آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

سایت وان جذب حقایق را افشا کرد◀️ آیا قانون جذب واقعیت دارد؟ آیا علمی است و در دین به آن اشاره شده؟ 6 رازی که نمیخواهند شما بدانید را در این صفحه به صورت کامل توضیح داده ایم پس حتما با دقت تمام این صفحه را مطالعه کنید.

یکی از جالب ترین و جذاب ترین قوانین هستی، قانون جذب است. خیلی ها تصور می کنند قانون جذب تنها چند سال است که کشف شده و در سال های دور کسی از آن اطلاعی نداشت. در صورتی که این طور نبوده و از گذشته های دور تا به امروز، همواره کسانی بوده اند که این قانون را یکی از مهم ترین قوانین هستی دانسته و در صدد اجرای آن برآمده اند. ظهور شبکه های اجتماعی و راه های ارتباطی متعدد در سال های اخیر موجب شده ارتباط بین کسانی که اعتقاد راسخ به این قانون داشته و کسانی که هیچ اطلاعی از آن ندارند بیشتر شود. تسهیل ارتباط بین این دو گروه در نهایت افراد بیشتری را به سمت قانون جذب سرازیر کرده و باعث توجه بیش از پیش به آن شده است. طبق این قانون، هر فرد به هر آن چه فکر می کند دچار خواهد شد. در واقع قانون جذب به ما می گوید اگر شخصی به چیزی مدام فکر کرده و در مسیر آن قدم بردارد، آن را از کائنات و جهان هستی دریافت خواهد کرد.

به گزارش سایت وان جذب: بسیاری از افرادی که تمرکز خود را روی قانون جذب گذاشته و اصول آن را اجرایی کرده اند به این باور رسیده اند که براساس این قانون، همواره شبیه ها همیشه یکدیگر را جذب کرده و به سمت هم کشیده می شوند. در رابطه با افکار نیز این مورد صدق می کند. به طوری که اگر به چیزهای مثبت بیاندیشید، نتایج مثبت را دریافت کرده و اگر به افکار منفی جذب شوید، اتفاقات منفی و بد برایتان رخ خواهد داد. ذکر این موضوع که تمام انسان ها محصول تفکرات شان هستند، مهر تائیدی بر این ادعا است. چرا که انسان اول تفکر می کند، سپس تفکر در وجود او رخنه کرده و در نهایت آن تفکر به صورت عمل و رفتار در وی ظاهر می شود.

برای مثال، دو فرد را با شرایط یکسان در نظر بگیرید. اگر فرد اول باور و عقیده ذهنی و قلبی او بر این است که می تواند در زندگی خود به عشق و ثروت زیادی دست پیدا کند، براساس این تفکر و باور خود رفتار کرده و تمام اعمال خود را در مسیر رسیدن به این جایگاه ترتیب می دهد. در مقابل، اگر فرد دوم به جای فکر کردن به چیزهای خوب و زیبا به آینده سخت و مشقت بار فکر کند، حتی اگر در حالت عادی قرار بود او به جایگاه خوبی برسد، اما باور قلبی او که یک باور منفی و بد است وی را در جایگاه بدی در آینده قرار خواهد داد.

قانون جذب تضمینی است؟

حال که با کلیاتی از قانون جذب آشنا شدید، نظر شما درباره این قانون چیست؟ آیا شما هم مثل میلیون ها فرد دیگر به این قانون اعتقاد دارید یا هنوز هم برایتان سوال است که آیا قانون جذب واقعیت دارد یا خیر؟ در جواب این سوال، نظرات مختلفی مطرح می شود. عده ای به این قانون اعتقاد داشته و نتایج آن را می بینند و عده ای هم به آن توجهی نداشته و سعی دارند مسیر زندگی خود را بدون توجه به قانون جذب و اصول آن پیش ببرند. چیزی که حقیقت دارد این است که قانون جذب هیچ تضمینی برای رسیدن فرد به اهداف را نمی دهد اما یک موهبت و ثمره بزرگ برای افراد به همراه دارد و این ثمره از بین بردن موانع ذهنی و بسترسازی جهت رشد فکری و ارتقاء باورهای ذهنی است. اگر فردی بخواهد به موفیت برسد، قبل از هرچیزی باید باورهای ذهنی خود را همسو با هدفی که دارد تشکیل دهد. قانون جذب در ایجاد باورهای ذهنی مثبت و سازنده به افراد کمک بسیار زیادی کرده و بذر موفقیت را در ذهن آن ها می کارد.

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

بنابراین می توان گفت کارآمدی قانون جذب و واقعیت داشتن آن کاملاً به خود فرد بستگی دارد. در نظر گرفتن مواردی مثل برنامه ریزی درست و اصول، پشتکار و اراده قوی، انگیزه و اشتیاق رسیدن به هدف و … جزو اصولی هستند که در قانون جذب به چشم می خورد. بنابراین اگر فردی این موارد را رعایت کند، به طور ناخودآگاه قانون جذب را اجرایی کرده و اگر کسی به این نکات توجهی نداشته باشد، قانون جذب را در نظر نگرفته است. پس برای درک واقعیت قانون جذب حتماً به اصول آن توجه کنید تا به نتایج دلخواه خود برسید. در دوره جامع قانون جذب سایت وان جذب، کاربردی ترین ترفندها و راهکارهای طلایی این قانون برای شرکت کنندگان به زبان ساده شرح داده شده است. برای آشنایی بیشتر با این قانون و مشاهده نتایج افرادی که از آن بهره مند شده اند، در دوره جامع قانون جذب سایت ما شرکت نمایید.

آیا قانون جذب در قران آمده است؟

بسیاری از افراد پس از آن که با قانون جذب و کلیات آن آشنا می شوند، به دنبال یافتن پاسخ برای سوالاتی هستند که در ذهن شان وجود دارد. برای مسلمانان که کتاب قرآن را به عنوان اصلی ترین مرجع راهنمایی جهت خوشبختی و سعادت زندگی بشریت می دانند این سوال مطرح باشد که آیا در مورد قانون جذب، چیزی در قرآن ذکر شده یا این کتاب الهی اشاره ای به قانون جذب نکرده است؟ براساس قانون جذب، تمام انسان ها به عنوان تولید کننده انرژی و فرکانس، دائماً در حال ارسال فرکانس و پالس های مثبت و منفی به جهان هستی می باشند. به طوری که اگر یک فرد احساس بد و منفی داشته باشد، فرکانس بد از او به سمت کائنات و جهان هستی ارسال می شود و اگر فردی به چیزهای خوب فکر کند و حال خوبی داشته باشد، انرژی ارسال شده از سمت او به کائنات مثبت و خوب می باشد.

قانون جذب به ما می گوید جهان هستی و کائنات براساس فرکانس هایی که هر فرد از خود منعکس می کند، شرایط و افراد وارد زندگی وی می شود. در قرآن کریم نیز به این موضوع به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشاره شده است. به طوری که اگر از ابتدا به نزول قرآن بیاندیشید، خواهید دید قرآن با هدف ارائه راهکار زندگی درست و سالم برای مردمان به پیامبر اکرم (ص) نازل شد و مفاهیم موجود در آن همواره انسان ها را به کار خوب و فکر نیک دعوت می کند. پس قرآن راه خوشبختی و سعادت را انجام کارهای خوب و ارسال فرکانس های مثبت به کائنات هستی معرفی کرده است. طبق اصولی که در قانون جذب وجود دارد، زمانی که شما یک احساس را داشته باشید، اتقاقات و شرایطی را جذب خود خواهید کرد که آن احساس را بیشتر در اطراف تان منعکس می کند.

آیات قرآن درمورد قانون جذب

در قرآن کریم، آیات مختلفی با این مضمون بیان شده است که افراد با ایمان و کسانی که به خدا اعتقاد قلبی دارند، همواره در حال ارسال فرکانس های مثبت به اطراف خود بوده و هرگز غمگین و اندوهناک نمی شوند. در همین رابطه، در آیه 38 سوره بقره گفته شده کسانی که هدایت خدای متعال را قبول می کنند، هرگز اندوهگین نشده و احساس آرامش همراه شان خواهد بود. در این آیه به صورت غیرمستقیم به مفهوم فرکانس های ارسالی از هر فرد اشاره شده و براین اساس اگر کسی در مسیر هدایت که مسیر خوبی است قرار بگیرد، فرکانس های مثبت همراه او خواهد بود و وی در زندگی خود احساس غمگین بودن را تجربه نخواهد کرد.

آیات قرآن درمورد قانون جذب

در مقابل کسی که هدایت خدا را قبول نکرده و افکار منفی در ذهن خود دارد، با ارسال فرکانس های منفی به جهان اطراف خود، با حال بد و روزگار ناخوشایند روبرو خواهد بود. علاوه بر این آیه، در آیه 176 از سوره مبارکه آل عمران گفته شده که پیامبر نباید هرگز دچار احساسات بد و منفی شود. چرا که به این شکل با اتفاقات بد در زندگی خود روبرو خواهد شد. این آیه نیز به تاثیر فرکانس هایی که تفکرات و باورهای منفی در اتفاقات زندگی هر فرد می گذارد اشاره کرده و به پیامبر توصیه کرده حال خود را خوب نگه دارد تا اتفاقات زندگی او نیز مثبت باشد.

ین دو آیه، آیاتی از قرآن کریم است که خیلی واضح به مسئله قانون جذب اشاره کرده و اگر در آن ها بیاندیشید، مضامین پنهان آن را عمیقاً درک خواهید کرد. در آیات دیگری از قرآن نیز مطالبی به همین شکل ارائه شده و به انسان ها توصیه شده با انجام کارهای نیک و ایمان به هدایت الهی، رستگاری را برای خود رقم بزنند. پس می توان نتیجه گرفت قانون جذب در قرآن به شکل های مختلفی بیان شده و در این کتاب الهی نیز به فرکانس هایی که از هر فرد به سمت کائنات ارسال می شود اشاره شده است.

قانون جذب سریع

قانون جذب یکی از قوانین فوق العاده موثر و مفید در دنیاست که افراد بسیار زیادی سعی در اجرا و عملی کردن آن جهت رسیدن به خواسته هایشان را دارند. در این بین، هستند کسانی که تمایل به اجرای اصول و قوانین جذب در سریع ترین زمان ممکن داشته و نمی خواهند پروسه زمان بر اجرای قانون جذب را دنبال نمایند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد بوده و برایتان این سوال مطرح است که چه راهکارهایی می تواند شما را در سریع ترین زمان به نتیجه قانون جذب برساند، باید میانبرهایی را عملی کنید. در قانون جذب، ده ها روش و نکته وجود دارد که توجه به تمام آن ها فرد را به هدف می رساند. در کنار این موارد، تکنیک هایی هم هستند که فرد با در نظر گرفتن آن ها مسیر پیش روی خود را سریع تر طی می کند.

قانون جذب سريع

قانون جذب در مجموع به ما می گوید باید افکار خود را در طول روز سر و سامان داده و به چیزهای مثبت فکر کنید تا اتفاقات خوبی سر راهتان قرار بگیرد. اگر شرایط زندگی شما چندان جالب نیست و رویدادهای خوبی در طول زندگی برایتان رخ نداده، بهتر است قدرت تغییر را در ذهن خود ایجاد کرده و سمت و سوی افکارتان را تغییر دهید. امیدواری، اعتماد به نفس، ایمان به خدا، خوشبینی و رفتارهای خوب با دیگران جزو مواردی هستند که اگر به درستی در نظر گرفته شوند، باعث طی شدن هرچه سریع تر مسیر پیش روی شما و مشاهده نتایج قانون جذب خواهند شد. در این قسمت به تکنیک هایی از قانون جذب اشاره کرده ایم که برای رسیدن به اهداف شما طراحی شده و سرعت مشاهده نتایج را بیشتر می کند.

درک صحیح و واقعی انرژی

تعریف شما از انرژی چیست؟ آیا به وجود انرژی در کائنات و هستی اعتقاد دارید؟ یکی از راهکارهایی که در قانون جذب سریع وجود دارد، درک واقعی و درست از انرژی و ارتعاشاتی است که از هر فرد برمی آید. به این شکل که شما باید این موضوع که تمام افکار شما دارای انرژی هستند را درک کرده و با توجه به این موضوع، تفکرات خود را سازماندهی کنید. وقتی شما به یک موضوع فکر می کنید، به طور ناخواسته در حال ارسال انرژی فکر خود به کائنات بوده و این انرژی ها در نهایت اتفاقاتی که قرار است برایتان رخ دهد را تعیین می کند. با درک قانون جذب و انرژی تفکرات ذهنی، همواره به چیزهای خوب فکر کنید تا نتیجه اجرای قانون جذب سریع تر و زودتر از حالت عادی برایتان قابل مشاهده باشد.

قدرت تجسم و تصویرسازی

جالب است بدانید قدرت تجسم یکی از قوی ترین قدرت هایی است که به شما در رسیدن به اهداف تان کمک می کند. اگر شما خود را در جایگاه هدف تان تجسم کرده و به آن فکر کنید، به آن خواهید رسید. تمرین تجسم بسیار آسان است. اگر بخواهیم مثالی درباره قدرت تجسم در موفقیت افراد در آینده بزنیم، می توان به زندگی آقای هیلتون اشاره کرد. آقای هیلتون که در حال حاضر صاحب هتل های زنجیره ای هیلتون در دنیاست، در زمان جوانی و نوجوانی سرایدار یک هتل بود و تمام عمر آن سال های خود را صرف سرایداری کرده بود. او هم اکنون بزرگ‌ ترین و مشهورترین هتل‌ دار زنجیره‌ ای در دنیاست که وقتی از او سوال شد چگونه به این جایگاه رسیده اید جواب جالبی داد.

قدرت تجسم

او گفت من در تمام روزهای نوجوانی و جوانی سرایدار بودم. در تمام آن روزها که همه می دانستند من سرایدار هتل هستم و صرفاً کارهایی مثل جابجایی کیف های مشتریان را انجام می دادم، شب‌ ها که رییس هتل به خانه می رفت من در اتاق کار او می رفتم و لباس او را می پوشیدم. در همین حال پشت میز او نشسته و هتل‌ بازی می‌ کردم. در آن روزها مدام تصور ذهنی من این بود که یکی از بزرگ‌ ترین و موفق ترین هتل‌ داران دنیا هستم و امروز می بینید که همین هم شد. قدرت تجسم آقای هیلتون او را به این جایگاه رساند و اگر شما بتوانید تمرینات خود را در حیطه قانون جذب و قدرت تجسم به درستی دنبال کنید، شما هم می توانید اهداف خود را به خوبی عملی سازید. بهترین تمرین برای قدرت تجسم این است که شب ها قبل از خواب به اهداف و خواسته های خود فکر کرده و آن ها را با جزییات تمام تجسم نمایید.به طوری که گویا در حال حاضر به آن هدف رسیده و در جایگاه مدنظر خود هستید. این کار بدون شک فکر و ذهن شما را برای قبول مسئولیت های بزرگ آماده کرده و با انجام آن خواهید دید اتفاقات بهتری پیش رویتان قرار می گیرد.

توجه ویژه به احساسات

احساسات خود را کنترل کنید. این احساسات شما هستند که در نهایت تفکرات شما را ایجاد کرده و انرژی های مختلف را از شما مرتعش می کنند. منظور از احساسات فردی عواطفی مثل خشم، ترس، عشق و … می باشد. اگر بتوانید تعادل خوبی بین احساسات مختلف ایجاد نمایید، تفکرات تان هم متعادل شده و قانون جذب در شما بیشتر و سریع تر اثر خواهد کرد. افرادی که احساساتی هستند و یک احساس (مثل خشم یا ترس) را بیش از سایر احساسات شان به کار می گیرند، با اتفاقاتی روبرو خواهند شد که مرتبط با همان حس بوده و شاید به نتایج دلخواه خود نرسند. پس این نکته را هم در نظر داشته باشید.

استفاده از جملات تاکیدی

استفاده از جملات مثبت و انگیزشی در مسیر رسیدن به اهداف تان بسیار موثر است. جملات تاکیدی مثبت اگر به صورت روزانه توسط شما تکرار شود، به ذهن تان کمک می کند تا باورهای قدیمی و اشتباه خود را کنار گذاشته و به تفکرات مثبت و انگیزشی روی بیاورد. این جملات برای هر فرد و هر هدف متفاوت است. برای مثال ممکن است یک فرد که شخصیتی رسمی دارد، برای رسیدن به ثروت و دارایی های سرشار قصد استفاده از این جملات را داشته باشد. وی باید به صورت روزانه جملاتی مثل «من حتماً در آینده پولدار خواهم شد» یا «پول و ثروت زیادی به سمت من سرازیر خواهد شد» و … را به خود بگوید.

جالب است بدانید گفتن این جملات روبرو آینه، نه تنها تاثیرگذاری بیشتری روی ذهن شما دارد، بلکه باعث افزایش احساس اعتماد به نفس در شما شده و احساس بهتری را برایتان رقم خواهد زد. سعی کنید به صورت دوره ای جملات جدیدی را جایگزین جملات قبلی کرده و در این زمینه خلاقیت به خرج دهید. در انتهای این مقاله، به ویژگی های بهترین جملات تاکیدی اشاره کرده ایم. با استفاده از نکاتی که در انتها ذکر کرده ایم می توانید بهترین نتیجه را از بیان این جملات کسب نمایید. همچنین اگر قصد دارید به صورت تخصصی با مشاور قانون جذب سایت وان جذب در ارتباط باشید، دوره جامع آموزش قانون جذب سایت وان جذب این امکان را به شما می دهد.

مراقبه و شکرگزاری

مراقبه کردن از دیگر راهکارهایی است که به کمک آن می توانید در در طول روز انجام داده و به این شکل نتیجه بهتری از قانون جذب دریافت کنید. شما باید حداقل یک بار در روز برای ده الی پانزده دقیقه، آداب مراقبه را انجام داده و به این شکل تعادل و آرامش را به روح و ذهن خود وارد کنید. مراقبه کردن نه تنها آرامش روحی و فکری شما را افزایش می دهد، بلکه پروسه قانون جذب را تسریع بخشیده و ذهن تان را آماده پذیرش باورهای خوب و مفید خواهد کرد. همچنین شاید برایتان جالب بنظر برسد اما شکرگزاری یکی دیگر از نکاتی است که برای رسیدن به قانون جذب سریع تاثیر بسیار زیادی دارد. در حقیقت زمانی که شما برای داشتن نعمت ها و دارایی هایتان از خدایی که آن ها را به شما داده تشکر می کنید، همین قدردانی باعث فزونی نعمت و داشته هایتان در آینده خواهد شد.

بنابراین اگر هنوز به نتایج قانون جذب نرسیدید، هرگز ناشکری نکرده و در تمام حالات خود سپاسگزار خداوندی باشید که تمام کائنات و هستی به فرمان او هستند. شکرگزاری هم حال دل شما را خوب می کند و هم انرژی مثبت از سمت شما برای کائنات ارسال خواهد کرد. شکرگزاری خدا می تواند در قالب کارهایی مثل نماز، قرآن خواندن، کمک به دیگران و شکل های دیگر باشد.

صبر و شکیبایی

صبر، صبر و صبر! تنها صبر است که شما را به خواسته هایتان می رساند. اگر می خواهید با قانون جذب سریع به هر آن چه در ذهن تان است نزدیک شوید، باز هم باید صبر پیشه کنید. در کنار صبر، تفکر و تمرکز روی کارها شما را به اهداف زندگی تان خواهد رساند. افرادی که نمی توانند در مسیر اهداف شان صبر پیشه کنند، افراد عجولی هستند که معمولاً تصمیمات درستی نگرفته و هرگز از کارها و نتایجی که حاصل می کنند رضایت ندارند.

سایت وان جذب یکی از مراجع اصلی آموزش قانون جذب در ایران است که این قانون را با استفاده از دقیق ترین نکات و ترفندها به کاربران علاقه مند آموزش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره جامع قانون جذب در ایران، از طریق روش های موجود در سایت وارد این دوره شده و به ده ها شرکت کننده دیگر ملحق شوید.

قانون جذب راست یا دروغ؟

قبل از این که به این سوال پاسخ دهیم، از شما می خواهیم به ذهن و منطق خودتان رجوع کنید. به نظر شما آیا قانون جذب و نتایج آن دروغ است یا می توان به آن اعتماد کرد؟ قانون جذب چه از نظر علمی و چه از نظر تجربه افرادی که با آن سر و کار داشتند، یک مسئله کاملاً اثبات شده است که نتایج حاصله از آن قابل کتمان نیست. در واقع قانون جذب به ما می گوید افراد در نهایت شبیه افکارشان می شوند و هرچه تفکرات و باورهای ذهنی فرد بهتر باشد، اتفاقات و شرایط نیز بیشتر باب میل او خواهند بود. برای این که راست یا دروغ بودن قانون جذب را بهتر درک کنیم، بایستی از جنبه های مختلف آن را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

در قدم اول، باید ببینیم اعتماد به این قانون برای ما ضرری دارد یا خیر؟ دروغ بودن این قانون چطور؟ آیا توجه به آن بهتر است یا نادیده گرفتن آن؟ اگر نگاهی به دور و اطراف خود بیاندازید، ده ها نفر را خواهید دید که به طور خواسته یا ناخواسته اصول قانون جذب را در زندگی خود پیاده سازی کرده و در نهایت به نتایج باورنکردنی رسیده اند. البته در این بین کسانی هم هستند که قانون جذب را جدی نگرفته و باورهای ذهنی غلطی که داشتند باعث شده زندگی شان تیره و تباه شود.

آیا اجرای اصول قانون جذب هزینه ای برای افراد به همراه دارد؟

قاعدتاً این طور نیست پس بهتر است شما این قانون را در زندگی خود بکارگیرید تا جزو کسانی که به آن بی توجهی کرده و هیچ نتیجه مثبتی نگرفته اند نباشید. اگر شما از مفید بودن نتیجه یک کار حتی به مقدار کم مطمئن باشید، انجام دادن آن بسیار بهتر از نادیده گرفتن آن است. در مجموع، چنانچه قانون جذب را بکار بگیرید متوجه راست یا دروغ بودن آن خواهید شد. چرا که خیلی ها ادعا می کنند با استفاده از این قانون زندگی شان متحول شده و به هرچه می خواستند رسیده اند و خیلی ها نیز تصور می کنند عدم موفقیت آن ها صرفاً بخاطر بی فایده بودن قانون جذب است و نه چیزهای دیگر. قانون جذب، تفکر و فرکانس های شما را مثبت کرده و با همین اتفاق، زندگی تان را در مسیر بهتری قرار می دهد. از نظر علمی نیز این موضوع که تفکر مثبت به نتیجه مثبت منجر می شود ثابت شده است. بنابراین می توان نتیجه گرفت قانون جذب یک قانون صحیح و اثبات شده است که هیچ دروغی در آن وجود ندارد.

کوین ترودو و قانون جذب

وقتی در جهان صحبت از قانون جذب می شود، خیلی ها یاد کوین ترودو که یکی از برجسته ترین سخنرانان قانون جذب و موفقیت در جهان است می افتند. این فرد ابتدا خودش یک مولتی میلیاردر با سرمایه 3 میلیارد دلار بوده که دارای 60 شرکت و 3 برنامه تلوزیونی است و سپس تصمیم میگیرد که راز های مهم رسیدن به کسب ثروت و خوشبختی و قانون جذب را فاش کنید. برای اطلاعات بیشتر راجع به کوین ترودو حتما مقاله کوین ترودو کیست از سایت ما را کامل و با دقت بخوانید تا شگفت زده شوید.

سخن بزرگان در مورد قانون جذب

قانون جذب یکی از جالب ترین قوانین حاکم بر هستی است که به ما می گوید اگر افکارتان به درستی و در مسیر صحیح باشد، زندگی تان نیز به همین شکل رقم خواهد خورد. براساس این قانون، اگر فردی افکار و برنامه ریزی های خود را مثل یک رئیس ترتیب دهد، دنیا را مثل یک رئیس دیده و در آینده به این هدف خواهد رسید. بسیاری از علاقه مندان به قانون جذب مایلند نظر بزرگان دنیا و افراد شناخته شده را در این رابطه بدانند. از آن جایی که این قانون برای خیلی ها حکم کلید ورود به دنیای ثروتمندها را دارد، اگر نگاهی به دیدگاه افراد ثروتمند نسبت به قانون جذب بیاندازید، متوجه تاثیر آن خواهید شید. پیش از بیان نقطه نظرات افراد موفق و مشهور در این رابطه، لازم است یک بار دیگر مثالی که در بندهای بالاتر در مورد آقای هیلتون که صاحب بزرگ ترین هتل های زنجیره ای دنیاست را مرور کنید تا متوجه تاثیر عمیق این قانون در زندگی و کسب ثروت شوید. اگر بخواهیم به برخی از جملات و سخنان بزرگان تاریخ دنیا در رابطه با قانون جذب بپردازیم، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • بنیان دیزرائیلی: انسان ساخته دست شرایط نیست، خالق آن است.
  • شکسپیر: خدا را شکر بعد از مرگم فیلم راز تمام علت های موفقیتم را گفت، چون خودم بلد نبودم راجع به موفقیتم سخن بگویم.
  • گاندی: ابتدا شما را نادیده می گیرند. سپس به شما می خندند و بعد با شما می جنگند و در نهایت شما برنده می شوید.
  • لوئیز هی: این که در کدام بخش زندگی احساس فقر یا ثروت می کنید، دقیقا نشان دهنده نگرش شما در مواجه با همان موضوع است.
  • ریچارد برنسون: بی شک اگر شما نسبت به زندگی و کارتان احساس خوبی داشته باشید، شانس بیشتری برای توسعه فعالیت هایتان خواهید داشت. بنابراین زندگی را سخت نگیرید و با لذت زندگی کنید.
  • بیل گیتس: تماماً دروغ است که من از سیزده سالگی برای هدفم سخت تلاش می کردم. تنها عامل موفقیت من، مثبت اندیشی و تلقین درست بود.
  • رابرت کیوساکی: شما با فکر کردن به هر اتفاقی، برای آن اتفاق کارت دعوتی می فرستید.
  • انیشتین: خداوند، تاس نمی اندازد!
  • باب پراکتر: خودتان را ببینید که در فراوانی زندگی می کنید و بیشتر و بیشتر جذب می کنید. این قانون همیشه و برای همه کار می کند.
  • گوردون آلپورت: من آنم که تلاش می کنم باشم./ لی جن فان(بروس لی): شما تبدیل به چیزی می شوید که به آن فکر می کنید.

علاوه بر ده سخن بالا، هزاران جمله دیگر از هزاران فرد مشهور و شناخته شده درباره قانون جذب وجود دارد که همگی مهر تائید بر عملکرد و راستی آن می زند. پس شما هم قلباً به این قانون اعتقاد داشته باشید تا از نتایج شگفت انگیز آن در زندگی تان بهره مند شوید.

کسانی که از قانون جذب نتیجه گرفته اند

قانون جذب در زندگی هر فرد جلوه ای خاص از خود را نمایش می دهد. به طوری که شما هرگز نمی توانید دو نفر را پیدا کنید که با استفاده از اصول و نکات این قانون، مسیرهای یکسانی را طی کرده و به نتایج مشابهی رسیده باشند. گویا این قانون برای هر شخصیت یک نوع عمل می کند و چون هرگز شرایط دو نفر یکسان نیست، این قانون نیز در هر فرد به شکل های گوناگونی جلوه پیدا می کند. اگر به دنبال راستی آزمایی قانون جذب با استفاده از کسانی که آن را به کار گرفته اند هستید، احتمالاً به نتیجه مطلوب تان نخواهید رسید.

چرا که حقیقت این است که خیلی ها با استفاده از این قانون به اهداف شان رسیده اند اما به هر دلیلی نمی خواهند موفقیت خود را به قانون جذب نسبت دهند. خیلی ها هم که نتوانسته اند به خواسته هایشان برسند، قانون جذب را مقصر می دانند. بنابراین اگر می خواهید با کسانی که از قانون جذب نتیجه گرفته اند آشنا شوید، خودتان این قانون را عملی کنید تا اگر نتیجه بخش بود از نتیجه آن لذت ببرید و اگر نتیجه ای برایتان به همراه نداشت، مسیر گذشته خود را اصلاح و با چشم بازتری به آینده نگاه کنید.

بهترین جملات تاکیدی قانون جذب

در قانون جذب، قدرت جملات بسیار بالاست. در قانون جذب باید برای رسیدن به آرزوها و جذب خواسته ها، حتماً از جملات تاکیدی استفاده شود که مضمون مثبت داشته و در نهایت موفقیت را برای فرد تصویرسازی می کند. در ذهن هر فرد، یک ضمیر ناخودآگاه وجود دارد که از نظر هشیاری در سطح نیمه هشیار بوده و فرق بین حقیقت و رویا را به طور کامل و صحیح درک نمی کند. این یعنی اگر شما خوراکی را به این قسمت از مغزتان وارد کنید، سوا از دست یا غلط بودن آن توسط ضمیر ناخودآگاه پذیرفته شده و به عنوان یک باور در فرد تلقی می شود.

به همین خاطر افرادی که قانون جذب را تدریس می کنند همواره به این قسمت از ذهن توجه ویژه دارند. برای ایجاد باورهای ذهنی از طریق ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های متنوعی وجود دارد. این تکنیک ها باعث می شود فرد جملات را به شکلی بیان کرده و به کار ببرند که تاکید آن ها روی برخی کلمات در این جملات، ضمیر ناخودآگاه را بیدار کرده و روی آن تاثیر بگذارد. به همین خاطر اگر می خواهید با استفاده از جملات تاکیدی مثبت در مسیر قانون جذب قدم بردارید، حتماً به تکنیک های بیان جملات دقت کنید.

استفاده از جملات شخصی سازی شده

همان طور که گفته شد، باورهای ذهنی تمام افراد با یکدیگر متفاوت است و نمی توان گفت یک فرد با فرد دیگر دارای تفکرات و عقاید یکسانی درباره آینده و اهدافی که دارد می باشد. با این استدلال، هر شخصی که می خواهد از جملات انگیزشی برای کسب موفقیت و تغییر باورهای ذهنی خود استفاده کند، حتماً باید این جملات را شخصی سازی کرده و از عباراتی داخل آن استفاده نماید که تاثیر بسزایی در باورهای ذهنی او و ضمیر ناخودآگاهش دارد. در قانون جذب، استفاده از جملات نباید برای همه به یک شکل باشد. قدرت جملاتی که شخصی سازی شده اند به مراتب بالاتر از جملات تکراری و کلیشه ای است که همه افراد از آن استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید این جملات را برای خود دریابید، در ابتدا باید مباحث و موضوعاتی که به آن ها علاقه مند هستید را پیدا کرده و در قدم بعدی، این موضوعات را در قالب جملات انگیزشی جذاب بیان کنید.

استفاده از عبارات قدرتمند انگیزشی

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

هیچوقت قدرت کلمات را دست کم نگیرید. واژگان قدرت بسیار زیادی دارند و اگر شما بتوانید از جملات و کلماتی استفاده نمایید که قدرت و انرژی فوق العاده ای را به شما منتقل می کنند، در نهایت خواهید توانست باورهای ذهنی تان را به شکل قابل توجهی ارتقاء دهید. در انتخاب کلمات قدرتمند دقت کنید. در قانون جذب، هرچه قدرت کلمات بیشتر باشد تاثیرگذاری شان هم بیشتر خواهد بود. استفاده از کلمات و عباراتی مثل «به سادگی هرچه تمام تر، من می توانم، جادویی، فوق العاده، شادی، پرانرژی، استثنائی و …» نمونه ای از این کلمات می باشند.

باور قلبی و اعتقاد راسخ به جملات

از قدیم گفته اند عالم بی عمل به چه ماند؟ به زنبور بی عسل! این یعنی اگر قرار باشد به جملاتی که می گویید عمل نکرده و به آن ها باور قلبی نداشته باشید، گفتن یا نگفتن آن ها هیچ تاثیری روی شما نخواهد گذاشت. باور کردن یکی از مهم ترین اصولی است که در جملات تاکیدی به چشم می خورد. پس اگر می خواهید با کمک این جملات فرکانس های مثبت را به سمت خود روانه کرده و مشکلات مدنظرتان را به این شکل حل و فصل نمایید، بعد از بیان این جملات به آن ها باور داشته و در مسیر آن قدم بردارید.

عدم بکارگیری جملات امر و نهی

جالب است بدانید در قانون جذب یک اصل وجود دارد که براساس آن استفاده از کلماتی مثل «باید» برای جملات انگیزشی و تاکیدی مثبت ممنوع می باشد. در واقع بهتر است تمام افراد برای رسیدن به خواسته هایشان به جای استفاده از کلمات دستوری و امر و نهی، از کلمات انگیزشی مثبتی استفاده کنند که فرکانس منفی نداشته و حق انتخاب به شخص می دهد. برای مثال، یک فرد می تواند به جای گفتن من باید موفق شوم، از جمله من می توانم موفق شوم استفاده نماید.

شیوه صحیح درخواست از کائنات

درباره اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم در سایت وان جذب مطلبی نوشته شده و این موضوع را به صورت کامل شرح داده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را بخوانید.

سخن پایانی

خیلی ها با وجود آگاهی از مواردی که در طول این مقاله گفته شد همچنان برایشان سوال است که آیا قانون جذب واقعیت دارد یا این قانون هم مثل بسیاری از قوانین و خرافات عجیب و غریب دروغ است؟ جواب این سوال تنها یک کلمه است؛ هرگز! قانون جذب هرگز یک قانون دروغین نیست و نمی توان گفت چون این قانون برای خیلی ها مثمر ثمر واقع نشده، پس یک قانون دروغ و بی فایده است. نتیجه دهی این قانون کاملاً به رفتار و عملکرد فرد در حین اجرای آن دارد و اگر فردی به خوبی اصول این قانون را اجرایی نکند، نمی تواند به نتایج آن دل خوش کند. قانون جذب تا به حال میلیون ها نفر را از مخمصه مشکلات رهایی داده و زندگی خیلی ها را متحول کرده است.

پس اگر این قانون هنوز برای شما تغییرات مثبتی را ایجاد نکرده، به مسیری که طی نموده اید بیشتر دقت کرده و ببینید کجا چه کارهایی را اشتباه انجام داده اید. در مجموع، قانون جذب یک قانون اثبات شده است که هم از نظر علمی و هم از نظر تجربی واقعیت دارد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که مایلند اطلاعات بیشتر و کامل تری راجع به این قانون کسب کرده و از نتایج آن بهره مند شوند، دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب بهترین پیشنهاد پیش رویتان است.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا