قانون جذب چیست؟ (مقاله مهم)

چه چیزی هم اکنون در ذهن شماست؟ دغدغه اصلی شما چیست؟ با قانون جذب می توانید علاوه بر اینکه تا 10 برابر سریع تر به خواسته خود برسید بلکه می توانید تا 100 برابر بیشتر از مسیر لذت ببرید! قانون جذب همان نگرشی است که باعث شده افراد ثروتمند دنیا هر روز ثروتمندتر و خوشحال تر و سالم تر باشند و متاسفانه خیلی از افراد به جای اینکه از خود بپرسند قانون جذب چیست و چگونه آن را یاد بگیریم؟ دغدغه های سطحی تری برای خود انتخاب کرده اند و هر روز در حال فرو رفتن بیشتر در گودال نا امیدی و شکست هستند.

اما شما اینگونه نباشد! شما کلمه قانون جذب را در گوگل سرچ کردید و درحال خواندن این مقاله هستید، باید بگویم که 99 درصد افراد حتی جرعت تحقیق درباره این موضوعات را ندارند زیرا اکثر افراد از حقیقت می ترسند! اکثر افراد حتی نمی توانند یک دقیقه خود را تحمل کنند به همین دلیل است تا تنها می شوند سریع دست به دامان اینستاگرام و فضای مجازی و هر راهی برای گذراندن وقت می شوند.

بنابرین به شما تبریک می گویم که این تصمیم ساده را گرفتید و می خواهید بدانید قانون جذب چیست؟ در این مقاله از سایت وان جذب علاوه بر اینکه توضیح می دهیم قانون جذب چیست، به صورت کامل درباره همه ابعاد قانون جذب، علم، شبه علم صحبت می کنیم و توضیح می دهیم چرا خیلی از افراد با قانون جذب مخالف هستند درحالی که افراد بزرگ و موفق زیادی در حال نتیجه گیری از این قانون ثروتساز هستند و همواره به موفقیت هایشان افزوده می شود.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یا (law of attraction) همانند قوانین دیگر جهان یک قانون ثابت است، یعنی همانند قانون جاذبه چه به آن اعتقاد داشته باشید چه اعتقاد نداشته باشید انجام خواهد شد و همواره درحال استفاده از آن هستید چه بخواهید چه نخواهید! قانون جذب به زبان ساده یعنی کل جهان از انرژی ساخته شده و جنس افکار شما از انرژی می باشد بنابرین به هرچیزی که فکر کنید آن را جذب می کنید. تمام اجزای بدن شما از انرژی تشکیل شده دقیقا همان ماده ای که کل جهان را تشکیل می دهد و هنگامی که شما تصویر سازی مثبتی درباره هدف خود انجام می دهید این تصویر سازی به شکل ارتعاش و انرژی ساخته می شود که باعث می شود شما در مسیر درست همان ارتعاش قرار بگیرید، درواقع ذهن شما همانند یک فرستنده امواج به جهان هستی فرکانس مورد نظر خود را می فرستد که به دنبال چه چیزی است و همان فرکانسی را دریافت می کند که شما در آن قرار دارید.

بنابرین وقتی که ناراحت هستید و دائما درحال فکر کردن به افکار پوچ و بیهوده هستید، وقتی که انرژی خود را صرف حسادت یا عصبانیت نسبت به دیگران می کنید در حال ارسال چنین ارتعاش منفی هستید و دقیقا چیزی را برداشت می کنید که از این ارتعاش می فرستید.

با استادی درباره این موضوع صحبت می کردم به او گفتم: آیا لازم انیست که این موضوع را حتما باور کنیم تا اثر کند؟ او گفت: نه چون بعضی چیز ها نیاز به باور ندارند. پرسیدم یعنی چه؟ او گفت: مثلا قانون جاذبه زمین، چه آن را باور داشته باشی و چه نداشته باشی، ثابت شده است. چون وجود دارد و کار خودش را می کند. چون اسمش قانون جاذبه است نه باور جاذبه. اگر بخواهی حتی یک قدم در یک فضای خالی راه بروی، چه باور داشته باشی، چه نداشته باشی، خواهی افتاد. گفتم: اما من در کتاب های معنوی و مذهبی خوانده ام که می گویند اگر باور داشته باشی، می توانی بر قانون جاذبه غلبه کنی، گفت: ببین، شاید هم این ادعا درست باشد، ولی تو فردی را به من نشان بده که از بالای ساختمانی پریده و در فضا شناور مانده باشد! شاید چیزی که می گویی درست باشد، شاید هم نباشد ولی وقتی نمی توانی موردی را نشانم بدهی و این کار آنقدر دور از ذهن و غیر قابل باور است پس چه اهمیتی دارد؟ مهم این است که 99/9 درصد آدم ها، به زمین می خورند.

بیایید درباره اینکه این قوانین چطور در بدن و ذهن شما کار می کند و اینکه اصولا قوانین جهان هستی چگونه عمل می کند گفتگو کنیم. درباره واقعیت ها بیشتر توضیح خواهم داد. مجبور نیستید هشت ساعت مدیتیشن کنید و در آخر دست به دامن عوالم روحی شوید. شما می توانید هر آنچه که می خواهید به دست آورید.

اثبات علمی قانون جذب یک بار برای همیشه

ممکن است شخصی علمگرا و منطقی باشید و بدون دلیل و مدرک نتوانید چیزی را قبول کنید، ایرادی ندارد اتفاقا این یک ویژگی خیلی عالی است که برای هر چیزی به دنبال دلایل منطقی و علمی باشید، اگر هم به قانون جذب اعتقاد دارید باز هم پیشنهاد می کنم این بخش را کامل بخوانید تا ذهن منطقی شما یک بار برای همیشه پاسخ خود را نسبت به علمی بودن قانون جذب دریافت کند.

اثبات علمی قانون جذب

مغز، فرستنده و گیرنده امواج: شما در جمجمه خود مغز دارید. در فضای جمجمه چیزی هست که ذهن نامیده می شود. ذهن را با کلمات مختلفی نامگذاری کرده اند. اسامی مهم نیست، مهم این است که همه ما قبول داریم که مغز داریم. چه باور داشته باشید چه نداشته باشید، میدان انرژی در اطراف بدنتان وجود دارد. علت گفتن این مطلب آن است که من در حال توضیح یک مفهوم فیزیولوژیکی هستم نه یک موضوع معنوی و مذهبی. این موضوع از لحاظ علم  فیزیولوژیکی دقیقا مثل خونی که در رگ های شما جاری است و مثل مغزی که در جمجمه قرار دارد، ثابت شده است. دقیقا مثل قلب که خون را پمپاژ می کند واضح است.

پس همه شما مغز دارید و همه شما در پیرامون بدنتان یک میدان انرژی یا امواج الکترومغناطیسی یا هر نامی که به آن داده می شود دارید. توماس ادیسون شخصی که لامپ را اختراع کرد و بیشترین اختراع را در طول تاریخ داشته است یک نابغ است. آلبرت انیشتن که او را نیز با فرمول معروفش یعنی e=mc2 و تئوری نسبیت می شناسید، باهوش ترین انسانی است که تاکنون روی زمین زندگی کرده است. هر دوی آن ها یک باور مشترک داشتند: آن ها در آغاز قرن بیستم به لحاظ علمی اثبات کردند که مغز فرستنده و گیرنده فرکانس ارتعاشی است. تماس ادیسون احمق نیست، آلبرت انیشتین هم آدم ابلهی نیست، هر دو نابلغه اند. آنها ادغان دارند که هر سلولی در بدن انسان، فرکانس متفاوتی را ساطح می کند. هر چیزی در روی کره زمین، از انرژی ساخته شده است. هر چیزی، مثل سنگ یا سیب، یک تکه چوب، گیاه، اشیای بی جان مثل تلویزیون، فرش و … فرکانس متفاوتی ساطح می کنند.

فرکانس، ارتعاش و انرژی هم نامیده می شود. که هم قابل اندازه گیری و هم قابل سنجش است. دی ان ای شما در پایین ترین سطح خود، فرکانس متفاوتی ساطح می کند. هر اتم فرکانس متفاوتی منتشر می کند. پس تکرار می کنم انرژی و فرکانس یکی هستند. فرکانس همان امواج رادویی است. فرکانس ها از میان تمام موارد عبور می کنند. اگر در خانه باشید و رادیوی آنتن قدیمی تان را روشن کنید، به صدا در می آید. آنتن رادیو از خانه شما امواج رادیویی را دریافت می کند این ایمواج فضا و زمان را در می نوردد، از فولاد، آجر، بتن، شیشه و چوب عبور می کند.

تبلیغات

دانشمندان نتوانسته اند هنوز به روشنی توضیح دهند که چطور امواج رادیویی از فولاد جامد، شیشه، بتن و یا سنگ عبور می کند، اما می دانیم که رد می شود. امواج رادیویی از تمام موارد عبور می کند چون در مقایس فیزیک کوانتوم از اتم هم بسیار کوچک تر است، از الکترون هم کوچک تر است، از کوچک ترین ذره شناخته شده هم کوچک تر است. فرکانس ها و ارتعاشات وجود داردند، واقعی هستند، از لحاظ علمی اثبات شده اند.

تفاوت فرکانس قانون جذب مغز با امواج رادیویی

فرکانس قانون جذب

فرکانسی که مغز شما می فرستد، بی درنگ و با سرعتی بالاتر از سرعت نور، در فضا پخش می شود و در همان لحظه انتشار، مغز افراد دیگری در آن سوی کره زمین می تواند آن را دریافت کند. پس این توانایی منحصر به فرد مغز شماست که امواج رادیویی فاقد آن است. امواج رادیویی در یک مسیر مستقیم حرکت می کنند، لذا اگر بخواهید از کانال ماهواره ای، موج خاصی را دریافت کنید، باید از  کانال دیگر خارج شوید. اما مغز شما این توانایی را دارد که امواجی را بفرستد و با در نور دیدن مکان و زمان و به محض انتشار امواج، توسط ذهن دیگر و یا اشیاء با همان شدت جذب شود. این ها مفاهیمی است که آلبرت انیشتین و توماس ادیسون گفته اند.

ناپلئون هیل و قانون جذب

در ابتدای قرن بیستم، زمانی که ناپلئون هیل کتابش را نوشت، این مفهوم را مستقیما از ثروتمندترین مرد آن زمان، یعنی اندرو کارنگی شنید و هنری فورد و سایر ثروتمندان هم تصدیقش کردند. این رازی است که آن ها می دانند و به من هم یاد داده شد و همه همکاران من نیز آن را می دانند. شما که این مطلب را می خوانید، در سرتان قدرتمندترین فرستنده و گیرنده امواج، ارتعاش و انرژی موجود در جهان را دارید.

پس مفهوم اول این است که مغز شما قوی ترین فرستنده و گیرنده امواج است. اما مفهوم دوم قانون جذب می گوید: هر ارتعاشی که شما ساطح می کنید، مثل همان فرکانس، به سمت شما کشیده می شود، چون ارتعاش دارای کشش مغناتیسی است.

قانون جذب در ادیان مختلف

این مفهومی که الان گفتیم در متون باستانی نیز ذکر شده است. مردم چه مسیحی باشند، یهودی و یا مسلمان و به کتاب های مقدس انجیل، تورات یا قرآن اعتقاد داشته باشند یا بودائی ها و هندوهایی باشند که به وداها اعتقاد دارند یا به کنفوسیوس معتقد باشند، تمام کتاب های مثدس مفهومی بسیار ساده را به آن ها آموزش می دهند که “هرچه بکاری، همان را درو می کنی” است یا هرچه بفرستی، همان به شما باز می گردد. این موضوع در برخی اعتقادات دینی “کارما” نامیده می شود. اما از نظر علمی و فیزیولوژیکی، وقتی شما فرکانسی را ارسال می کنید، آن ارتعاش به شما باز می گردد.

غول چراغ علاءالدین در مقابل شماست، همان مغزتان است. غول چراغ شما هستید. شما هر چیزی را که می خواهید اتفاق بیفتد، دستور می دهید و مغز شما اطلاعت می کند. وقتی ارتعاشی میفرسیتد، قانون جذب می گوید آن ارتعاش حتما بایستی به شما برگردد، این قانون جذب، ارشد بر قانون جاذبه است.

سوال: مگر شما نمی گویید که آلبرت انیشتن و توماس ادیسون گفته اند که ذهن انسان قوی ترین فرستنده و گیرنده امواج است. چرا امروزه درباره این مفهوم علمی در علوم پیشرفته صحبتی نمی شود و ما چیزی نمی بینیم؟

جواب این سوال را می توانید در این فایل پادکست زیر گوش دهید:

چه چیزی هم اکنون در ذهن شماست؟ دغدغه اصلی شما چیست؟ با قانون جذب می توانید علاوه بر اینکه تا 10 برابر سریع تر به خواسته خود برسید بلکه می توانید تا 100 برابر بیشتر از مسیر لذت ببرید! قانون جذب همان نگرشی است که باعث شده افراد ثروتمند دنیا هر روز ثروتمندتر و خوشحال تر و سالم تر باشند و متاسفانه خیلی از افراد به جای اینکه از خود بپرسند قانون جذب چیست و چگونه آن را یاد بگیریم؟ دغدغه های سطحی تری برای خود انتخاب کرده اند و هر روز در حال فرو رفتن بیشتر در گودال نا امیدی و شکست هستند.

اما شما اینگونه نباشد! شما کلمه قانون جذب را در گوگل سرچ کردید و درحال خواندن این مقاله هستید، باید بگویم که 99 درصد افراد حتی جرعت تحقیق درباره این موضوعات را ندارند زیرا اکثر افراد از حقیقت می ترسند! اکثر افراد حتی نمی توانند یک دقیقه خود را تحمل کنند به همین دلیل است تا تنها می شوند سریع دست به دامان اینستاگرام و فضای مجازی و هر راهی برای گذراندن وقت می شوند.

بنابرین به شما تبریک می گویم که این تصمیم ساده را گرفتید و می خواهید بدانید قانون جذب چیست؟ در این مقاله علاوه بر اینکه توضیح می دهیم قانون جذب چیست، به صورت کامل درباره همه ابعاد قانون جذب، علم، شبه علم صحبت می کنیم و توضیح می دهیم چرا خیلی از افراد با قانون جذب مخالف هستند درحالی که افراد بزرگ و موفق زیادی در حال نتیجه گیری از این قانون ثروتساز هستند و همواره به موفقیت هایشان افزوده می شود.

کاربرد و تاثیرات قانون جذب

قانون جذب یکی از جذاب ترین قوانین هستی است که افراد برای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان از آن استفاده می کنند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به این قانون علاقه مند بوده و می خواهید آن را در مسیر رسیدن به آرزوها و آمال تان استفاده نمایید، بد نیست با کاربردها و تاثیرات این قانون در جنبه های مختلف زندگی آشنا شوید. اگر شما شناخت کامل و کافی از قانون جذب داشته و به درستی از آن استفاده کنید، به هر خواسته و هدفی که مشخص کرده اید رسیده و زندگی خوب و ایده آلی را برای خود رقم خواهید زد.

براساس این قانون، هیچ چیزی در دنیا اتفاقی نیست و هیچ پدیده ای بدون علت و دلیل مشخص رخ نمی دهد. در حقیقت شما به هرچه فکر کرده و در مسیر هرچیزی قرار بگیرید، همان چیز در نهایت با سرنوشت تان گره خواهد خورد. اگر قصد دارید سریع تر به خواسته و هدفی که برای خود مشخص کرده اید برسید، ما در سایت وان جذب مقالات مختلفی را بدین منظور تهیه کرده و با برگزاری دوره های آموزشی قانون جذب، این مبحث را به علاقه مندان این حوزه به صورت کامل شرح داده ایم. شما عزیزان می توانید با استفاده از مقالات رایگان مجله آموزشی وان جذب تا حدود زیادی با این قانون و کاربردهای آن آشنا شده و با شرکت در دوره آموزش جامع قانون جذب، مهارت خود را برای استفاده از این قانون افزایش دهید. بدون شک بکارگیری قانون جذب می تواند تحولی عظیمی در زندگی تان ایجاد نماید. تاثیرات قانون جذب به گونه ای است که نمی توان صرفاً یک یا دو حوزه مشخص را نام برد. بلکه از این قانون در مسائل مختلف و برای رسیدن به خواسته های گوناگون استفاده می شود.

باور ذهنی افراد نسبت به قانون جذب

اگر از دوستان و اطرافیان تان چیزهایی درباره قانون جذب شنیده باشید، ممکن است آشنایی جزئی با آن داشته و چگونگی کارکرد این قانون را بدانید. کاربردی بودن این قانون تا حدود زیادی بستگی به باور درست افراد از آن دارد. به طوری که ممکن است شما اصلا قانون جذب را یک دروغ بزرگ تصور کرده و هرگز در مسیر آن با نیت قلبی و خواست درونی عمل نکنید. این وضعیت نه تنها شما را از قانون جذب دور می کند، بلکه تاثیرات بدیهی و ناخودآگاه آن را از زندگی تان حذف کرده و شما را با مشکلات زیادی همراه خواهد کرد.

باور ذهنی

قانون جذب برای کسانی که خیلی جدی مایل به ایجاد تغییرات مختلف در زندگی شان هستند یک ابزار کمکی فوق العاده کارآمد است. این افراد با انجام راهکارهای عملی این قانون، زندگی آینده خود را دستخوش تغییرات زیادی کرده و شرایط را آن طور که باب میل شان است رقم می زنند. شما می توانید برای درک بهتر کاربردها و تاثیرات قانون جذب، شرایط زندگی تان قبل از استفاده از این قانون را یک جا یادداشت نموده و پس از بکارگیری قانون جذب، وضعیت فعلی خود را بررسی کنید. اگر مسیر این قانون را به درستی طی کرده باشید، خواهید دید این قانون چه تغییرات هیجان انگیز و جذابی را در زندگی تان ایجاد نموده و این یعنی قانون جذب برای شما کاربرد داشته و تاثیرگذار است.

قانون جذب، اصل ثابت و همیشگی در جهان هستی

برای آشنایی با کاربردها و تاثیرات قانون جذب در زندگی، ابتدا باید این قانون را به خوبی بشناسید. قانون جذب یک اصل ثابت و حقیقی در دنیاست. یعنی نه کسی آن را به وجود آورده و نه می تواند در آن خدشه ای وارد کند. اگر بخواهیم از منظر علمی به قانون جذب نگاه کنیم، می توان گفت قانون جذب انرژی را به عنوان اهرمی برای خوشبختی یا عدم خوشبختی افراد در نظر می گیرد. براساس علم فیزیک کوانتوم، تمام پدیده های هستی از انرژی ساخته شده اند. موبایل یا کامپیوتری که شما با استفاده از آن در حال خواندن این مقاله هستید، لیوان چای که در کنار شماست، تمام قسمت های بدن تان و … همگی از انرژی ساخته شده اند. براساس قوانین فیزیک کوانتوم، انرژی های همنام همواره جذب یکدیگر می شوند. قبل از آن که چیز بیشتری بگوییم، احتمالاً با فهمیدن این موضوع متوجه تاثیرات و کاربردهای قانون جذب شده اید. بله؛ قانون جذب به افراد کمک می کند انرژی مثبت باشند تا پدیده های خوب جذب آن ها شود. برای استفاده از این قانون انجام هیچ کار اضافه ای نیاز نیست. بلکه شما باید با استفاده از نیروی ذهن تان که منشاء انرژی در بدن است، انرژی مثبت را به جهان هستی منعکس کنید.

خیلی ها به صورت پیش فرض از توانایی داشتن حال و انرژی خوب برخوردارند. این افراد بدون این که آشنایی ضمنی با قانون جذب داشته باشند، همواره انرژی مثبت و فرکانس های خوب به جهان هستی و کائنات ارسال کرده و به همین خاطر خواسته ها و اهداف شان به ثمر می نشیند. خیلی ها در مقابل هیچ استعدادی در داشتن حال خوب و انرژی مثبت نداشته و با قانون جذب هم آشنایی زیادی ندارند. اگر شما جزو گروه اول هستید که بسیار عالی است و جا دارد یک تبریک اساسی برایتان داشته باشیم. این افراد همواره شاد بوده و سعادت دنیا را برای خود به همین واسطه رقم می زنند. اگر عضو گروه دوم هستید، باید بدانید هیچ جای نگرانی وجود ندارد چرا که کلید حل مشکلات شما دست ماست.

چگونه از تاثیرات قانون جذب در زندگی بهره مند شویم؟

ما در سایت وان جذب دوره آموزش جامع قانون جذب را برای دانشجویان و علاقه مندان این حوزه آماده کرده ایم که شرکت در آن شما را به سطوح بالایی از آمادگی برای اجرای قانون جذب می رساند. با تهیه این دوره از مطالعه هرگونه مطلب یا آموزش بی نیاز شده و به طور مستقیم با بهترین اساتید قانون جذب ایران در ارتباط خواهید بود. برای تهیه این دوره از طریق لینک های موجود در این مقاله یا منوهای سایت وارد صفحه مخصوص شده و عملیات ثبت نام را انجام دهید. ما در این قسمت برای کسانی که به هر دلیلی فعلاً تمایلی برای تهیه این دوره ندارند آموزش کوتاه و مقدماتی را تدارک دیده ایم تا به آن ها مراحل اجرای قانون جذب و آمادگی برای جذب خواسته ها و اهداف را نشان دهیم.

مراحل رسیدن به تاثیرات قانون جذب در زندگی

مراحل قانون جذب

به طور کلی برای رسیدن به خواسته و هدف هایی که تعیین کرده اید، بایستی سه مرحله را طی کرده و در هر مرحله به بالاترین سطح دست پیدا کنید. اگر این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید، در نهایت اهداف شما برایتان در دسترس بوده و به هر آن چه مدنظرتان است خواهید رسید. این سه مرحله شامل درخواست، باور قلبی و ذهنی و دریافت می باشد. در این بخش به طور خلاصه به تشریح این موارد پرداخته ایم.

درخواست اهداف و خواسته ها

در قانون جذب، اولین قدم درخواست خواسته و آرزوها از کائنات است. شاید با خودتان بگویید که این مرحله بسیار آسان است اما این طور نیست و هر درخواستی از کائنات درست و بجا نیست. وقتی صحبت از خواسته و اهداف می شود، باید نیت خیر در آن به کار گرفته شود. در این فرصت شما باید اهداف خیر و نیکویی که در سر دارید را در ذهن تان مرور کرده و به زبان بیاورید. درخواست از کائنات باعث می شود ذهن شما فرکانس های مربوط با هدف تان را به سمت کائنات ارسال کرده و حرف شما را به گوش جهان هستی برساند. شما باید در این مرحله دقت کنید که خواسته و هدف تان با شرایطی که در آن هستید منطبق باشد. مثلاً اگر در رشته فوتبال فعالیت می کنید، نباید خواسته و هدف تان موفقیت در رشته دیگری مثل کشتی یا والیبال باشد. و یا اگر در رشته تحصیلی حسابداری در حال تحصیل هستید، هدف و خواسته شما باید موفقیت در همین رشته باشد نه حوزه های تحصیلی دیگر. در مجموع به یاد داشته باشید خواسته شما هر چه نیکوتر و درست تر باشد، احتمال رسیدن به آن برایتان بیشتر خواهد بود.

باور ذهنی و قلبی اهداف

دومین قدم در استفاده از قانون جذب باور است. باور قلبی و ذهنی هدف و خواسته مهم ترین مرحله ای است که مثل یک سکوی پرتاب عمل می کند. یعنی اگر شما بتوانید این مرحله را به درستی و به طور کامل پشت سر بگذارید، بخش زیادی از مسیر رسیدن به اهداف تان را طی خواهید کرد اما در مقابل اگر نتوانید باور ذهنی تان را به درستی تنظیم و ترتیب دهید، همانند این است که درون یک چاه افتاده و بیرون آمدن از آن برای رسیدن به هدف برایتان بسیار سخت خواهد بود. براساس این مرحله شما باید رسیدن به جایگاه و هدفی که برای خود متصور شدید را باور داشته باشید. منظور از باور این است که شما بتوانید خود را در موقعیتی ببینید که به هدف و خواسته تان رسیده و سرخوش و سعادتمند در حال زندگی کردن هستید. یکی از بهترین روش هایی که برای باور اهداف و خواسته ها مطرح است، احساس این اهداف در زندگی است. یعنی شما باید به شکلی رفتار کنید که انگار به آن خواسته و هدف رسیده و در حال لذت بردن از آن هستید.

باور ذهنی چیست؟

در باور کردن اهداف و خواسته ها دو جنبه مطرح است، باور ذهنی و باور قلبی. در باور ذهنی، شما ذهن خود را کاملاً آماده رسیدن به هدف کرده و از نظر منطقی قانع می شوید که لیاقت رسیدن به هدف و خواسته تان را دارید. بدون شک اگر خواسته شما خواسته درستی باشد، باور ذهنی تان به سادگی شکل می گیرد. وقتی فردی به باور ذهنی برای کسب هدف برسد، خود را لایق و شایسته آن هدف دانسته و به خوبی خود را در آن جایگاه تصور می کند.

باور قلبی چیست؟

جنبه بعدی در باور کردن اهداف، باور قلبی آن هاست. در این رابطه می توان گفت باور قلبی مفهومی است که در مقابل باور ذهنی قرار گرفته و آن را تکمیل می کند. یعنی اگر شما در باور ذهنی تان خود را از نظر منطقی قانع کرده و شخصیت فعلی تان را لایق خواسته و اهداف تان می دانید، در باور قلبی باید آن را با تمام وجودتان احساس کنید. در باور ذهنی تفکر جای احساس را می گیرد و در باور قلبی این احساس است که جای تفکر را پر می کند. وقتی از نظر قلبی برای رسیدن به یک هدف متمرکز می شوید، تمام وجود شما در مسیر آن خواسته گام برداشته و یکپارچه امید می شوید. باور درست و صحیح باوری است که در آن، فرد هم از لحاظ ذهنی و هم از لحاظ احساس قلبی خود را شایسته رسیدن به اهداف می داند. جهان هستی و کائنات هرچیزی که فرد به آن باور ذهنی و قلبی داشته باشد را وارد زندگی اش می کند. پس سعی کنید به درستی اهداف خود را شناخته و به آن اعتقاد راسخ داشته باشید.

مرحله دریافت و رسیدن به اهداف

طبیعتاً آخرین مرحله در قانون جذب، مرحله دریافت است. در این مرحله، اگر درخواست شما به خوبی به کائنات ارسال شده باشد و ذهن و قلب تان آمادگی پذیرش هدف را داشته باشد، کائنات و جهانی هستی شما را به آن چیزی که درخواست کرده اید می رساند. معمولاً وقتی این مرحله از قانون جذب فرا می رسد، فرد دیگر به این قانون فکر نکرده و هدفی که او قبلاً درخواست کرده و حال به آن رسیده است دیگر بخشی از زندگی اش را تشکیل می دهد. در مرحله دریافت قانون جذب، بهترین اتفاقات برای فرد رخ می دهد. ممکن است شما از کائنات درخواست مالی داشته یا به دلیل وجود مشکلات عاطفی در زندگی تان، درخواست حل این مشکلات را کرده باشید. قانون جذب به این شکل نتیجه می دهد که شما را بدون آن که متوجه شوید در مسیر موفقیت و رسیدن به خواسته هایتان قرار می دهد. پس اگر در وهله ای زندگی به خودتان آمده و دیدید به هر آن چه فکر می کردید رسیده اید، یاد قانون جذب افتاده و تاثیر آن را نادیده نگیرید.

برجسته ترین حامیان قانون جذب

حامیان قانون جذب

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید چگونه افراد مشهوری که به موفقیت های سرشاری دست پیدا کرده اند، به جایگاه فعلی خود رسیده اند؟ شاید برای شما هم این سوال مطرح باشد چگونه در حالی که میلیون ها نفر تلاش و اصرار زیادی برای کسب موفقیت می کنند اما هرگز نمی توانند به جایگاه بسیاری از افراد موفق برسند؟ افراد سلبریتی و برجسته چگونه توانسته اند زندگی بسیار سعادتمندانه ای برای خود دست و پا کنند؟ اگر با این سوالات و موارد مشابه آن روبرو هستید، جواب شما بسیار واضح است: قانون جذب! بله این قانون جذب است که در زندگی بسیاری از افراد برجسته وجود داشته و باعث شده آن ها به موفقیت های بسیاری دست پیدا کنند. اگر نگاهی به زندگی خیلی از انسان های موفق بیاندازید، می بینید که به صورت خواسته یا ناخواسته قانون جذب را در زندگی شان به کار گرفته و به نتایج بسیار خوبی رسیده اند.

کسانی که از قانون جذب نتیجه گرفتند

قانون جذب به صورت خیلی ساده به ما می گوید شما در هر چیزی که بیشترین تمرکز را به آن اختصاص دهید درخشان ظاهر شده و به آن خواهید رسید. براساس این قانون اگر بیشتر افکار مثبت داشته باشند، ارتعاشات انرژی مثبت خود را به کائنات فرستاده و زندگی بهتری برایتان رقم می خورد. تمام افرادی که در این قسمت قصد معرفی آن ها را داریم، کسانی هستند که زمان خود را صرف تمرکز بر روی اهدافی می کنند که می خواهند. بنابراین این اهداف مدنظرشان در زندگی آن ها ظاهر شده و به موفقیت های چشمگیری می رسند. در حالی که برخی از افراد به قانون جذب اعتقاد ندارند، ستاره هایی که در ادامه به آن ها پرداخته ایم با تمام وجود معتقد به این قانون بوده و آن را اثبات کرده اند. در بین این افراد بازیگران، خوانندگان، و ستاره های تلویزیونی ای حضور دارند که با استفاده از تکنیک هایی مانند تجسم، جملات تاکیدی و … برای رسیدن به هدف مورد نظر خود تلاش کرده اند. بنابراین آیا آن ها می توانند الگوی شما قرار بگیرند؟ خودتان قضاوت کنید. ما در این قسمت از سایت وان جذب، اشاره کوتاهی به برجسته ترین حامیان قانون جذب و کسانی که توانسته اند با این قانون در حوزه کاری خود درخشان ظاهر شوند کرده ایم. با ما همراه باشید.

بیانسه: خواننده زن موفق آمریکایی

وقتی از قانون جذب آگاهانه استفاده می کنید، بسیاری از مردم دوست دارند به چیزی فیزیکی نگاه کنند که به آنها کمک می کند بینایی خود را تقویت کرده و آن چه را که می خواهند با وضوح بیشتری تصور کنند. به بیان دیگر، خیلی ها به دنبال یک پدیده فیزیکی و قابل مشاهده هستند تا قانون جذب را باور کنند در صورتی که قانون جذب مفهومی انتزاعی و فکری است. بیانسه یکی از خوانندگان موفق آمریکایی است که بخش اعظمی از موفقیت خود را مدیون استفاده از قانون جذب می باشد. این خانم موفق و جوان هیچ کجا در مورد استفاده از قانون صحبت نمی کند اما اگر خودش هم متوجه نشد، این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. در مصاحبه ای که بیانسه با یکی از شبکه های تلویزیونی داشت، او فاش کرد که وقتی روی تردمیل می دوید، تصویری از جایزه اسکاری که در اتاق نگه می دارد را در ذهن خود داشته است. این یعنی بیانسه به هدف خود باور داشته و توانسته آن را در ذهن خود تجسم کند. اگرچه او هنوز موفق به دریافت اسکار نشده است اما فیلم دختران رویایی که بیانسه در آن نقش آفرینی کرده بود نامزد چندین جایزه اسکار شد و حتی دوبار این جایزه را دریافت کرد. با توجه به اثراتی که قانون جذب در زندگی افراد دارد ما مطمئن هستیم که در آینده جایزه اسکار در انتظار اوست! استفاده از این تکنیک ممکن است بیانسه را دقیقاً شبیه به همان چیزی که می خواسته و به آن فکر می کرده نکرده باشد اما احتمالاً او را در زمینه های دیگری که مربوط به حرفه اش است بسیار ارتقاء داده است.

کانیه وست: طرفدار شماره یک قانون جذب

جهان دوست دارد از کانیه وست بخاطر غرور، تکبر و خودخواه بودنش نفرت داشته باشد. کانیه وست رپر، ترانه‌ سرا، تهیه‌ کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است که به موفقیت های باورنکردنی در حوزه های مختلف دست پیدا کرده و براساس گفته های خود او، موفقیتش را مدیون باور کردن توانایی هایش است. او بزرگترین طرفدار خود است و قبل از آنکه شخص دیگری به دنبال موفقیت او باشد، خودش بذر موفقیت را در ذهن و وجود خود کاشته و روی هدف خود تمرکز کرد. او که هم اکنون تبدیل به یک رپر فوق ستاره شده، درباره تصوری که ابتدا در مورد خود می کرده و جایگاهی که به خود نسبت می داده چنین می گوید: «من حاصل تلاش های خودم بودم و هستم. من در جوانی فکر می کردم بهترین رپر دنیا هستم. من نشستم و در مورد آن فکر کردم و سپس تبدیل به کانی وست شدم.» او شاید در بیان این جملات از کلمات تاکیدی قانون جذب استفاده نکرده باشد اما برای کسانی که با قانون جذب آشنا هستند واضح است که بیان این جملات دقیقاً همان کاری است که او باید انجام می داد.

کتی پری: برنده ده ها جایزه بین المللی موسیقی

کیتی پری در مصاحبه ای که در سال 2009 با MTV انجام داد، توضیح داد که وقتی او کوچک بود، معلم اش او او می خواسته ویژن برد خود را با تصاویری از چیزهایی که در زندگی آرزو دارد ایجاد کند. کیتی عکسی از سلنا ستاره فقید پاپ در دست داشت که جایزه گرمی خود را در دست گرفته بود و به امید این که روزی او هم برنده یکی از این جوایز شود، تصویر او را به ویژن برد اضافه کرد. او شاید هنوز به آن رویای خاص نرسیده باشد، اما از سال 2017 نامزد 13 جایزه گرمی شده است. گفته می شود حتی اگر قانون جذب به طور خاص آنچه را که می خواهید برای مدت طولانی به شما ندهد، نتایج مشابهی را در زندگی شما ظاهر می کند که نشان دهنده تاثیرات این قانون است. کیتی پری هنوز موفق به دریافت جایزه گرمی نشده اما او پنج جایزه موسیقی آمریکا، پنج جایزه موسیقی ویدیویی MTV و پنج جایزه موسیقی بیلبورد را بدست آورده است. این جوایز تاثیراتی است که قانون جذب در زندگی او گذاشته و باعث شده به این سطح از موفقیت دست پیدا کند.

لیدی گاگا: معروف ترین خواننده زن دنیا

سوپراستار لیدی گاگا یکی دیگر از طرفداران قانون جذب است اما به جای تکیه بر تجسم خواسته های خود جملات تاکیدی استفاده کرده است. هنگامی که او هنرمندی در حال تلاش بود تا بتواند در صحنه زیرزمینی باشگاه نیویورک زندگی کند، روی آنچه که هدفش بود تمرکز می کرد و از کلمات خاصی برای کمک به مغز خود برای رسیدن به این هدف استفاده می کرد. او با گفتن این کملات و جملات تاکیدی تصور می کرد که هدف او از قبل واقعی بوده و او در جایگاه فعلی خود به این اهداف رسیده است. «این شبیه یک مانترا است. شما آن را هر روز با خود تکرار می کنید. موسیقی زندگی من است، موسیقی زندگی من است، موسیقی زندگی من است! شهرت در درون من قرار دارد و من قصد دارم روزی نفر شماره موسیقی باشم.» این جملات، دارای عبارات تاکیدی بسیاری است که لیدی گاگا هر روز با خود تکرار می کرد. براساس قانون جذب اگر شما بارها و بارها دروغ بگویید، روزی این دروغ حقیقت می یابد و برای موفقیت و اهداف نیز همین موضوع صدق می کند. لیدی گاگا با تمرکز بر شخصی که می خواست باشد و نه شخصی که بود، در سال 2009 به مشهورترین خواننده دنیا تبدیل شد.

ویل اسمیت: بازیگر شناخته شده هالیوود

ویل اسمیت یکی از آن ستارگانی است که از قانون جذب ناخودآگاه استفاده نمی کند، بلکه او نحوه عملکرد این قانون را درک می کند و زمان زیادی را صرف انجام راهکارها و اصول این قانون می کوند. او در مصاحبه ای که اخیرا داشته می گوید «همه ما از صمیم قلب معتقدیم که افکار ما، احساسات ما، رویاهای ما، ایده های ما و هر چیز دیگری در جهان فیزیکی وجود دارد. ما اگر چیزی را در خواب ببینیم و چیزی را در خیال خود به تصویر بکشیم، خود را متعهد به آن می دانیم و این یک حرکت فیزیکی برای درک است که می توانیم در جهان به کار ببریم.» او در ادامه صحبت هایش ادامه می دهد: «این که جهان چیزی نیست که ما را به حاشیه بکشاند، این که جهان، مردم و موقعیت ها چیزهایی نیستند که ما را به حاشیه و دور از اهداف مان هل دهند. راه درست این است که ما فرمان دهیم و مطالبه کنیم که جهان به آن چه ما می خواهیم تبدیل شود.» ویل اسمیت با داشتن سابقه ای طولانی در حوزه کاری خود، در مطالبه چیزهایی که از جهان خواسته بسیار خوب عمل کرده و می توان گفت به هرچه آن را هدف گذاری کرده رسیده است!

استیو هاروی: بزرگترین طرفدار قانون جذب

یکی از افراد مشهوری که به طور جدی از قانون جذب حمایت می کند، استیو هاروی، کمدین، بازیگر و شخصیت تلویزیونی است. او از جایگاهی که دارد برای افزایش آگاهی مردم نسبت به قدرت تفکر استفاده می کند و به طور ویژه ای از طرفداران بزرگ کتاب قانون جذب (کتاب The Secret) است. او می گوید: «کتاب The Secret قوی ترین کتاب غیرمقدس و غیردینی است که من در زندگی خواندم.» او همچنین در یکی از برنامه های خود گفت. «این کتاب بر اساس قانون جذب است و چگونگی اجرای این اصل را بیان می کند. هنگامی که شما بر این کتاب مسلط شدید، مطالب به کار رفته در آن می تواند به شما در یافتن ثروت، شادی، سلامتی و هر آن چه که به دنبال آن هستید کمک زیادی کند.» اگر در درک نحوه عملکرد قانون جذب مشکل دارید، فقط یکی از توضیحات هاروی را در یوتیوب تماشا کنید! او همه چیز را از قدرت سپاسگزاری گرفته تا فرایند درخواست، باور و دریافت به شکل بسیار جذاب و هیجان انگیز بیان کرده و به طور واضح توضیح می دهد که چگونه می توان با استفاده از اصولی که در قانون جذب به کار رفته می توان به چیزهایی که می خواهید برسید

منبع: www.thetalko.com/15-stars-who-use-the-law-of-attraction

چرا از قانون جذب نتیجه نمی گیریم؟

خیلی ها که به صورت مستمر پیگیر قانون جذب هستند، از این که پس از انجام راهکارهای این قانون هیچ نتیجه ای برایشان حاصل نمی شود گله مند بوده و این سوال برایشان مطرح است که چرا از قانون جذب نتیجه دلخواه را نمی گیریم؟

چرا قانون جذب نتیجه نمی گیریم؟

آیا برای شما هم پیش آمده که کتاب های متعددی را خوانده و تمام کارهایی که برای ارتقاء سطح ذهنی و باورهای فکری لازم باشد را انجام داده و کلمات کلیدی را هم به عالی ترین شکل تکرار کرده باشید اما همچنان هیچ اتفاق تازه ای در زندگی تان رخ ندهد؟ گاهی اوقات انسان تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف خود به کار می گیرد و وقتی به نتیجه نمی رسد با گفتن جملاتی مثل «قانون جذب دروغ است» یا «قانون جذب در من عمل نمی کند» و موارد این چنین خود را قانع می کند که اشکالِ کار از قانون است نه کنش های او. اگر با این وضعیت روبرو شدید، به جای این که به یک قانون اثبات شده و حقیقی ایراد وارد کنید، بگردید و مشکل را در خود بیابید. تا وقتی نخواهید اشتباهات و خطاهای خود را در اجرای این قانون بپذیرید، هرگز به نتایج دلخواه تان نخوهید رسید. ما در این قسمت به بیان مواردی پرداخته ایم که به کمک آن ها می توانید ریشه عدم نتیجه گیری از قانون جذب را پیدا کرده و در مسیر حل آن گام بردارید.

چیزی تحت عنوان شانس وجود ندارد!

قانون جذب یکی از قوانین هستی است که از ابتدا وجود داشته و تا آخر هم در جهان هستی حضور دارد. این قانون که مفاهیم و راهکارهای آن به تازگی کشف شدند در گذشته علاقه مندان زیادی نداشت اما به محض این که عموم مردم از وجود آن باخبر شدند، سریعاً در پس اجرای آن برآمده و خواستند با کمترین زحمت بیشترین بازدهی را داشته باشند. این افراد که اغلب به دنبال ثروت و پول بودند، با تکرار کردن جملات تاکیدی و انجام یک سری کارهای ساده و پیش پا افتاده، بدون این که حتی باور ذهنی درستی نسبت به این قانون و اهداف خود داشته باشند توقع کسب ثروت زیاد و مال را از قانون جذب داشتند. در نهایت چیزی که باید اتفاق می افتاد رخ داد و این افراد هیچ دستاوری از قانون جذب برایشان حاصل نشد. به همین خاطر از همان ابتدا این موضوع جا افتاد که «شانس تاثیر زیادی در قانون جذب دارد!» در جهان هستی هیچ چیزی تحت عنوان شانس وجود ندارد و تمام رویدادها حاصل کنش ها و انرژی هایی است که از سمت فرد به کائنات ارسال می شود. پس اگر از قانون جذب نتیجه نمی گیرید، هرگز نداشتن شانس را بهانه خود قرار نداده و سعی کنید این مسیر را به درستی طی کنید.

باورهای منفی بر باورهای مثبت غلبه می کنند

بسیاری از افراد وقتی به نتایج کوتاه مدت قانون جذب دست پیدا می کنند، به دلایل مختلف باورهای ذهنی شان تغییر پیدا کرده و افت و نزول جایگاه شان رخ می دهد. برای مثال شما فردی را تصور کنید که با استفاده از قانون جذب قصد ارتقاء رتبه و سمت خود را در شغلی که دارد هدف گذاری می کند. این فرد وقتی با اولین نشانه های ارتقاء رتبه روبرو شد و حقوق و مزایای او افزایش پیدا کرد، به دلیل ذهن ناآماده و باور ضعیفی که نسبت به هدف خود داشته نمی تواند خود را لایق این جایگاه بداند و به این شکل سریعاً افت پیدا می کند.

در واقع وقتی افکار و باورهای منفی افراد بر باورهای مثبت آن ها غلبه می کند، نباید انتظار نتیجه دهی از قانون جذب داشت. وقتی شما خود را لایق بدانید، کائنات هم از شما استقبال می کند و تا زمانی که تک تک سلول های بدن تان خود را شایسته جایگاه بالاتر از چیزی هستید ندانند، هرگز به آن جایگاه نخواهید رسید و اگر به این جایگاه هم برسید، پس از مدت زمان کوتاهی با نزول رتبه و جایگاه همراه خواهید شد. بنابراین نقش باورهای ذهنی و فکری را در قانون جذب جدی گرفته و اگر برایتان سوال است که «چرا از قانون جذب نتیجه نمی گیریم؟» حتماً روی باورهای خود کار کنید.

هماهنگی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه

مشکل دیگری که در بسیاری از مواقع موجب عدم کسب نتیجه از قانون جذب می شود، ناهماهنگی بین بخش خودآگاه و ناخودآگاه ذهن است. براساس نظر دانشمندان، ضمیر ناخودآگاه ذهن میلیون ها برابر قوی تر از ضمیر خودآگاه است و اگر فردی نتواند از این بخش مغز خود به درستی استفاده نماید، در کسب نتیجه از قانون جذب با مشکل همراه خواهد شد.

ضمیرناخوداگاه

اگر بخش آگاه و ناخودآگاه ذهن شما با یکدیگر هماهنگ باشد، بیشترِ مسیر را طی کرده و دیگری نیازی نیست کار خاصی انجام دهید. چرا که در این صورت هم درخواست های شما کاملاً منطقی و براساس نیاز است و هم باور ذهنی تان بسیار قدرتمند می باشد. اما در مقابل، عدم ناهماهنگی این دو قسمت مغز نتیجه کار را تغییر می دهد.

برای مثال تصور کنید شما فردی هستید که به ثروتمند شدن خود فکر می کند. اگر روز و شب به این فکر کنید که فردی ثروتمند خواهید شد، تا زمانی که در ضمیر ناخودآگاه تان به این نتیجه نرسید عملاً قانون جذب برایتان ثمر نخواهد داد. ضمیر ناخودآگاه گلچینی از تمام رخدادهایی است که از کودکی برایتان رخ داده و نتایج آن در این قسمت ذخیره شده است. استفاده از جملات تاکیدی یکی از روش های عالی برای بهبود ضمیر ناخودآگاه و ارتقاء باورهای ذهنی است که کاربران می توانند با استفاده از آن، باورهای ذهنی شان در قسمت آگاه و ناخودآگاه را نزدیک به هم کنند. همچنین ما در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب، به صورت کامل به این موضوع اشاره کرده و ترفندهایی که به شما عزیزان در یکی کردن باورهای ذهنی ضمیر آگاه و ناخودآگاه کمک می کند را آورده ایم.

از افکار منفی دوری کنید

افکار منفی همانند سمومی هستند که نه تنها شما را از رسیدن به خواسته هایتان دور می کنند، بلکه زندگی عادی تان را هم تحت تاثیر قرار داده و جلوی پیشرفت تان را خواهند گرفت. تنها راه استفاده از قانون جذب و مشاهده نتایج آن، فکر کردن به پدیده های مثبت و دوری از افکار منفی و ناامید کننده است. خیلی ها با انجام کارهای مختلف سعی در اجرای صحیح قانون جذب دارند اما وقتی با خود تنها شده و به فکر فرو می روند، افکار منفی سراغ شان آمده و نتیجه کار را خراب می کند. گاهی اوقات افراد خودشان متوجه این وضعیت نشده و دقایق زیادی در افکار منفی فرو می روند. اگر می بینید همچنان از قانون جذب نتیجه خوشایندی نسیب تان نشده، به این موضوع توجه کرده و اگر در طول روز یا قبل از خواب به اتفاقات منفی فکر کرده یا چیزهای منفی را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید، حتماً از این چیزها دور بمانید تا قانون جذب در زندگی تان نتیجه دهد.

چگونه ارتعاش خود را بالاتر ببریم؟

یکی از راهکارهای عالی برای افزایش تاثیرگذاری قانون جذب، افزایش ارتعاش های مثبت در افراد است. همان طور که می دانید، انرژی ای که افراد به کائنات می فرستند در نهایت باعث رخ دادن اتفاقات در زندگی شان خواهد شد.

ارتعاش

وقتی انرژی افراد سطح پایینی دارد، آن ها معمولاً احساس خستگی، بی حوصلگی، ناامیدی و … کرده و نمی توانند در مسیر رسیدن به اهداف و خواسته هایشان قدم بردارند. برای بالابردن ارتعاشات و سطح انرژی در افراد راهکارهای مختلفی وجود دارد که ما در این قسمت برخی از آن ها اشاره کرده ایم.

به چیزهای نیک فکر کنید

واقعیت این است که شما به هر چه فکر می کنید یا به زبان می آورید دچار خواهید شد. تمام افکار شما روی شخصیت و رفتارهایتان تاثیرگذار هستند. پس سعی کنید به جای فکر کردن به پدیده های منفی و گفتن جملات ناامید کننده، انرژی خود را حفظ کرده و مثبت اندیش باشید. برای افزایش سطح انرژی باید تبدیل به فردی شوید که همراه با جریان زندگی مسیر خواسته هایش را دنبال کرده و با تمام مشکلات و ناملایمت ها می جنگد تا به هدف خود برسد. اگر کوچک ترین واگرایی به سمت چیزهای بد داشته باشید در نهایت اثرات آن دامان خود شما را خواهد گرفت. پس برای بالا بردن ارتعاشات، حتماً افکار خود را ساماندهی کرده و به چیزهای خوب فکر کنید.

حرف نه، عمل کنید

هیچ کاری به اندازه تلاش برای رسیدن به اهداف به شما در این مسیر کمک نمی کند. اگر می خواهید ارتعاشات خود را بالا ببرید، همین حالا برخیزید و عمل کنید. به تمام راهکارهایی که احساس می کنید انرژی خوب را در شما افزایش داده و مسیر رسیدن به اهداف تان را کوتاه تر می کند همین حالا عمل کنید. هرچه فعالیت شما در مسیر اهداف تان بیشتر باشد، سطح ارتعاشات بالاتری خواهید داشت. تنبلی و انجام ندادن کارها در موعد مقرر یکی از مواردی است که شما را از خواسته هایتان دور کرده و انرژی تان را کاهش می دهد. برای این که بتوانید عملکرد خوبی از خود برجای گذاشته و در تمام طول روز در حال انجام کارهای مرتبط با هدف تان باشید می توانید یک برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت برای خود تهیه کرده و براساس آن عمل کنید.

توجه به سلامت جسمی

شاید برایتان جالب به نظر برسد اما گاهی اوقات پیروی از اصول تغذیه اشتباه باعث ایجاد مشکلاتی مثل نداشتن انرژی کافی و ناامیدی و حتی بدبینی می شود. برخی غذاها انرژی موردنیاز بدن را به شما نمی رساند و صرفاً شما را سیر می کند. برای مثال می توان بسیاری از فست فودها را نام برد که هیچ انرژی خاصی را برای بدن به همراه نداشته و فاقد مواد معدنی لازم برای رشد و ارتقاء جسمی هستند. هرچقدر مواد غذایی که مصرف می کنید طبیعی تر و پرخاصیت تر باشند، سطح انرژی شما بیشتر بوده و انگیزه تان برای کار کردن و بالا بردن ارتعاشات بیشتر خواهد بود. همیشه گفته اند که فکر سالم در بدن سالم است. پس شما اگر می خواهید با سلامت فکری خود باورهای ذهنی تان را تقویت کرده و به نتایج قانون جذب دست پیدا کنید، قبل از هرچیزی باید سلامت جسمی تان را بررسی کنید. ورزش کردن، استفاده از رژیم غذایی مناسب و دوری از غذاهایی که فایده چندانی برای بدن شما ندارند سه کلید رسیدن به بدن سالم و آماده است.

زیبایی ها را ببینید

حتماً شما هم کسانی را دیده اید که بجای دیدن زیبایی های زندگی و نعمت هایی که در اختیار دارند، مدام از شرایط ناراضی بوده و زشتی ها را می بینند. برای بالا بردن ارتعاشات خود باید چشم هایتان را بر روی زیبایی های جهان گشوده و به تمام پدیده های نیک و زیبایی که در اطراف تان وجود دارد بیاندیشید و نگاه کنید. گاهی اوقات زندگی افراد با زیبایی های زیادی همراه است اما فرد آن ها را ندیده و به سادگی از کنارشان عبور می کند. دیدن زیبایی های دنیا و لذت بردن از آن ها اصلاً کار سختی نیست. همین که شما وقتی در خیابان قدم می زنید به درختان سرسبز و پرندگان نگاه کرده و لذت ببرید کفایت می کند. یا در محل کار خود، به جای تسلیم شدن زیر بار وظایف و دیدن سختی کار بقیه، با دید مثبت به تلاش همکاران تان نگاه کرده و برای آن ها موفقیت را آرزو کنید. هر چه شما قدرت زیبایی بینی بیشتری داشته باشید، روح قدرتمندتری خواهید داشت و این یعنی ارتعاشات شما روز به روز بیشتر شده و جهان هستی روی خوش خود را به شما نشان می دهد.

شکرگزار و خوشنود باشید

یکی از روش های بسیار کارآمد برای بالا بردن ارتعاشات، استفاده از روش مراقبه است. در این روش، شما باید ذهن خود را آرام کرده و با انجام راهکارهای ریلکسیشن، به آرامش ذهنی و جسمی پایداری دست پیدا کنید. این کار باعث می شود فشارهایی که در طول روز به شما وارد آمده از فکر و جسم تان خارج شود و از مشکلات مرتبط با این مسئله رها شوید. شکرگزاری از خداوند و قدردانی از او نیز در رسیدن به آرامش فکری شما را بسیار کمک می کند. انجام این کار تاثیر بسزایی در افزایش ارتعاشات شما داشته و باعث بالا رفتن سطح انرژی تان می شود. شما باید خود را به آن چه در اختیارتان هست معطوف کرده و با قدردانی از خالق خود، احساس رضایت و شادی از وضعیت تان داشته باشید.

حالا که یاد گرفتید چگونه ارتعاش خود را برای قانون جذب بالا ببرید، پیشنهاد می کنیم مطلب چگونه از کائنات درخواست کنیم را نیز از سایت وان جذب مطالعه کنید.

از کجا قانون جذب را یاد بگیرم؟

قانون جذب به عنوان یک اصل ثابت در جهان در زندگی تمام انسان ها تاثیرگذار است. این که شما از این قانون مطلع باشید یا نه در اثرگذاری آن تفاوتی ایجاد نمی کند و قانون جذب به هرحال یکی از عوامل تعیین کننده در سرنوشت انسان است.

یادگیری قانون جذب

اگر شما تا اینجای این مطلب همراه ما بوده و هنوز در این صفحه حضور دارید، نشان از علاقه شما به قانون جذب و تمایل تان نسبت به بکارگیری این قانون برای رسیدن به خواسته هایتان دارد. سایت وان جذب یکی از سایت های تخصصی فارسی در زمینه قانون جذب است که خدمات گسترده ای را به ایرانیان عزیز ارائه می کند. این سایت با توجه به عدم وجود یک مرکز معتبر و مطمئن که مطالب تخصصی قانون جذب را با استناد به منابع موثق منتشر نماید تاسیس و همواره بر آن است تا پاسخگوی تمام سوالات و درخواست های کاربران از مسئله قانون جذب باشد. به همین خاطر در سایت وان جذب بخش مربوط به مجله آموزشی راه اندازی شده و در این بخش شما می توانید به ده ها مقاله رایگان و بسیار آموزنده و خواندنی دسترسی داشته باشید.

در مجله آموزش موفقیت و قانون جذب این سایت، مطالب به روز و جدیدی را مشاهده خواهید کرد که نمونه آن در هیچ سایت یا صفحه ای وجود ندارد. مزیت بزرگی که وان جذب نسبت به دیگر مراکز دارد اعتبار و بروز بودن مطالب آن است. به طوری که تمام مطالب آموزشی رایگان با توجه به آخرین تحقیقات و نتایج بدست آمده از این قانون تهیه شده و از نظر اعتبار علمی سطح بالایی دارد. شما با استفاده از مقالات آموزشی رایگان سایت ما می توانید به تمام اهدافی که برای خود مشخص کرده اید دست پیدا کرده و مسیر موفقیت را بهتر و سریع تر طی کنید.

دوره جامع آموزش قانون جذب

در کنار مطالب رایگان، سایت وان جذب به عنوان ارائه کننده برترین دوره آموزشی جامع قانون جذب در ایران مطرح می باشد. این دوره آموزشی که توسط اساتید شناخته شده و نام آشنا در حوزه قانون جذب پشتیبانی می شود، شامل ساعت ها فایل آموزشی است که در آن نکات طلایی و تجربیات شخصی این اساتید بیان شده است. افرادی که می خواهند به طور جدی پیگیر قانون جذب و موفقیت باشند، با شرکت در دوره آموزشی سایت وان جذب به تمام اهداف شان خواهند رسید. این دوره مخصوص کسانی است که قصد دارند از صفر تا صد به طور اصولی و منظم قانون جذب را آموزش دیده و با ارتباط مستقیمی که با مشاورین باتجربه و معتبر دارند، پاسخ تمام سوالات خود را به شکل کامل دریافت کنند. بدون شک با شرکت در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب، با گذشت مدت زمان کوتاهی از این دوره به عنوان یک نقطه عطف در زندگی خود یاد کرده و تغییرات فوق العاده ای که این دوره در شخصیت و نوع کنش های شما گذاشته را احساس نمایید. برای تهیه دوره آموزش قانون جذب و موفقیت سایت وان جذب می توانید از طریق لینک زیر اقدام نموده و این دوره را با هزینه بسیار اندک تهیه نمایید.

سوالات متداول قانون جذب

سوالات متداول قانون جذب

در این بخش به 25 سوال متداول قانون جذب پاسخ داده ایم، می توانید تیتر سوال ها را بخوانید و اگر سوال شما بود، توضیحات زیر آن را بخوانید. اگر سوالتان را پیدا نکردید در قسمت نظرات بپرسید، حتما به سوالات شما عزیزان در کمترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد.

برای شروع قانون جذب و اجرای آن از کجا شروع کنم؟

شروع قانون جذب در هر شرایط و هر سن و سالی بلامانع است. از آن جایی که قانون جذب یکی از قوانین استوار و همیشگی جهان هستی می باشد، شما می توانید آن را در هر وضعیتی که هستید آغاز نموده و از نتایج آن بهره مند شوید. مهم ترین نکته ای که برای شروع پروسه یادگیری قانون جذب وجود دارد این است که شما باید حتماً با تمام جنبه های آن آشنا شده و این قانون و ثمرات آن را به خوبی بشناسید. خیلی از کسانی که قصد استفاده از این قانون و آغاز پروسه جذب را دارند، به دلیل عدم آشنایی با قانون فوق و نداشتن علم کافی نسبت به آن در اوایل مسیر به مشکل بر خورده و عملاً وقت و انرژی خود را هدر می دهند. شروع قانون جذب هیچ کاری ندارد و شما باید نیت جذب یک خواسته را داشته باشید.

مهم ترین کار در این قانون پایبندی شما به اصول آن است. یعنی پس از آغاز قانون جذب و آشنایی با آن، این قانون تنها در صورتی برایتان پربازده خواهد بود که شما نسبت به آن تعهد داشته و آن را واقعا اجرا نمایید. در مجموع، ما در سایت بزرگ وان جذب برای تسهیل کار شما عزیزان مقالات متعددی را آماده کرده ایم که صفر تا صد قانون جذب را تشریح کرده و ابعاد مختلف این قانون را بررسی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه پیشنهاد می کنیم حتماً از این مقالات بهره مند شوید.

چرا به قانون جذب اعتماد کرده و به آن اعتقاد داشته باشیم؟

خیلی ها از ما می پرسند که چرا باید به قانون جذب اعتماد کرده و به آن اعتقاد داشته باشند؟ اغلب کسانی که این پرسش را مطرح می کنند افرادی هستند که با این قانون آشنایی زیادی نداشته و تصور می کنند قانون جذب نیز همانند بسیاری از ادعاهایی که توسط سخنرانان انگیزشی مطرح می شود تنها یک خیال باطل است. در این رابطه می توان گفت که قانون جذب چیزی نیست که نیاز به اثبات داشته باشد. قانون جذب قانونی است که براساس آن افراد می توانند مثبت اندیشی و ورود اتفاقات خوب به زندگی شان را رقم زده و حس و حال بهتری نسبت به وضعیت شان داشته باشند.

مزیت بزرگی که مثبت اندیشی برای افراد دارد، قرار گرفتن آن ها در مسیر نیکی هاست. چرا که افراد مثبت اندیشی کسانی هستند که باورهای ذهنی درستی داشته و تصمیمات خوبی می گیرند. تصمیمات درستی که این افراد می گیرند در نهایت به جذب خواسته هایشان منجر شده و به این شکل قانون جذب در زندگی شان اثر می گذارد. اگر همچنان به قانون جذب اعتقاد پیدا نکرده اید، کافی است برای یک بار هم که شده نتایج افرادی که از این قانون استفاده کرده اند را مشاهده نمایید تا متوجه اثرات این قانون هیجان انگیز شوید.

رسیدن به خواسته ها در قانون جذب چقدر زمان می برد؟

زمان مهم ترین عنصر در قانون جذب است. این که شما با استفاده از ترفندهای قانون جذب تمایل به کسب اهداف تان داشته باشید مقوله ای است که کاملاً ارتباط مستقیم با صبر شما دارد. بهتر است به کائنات و جهان هستی فرصت دهید تا اتفاقات خوب را در زندگی تان رقم زده و شما را سعادتمند سازد. خوشبختی و رسیدن به خواسته ها مثل یک پازل به هم ریخته است که برای تکمیل آن زمان نسبتاً زیادی لازم است و هرگز نمی توان در کوتاه مدت آن را تکمیل نمود. برای تغییر مسیر زندگی اشخاص و جذب خواسته هایشان این پازل باید تکمیل شود. تکمیل پازل موفقیت با کمک شما صورت می پذیرد و هر اقدامی که در راستای قانون جذب می کنید یکی از تکه های این پازل را سر جای خود قرار می دهد.

پس تا زمانی که قانون جذب را به صورت کامل اجرا نکرده اید نباید انتظار پیشرفت و رسیدن به خواسته هایتان را داشته باشید. از این گذشته، در جهان هستی همه چیز مرتب و منظم بوده و زمان خاص خود را دارد. این یعنی شما نمی توانید وقوع یک اتفاق را عقب انداخته یا آن را تسریع ببخشید. هر رویدادی در زمان مناسب رخ می دهد و اهداف شما نیز یکی از این رویدادهاست. در نهایت، نمی توان هیچ زمان خاصی را برای رسیدن افراد به خواسته هایشان در نظر گرفت اما می توان این طور جمع بندی کرد که هرچه اهدافی که مشخص کرده اید منطقی تر و آسان تر باشد، قانون جذب برای رسیدن به آن ها سریع تر عمل می کند. پس اگر اهدافی را انتخاب کرده اید که رسیدن به آن ها بعید و زمان بر است، نباید انتظار کسب نتیجه سریع از قانون جذب را داشته باشید.

چرا با وجود تلاش در مسیر قانون جذب، باز هم به خواسته هایم نمی رسم؟

از دیگر سوالات رایج قانون جذب که توسط کاربران مطرح می شود این است که چرا هر چه در مسیر قانون جذب تلاش می کنم، اما باز هم به چیزهایی که نیت کرده ام نمی رسم؟ در جواب این سوال نمی توان پاسخ مشخصی را داد چرا که ریشه یابی مشکلات و چرایی عدم رسیدن به خواسته ها در هر شخص نیاز به بررسی تخصصی و زمان زیادی دارد. اما به طور کلی می توان این طور گفت که هر فردی که نمی تواند قانون جذب را به درستی اجرا کند، در نهایت طبیعی است که به خواسته اش هم نرسیده باشد. اگر فکر می کنید قانون جذب را درست اجرا کرده و نتیجه نگرفته اید، تغییراتی را در سبک زندگی خود ایجاد کرده و باورهای ذهنی غلط را از خود دور کنید. بسیاری از افراد تمام راهکارهای قانون جذب را اجرا می کنند اما چون سبک زندگی شان چندان مفید و مناسب نیست، قانون جذب هیچ تاثیری در روند خواسته هایشان نمی گذارد. برای نتیجه دادن در استفاده از این قانون، حتماً و حتماً در وهله اول به خداوند متعال ایمان آورده و هر چیزی که مرادتان است را از او بخواهید.

پس از درخواست الهی، نوبت به نشان دادن لیاقت و شایستگی تان است. قانون جذب به شما در کسب این شایستگی کمک زیادی می کند. پس اگر از خدا خواسته اید اما هنوز به آن نرسیده اید، شاید لازم باشد در شخصیت تان بازنگری کنید. علاوه بر این موضوع، همان طور که بارها و بارها در مقالات سایت وان جذب هم ذکر نمودیم، قانون جذب هیچ زمان مشخصی را برای رسیدن افراد به خواسته هایشان تعیین نمی کند. در واقع ساز و کار قانون جذب به این شکل است که شما را درست زمانی که دیگر درگیر قانون جذب و این گونه مسائل نیستید به اهداف تان می رساند. چرا که وقتی یک شخص شایستگی را در خود ایجاد نماید، دیگر نیازی به انجام کارهایی که این صفت را به همراه دارند نداشته و همواره فردی لایق و شایسته برای اهدافش می باشد. ناامیدی در قانون جذب مساوی با نابودی کامل نتایج است. پس اگر هنوز با نتیجه ای از قانون جذب مواجه نشدید، امید خود را از دست نداده و منتظر بمانید. شاید خواست الهی این باشد که شما نه الان بلکه در زمان دیگری به خواسته هایتان برسید. پس با امید به خدا و اعتقاد قلبی به این که خداوند صلاح بندگانش را می خواهد به قانون جذب به درستی عمل کرده و منتظر نتیجه آن باشید.

آیا قانون جذب و اراده الهی منافاتی با یکدیگر دارند؟

برای بسیاری از دوستان ما در سایت وان جذب این سوال مطرح است که اگر قانون جذب می تواند به نیازهای افراد پاسخ داده و آن ها را در مسیر رسیدن به خواسته هایشان قرار دهد، پس اراده خداوند به چه کاری می آید و آیا این اراده نقشی در زندگی ما دارد یا خیر؟ در این رابطه می توان این گونه پاسخ داد که هیچ اراده و قدرتی بالاتر از توان خداوند وجود ندارد. پس اگر صحبت از قانون جذب و رسیدن به خواسته ها می شود، این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که خداوند نیز آن هدف را به صلاح فرد موردنظر بداند.

قانون جذب اصول و مواردی را بیان می کند که فرد با در نظر گرفتن آن ها در مسیر درست اهداف قرار گرفته و همسو با رضایت الهی تلاش می کند. در واقع قانون جذب به افراد کمک می کند قدرت اراده خود را قوی کرده و چیزهای نیک و پسندیده ای که به نفع و صلاح شان است را با سادگی بیشتری به خود جذب نمایند. این قانون هیچ منافات و تداخلی با اراده الهی نداشته و حتی مقایسه این دو مفهوم نیز چندان جایز نیست. در نهایت بدانید که قانون جذب جزو قوانین جهان هستی است و جهان هستی نیز یکی از مخلوقات خداوند متعال می باشد. بنابراین اثرات قانون جذب هرگز چیزی برخلاف خواسته های خداوند مهربان نخواهد بود.

آیا قانون جذب با اسلام و دیگر مذاهب منافاتی دارد؟

خیر، قانون جذب هیچ تضاد یا منافاتی با دین مبین اسلام و مذاهب مختلف نداشته و مقوله ای است که معمولاً در زمره مباحث دینی مطرح نمی شود. قانون جذب همانند قانون جاذبه زمین است. به همان شکل که این قانون هیچ تضادی با هیچ علمی ندارد، قانون جذب هم منافاتی با علوم مختلف و الهیات نخواهد داشت. جالب است بدانید تحقیقات صورت گرفته حتی این موضوع را اثبات کرده است که در کتاب الهی قرآن به قانون جذب به صورت غیرمستقیم اشاره شده و وجود این قانون تائید شده است. شما می توانید بخش مربوط به «اثبات قانون جذب در قرآن کریم» را در مقاله «آیا قانون جذب واقعیت دارد؟» سایت وان جذب مطالعه کرده و نسبت به این موضوع آگاهی بیشتری داشته باشید.

آیا با استفاده از قانون جذب می توان به هر خواسته ای دست پیدا کرد؟

قانون جذب اصول مشخصی دارد که با عمل کردن به آن به تمام خواسته هایتان خواهید رسید. در جواب این پرسش که آیا با استفاده از قانون جذب می توان به هر هدف و نیازی رسید می توان گفت بله؛ قانون جذب چه در مسائل مادی و چه در مسائل معنوی به افراد کمک می کند بهترین نتیجه را بگیرند. البته طبیعتاً این درخواست ها باید با توجه به شرایط زندگی فرد بوده و چیزهای عجیب و غریبی که به صلاح فرد نیستند نباشد. این که شما سعی کنید بهترین نسخه از خودتان را زندگی کرده و ارائه کنید، همان چیزی است که قانون جذب به شما هدیه می کند. در حقیقت این قانون باعث می شود شما با خودِ واقعی تان روبرو شده و از نظر شخصیتی چندین سطح پیشرفت داشته باشید.

به همین خاطر اگر برایتان سوال است که آیا با استفاده از این قانون می توان به تمام اهداف رسید، پاسخ این پرسش را مثبت در نظر گرفته و همین حالا این قانون را در زندگی تان بکار بگیرید. این قانون علاوه بر مسائل مالی و کسب پول، در مسائل عاطفی و احساسی هم به شدت کاربردی بوده و جذب عشق یکی از ثمرات آن است. ما در سایت بزرگ وان جذب مقالات آموزشی مختلفی را تهیه کرده ایم که شما عزیزان با استفاده از آن ها می توانید قانون جذب را در جنبه های مختلف زندگی تان پیاده سازی کرده و از نتایج این قانون لذت ببرید.

آیا می توانم برای جذب اهداف شخص دیگری قانون جذب را پیاده سازی کنم؟

خیر، قانون جذب صرفاً برای افرادی که این قانون را اجرا و در نظر می گیرند نتیجه مستقیم در پی خواهد داشت. به همین خاطر اگر شما با نیت جذب خواسته های شخص دیگری اصول و ترفندهای قانون جذب را اجرا کنید، هیچ نتیجه و فایده ای برای مخاطب خود ایجاد نخواهید کرد. قانون جذب با تغییراتی که در زندگی هر شخص ایجاد می کند شایستگی و لیاقت او را برای جذب خواسته های خود افزایش داده و به این شکل او را به اهدافش می رساند. البته ممکن است ثمرات و نتایجی که شما از قانون جذب کسب می کنید در زندگی اشخاصی که پیرامون تان هستند نیز به واسطه شما تاثیر داشته باشد اما این تاثیر مستقیم نبوده و غیرمستقیم رخ می دهد.

به همین خاطر چناچه مایلید با استفاده از این قانون در زندگی افراد دیگری تغییر و تحول ایجاد نمایید، بهتر است اصول و ترفندهای قانون جذب را به آن ها آموزش داده و کاری کنید تا از بهترین روش و ساده ترین راه به خواسته هایشان برسند. دوره آموزش جامع قانون بهترین دوره فارسی قانون جذب است که به شما کمک می کند در این زمینه موفقیت بیشتری کسب کرده و درخشان تر ظاهر شوید.

چگونه نشانه های تاثیرگذاری قانون جذب را تشخیص دهم؟

برای تشخیص نشانه های قانون جذب شرایط مختلفی وجود دارد که باید آن را در نظر بگیرید. از آن جایی که قانون جذب در حوزه های مختلف کاربرد دارد، این که نشانه پیش روی شما به چه شکلی خواهد بود مهم است. برای مثال، اگر از قانون جذب عشق در زندگی تان بهره می برید طبیعتاً نتایجی که بدست خواهید آورد نتایجی هستند که به رابطه شما و معشوق تان ارتباط دارد. و یا در قانون جذب ثروت، موفقیت های مالی جزو نتایجی که کسب می کنید خواهند بود. در مجموع، نتیجه قانون جذب زمانی مشخص می شود که شما احساس کنید یک سری اتفاقاتی که قبلاً در زندگی تان رخ نداده بود، در حال رخ دادن است.

ایجاد حس و حال های جدید، تغییر رفتار اطرافیان با شما، احساس خوش شانس بودن و … همگی جزو مواردی هستند که نشانه های قانون جذب را تشکیل می دهند. در مقاله جامع مربوط به قانون جذب عشق از راه دور، به نشانه هایی که حاکی از جذب عشق دارد اشاره کرده ایم. اگر از این قانون برای جذب معشوق استفاده می کنید حتماً به مقاله یادشده رجوع کرده و از آن استفاده نمایید. از این گذشته، هر وقت توانستید تشخیص دهید که شرایط حال حاضرتان نسبت به شرایطی که در زمان آغاز قانون جذب داشتید بهتر است، آن موقع می توانید متوجه وجود این قانون در زندگی تان شده و در مسیر خوشبختی گام بردارید.

آیا برای رسیدن به اهداف و خواسته ها، تنها اعتقاد به قانون جذب کافی است؟

طبیعتاً برای رسیدن به خواسته ها، علاوه بر استفاده از قوانینی مثل قانون جذب، عملکرد شخصی افراد نیز بسیار موثر است. این یعنی اصلاً به این شکل نیست که شما هیچ کار خاصی انجام نداده و تنها با اعتقاد به قانون جذب توقع رسیدن به خواسته هایتان را داشته باشید. بلکه باید در مسیر قانون جذب کارهای مختلفی انجام داده و همواره اصول و راهکارهای موجود را در نظر داشته باشید. شما باید فرکانس خود را با خواسته هایتان هماهنگ کرده و به کائنات ارسال نمایید. در قدم بعدی، باید با استفاده از اصول قانون جذب خواسته خود ببینید که چه مسیری پیش رویتان است و قدم به قدم در این مسیر گام بردارید. در نهایت با تداوم حضور در این مسیر و اعتقاد قلبی راسخ به خواسته تان اگر این خواسته به صلاح شما بود به آن خواهید رسید. شایان ذکر است گاهی اوقات لازم است باورهای ذهنی افراد برای جذب خواسته ها تغییر کند. به همین خاطر بدون ایجاد تغییر و تحولات در رفتارها و شخصیت، هرگز نخواهید توانست به نتایج قانون جذب دست پیدا کنید.

آیا انجام چند نفره دستور العمل های قانون جذب نتایج آن را تسریع می بخشد؟

همان طور که قبلاً هم گفتیم، قانون جذب چیزی نیست که با آگاهی تمام افراد در زندگی شان موثر واقع شود. این یعنی با توجه به این که قانون جذب یک قانون همیشگی و پایدار است، حتی اگر فردی از آن اطلاع نداشته و حتی به آن معتقد نباشد، در صورتی که اصول آن را انجام دهد به نتیجه خواهد رسید. اگر دو شخص که هر دوی آن ها از نظر قلبی و فکری به این قانون اعتقاد دارند قصد استفاده از آن را داشته باشند، مطمئناً رسیدن به اهداف در این دو نفر بسیار بهتر و سریع تر اتفاق خواهد افتاد. این موضوع چه در مسائل کاری و شغلی و چه در جذب عشق بسیار موثر است. در جذب عشق، اعتقاد و اعتماد دو شخص به قانون جذب می تواند پروسه رسیدن آن ها به یکدیگر را بسیار آسان تر کرده و نتیجه کار را لذت بخش تر کند.

منظور از جمله «انسان در نهایت جذب احساس و باورهای ذهنی خود خواهد شد» یعنی چه؟

یکی از جملاتی که در قانون جذب مطرح می شود این است که افراد جوهره ارتعاشی یا جوهره احساس خود را دریافت می کنند. برای بسیاری از دوستان عزیز ما سوال است که منظور از جوهره ارتعاشی یا همان جوهره احساسی چیست و چگونه افراد را به خواسته هایشان می رساند؟ در پاسخ به این سوال یک مثال ذکر می کنیم. فرض کنید شما فردی هستید که احساس تنها بودن، تحقیر شدن، نالایقی برای حضور در رابطه و این گونه موارد را همواره همراه خود دارید. اگر این احساسات برای مدت زمان طولانی در شخصیت شما باقی بماند تبدیل به جوهره احساسی تان شده و در نهایت باعث می شود اگر در رابطه ای هستید از آن رابطه خارج شده و زندگی تنها و مستقلی را تجربه کنید.

در این وضعیت ممکن است حتی افراد هیچ کار اشتباهی در رابطه انجام ندهند اما در نهایت به دلیل جوهره احساسی که داشتند این اتفاق برایشان رخ دهد. شما در قانون جذب هر آن چیزی را جذب خواهید کرد که آن را احساس می کنید. احساس نیز محصول باورهای ذهنی است. پس بهتر است به جای باور کردن چیزهای غلط و ارسال ارتعاشات منفی به کائنات، باورهای ذهنی خود را بهتر کرده و فردی مثبت اندیش شوید. به این صورت جوهره احساسی شما نیز مثبت می شود و خواهید توانست پدیده های مثبت را به سمت خود جذب نمایید.

آیا وجود افرادی که به قانون جذب اعتقاد ندارند در اطراف من تاثیری در عملکرد این قانون دارد؟

اگر در اطراف شما کسانی هستند که قانون جذب را باور نداشته و به این شکل روی شما تاثیر منفی می گذارند، دو راهکار پیش رویتان است تا از اثرات منفی این افراد دور بمانید. اولین راهکار این است که آن ها را با استفاده از روش های منطقی و هوشمندانه به استفاده از قانون جذب دعوت کرده و از ثمرات این قانون برایشان بگویید. اگر در بین این افراد تمایلی به استفاده از قانون جذب مشاهده نکردید، آن ها را با کلیات این قانون آشنا کرده و در همین حد که این قانون هیچ ضرری برای فرد به همراه ندارد جوری قانع کنید که مزاحم پروسه جذب خواسته های شما نشوند.

دومین راهکار عدم توجه به بازخوردهایی است که از سمت این افراد دریافت می کنید. گاهی اوقات تمام توضیحاتی که برای قانع کردن این افراد به آن ها می گویید هیچ فایده و ثمری نداشته و آن ها باز هم در پروسه جذب خلل ایجاد می کنند. در این مواقع بهتر است بی توجه به هر آن چه توسط این افراد گفته می شود به مسیر خود ادامه داده و با نتیجه ای که کسب می کنید آن ها را متوجه اشتباه شان نمایید.

آیا قانون جذب ثروت همواره با سختی فرد همراه می شود یا می توان به سادگی به ثروت رسید؟

بله چرا که نه! قانون جذب برای هر فرد مسیر مختص به همان فرد را ارائه می کند و شاید شما آنقدر خوش شانس باشید که قانون جذب ثروت بدون این که از خانه بیرون رفته و کار فیزیکی انجام دهید شما را ثروتمند سازد. اولین و مهم ترین گام در قانون جذب برخورداری از یک ذهن آگاه و ثروتمند است. اگر باور ذهنی شما نسبت به ثروت و پول به درستی شکل گرفته باشد، تمام ثانیه های زندگی تان حکم اسکناس هایی را خواهد داشت که کافی است آن ها را طلب کنید تا سهم شما شود.

یک فرد با ذهن ثروتمند دست به هر کاری بزند در نهایت با موفقیت مالی همراه می شود. به همین خاطر یک ذهن ثروتمند می تواند بدون این که سختی زیادی را تحمل نماید، در منزل و به دور از هیاهو و شلوغی های اجتماع فرد را به ثروت کلانی برساند. در کنار باورهای درست، قدرت تصمیم گیری و برنامه ریزی هم عامل دیگری است که پول و ثروت را جذب می کند. شما باید تمام فرصت هایی که سراغ تان می آیند را غنیمت شمرده و عاشق پول و ثروت باشید. به این شکل هر چیزی برای شما ممکن و در دسترس خواهد بود.

چگونه سطح انرژی و انگیزه را در تمام مراحل اجرای قانون جذب بالا نگه داریم؟

مشکلی که بسیاری از افراد در اجرای قانون جذب با آن مواجه می شوند، عدم برخورداری از انرژی کافی در حین پروسه است. به طوری که این افراد در ابتدای پروسه و قبل از آن انگیزه و انرژی زیادی برای اجرای قانون جذب دارند اما به محض شروع پروسه این قانون، انرژی آن ها به شدت کاهش یافته و به نوعی انگیزه شان را از دست می دهند. این افراد چگونه باید با این مشکل مقابله کرده و سطح انرژی خود را در حین انجام پروسه قانون جذب در بالاترین سطح قرار دهند؟ در جواب این سوال می توان گفت اراده مهم ترین عاملی است که باعث حفظ انرژی و انگیزه فرد در یک مسیر می شود. اگر احساس می کنید انرژی کافی برای اجرای قانون جذب ندارید، بدون شک اراده تان قوی و تصمیم تان جدی نیست.

به همین خاطر پیشنهاد می کنیم در ابتدا اراده تان را تقویت کرده و به نتیجه و آخر کار فکر کنید. شاید در پروسه قانون جذب نشانه ای از رسیدن به اهداف تان مشاهده نکنید اما شک نداشته باشید مسیر این قانون به اتفاقات خوب ختم شده و شما به خواسته هایتان خواهید رسید. ناگفته نماند گاهی اوقات فرد به دلیل برنامه ریزی اشتباه خود و عدم زمان بندی مناسب برای انجام کارها، با احساس خستگی و بی حوصلگی روبرو است. چیزی که مهم می باشد این است که شما باید تمام این شرایط را در نظر گرفته و در سطح ایده آلی قرار دهید تا نتیجه تضمینی از این قانون نسیب تان شود.

آیا از دست دادن کنترل افکار می تواند باعث جذب پدیده های منفی شود؟

بسیاری از کسانی که نسبت به قانون جذب اطلاعات کاملی داشته و به قول معروف خبره در این حوزه هستند، همواره با این نگرانی همراهند که مبادا کنترل افکار از دست شان خارج شده و به این شکل در زندگی شان پدیده هایی رخ دهد که باب میل آن ها نیست. در این رابطه می توان گفت که تفکرات و باورهای ذهنی تنها یک وجه از قانون جذب را تشکیل می دهد و این قانون برای این که پدیده ای را وارد زندگی افراد کند به چندین و چند عامل دیگر نیز وابسته است. به همین خاطر صرفاً این که به چیزهای بد و منفی فکر می کنید نمی تواند اتفاقات بد را وارد زندگی تان کند. البته تفکرات منفی و بد اگر به یک عادت تبدیل شده و باورهای ذهنی شما را تغییر دهد، این تغییر باور ممکن است زندگی تان را با مشکلاتی همراه سازد.

اما در مجموع چیزی که مهم و حیاتی می باشد این است که باورهای ذهنی در کنار رفتارها و شرایط زندگی، مواردی هستند که در نهایت ارتعاشات فرد را به کائنات ارسال کرده و روی اتفاقات آینده ای که در انتظار فرد است تاثیرگذار هستند. پیشنهادی که برای شما عزیزان داریم این است که حتماً قانون جذب را جدی بگیرید و سعی کنید هیچ وقت در مسیر مخالف آن حرکت نکنید. چرا که این قانون نتایج مثبت و منفی ای دارد که ناگزیر است و هیچ کس نمی تواند در مقابل آن بایستد.

بهترین مسیر جذب خواسته ها در قانون جذب را چگونه دریابم؟

بهترین مسیری که شما می توانید با استفاده از قانون جذب در آن به موفقیت برسید، مسیری است که مطابق با استعداد و علاقمندی شما باشد. اگر می خواهید علاقه خود را به نحو احسن شناسایی کنید، تست ها و آزمون های مختلفی در این راستا وجود دارد. این آزمون ها که اغلب در زمره آزمون های رواشناسی مطرح هستند به شما کمک می کند در انتها با توجه به نتیجه کسب شده از ویژگی های شخصیتی خود آگاه شده و علاقمندی های خود را بهتر شناسایی کنید. البته قانون جذب در مسائل مالی به صورت ناخودآگاه به شما در استفاده از استعدادهایتان کمک می کند اما اگر می خواهید قبل از آغاز این پروسه از این موضوع مطلع شوید بهتر است با کمک آزمون های یادشده اقدام نمایید.

از کجا متوجه درست بودن مسیری که در آن هستم شوم؟

همان طور که گفتیم نتایج حاصل از اجرای قانون جذب ناگزیر است. یعنی شما نمی توانید مسیر این قانون را بدون رسیدن به نتیجه مشخصی که در انتها قرار دارد طی کنید. از این رو، خیلی ها با این سوال روبرو هستند که از کجا مشخص می شود مسیری که در آن حضور دارم مسیر درست قانون جذب است؟ چه تضمینی وجود دارد در نهایت نتیجه مثبت برای من حاصل شود؟ و … . در رابطه با این سوالات می توان این گونه جواب داد که قانون جذب راهکارهایی دارد که اجرای آن ها شما را در مسیر اشتباهی قرار نمی دهد.

پس احتمال این که با اجرای این قانون به مسیر اشتباهی وارد شوید بسیار کم است. اما اگر فردی به هر دلیلی وارد این مسیر اشتباه شود، نشانه هایی که در زندگی شما نمایان می شود نشان دهنده درستی یا اشتباهی مسیر طی شده توسط شما دارد. این نشانه ها به مرور زمان در زندگی فرد مشاهده می شود و نباید با مشاهده اولین نشانه های منفی از طی کردن ادامه مسیر ناامید شد. لازم به ذکر است افرادی که هدف گذاری را به خوبی آموخته و می توانند بهترین و مناسب ترین اهداف را انتخاب نمایند هرگز در مسیر اشتباهی قرار نگرفته و تمام کارهایشان به درستی انجام می شود. شما با شرکت در دوره جامع آموزش قانون جذب سایت وان جذب با مدرسین مجربی روبرو خواهید بود که ترفندهای هدف گذاری را به بیان ساده و عملی به شما آموزش می دهند. از این رو مطمئن باشید با طی کردن این دوره در نهایت مسیر درستی پیش روی شما خواهد بود.

چگونه می توان باورهای ذهنی را در طول استفاده از قانون جذب تغییر داد؟

گاهی اوقات تغییر باورها در قانون جذب لازمه دستیابی به اهداف و خواسته هاست. باورهای انسان نقش بسیار تعیین کننده ای در موفقیت او دارد و قریب به اتفاق مدرسین و مشاورین قانون جذب نیز بر این عقیده اند که باورهای ذهنی اساسی ترین عامل در جذب خواسته ها می باشد. حال سوالی که در این بین مطرح می شود این است که چگونه می توان باورهای ذهنی را تغییر و آن ها را به صورت درست تشکیل داد؟ در جواب این سوال می توان گفت از آن جایی که باور ذهنی چیزی نیست که یک شبه ایجاد شود یا یک شبه از بین رود، باید به مرور زمان تمرینات و راهکارهای لازم را انجام دهید. برای تغییر باورها می توانید روش های مختلفی را پیاده سازی نمایید. در مقالات رایگانی که در سایت وان جذب منتشر کرده ایم راهکارهای متعددی را برای کاربران عزیز در نظر گرفته ایم که با استفاده از آن ها می توان باورهای ذهنی را به عالی ترین شکل ممکن تغییر داد.

چگونه پیشرفت یا عدم پیشرفت قانون جذب را متوجه شویم؟

برای فهمیدن این که آیا در مسیر پیشرفت و رسیدن به خواسته هایتان هستید یا خیر، باید هوشیار و آگاه باشید. یکی از اشتباهاتی که بسیاری از افراد با آن روبرو می شوند این است که نمی دانند در مسیر موفقیت و زندگی خود در چه مرحله ای قرار داشته و آیا اصلاً در این مسیر هستند یا روند کاری شان آن ها را به زوال می کشاند؟ اگر می خواهید پیشرفت تان را احساس کنید، وضعیت دو دوره از زندگی خود یعنی دوره ای که شروع به اجرای قانون جذب کرده و حال حاضرتان را با هم مقایسه کنید. اگر از قانون جذب عشق استفاده می کنید، پیشرفت شما می تواند رابطه نزدیک و صمیمی تان با مخاطب باشد.

اگر از قانون جذب ثروت استفاده می کنید پیشرفت شما در مقدار دارایی و پولی است که در اختیارتان بوده و آن را در این مدت کسب کرده اید. به همین منوال، اگر رابطه شما کمرنگ و دارایی هایتان کمتر از مقدار شروع قانون جذب شده، این وضعیت نشان از پسرفت شما در این مسیر دارد. اگر به هشدار پسرفت و زوال تان توجهی نداشته باشید، دیر یا زود گرفتار مسیری می شوید که خروج از ان بسیار سخت خواهد بود. به همین خاطر هر چند وقت یک بار حتماً وضعیت دو دوره از زندگی تان را با یکدیگر مقایسه کرده و نتیجه گیری آن را به عنوان ملاک تشخیص پیشرفت یا پسرفت تان در این دوره در نظر بگیرید.

آیا قانون جذب باعث رخ دادن اتفاقات بد و منفی در زندگی من شده است؟

طبیعتاً خیر؛ قانون جذب یکی از قوانین پایدار جهان هستی است که رابطه بین افکار شخص و اتفاقاتی که در زندگی وی رخ می دهد را تشکیل می دهد. بسیاری از انسان هایی که شرایط مناسبی از جنبه های گوناگون ندارند، خود را به دلیل وضعیت بدی که در آن قرار گرفته اند سرزنش کرده و مدام خودخوری می کنند. این افراد چون نمی توانند اوضاع را تغییر دهند، تمام اتفاقات را گردن قانون جذب انداخته و حتی اگر در زندگی شان موفقیتی کسب نکرده اند، این ناکامی را حاصل این قانون می دانند. این بهانه جویی ها امری کاملاً طبیعی است که در ذات انسان وجود داشته و قابل تغییر نیست. اما در کنار تمام این گفته ها، این مورد را هم در نظر بگیرید که جذب اتفاقات منفی در قانون جذب به همان اندازه ای که جذب اتفاقات مثبت زمان بر و سخت می باشد، نیاز به فعالیت افراد دارد. این یعنی اگر شما برای طولانی مدت در مسیر جذب ارتعاشات منفی قدم بردارید، مطمئناً زندگی تان با مشکل همراه خواهد شد.

این مسئله ربطی به قانون جذب ندارد و باورهای ذهنی منفی و اشتباه اتفاقات بد را منجر می کند. به همین خاطر نباید هر مشکلی که وجود دارد را گردن قانون جذب بیاندازید. افرادی که ذاتاً منفی نگر و بد اندیش هستند، اتفاقات منفی را مثل یک آهن ربای قوی به خود جذب می کنند. تمام اتفاقات پلید و زشت جهان (مثل جنگ، قحطی و …) به دلیل اشتباهات و ارتعاشات منفی ای است که انسان به کائنات ارسال می کند. قانون جذب به خودی خود هیچ دخل و تصرفی در نیک یا بد بودن یک رویداد نداشته و صرفاً همانند یک آینه تمام نما، انعکاس باورهای ذهنی و ارتعاشات انسان را به او باز می گرداند. اگر شما برای مدت زمان زیادی در وضعیت سخت و مشکلات عدیده قرار گرفته اید، به جای مقصر دانستن زمین و زمان بهتر است روی باورهای ذهنی تان کار کنید تا به مرور و با گذر زمان، این اتفاقات منفی از شما دور و ارتعاشات مثبت از سمت تان به جهان هستی ارسال شود. به این شکل می توانید از مرداب مشکلات خارج شده و زندگی بهتری داشته باشید.

چگونه می توان با قانون جذب متوجه «چیستی» و «چرایی» افراد شد؟

در جهان هستی تمام انسان ها نقش و وظیفه ای داشته و به منظور خاصی پا به این جهان گذاشته اند. بسیاری از افراد در طول زندگی خود متوجه ماموریت شان شده و جایگاه و نقشی که در جهان به آن ها سپرده شده است را درک می کنند. عده ای پس از گذشت سال های طولانی از عمر خود و افزایش سطح دانش و آگاهی شان متوجه جایگاهی که در جهان هستی به آن ها تعلق گرفته می شوند و عده ای هم تا پایان عمرشان نمی دانند برای چه کاری ساخته شده و چرا پا به این دنیا گذاشته اند. درک جایگاه واقعی خود در هستی به انتخاب شغل و سبک زندگی تان کمک بسیار زیادی می کند. اگر می خواهید شغل درستی انتخاب کرده و زندگی خوب و روالی داشته باشید بهتر است به سرچشمه وجودتان رجوع کنید. قانون جذب به شما کمک می کند هویت اصلی خود را شناخته و به قول معروف به چرایی خود پی ببرید. وقتی این اتفاق برای شما رخ داد، حال می توانید در بهترین شغل وارد شده و مسیر درستی را در زندگی تان انتخاب نمایید.

ایا تضمینی برای نتایج مثبت قانون جذب وجود دارد؟

سوال پرتکرار دیگری که توسط بسیاری از مخاطبان مطرح می شود این است که آیا تضمینی بابت نتیجه قانون جذب وجود دارد یا خیر؟ در جواب این دوستان می توان گفت قانون جذب یک اصل پایدار در جهان هستی است که هیچکس قدرت تغییر یا پیشگیری از رخ دادن آن را ندارد. اما با این وجود، هیچ ضمانت نامه یا نوشته ای مبنی بر نتیجه قطعی این قانون وجود ندارد. چرا که ممکن است برخی از افرادی که قانون جذب را در زندگی خود اجرا می کنند یک سری نکات را رعایت نکرده و به این شکل به نتیجه ای نرسند. تضمینی که بابت قانون جذب وجود دارد این است که این قانون در شرایطی که فرد تمام نکات و دستور العمل ها را به درستی و با دقت انجام دهد در زندگی او تاثیرات مثبت و محسوس خواهد گذاشت.

خیلی ها دستور العمل های اشتباهی را دنبال می کنند که به زعم خودشان بسیار کاربردی و صحیح است. به همین خاطر وقتی با نتیجه ای همراه نمی شوند در درستی قانون جذب شک و تردید می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که حدالامکان از منابعی استفاده کنید که اعتبار زیادی داشته و زیر نظر متخصصین این قانون مطالب خود را تهیه و منتشر می کنند. همچنین اجرای کامل قانون جذب و خارج نشدن از مسیر آن باید رخ دهد تا نتیجه این قانون تضمینی باشد در غیر این صورت هیچ امیدی برای رسیدن به خواسته تان نداشته باشید. ما در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب دستور العمل فوق العاده جذاب و حرفه ای را توسط متخصصین این حوزه آماده کرده ایم که با استفاده از آن جذب تمام اهداف برای شما در دسترس خواهد بود.

آیا شرکت در دوره آموزش قانون جذب وان جذب موفقیت و کسب اهداف مرا تضمین می کند؟

این سوال نیز جزو پرسش های متداولی است که کاربران از پشتیبانی سایت وان جذب می پرسند. در جواب این سوال می توان به دوستان و همراهان عزیز وان جذب گفت که تفاوت اصلی دوره آموزشی وان جذب با دیگر دوره ها یا مطالب آموزشی، کیفیت دستور العمل ها و محتوایی است که به مخاطب ارائه می شود. این یعنی ممکن است شما مطالبی که در دوره آموزش قانون جذب ما با آن ها روبرو می شوید مطالب چندان تازه ای برایتان نباشد اما از آن جایی که این مطالب توسط اساتید و متخصصین این حوزه آموزش داده می شود، قدرت تاثیرگذاری این تکنیک ها بیشتر و بیشتر خواهد بود. البته ناگفته نماند در این دوره مباحثی هم بیان می شود که تحت عنوان کلیدهای طلایی قانون جذب حکم میانبر را در مسیر پیش روی افراد دارد. این کلیدها حاصل تجربیات و مطالعاتی است که اساتید این دوره شخصاً آن ها را تهیه و آماده کرده اند.

در مجموع، ما دوره خود را از نظر کیفیت محتوا و سطح مطالب آموزشی تضمین کرده و می نویسیم و امضا می کنیم که این دوره جامع ترین و موثرترین دوره آموزش قانون جذب در ایران است. در کنار این موضوع، اگر شما عزم و اراده قوی از خود نشان داده و با اساتید دوره همراه شوید، بدون شک اهداف موردنظرتان را جذب خواهید کرد در غیر این صورت هیچ تضمینی برای جذب خواسته های شما وجود ندارد. به همین خاطر انجام تمرینات و پیگیری جلسات آموزشی این دوره به صورت مداوم مطمئناً تغییرات شگفت انگیزی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

‫7 دیدگاه ها

 1. حجم مهملات و خزعبلاتی که اینجا نوشتید بیشتر باعث خنده هست تا گریه
  هیچ قانون جذبی وجود نداره جهان شما برآیند انتخاب ها و عملکرد شماست

  1. سطحت پایینه برای درک کردن زوده برات

 2. خیلی از ابهاماتم راجع به قانون جذب رفع شد یه دنیا ممنون

 3. من مثلا هرچی به مامانم میگم تو از چه چیزی خوشت میاد مامانم میگه نمیدونم بد یه سری گفتم اگه این سری ازش بپرسم حتما اون چیزی که میخواد رو بهم میگه بد هی این رو با خودم میگفتم بد وقتی ازش پرسیدم واقعا ایندفعه بهم گفت چی دوست داره 😮بد حالا چون دیگه روز مادر بود میخوایم بریم براش بخریم …..😁
  یک بار هم دختر عموم گفت ای کاش همیشه بهم یک شنبه ها ۵۰ تومن پول توجیبی بدن بد الان همینجوری شده 😁
  واقعا قانون جذب خیلی خوبه مرس😇

 4. خیلی ممنونم بهترین مقاله قانون جذبی که تاحالا خوندم همین بود الان کامل درک کردم یعنی جذب واقعا یعنی چی و مقاله قانون جذب عشق رو هم از سایتتون خوندم که خیلی عالی بود

 5. بسیارعالی تاثیرگذاربوداینکه تا زمانش فرارسد اتفاق نمی افتد اینکه این داستان مختص من نوعی درباره ای ازمان زندگی من است برای انسانی دیگر شایدزودتریادیرترازمن رخ دهد وشایدهیچگاه قوانین مثل قانون جذب برایش اتفاق نیوفتدویاطرف متوجه داستان ازپایه نشود ولی حالا که آگاهانه باباوری قلبی وتصمیم مغزدرلحظه شکرگذارم وتمام عوامل این مقاله وآموزش این مواردبسیاربسیارمتشکرم زندگی من بسیاربسیارزیاددربازه زمانی کم به انواع ثروت مالی سلامت روابط اجتماعی وعشق وعاطفی و…..رسیدم وتغییرکردبه مثت ترین شکل وهرروزم بهتروبهترازدیروزم است چون افکاروباور دیروزم همان دستمزدو ثروت و سلامتی و عشق امروزی است که فردابوجودمیایدپس اگه باورایمانی وقلبی ام به این داستان بسیارخوب بوده ومن دربالاترین نقطه مثبت زندگیم هستم و حالا شکرگذارم زنده باشیدوشاد

 6. سلام ممنونم از مقاله خوبتون توضیحاتتون بسیار جامع و کاربردی بود و تونست نتایج خوبی رو تونست نتایج خوبی رو تو زندگی من رقم بزنه تا جایی که بعد از 6 ماه بیکاری بالاخره تونستم یه شغل خوب با حقوق خوب پیدا کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا