید را معرفی کرده و راجع به آن ها توضیحات مختصری را ارائه نماییم. با ما همراه باشید.

1. قرار دادن تصویر معشوق جلوی چشم خود

داشتن یک عکس یادگاری از شخصی که دوستش دارید ترفندی طلایی در جذب اوست. در گذشته، افرادی که علاقه بسیار زیادی به همسر و عشق زندگی شان داشتند عکس او را پشت ساعت های بندی گذاشته یا در کیف پول خود نگهداری می کردند. در قانون جذب، هنگامی که یک چیز مدام در ذهن و خاطرتان تکرار شود در نهایت به آن مبتلا خواهید شد. پس شما می توانید این اصل را در قانون جذب عشق پیاده سازی کرده و همواره یک عکس را از عشق تان نزد خود داشته باشید. اگر کیف پول دارید، یک عکس کوچک از معشوق خود در آن قرار داده و اگر امکان قرار دادن عکس او روی میز شخصی یا محل کارتان وجود دارد، این کار را انجام دهید.

در مجموع شما باید عکس او را جایی قرار دهید که مدام جلوی چشم تان باشد. امروزه که تلفن های همراه تقریبا در اختیار تمام افراد قرار دارد، نگهداری عکس معشوق در گالری گوشی و نگاه کردن به آن نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. شما نباید هرگز اجازه دهید که مشکلات زیادی و مسائل کاری و شغلی باعث شود از عشق تان دور شده و از خاطر او غافل شوید. امکان جذب عشق تا زمانی وجود دارد که ارتباط شما با کائنات برقرار بوده و معشوق در ذهن تان حضور داشته باشد. به محض این که اتفاقات زندگی شما را از یاد مخاطب اصلی تان غافل کرد، ارتباط شما با کائنات نیز قطع شده و به این شکل دیگر نمی توانید در جذب عشق موفق عمل کنید.

2. نوشتن نامه های عاشقانه و جذاب

از دیگر روش هایی که با استفاده از آن می توانید نتیجه قانون جذب عشق را به نفع خود کنید، ارسال نامه عاشقانه به مخاطب تان است. این روش یک راهکار موثر و خلاقانه است که به معنای واقعی کلمه معجزه می کند! نامه نوشتن امری است که شاید در گذشته بسیار مرسوم بود و خیلی ها از آن استفاده می کردند، اما امروزه به واسطه پیشرفت های تکنولوژی بسیار کمرنگ شده و کاربردهای آن بیشتر به امور اداری بازمی گردد نه مسائل شخصی. این یعنی اگر شما خلاقیت به خرج داده و به جای استفاده از شبکه های اجتماعی و تلفن های همراه پیام خود را در قالب نامه به معشوق تان ارسال نمایید، نه تنها این کارِ شما باعث ایجاد هیجان در او خواهد شد، بلکه ارزش کلمات و جملات تان بیشتر شده و در مجموع تاثیرگذاری بیشتری روی مخاطب خواهید گذاشت.

چه بسی افرادی که کاملاً ناامید از جذب عشق به عنوان تیر آخر نامه ای عاشقانه به معشوق شان ارسال کرده و همین کارشان باعث ایجاد عشق و رابطه با همان شخص شده است. ارسال پیام در فضای مجازی توسط تلفن های همراه بسیار آسان است و این که فردی به خود سختی دهد و جملات احساسی را از اعماق وجود روی کاغذ بنویسد، ارزش کار فرد را مشخص کرده و او را در نظر معشوق شیرین و جذاب می کند. این موضوع مخصوصاً در خانم ها بیشتر به چشم می خورد و اگر می خواهید یک خانم را به سرعت جذب خود نمایید، به جای استفاده از روش های معمول و روزمره مثل تماس تلفنی یا پیامک، به او یک نامه عاشقانه ارسال کنید. این که کلمات و جملات شما در یک نامه عاشقانه چه تاثیرگذاری روی مخاطب دارد به خلاقیت شما بستگی دارد. اما تجربه ثابت کرده هرچه کلمات تازه تر و جملات ساده و دلی تر باشد، امکان نفوذ عشق این جملات به قلب مخاطب شما بیشتر خواهد بود.

3. یادگاری دادن و یادگاری گرفتن

همیشه انجام کارهایی که برای افراد تازگی دارد باعث جذب هرچه بیشتر آن ها به سمت شما می شود. از دیگر راهکارهای طلایی و تضمینی در جذب عشق از راه دور این است که کاری کنید مخاطب تان همواره شما را جلوی چشم خود داشته باشد. حتماً می پرسید چگونه؟ ترفندهای مختلفی برای این کار وجود دارد که یکی از آن ها دادن یادگاری به اوست. وقتی مخاطب تان یک یادگاری کوچک از شما همراه خود داشته باشد، هر وقت به آن نگاه می کند به یاد شما خواهد افتاد و این اتفاق در نهایت باعث شکل گیری عشق و احساس به شما در ذهن او و ایجاد رابطه عاطفی بین طرفین خواهد شد. اگر نمی دانید یادگاری تان را به چه صورت به معشوق خود اهدا نمایید، ما دو راه جلوی پایتان قرار می دهیم. در روش اول، شما می توانید معشوق را به یک قرار حضوری کوتاه دعوت کرده و با توجه به شناختی که از علاقه مندی های او در گذشته کسب نموده اید، یک هدیه کوچک و مرتبط با علاقه وی به او اهدا نمایید.

این کار شاید در بسیاری از روابط که شکل رسمی تری دارند چندان کاربردی نباشد. به همین خاطر اگر احساس می کنید دادن یادگاری در قرار ملاقات نمی تواند اثرات خوبی برایتان به همراه داشته باشد، بهانه دیگری برای این کار پیدا کنید. بهترین و منطقی ترین بهانه برای دادن یادگاری سوغاتی است! چه چیزی جذاب تر و هیجان انگیزتر از این که شما یک سوغاتی دوست داشتنی و متفاوت را از سفری که اخیراً داشته اید به معشوق تان اهدا نمایید؟ این کارِ شما نه تنها باعث خوشحالی مخاطب تان می شود، بلکه باعث می شود او به این فکر کند که شما تا چه اندازه برای او ارزش قائل هستید که در حین سفر نیز به او فکر کرده و برای وی سوغاتی تهیه نموده اید. در کنار یادگاری دادن، یادگاری گرفتن از معشوق نیز روی او اثر مثبت می گذارد. بیشتر افراد یادگاری هایی که به اطرافیان شان داده اند را به خاطر می سپارند. پس اگر می خواهید در ذهن معشوق خود جاودانه شوید، از او یک یادگاری کوچک به بهانه های مختلف دریافت نمایید.

چگونه در قانون جذب عشق از راه دور موفق شویم؟

موفقیت در قانون جذب عشق

در قانون جذب عشق از راه دور، انجام یک سری کارها تاثیرگذاری این قانون را بیش از پیش می کند. ما در این قسمت به شما نکاتی را گوشزد کرده ایم که توجه به آن ها باعث می شود دیگران جذب شما شوند. این یعنی با کمک ترفندهای زیر در قانون جذب عشق از راه دور زودتر به نتیجه خواهید رسید.

1. به تیپ و ظاهرتان اهمیت بدهید

افراد خوش پوش و کسانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند، کسانی هستند که معمولاً در روابط شان موفق ظاهر شده و می توانند اشخاص مختلف را به خود جذب نمایند. اهمیت به ظاهر به این معنی نیست که حتماً باید لباس های گران قیمت پوشیده یا از آرایش غلیظ و سنگین بهره مند شوید. بلکه خوش پوشی و اهمیت ظاهر در چند مورد ساده خلاصه می شود. توجه به تناسب اندام، پوشیدن لباس های تمیز و اتوکشیده، داشتن ظاهری آراسته، استفاده از عطر و … جزو مواردی هستند که باعث بهبود وضعیت ظاهری شما می شوند. در قانون جذب عشق از راه دور، اکثر افراد از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط خود را با شخص مقابل حفظ می کنند. در این شبکه های اجتماعی معمولاً هر کاربر تصاویر مختلفی را از خود منتشر می کند و اگر شما خوش پوش و خوش اندام باشید، مخاطب تان با مشاهده عکس های شما بیش از پیش جذب تان خواهد شد.

2. با معشوق تان معاشرت کنید

معاشرت با افرادی که قصد جذب آن ها را دارید یکی از بهترین روش ها در قانون جذب عشق است. از نظر علمی ثابت شده هر چه بیشتر با افراد مختلف ارتباط داشته باشید، آن ها به شما احساس بهتری خواهند داشت. البته این موضوع در قانون جذب عشق از راه دور امکان پذیر نیست اما شما می توانید این معاشرت را در شبکه های اجتماعی و از طریق فضای مجازی دنبال کنید. نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که اگر حضور شما در کنار شخص مورد علاقه تان بیش از اندازه باشد تاثیر منفی دارد و بهتر است تعادل را رعایت کنید. معاشرت شما با معشوق تان می تواند در قالب مباحث طنز، عاشقانه، علمی یا … صورت پذیرد.

3. کارهای پیش بینی نشده انجام دهید

در قانون جذب عشق از راه دور، هرچقدر فکر معشوق بیشتر به شما مشغول باشد نتیجه سریع تری خواهید گرفت. یکی از کارهایی که باعث این اتفاق می شود این است که شما رفتارهای قابل پیش بینی تان را کنار گذاشته و کارهای عجیب و پیش بینی نشده انجام دهید. اگر شخصیت شما به شکلی است که کارهایتان کاملاً قابل حدس بوده و هیچ احساس کنجکاوی در طرف مقابل تان ایجاد نمی کند، کمی در رفتارهایتان تجدیدنظر کرده و کارهایی کنید که فکر دیگران را به خود مشغول می کند.

درگیر کردن فکر دیگران یکی از بهترین تکنیک ها در قانون جذب عشق از راه دور است که اگر به درستی توسط افراد انجام شود، نتیجه بسیار خوبی برایشان به همراه خواهد داشت. شایان ذکر است کارهای پیش بینی نشده شما نباید به شکلی باشد که باعث ناراحتی و آزردگی خاطر طرف مقابل تان شود. هرچه این کارها در راستای خوشحالی و بهبود رابطه تان باشد، طبیعتاً پرثمرتر خواهد بود.

4. دوری و دوستی را فراموش نکنید

مشکلی که خیلی ها در ایجاد روابط عاشقانه خود از راه دور دارند این است که به دلیل عدم حضور در کنار یکدیگر، در شرایطی قرار می گیرند که صمیمیت بین آن ها و مخاطب شان به سرعت افزایش پیدا می کند. این که شما پس از چند روز صحبت و مکالمه با معشوق تان ناگهان با او احساس صمیمیت زیادی کنید، اصلاً خوب نیست. وابستگی قلبی و احساسی با گذر زمان شکل می گیرد و هرچه صمیمیت تداوم بیشتری داشته باشد این وابستگی بیشتر خواهد شد. صمیمیت بیش از اندازه باعث دل زدگی و خستگی طرف مقابل از شما شده و یک عامل بازدارنده در قانون جذب است.

5. ناسازگار و بهانه جو نباشید

از دیگر اصول مهمی که در شکل گیری روابط تاثیرگذار است، سازگاری با شرایط و غر نزدن است. افرادی که مدام از شرایط ناراضی بوده و برای کوچک ترین اتفاقات هم گلگی می کنند، کسانی هستند که هرگز نمی توانند در یک رابطه احساسی موفق ظاهر شده و از قانون جذب بهره مند شوند. اگر می خواهید در رابطه تان وابستگی به شما در بالاترین سطح بوده و مخاطب مدام دلتنگ حضور در کنارتان باشد، با او خوش رفتاری کرده و هرگز غر نزنید. بهانه آوردن و گلایه کردن از همه چیز و همه کس چیزی جز ناراحتی در رابطه ایجاد نکرده و برای جذب عشق از راه دور باید این اخلاق را کنار بگذارید.

6. موفقیت هایتان را منتشر کنید

چه کسی از انسان موفق بدش می آید؟ این که موفق شوید و موفقیت خود را به افراد دیگر نشان دهید، نه تنها تاثیر منفی در روند قانون جذب نمی گذارد، بلکه به عنوان یک عامل مثبت تلقی شده و قانون جذب عشق را تسهیل می بخشد. تمام انسان ها در زندگی خود به صورت خواسته و ناخواسته جذب انسان های موفق می شوند. اگر مخاطب شما متوجه موفقیت های شما شود، بدون شک علاقه بیشتری به حضور در کنارتان پیدا خواهد کرد.

در قانون جذب عشق از راه دور، نشان دادن موفقیت ها بسیار آسان است و شما می توانید با انتشار پست و مطالب مختلف، موفقیت هایتان را به دیگران نشان دهید. به همین خاطر اگر می خواهید در جذب عشق از راه دور موفق ظاهر شوید، حتماً سعی کنید خود را در بهترین شرایط نشان داده و کاری کنید افراد دیگر به بودن در کنار شما افتخار کنند. دیدن موفقیت های فرد یک شخص باعث می شود دیگران بیشتر به او فکر کرده و به نوعی درگیر وی شوند.

7. خود را فردی شاد و مفرح نشان دهید

برای استفاده از قانون جذب عشق از راه دور باید سطح انرژی خود را همواره در سطح بسیار بالایی نگه دارید. افراد افسرده و کسانی که انرژی منفی به کائنات ارسال می کنند، نباید توقع جذب عشق و رسیدن به خواسته هایشان را انجام دهند. یکی از بهترین روش ها برای افزایش سطح انرژی و بهبود ارتعاشات، تفریح کردن است. این که شما در کنار دوستان و عزیزان تان تفریح کنید، نه تنها روحیه تان را شاد می کند بلکه باعث افزایش سطح انرژی شما شده و به این شکل جذب عشق را ممکن می سازد. شما باید به خودتان بیشتر از هرکسی اهمیت دهید.

پس با انجام فعالیت های لذت بخش و هیجان انگیز، حال خوب و شادابی تان را به معشوق نشان داده و این احساس را ایجاد کنید که شما بدون او هم زندگی خوشی دارید و اگر او را می خواهید، صرفاً برای علاقه قلبی ای است که نسبت به وی دارید و نه چیز دیگر. در جذب عشق، حال خوب بسیار مهم است؛ پس حال خوب خود را به معشوق تان نشان دهید تا او هم خواهان حضور در کنار شما و تجربه این حال خوب باشد.

8. وضعیت مخاطب تان را مدام چک نکنید

یکی از ترفندهایی که برای جذب عشق از راه دور بسیار جالب و کاربردی است، عدم چک کردن پروفایل، استوری، پست ها و فعالیت معشوق تان در فضای مجازی است. اگر می خواهید شخصی که علاقمند به او هستید نسبت به شما احساس دلتنگی پیدا کند، کمی سیاست به خرج داده و مدام به دنبال چک کردن وضعیت او نباشید. این اتفاق در نهایت باعث می شود فکر معشوق تان به این مشغول شود که چرا شما فضای مجازی او را چک نکرده و واکنشی نسبت به پست های او انجام نمی دهید؟ این کار در میان مدت نتیجه بسیار خوبی برای افراد به همراه خواهد داشت. البته باز هم این نکته را تاکید می کنیم که پیش از انجام راهکارهای این چنین، حتماً از ویژگی های شخصیتی معشوق خود مطلع باشید تا عملکرد شما باعث دوری و جدایی تان نشود.

9. همیشه در دسترس نباشید

گاهی اوقات جذب افراد با استفاده از راهکارهایی امکان پذیر است که شاید در نگاه اول بگویید این راهکارها چندان منطقی نیستند. اما واقعیت این است که بعضی کارها برخلاف ظاهر اشتباهی که دارند، نتیجه خوبی را برای افراد به ارمغان می آورند. ما در بندهای بالاتر به این موضوع اشاره کردیم که هرگز نباید فکر و خیال خود را از معشوق تان خالی کرده و شرایطی را فراهم کنید که دیگر در کنار او نباشید. این موضوع باعث قطع ارتباط شما با کائنات شده و جذب عشق را با مشکل همراه می کند. با علم نسبت به این موضوع، بد نیست این را هم بدانید که بیش از اندازه در دسترس بودن هم گاهی اوقات ارزش و اعتبار شما را کم می کند. این قانون تحت عنوان «قانون کمیابی» مطرح بوده و به این شکل است که هرچقدر کمتر در معرض دید یک شخص که می دانید علاقمند به شما است قرار داشته باشید، عشق و علاقه او نسبت به شما بیشتر خواهد شد. از این رو، حتماً شخصیت طرف مقابل تان را به خوبی شناخته و اگر فکر می کنید در دسترس نبودن شما باعث جذب هرچه بیشتر او می شود، این کار را انجام دهید.

پایان مقاله

امیدواریم از مطالب گفته شده در این مقاله استفاده کرده باشید. شما عزیزان می توانید در مجله آموزشی وان جذب بهترین و علمی ترین مقالات مرتبط با قانون جذب را دنبال کرده و به صورت رایگان در اختیار داشته باشید. همچنین اگر تمایل به حضور در دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب دارید، از طریق لینک های موجود در سایت اقدام نموده و در این دوره فوق العاده جذاب و هیجان انگیز شرکت کنید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا