علم عددشناسی (Numerology) و ارتعاش اعداد چیست؟

آیا تا به حال به این مسئله دقت کرده اید که چرا وقتی به ساعت تان نگاه می کنید، مدام با ساعت 12:12 روبرو شده و یا چرا اغلب با افرادی که متولد ماه هشتم سال هستند آشنا شده و آن ها را ملاقات می کنید؟ مثال های زیادی وجود دارد که در آن ها از اعداد به عنوان معیارهای اصلی یاد می شود. به طوری که گویا جهانی که در آن زندگی می کنیم همانند یک سیستم کامپیوتری است که اعداد کدهای آن را تشکیل می دهند.

در واقع، اگر نقش اعداد در زندگی برایتان عجیب و شگفت انگیز است، پس یعنی هنوز با علم عددشناسی آشنا نشده اید. علم عددشناسی یکی از علوم قدیمی است که قدمت آن به هزاران سال پیش بازگشته و مفاهیم و اصول موجود در آن همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک علم عددشناسی می توان به راز و رمزهای جهان هستی دست پیدا کرد و از ویژگی های زندگی افراد پرده برداشت. اگر تمایل به آشنایی بیشتر با علم عددشناسی و ارتعاش اعداد دارید، در ادامه این مقاله از سایت بزرگ وان جذب همراه ما باشید.

عددشناسی چیست؟

علم عددشناسی چیست؟

به زبان ساده، عددشناسی علم مطالعه اعداد در زندگی شماست. شما می توانید با استفاده از علم عددشناسی اطلاعاتی در مورد جهان و همچنین هر فرد را به صورت جداگانه پیدا کنید. عددشناسی به عنوان زبان جهانی اعداد شناخته می شود. این علم می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. در حال حاضر انواع مختلفی از عددشناسی وجود دارد و از این رو ممکن است ندانید برای آشنایی با این علم از کجا شروع کنید. اگر با طالع بینی آشنا هستید، ممکن است کمی در مورد عددشناسی هم بدانید.

طالع بینی و عددشناسی از چند جهت مشابه یکدیگر هستند اما از روش های متفاوتی برای بدست آوردن اطلاعات استفاده می کنند و همین امر تفاوت طالع بینی و عددشناسی را سبب می شود. عددشناسی به ما می گوید جهان مثل یک سیستم است و ما با عناصر اصلی که اعداد هستند در این سیستم در ارتباط هستیم. از این اعداد می توان برای کمک به درک بهتر جهان هستی و خودشناسی استفاده نمود.

با درک این موضوع که همه چیز در جهان به اعداد وابسته است و می تواند معادل آن باشد، یک عددشناس می تواند چندین ویژگی از یک فرد را در نظر گرفته و با روش های مختلف آنها را به اعداد معنادار تقسیم کند. معنای اعداد می تواند برای کمک به ما در درک بهتر جهان و خودمان به عنوان افرادی که در این جهان هستیم مورد استفاده قرار گیرد، جایی که می توانید با بررسی مواردی مانند عدد مسیر زندگی، اطلاعات خوبی در مورد اهداف و ویژگی های شخصیتی خود کشف نمایید.

مطلب پیشنهادی: علم جفر چیست؟ 

تاریخچه علم عددشناسی

مثل بسیاری از علومی که با مفاهیم معنوی و ماورایی در ارتباط هستند، علم عددشناسی نیز تاریخچه گسترده ای دارد. با این حال برای خیلی از عزیزان این سوال مطرح است که عددشناسی از کجا سرچشمه گرفته و چگونه به وجود آمده است؟ براساس اسناد تاریخی، مصر و بابل مکان هایی هستند که گفته می شود قدیمی ترین سوابق مکتوب اعداد در آن ها وجود دارد. شواهد دیگر نشان می دهد که عددشناسی هزاران سال پیش در روم، چین، یونان و ژاپن استفاده می شده است. عددشناسی امروزی معمولاً به فیثاغورث، فیلسوف یونانی نسبت داده می شود. اگرچه معلوم نیست که او عددشناسی را اختراع کرده یا خیر، اما او نظریه های جالبی در این زمینه داشت و به نوعی اعداد را به سطح کاملاً متفاوتی رساند.

این نظریه ها اکنون دلیلی هستند که فیثاغورث اعتبار عددشناسی مدرن را یدک می کشد. همچنین دکتر جولیان استنتون در واقع فردی بود که عنون عددشناسی را به شکلی که امروزه می بینیم مطرح کرد. او همچنین شناخت و آگاهی از این علم را در دوران مدرن دنبال نمود و توانست اطلاعات زیادی در مورد اعداد و ارتباط آن با شخصیت افراد کسب نماید.

آشنایی با عدد زندگی

آشنایی با عدد زندگی

در علم عددشناسی، عدد زندگی شما مهمترین عدد می باشد. این عدد مسیری که زندگی شما طی می کند را نشان می دهد. عدد زندگی منعکس کننده شخصیت و ویژگی های شماست. عدد زندگی همچنین فرصت ها یا چالش هایی که ممکن است با آن ها روبرو شوید و همچنین درس هایی که ممکن است مجبور شوید در طول مسیر یاد بگیرید را مشخص می کند. هر عدد زندگی معنای متفاوتی با دیگری دارد. این عدد با جمع کردن اعداد تاریخ کامل تولد شما محاسبه می شود. برای مثال، شخصی که در تاریخ 4 تیر 1389 به دنیا آمده عدد زندگی اش به این شکل خواهد بود:

  • 4 تیر » 4 + 4 = 8
  • 1389 » 1 + 3 + 8 + 9 = 21 » 2 + 1 = 3
  • 4 تیر 1389 » 8 + 3 = 11 » 1 + 1 = 2

در واقع شما باید کار شکستن اعداد و جمع کردن آن ها را تا جایی که در نهایت به یک عدد تک رقمی برسید ادامه دهید. ما این کار را با مثال بالا انجام داده و در نهایت به عدد 2 رسیدیم. پس عدد زندگی فردی که در تاریخ 4 تیر 1389 به دنیا آمده برابر عدد 2 می باشد. وقتی عدد زندگی خود را مشخص کردید، می توانید ببینید که کائنات در مورد شما و زندگی تان چه می گوید. دانستن ویژگی های کلی عدد مسیر زندگی می تواند برای یک فرد بسیار هیجان انگیز باشد. چرا که در بسیاری از مواقع، ویژگی های عدد زندگی با ویژگی های جزئی فرد کاملا یکسان است. به همین دلیل بسیاری از افراد با مطالعه عمیق عدد زندگی شان، اطلاعات بیشتری درباره خود پیدا می کنند.

آشنایی با عدد سرنوشت

عدد سرنوشت شما به عددی گفته می شود که توانایی ها، خواسته ها و اهداف شخصی تان را بررسی می کند. این عدد می تواند شما را از هر ویژگی ذاتی که ممکن است داشته باشید آگاه نماید. عدد سرنوشت شما با تبدیل نام کامل تولدتان به اعداد و با استفاده از نمودار فیثاغورث محاسبه می شود. این نوع نمودار یک حرف را با یک عدد تک رقمی مرتبط می کند. سپس جمع کل تا جایی که یک عدد تک رقمی بدست آید شکسته می شود. عدد سرنوشت تصویری از شخصیت و آنچه که به عنوان یک فرد در جهان هستید به شما ارائه می دهد.

علم عددشناسی چیست

آشنایی با عدد روح

در علم عددشناسی، عدد روح شما می تواند نمادی از انعکاس خود واقعی تان باشد. جالب ترین چیز در مورد عدد روح این است که این عدد اغلب حقایقی را در افراد آشکار می کند که فقط خود افراد آنها را تشخیص می دهند. به عنوان مثال، عدد روح شما ممکن است نشان دهد که شما واقعاً خواهان قدرت هستید و فقط خودتان می دانید که این پیش بینی چقدر درست است. یا اینکه این عدد به شما بگوید فردی درونگرا و عمیق هستید و واقعا هم از این ویژگی ها برخوردارید.

گاهی اوقات شما دارای رفتارها یا مشخصاتی هستید که ویژگی های ذاتی و روحی شما را مشخص نمی کند. عدد روح به بیان این ویژگی ها پرداخته و خود واقعی شما را نشان می دهد. برای محاسبه عدد روح کافیست ارزش حروف صدادار اسم تان را محاسبه کرده تا میل یا خواسته های درونی تان را آشکار سازید.

آشنایی با عدد شخصیت

عدد شخصیت شما فقط با استفاده از حروف بی صدا در نام کامل تان محاسبه می شود. این فرآیند با تخصیص یک عدد به هر حرف قبل از جمع کردن آنها و شکستن آنها برای رسیدن به یک عدد تک رقمی یا عدد اصلی دنبال می شود. عدد شخصیت به معنای واقعی کلمه همان سمتی است که شما به مردم اجازه می دهید آن را ببینند. به نوبه خود، این عدد نشان می دهد که دیگران چگونه شما را می بینند. آنچه در مورد اکثر مردم صادق می باشد این است که ما خود واقعی مان را پنهان کرده و گویا با شخصیت دیگری زندگی می کنیم.

گاهی اوقات این کار با دقت زیادی انجام می شود. با این حال، اکثر اوقات ما این کار را بدون اینکه متوجه باشیم یا کاملاً از آن آگاه باشیم انجام می دهیم. به همین دلیل، این که ببینید عدد شخصیت شما می تواند چیزهایی که نادیده می گیرید یا با براساس آنها رفتار نمی کنید را نشان دهد موضوع بسیار جالبی است. این عدد می تواند بینش عمیق تری را در مورد رفتارهای شما در شرایط مختلف نشان دهد.

ارتعاش اعداد

آشنایی با عدد تولد

عدد تولد شما کلید و سرنوشت زندگی تان را در خود جای داده است. این عدد کاملاً بر اساس روز دقیق تولد شما محاسبه می شود. عدد روز تولد در ترکیب با عدد مسیر زندگی و سایر اعداد اصلی می تواند استعدادها و حتی کل اهداف زندگی شما را آشکار سازد. عدد تولد شما استعدادهای خاص و بالقوه ای که در شما وجود دارد را بازگو کرده و به شما کمک می کند تا اهداف واقعی تان را بدست آورید.

7 واقعیت جالب در مورد علم عددشناسی

در این قسمت با 7 فکت و حقیقت جالب در مورد علم عددشناسی در خدمت شما هستیم.

1. درک علم عددشناسی و تاثیر آن در زندگی

عددشناسان می گویند اغلب مردم وقتی اقدام به بررسی عدد مرتبط با خودشان در نمودارهای عددشناسی می کنند، درگیر برخی از خواسته ها و مسائل اصلی زندگی شان شده و به مسیر کشف و روشنگری خود ادامه می دهند. در واقع هنگامی که علم عددشناسی را به درستی درک کردید، آن وقت می توانید حقیقت درونی تان را کشف کرده و ببینید احساسات درونی تان در طول زندگی چه چیزی را به شما می گفتند.

2. اعداد اصلی در علم عددشناسی

اعداد 11 / 22 / 33 اعدادی هستند که معانی بسیار عمیق و قدرتمندی دارند. معانی واقعی این اعداد بسته به نوع زندگی هر فرد می تواند خوب یا بد باشد. از این رو تفسیر صحیح این اعداد بسیار مهم است. اعداد اصلی مثل 11 معمولاً برای راهنمایی یا افشای شرایط خاصی که ممکن است بر زندگی یک نفر تأثیر بگذارد کاربرد دارند. برای استفاده از مفاهیم اعداد اصلی، لازم است ارقام موجود در تاریخ تولدتان را جمع زنده و تا جایی که به یک عدد یک رقمی تبدیل شوند، آن را شکسته و مجدداً جمع بزنید.

اعداد یک رقمی در کنار اعدادی مثل 11 / 22 / 33 اعداد اصلی هستند و وقتی جمع شما به این اعداد رسید، باید کار را متوقف کرده و سراغ تفسیر این اعداد بروید. در همین رابطه، عدد 11 می تواند به غریزه و ایمان افراد اشاره کرده و نشان دهنده ترس و اضطراب باشد. عدد 22 نشان دهنده جاه طلبی و موفقیت فرد است و عدد 33 نیز به عنوان یکی از اعداد اصلی، معانی مختلفی دارد. این یعنی وقتی عدد مرتبط با شما عدد 33 بود، باید به تفسیر آن در جنبه های مختلف زندگی تان توجه نمایید. به یاد داشته باشید که می توان تمام اعداد اصلی را با یکدیگر ترکیب کرد تا بدین شکل معانی کاملاً متفاوتی در کنار هم تشکیل دهند.

3. معانی مختلف اعداد

اگرچه برای محاسبه اعداد اصلی شما ابزارها و راهنماهای زیادی وجود دارد، اما برای افراد مهم است که بدانند اعداد مرتبط با آن ها دقیقا چه اعدادی بوده و چه معانی پشت ترکیب های عددی مرتبط با آن ها وجود دارد. از این رو برای بهره مندی از دقیق ترین تفسیر اعداد مرتبط با خود، به یک عدد شناس خبره و باتجربه نیاز دارید.  چرا که گاهی اوقات مثلاً عدد سرنوشت شما عدد 6 است و عدد شخصیت تان عدد 9 را نشان می دهد. به این شکل نمی توان جمع بندی درستی از آن چه نیروهای الهی برایتان مقدر کرده اند بدست آورد. در این شرایط یک عددشناس می تواند درک بسیار درستی از طالع شما داشته و با استفاده از روش های مبتنی بر معنویت، دقیق ترین تفسیر را از عدد مرتبط با شما داشته باشد.

4. استفاده از اعداد به عنوان راهنمای زندگی

عددشناسی در کامل ترین شکل آن بسیار بیشتر از خواندن یا بینش شما به عنوان یک شخص است. در واقع، بسیاری از پیروان و طرفداران عددشناسی شامل افراد مشهور بسیار موفقی هستند که شغل خود را به عددشناسی نسبت می دهند. علم عددشناسی به شما می گوید موانع شما چیست. به علاوه، این علم می تواند بر اساس موقعیت شما در جهان هستی به شما جهت دهد. این جهت به صورت بالقوه می تواند شما را به موفقیت برساند. با استفاده از این علم، احساسات عمیق و قدرتمندی که برای بسیاری در ابتدا به سختی درک می شدند، آشکار شده و این افراد می توانند الهام بخش مردم باشند تا مسیر خود را به طور کامل تغییر داده و شروع به شناخت اعداد به منظور پیش بینی زندگی شان کنند.

راز اعداد

5. اعداد مثبت و منفی

همه اعداد مورد استفاده در عددشناسی شامل ویژگی های مثبت و منفی هستند که باید شناسایی شوند. اگرچه اعداد دارای ویژگی ها و انرژی های مثبت و منفی در خود هستند، اما مهم این است که بدانیم اعداد تحت تأثیر عوامل بسیاری قرار دارند. این عوامل شامل دیدگاه شما و سایر ارقامی است که با جنبه های مختلف زندگی تان مانند شغل، تجارت، سلامتی و عشق مرتبط می باشند. پیش بینی مسیر آینده زندگی توسط اعداد لزوماً به معنای درستی یا غلطی این مسیر نیست. اعداد در علم عددشناسی ارتعاش های مختلفی دارند و وقتی شخصی با یک عدد مرتبط می شود، ارتعاش آن عدد را با خود همراه می کند. از این رو اعداد بیشتر از آن که مسیر دقیق زندگی را به افراد نشان دهند، درستی یا غلطی مسیر را بیان می کنند.

6. عددشناسی از بدو تولد

یکی از جذاب ترین جنبه های عددشناسی این است که از بدو تولد انسان همراه او بوده و برای تمام افراد، تفاسیر گوناگونی دارد. به طوری که فرقی نمی کند پدر یا مادر شما از علم عددشناسی آگاه بوده اند یا خیر، در هر صورت این علم شامل حال شما شده و از همان ابتدا تفاسیر مختلفی را برایتان به همراه دارد. پس لازم است به نام، تاریخ تولد و هرچیزی که به شما نسبت داده می شود افتخار کنید. چرا که این معیارها اعداد مرتبط با شما را ساخته و سرنوشت تان را تشکیل می دهند. علم عددشناسی و عوامل آن همه چیز را در مورد دلیل حضور شما در این جهان نشان می دهد و هیچ وقت برای فهمیدن این که چه کسی هستید و چرا در این دنیا حضور دارید دیر نیست.

7. علم عددشناسی و اهداف افراد

افرادی که وقت و تمرکز خود را روی علم عددشناسی گذاشته و این علم را به خوبی شناخته و از مزایای آن آگاهند، اغلب دیگران را تشویق می کنند تا به عددشناسی به عنوان راهی برای یافتن نقاط قوت و ضعف واقعی شان نگاه کنند. از طریق علم عددشناسی می توان دیدگاه و بینش بهتری از آنچه که باید و نباید در زندگی تان انجام دهید داشته باشید. علاوه بر این، عددشناسی می تواند هدف بزرگ تری برای حرکت رو به جلو به شما بدهد.

آموزش عددشناسی

یادگیری اصول علم عددشناسی

نحوه عملکرد علم عددشناسی در واقع بسیار پیچیده است و معمولاً به یک عددشناس خبره و باتجربه نیاز است تا اطلاعات جزئی و دقیقی از اعداد موجود ارائه دهد. اگرچه خود شما هم با استفاده از محاسبات اولیه می توانید به راحتی عدد زندگی و مواردی مانند شخصیت و تمایلات روحی خود را پیدا کنید، اما نحوه کار اعداد با یکدیگر است که باید به درستی و توسط یک عددشناس خبره تفسیر شود. کاربرد و هدف اصلی علم عددشناسی این است که سرنوشت شما را به بهترین شکل ممکن رقم زند. از آن جایی که زندگی شما تحت تأثیر تاریخ تولد و بسیاری از عوامل دیگر قرار دارد، تنها علم عددشناسی می تواند پرده از رازهای زندگی تان بردارد.

در واقع نکات و مفاهیم زیادی وجود دارد که پیش بینی عددشناسی می تواند آن را برای شما فراهم کند. در نتیجه، علم عددشناسی می تواند بینش های شگفت انگیزی در مورد اشخاص ارائه دهد. اعتقاد این علم بر این است که هیچ چیز تصادفی در جهان وجود نداشته و نام و تاریخ تولد شما بر سفر زندگی و ویژگی های شخصیتی تان تأثیر می گذارد.

مطلب پیشنهادی: معنی ساعت رند

معانی و مفاهیم اعداد اصلی (1 تا 9) در علم عددشناسی

هنگامی که عدد زندگی و عدد سرنوشت خود را محاسبه کردید، وقت آن است که بفهمید این ارقام واقعاً چه معنایی دارند. بیایید نگاه دقیق تری به معنای اعداد قدرتمند بیندازیم!

عدد 1

عدد یک در علم عددشناسی نماد حرکت رو به جلو می باشد. در واقع یک نمادی از روحیه پیشگام، ماهیت مستقل و قابلیت های ذاتی رهبری است. افرادی که با عدد یک مرتبط هستند بدانند اگرچه این عدد عدد اول است، اما می تواند خیلی سریع به تنهاترین شماره در بین اعداد تبدیل شود. این یعنی اگر در بین اطرافیان تان مستقل بوده و روحیات رهبری دارید، نباید این نکته را فراموش کنید که حتی خودمختارترین انسان ها نیز به حمایت دوستان، خانواده و عاشقان خود نیاز دارند.

عدد 2

عدد 2 با حساسیت، تعادل و هماهنگی مرتبط است. در عددشناسی، ارتعاش 2 نقش میانجی را بر عهده می گیرد و با گرد هم آوردن نیروهای ناهماهنگ از طریق شفقت، همدلی و مهربانی، هماهنگی ایجاد می کند. 2 با توانایی های روانی و شهود مرتبط است و اگر این عدد به عنوان یک عدد زندگی یا عدد سرنوشت در مقابل تان ظاهر شود، فرد با تغییرات انرژی و احساسات روبرو خواهد شد. از آنجایی که عدد 2 عددی حساس می باشد، به همین خاطر از تعارض بیزار بوده و ممکن است در نهایت به احساس عدم قدردانی یا ناشناخته شدن برسد. فرد مرتبط با عدد 2 باید از جستجوی اعتبار خارجی خودداری کرده و در عوض متوجه شود که تعادل مورد نیاز او از قبل وجود دارد.

عدد 3

ارتباط برای عدد 3 بسیار اهمیت دارد. فرد مرتبط با عدد 3 در بیان استعداد بالایی داشته و مفاهیم بدیع و پیشگامانه را از طریق هنر، نوشتن و سخنرانی به اشتراک می گذارد. کار این فرد الهام بخش است و فردی است که انگیزه می دهد و به دیگران نشاط می بخشد. این فرد از لبخند زدن دیگران لذت می برد. با این حال، عدد 3 گاهی اوقات کاملاً بداخلاق شناخته می شود و اگر احساس سوء تفاهم کند، ممکن است به طور کامل کنار بکشد. گرایش های گریز فرد مرتبط با عدد 3 به راحتی با تمرینات ذهنی کاهش می یابد. با چنین تخیل فعالی، برای این فرد بسیار مهم است که لحظاتی آرام را برای بازیابی آرامش درونی اش داشته باشد.

عدد 4

در علم عددشناسی، عدد 4 دارای انرژی زیادی می باشد. این عدد به دنیای فیزیکی اعتقاد زیادی داشته و می داند که سرمایه گذاری در یک زیرساخت محکم برای ساخت یک میراث ماندگار ضروری است. عمل گرا بودن، سخت کوشی و مسئولیت پذیر بودن از جمله ویژگی های افراد مرتبط با این عدد می باشد. ارتعاش عدد 4 بر ایجاد سیستم های منطقی که می تواند از رشد مقیاس پذیر پشتیبانی کند متمرکز می باشد. اگر عدد مرتبط با شما عدد 4 می باشد باید به خاطر داشته باشید که قوانین به منظور تقویت هستند، نه بازدارندگی. برای این افراد آسان است که لجبازی کنند، بنابراین فرد مرتبط با عدد 4 از تفکر خارج از چارچوب خود سود می برد.

ارتعاش اعداد

عدد 5 

آزاد اندیشی، ماجراجویی و پیشروی، ویژگی های فردی است که با عدد 5 تعریف می شود. 5 باید دنیا را با درگیر کردن حواس پنج گانه خود تجربه کند: برای این فرد، درس های زندگی از طریق اعمال شجاعانه اش به دست می آید. این عدد به خاطر روحیه بازیگوشی، کاوشگری و سرزنده اش شناخته می شود. اما در طرف دیگر، فرد مرتبط با عدد 5 می تواند فردی بی قرار و بی حوصله باشد. از آنجایی که 5 همیشه به دنبال کشف و یادگیری است، برای پذیرش مسئولیت های روزمره زندگی مثل تعهدات حرفه ای و بین فردی مشکل دارد. این فرد باید به خاطر داشته باشد که وقتی نگاهش را محدود کند، متوجه می شود که ارزشمندترین کاوش ها در حیاط خلوت خودش وجود دارد.

عدد 6 

6 به دلیل ماهیت پرورش دهنده، حمایت کننده و همدلانه اش شناخته شده است. فرد مرتبط با عدد 6 یک فرد شفا دهنده واقعی بوده و توانایی حل مشکلات را در هر دو حوزه احساسی و فیزیکی دارد و از طریق رویکرد ساده و در عین حال ملایم خود به دیگران کمک می کند. این فرد دارای احساس مسئولیت قوی بوده و عمیقاً به دوستان، خانواده و عاشقان خود اهمیت می دهد. شخص مرتبط با عدد 6 همچنین می تواند به راحتی با کودکان و حیوانات ارتباط برقرار کرده و روحیه ای ملایم و مراقب را از خود نشان دهد. گاهی اوقات انرژی محافظتی عدد 6 می تواند سلطه گر و کنترل کننده شود. برای جلوگیری از این موضوع، افراد مرتبط با عدد 6 باید یاد بگیرند که برای دیگران اعتماد و تفاهم ایجاد کنند. به زبان ساده تر، هرکس باید مسیر منحصر به فرد خود را دنبال کند.

عدد 7 

افراد مرتبط با عدد 7 به دلیل توانایی های تحقیقی و مهارت های تحلیلی خود شناخته شده هستند. از نظر طالع بینی، عدد 7 را می توان ترکیبی از انرژی های مختلف در نظر گرفت. این عدد بسیار جزئی گرا است، اما بر خلاف واقعیت های ملموس، توسط خرد درونی هدایت می شود. 7 چشمی تیزبین دارد و مشاهدات زیرکانه آن روحیه تیزبین و مبتکر را تقویت می کند. از آنجایی که این عدد می تواند به سرعت نقص های موجود در هر سیستم را پیدا کند، می توان آن را کمی کمال گرا دانست.

عدد 8 

عدد 8 نشان دهنده فراوانی است. در علم عددشناسی، این عدد با ثروت مادی و موفقیت مالی مرتبط است. افراد مرتبط با عدد 8 افرادی بلندپرواز و هدف گرا هستند که می توانند بدون هیچ زحمتی موقعیت های رهبری را از طریق جاذبه طبیعی خود به دست آورند. این عدد دیدگاه کلی نسبت به موضوعات مختلف داشته و سعی در پیشبرد اهداف در سطح کلان دارد. قدرت زیاد افراد مرتبط با عدد 8، مسئولیت بزرگی برایشان به همراه دارد و گاهی اوقات این مسئولیت ها برایشان سخت و سنگین تمام می شود.

عدد 9 

به عنوان آخرین عدد تک رقمی، عدد 9 دلالت بر روح پیر دارد. این عدد به ما می گوید فراز و نشیب ها در زندگی وجود داشته و امری کاملا عادی است. بر این اساس، فردی که با عدد 9 همراه است می تواند به راحتی موقعیت های مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و از نظر روانی همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشد. ماموریت فرد مرتبط با عدد 9 این است که به بالاترین سطح هوشیاری خود رسیده و به دیگران نیز کمک کند تا به این آگاهی معنوی دست یابند.

این فرد از دگرگونی نمی ترسد و روح انعطاف پذیر آن به دیگران الهام می بخشد تا دامنه حرکتی خود را پیدا کنند. از آنجایی که فرد مرتبط با عدد 9 در بسیاری جهات از سطح فیزیکی فراتر می رود، باید پیوسته به یاد داشته باشد که مسیر اشتباه را در پیش نگیرد. این شخص باید یاد بگیرد که بین مفاهیم انتزاعی و واقعی تعادل برقرار کرده و در نهایت جایگاه خود را در تقاطع خیال و واقعیت پیدا کند.

مطلب پیشنهادی: اعداد فرشتگان چیست؟

دوره تخصصی عددشناسی

علم عددشناسی علمی است که نمی توان انتهایی را برای آن متصور شد. به بیان دیگر، هرچه با این علم بیشتر آشنا می شوید، رمز و رازهای بیشتری از جهان هستی را درک نموده و بیشتر به علل اتفاقات پیرامون تان پی می برید. ما در این مقاله سعی کردیم توضیحات لازم و مفیدی را در رابطه با علم عددشناسی و ارتعاش اعداد به شما عزیزان ارائه نماییم. چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات تخصصی و حرفه ای در رابطه با علم اعداد هستید، توصیه می کنیم حتماً از دوره تخصصی عددشناسی سایت وان جذب بهره مند شوید.

این دوره به همت متخصصین عددشناسی، اطلاعات شگفت انگیزی که شاید در هیچ سایت و منبع مجازی نتوانید به آن ها دست پیدا کنید را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. دوره عددشناسی وان جذب اولین و تنها دوره تخصصی آشنایی با علم اعداد در ایران است که نمونه مشابهی در داخل و حتی خارج کشور ندارد. برای آشنایی با این دوره و کسب اطلاعات بیشتر، از طریق تصویر زیر وارد صفحه مخصوص دوره شوید.

عدد شناسی

برای اطلاعات بیشتر روی بنر بالا کلیک کنید

 

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا