چگونه از کائنات درخواست کنیم؟

اگر مي خواهيد بدانيد چگونه از کائنات درخواست کنیم؟ و چگونه از كائنات انرژی مثبت بگيريم و تاثير دعا كردن بر كائنات چقدر است؟ اين مطلب مخصوص شماست و اطلاعات زيادي درباره كائنات و قانون جذب نوشته ايم پس حتما مطلب را كامل بخوانيد.

انرژی مثبت و کائنات صوتی

مبحث انرژی و تاثیری که روی زندگی افراد می گذارد یکی از مباحث جذاب است که در سال های گذشته از نگاه علمی به آن بسیار پرداخته شده است. وقتی صحبت از انرژی در قانون جذب می کنیم، منظورمان فرکانس هایی است که از فرد به سمت کائنات و از کائنات به سمت فرد روانه می شود. اگر فردی بتواند با استفاده از اصول و راهکارهای قانون جذب، مغز خود را به کائنات متصل نماید، فکر بازتری پیدا کرده و قوه درک خود را تقویت می کند. اگر آشنایی جزئی با فرکانس های جهان هستی و کائنات داشته باشید، حتماً می دانید انرژی هایی که از سمت کائنات به افراد منتقل می شود، اتفاقات و رویدادهای زندگی وی را رقم خواهد زد.

كمك گرفتن از كائنات

برای داشتن بهترین زندگی و کسب تمام اهداف با استفاده از قانون جذب، انجام هر کاری که باعث دریافت انرژی مثبت از کائنات می شود لازم است. یکی از این کارها، گوش دادن به فایل های صوتی می باشد. شما می توانید با گوش دادن به فایل های صوتی خوب که تاثیر مثبتی روی شما می گذارد، به انرژی کائنات متصل شده و بدون این که وقت و نیروی زیادی صرف کنید، تغییرات دلخواه تان در زندگی را با سرعت بسیار خوبی عملی کنید. اگر هنوز از فایل های صوتی موسیقی درمانی برای اتصال به انرژی کائنات استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم هرچه سریع تر این کار را انجام داده و شروع کنید. بدون شک با قرار گرفتن در مسیر درست این کار، پس از مدت زمان کوتاهی از مشاهده نتایج فوق العاده ی آن لذت خواهید برد.

استفاده از فایل های صوتی و ضمیر ناخودآگاه

اگر نگاهی به نتایج کسانی که از قدرت ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کرده اند بیاندازید، می بینید که این افراد هیچ کار خاصی انجام نداده و صرفاً با قدرت تمرکز و تکیه بر ذهن خود به اهداف شان رسیده اند. بنابراین با قاطعیت تمام می توان گفت موفقیت واقعی و رسیدن به اهداف زمانی محقق می شود که فرد توانایی استفاده از ضمیر ناخودآگاه را داشته و به آن باور داشته باشد. ضمیر ناخودآگاه قسمتی در مغز است که اعمال و اتفاقات در آن بدون هیچ کنترلی از سمت فرد پردازش می شود. از آن جایی که افراد هیچ دخل و تصرفی در داده های پردازش شده در این قسمت از مغزشان ندارند، شما می توانید برای رسیدن به هدف هایتان از این قسمت استفاده کرده و بهترین نتیجه را کسب کنید.

با دسترسی به ضمیر ناخودآگاه تان، می توانید با استفاده از فایل های موسیقی و صوتی آن را مدیریت کنید. مدیریت ضمیر ناخودآگاه اولین پله برای تحقق یافتن اهداف شما خواهد بود و باعث می شود شما هرچه سریع تر به خواسته ها و آرزوهایتان برسید. در واقع گوش دادن به فایل های موسیقی نوعی هیپنوتیزم درمانی پنهانی است که در علم روانشناسی مدرن به آن توجه ویژه ای شده است. شما با استفاده از فایل های صوتی قانون جذب می توانید عبارات کلیدی و قدرتمندی که از نظر تاثیرگذاری در سطح بالایی قرار دارند را وارد ضمیر ناخودآگاه تان کرده و آن ها را در زندگی واقعی تان بکار بگیرید. گاهی اوقات مغز افراد در برابر تغییرات مقاومت می کنند. این مقاومت معمولاً به دلیل وجود عادات ذهنی ای است که در افراد به شکل های مختلف وجود دارد. فایل های صوتی قانون جذب که انرژی مثبت را از کائنات دریافت و بذر آن را در ذهن شما می کارد، باورهایتان را به مرور تغییر داده و در نتیجه موانعی که برای تغییرات ذهنی تان در گذشته وجود داشت را از بین می برد. برای استفاده و بکارگیری فایل های صوتی مخصوص قانون جذب، حتماً باید به این نکته توجه داشته باشید که مهم ترین نکته در کسب نتیجه از آن ها، تکرارشان است. در واقع تکرار و گوش دادن مداوم به این فایل های صوتی سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل ها خواهد شد.

رابطه بین انرژی، کائنات و فایل های صوتی

شاید در سال های اخیر که خیلی ها توجه خاصی به فایل های صوتی نداشته و یا امکان استفاده از این قابلیت را نداشتند، گوش دادن به فایل های صوتی ایده چندان جالبی به شمار نمی رفت. در سال های اخیر که علم روانشناسی با پیشرفت های قابل توجهی همراه شده، روش های جدیدی برای اتصال به انرژی کائنات نیز یافت شده و افرادی که می خواهند مسیر تغییر و تحول در زندگی شان را ایجاد نمایند، با استفاده از این فایل ها به نتیجه دلخواه شان خواهند رسید. رابطه بین کائنات و فایل های صوتی یک رابطه مستقیم و بی واسطه است. به طوری که شما با گوش دادن به این فایل ها و پیروی از قانون جذب، باعث ایجاد مسیرهای عصبی جدیدی در مغزتان شده و شبکه های انرژی تازه ای را در داخل و خارج از بدن تان ایجاد می کنید. این شبکه های انرژی، راه اتصال به انرژی کائنات را برای شما هموار کرده و زمینه ایجاد تغییرات مثبت و سازنده را فراهم می کند.

بنابراین هرگز تاثیر فایل های صوتی و انرژی مثبت کائنات را ناچیز در نظر نگیرید. فایل های صوتی نیمکره های مغز انسان را تعدیل بخشیده و آگاهی فرد را نسبت به اتفاقات پیرامون خود افزایش می دهد. همچنین جالب است بدانید گوش دادن به فایل های صوتی در بهبود ساختار ژنتیکی افراد نیز تاثیرگذار است. گوش کردن به فایل های صوتی باعث اتصال به انرژی کائنات شده و نتایج مختلفی را برای افرادی که از آن بهره مند می شوند به ارمغان خواهد آورد. تغییر عادات و الگوهای رفتاری اشتباه، کشف نیروی برتر و فهم جهان هستی، از بین رفتن محدودیت ها و موانع ذهنی، اتصال به انرژی بی کران کائنات و حل مشکلات ذهنی تنها گوشه ای از مزایای گوش دادن به فایل های صوتی قانون جذب و کائنات می باشد.

درخواست از کائنات برای ازدواج

یکی از موضوعاتی که بسیاری از افراد به خصوص جوانان به آن توجه زیادی دارند، موضوع ازدواج است. ازدواج، زندگی مشترکی بین دو شخص برای مدت زمان بسیار طولانی است که اگر به صورت اشتباه انجام پذیرد، زندگی هر دو طرف را با مشکل روبرو خواهد ساخت. حال، برای خیلی ها سوال است برای داشتن یک ازدواج موفق و یک زندگی خوب، می توان از قانون جذب استفاده کرد؟ آیا قانون جذب تاثیر زیادی در یافتن بهترین شریک زندگی دارد یا خیر؟ قانون جذب در ازدواج چگونه عمل می کند و چه کارهایی برای مشاهده نتایج این قانون در زندگی مشترک باید انجام داد؟ این موارد در کنار ده ها سوال دیگر، پرسش های رایجی هستند که معمولاً از سمت افراد مختلف و کسانی که در سنین ازدواج به سر می برند از کارشناسان قانون جذب و روانشناسان پرسیده می شود.

قبل از پاسخ به این سوالات، بد نیست بدانید تاثیر قانون جذب در ازدواج ثابت شده و چه بسا کسانی هستند که با کمک این قانون و برکات آن، به آن چه در ازدواج و زندگی مشترک شان تصور می کردند رسیده اند. به همین خاطر با استفاده از قانون جذب و درخواست از کائنات می‌ توانید بهترین همسر و شریک زندگی را به خود جذب کرده و به اهداف مشترک تان برسید. قانون جذب عشق بسیار جالب است. چرا که عشق یک احساس قلبی و درونی است که با قانون جذب هم پوشانی دارد. همان طور که می دانید این قانون، کاملاً به فکر و باورهای ذهنی و حتی قلبی افراد بستگی دارد. پس اگر به دنبال یافتن بهترین عشق و درخواست از کائنات و جهان هستی برای ازدواج هستید، مطمئناً با پیروی از اصول قانون جذب می توانید به خواسته هایتان برسید.

ازدواج سریع و قانون جذب

همچنین خیلی ها درباره ازدواج سریع با کمک این قانون از ما سوال می کنند. شاید شما هم چیزهایی درباره قانون جذب و تاثیر کائنات در ازدواج سریع شنیده باشید. منظور از ازدواج سریع، پیوندی است که در کوتاه ترین زمان رخ می دهد. به این شکل که فرد پس از دنبال کردن اصول قانون جذب، در عرض یک یا دو ماه به شریک زندگی خود برسد. اگر به دنبال تجربه قانون جذب برای ازدواج سریع هستید، باید این قانون را به شکل تخصصی تری دنبال کنید. ما در دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب، به شما چگونگی رسیدن به نتایج قانون جذب در سریع ترین زمان ممکن را خواهیم گفت. لذا اگر قصد دارید در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه تان برسید، با شرکت در دوره آموزشی سایت وان جذب این هدف را برای خود محقق سازید. البته ناگفته نماند با مطالعه مطالب آموزشی این سایت می توانید تا حد زیادی با ترفندهای طلایی این قانون آشنا شده و برای اهداف گوناگون از جمله ازدواج از آن استفاده نمایید.

اگر قصد درخواست از کائنات برای ازدواج را دارید، پیش از آن که کاری انجام داده یا نظری را در زمینه کاربردی بودن یا نبودن این قانون ارائه نمایید، ابتدا اصول و راهکارهای آن را مطالعه کرده و سپس با قرار گرفتن در مسیر آن، نتایج حاصله را مشاهده نمایید. به طور کلی قانون جذب چیزی نیست که به عینه قابل نمایش باشد. بلکه این قانون مجموعه ای از رفتارها و ترفندهاست که اگر فرد به آن ها توجه ویژه ای کند، خواهد توانست موفقیت های چشمگیری را در حوزه موردنظر خود کسب نماید.

چگونه از کائنات برای ازدواج درخواست کنیم؟

برای درخواست از کائنات برای ازدواج و استفاده از قانون جذب عشق، شما باید چند نکته را مدنظر خود قرار داده و آن ها را تکرار و تمرین کنید. اولین نکته، رو در رو شدن با خواسته تان است. در درخواست از کائنات برای ازدواج، خواسته شما شریک زندگی و فردی است که مایل به ازدواج با او هستید. در این صورت هرگز نباید خجالت کشیده یا از بیان احساس خود به او دریغ نمایید. در واقع هیچ دلیلی وجود ندارد که باعث شود شما امید خود را از دست داده و یا از بیان آن چه در دلتان است پشیمان شوید. قانون جذب چیزی را برای شما خلق نمی کند بلکه شما با استفاده از قانون جذب اتفاقات را رقم می زنید. پس اگر قصد درخواست از کائنات برای ازدواج داشته و می خواهید با قانون جذب به این هدف برسید، تنها تمرکز خود را در انجام موارد بگذارید نه چیزهای دیگر.

در قدم بعدی، شما باید عاشق شدن را بلد باشید. حتماً می پرسید چگونه؟ بسیاری از رواشناسان و متخصصین حوزه ازدواج بر این باورند اگر فردی نتواند علاقه قلبی نسبت به خود داشته باشد، هرگز نخواهد توانست این علاقه را به فرد دیگری داشته باشد. در حقیقت شما اول باید عشق را در خودتان تجربه کنید تا بتوانید آن را در فرد دیگر هم ببینید. اگر نمی توانید عاشق خودتان باشید، بهتر است قید زندگی خوب و صمیمی را با همسرتان بزنید. فردی که عاشق خودش است، فردی خوشحال و سرزنده است که زندگی خود را با عشق بنا کرده و انرژی مثبتی از کارهایی که انجام می دهد می گیرد. در قدم بعدی، شما باید تنها روی چیزهای خوب و مثبت تمرکز کنید. اصلی ترین نکته در قانون جذب به ما می گوید اگر به چیزهای بد فکر کنید، اتفاقات بد برایتان رقم خواهد خورد. پس اگر می خواهید ازدواج خوب و موفقی را داشته باشید، هرگز نباید فرکانس های منفی را از کائنات دریافت کرده یا انرژی بد به آن بفرستید.

بعد از تمرکز روی فکرهای خوب و کارهای مثبت، نوبت این است تا ترس را از خود برهانید. ترس، مخرب تمام فعالیت هایی است که در راستای قانون جذب انجام می دهید. اگر کاری را با ترس انجام داده و این حس را به زندگی خود وارد کنید، بدون شک نتیجه دلخواه برایتان رقم نخواهد خورد. البته ترس معقول برای مدیریت ریسک و پیشگیری از یک سری اتفاقات لازم است اما اگر این ترس بیش از اندازه جدی گرفته شود، جلوی پیشرفت شما را در هزینه از جمله ازدواج و زندگی مشترک خواهد گرفت. نکته بعدی که توجه به آن خالی از لطف نیست، دیدن خوبی ها و لذت بردن از شرایطی است که دارید. چگونه؟ شما به راحتی می توانید حتی از کمترین داشته هایتان لذت برده و خود را فردی خوشحال و شاد نشان دهید. وقتی نیت شما درخواست از کائنات برای ازدواج است، مطمئناً باید شرایط طرف مقابل را هم درک کنید. هیچکسی دوست ندارد شریک زندگی اش فردی افسرده و ناراحت باشد. پس زندگی خوشی را برای خود رقم زده و حال دلتان را خوب نگه دارید. مورد بعدی، دیدن و توجه به خوبی های شخص مقابل است. تمام افراد وقتی می خواهند به یک شخص ابزار علاقه کنند، ویژگی های مثبت او را یادآوری کرده و با بیانی زیبا و دلنشین به او می گویند. در قانون جذب که انرژی حرف اول را می زند نیز این موضوع صدق می کند. به طوری که شما باید همواره خوبی های طرف مقابل تان را در نظر بگیرید تا به صورت ناخودآگاه انرژی خوبی از سمت او برای شما و از سمت شما برای او ساتع شود.

آخرین مرحله از درخواست از کائنات برای ازدواج صبر است. صبر و شکیبایی کلید حل اغلب مشکلات ماست. گرچه ازدواج هیچ وقت به عنوان یک مشکل قلمداد نمی شود، اما کسانی که مایلند به زندگی مشترک خود با فرد دیگر زودتر از موعد وارد شوند، باید کمی صبر را چاشنی کارهای خود کرده و با شکیبایی شان نتایج قانون جذب را مشاهده نمایند. در دوره آموزش جامع قانون جذب سایت وان جذب، علاوه بر ترفندهای طلایی این قانون، به شما درباره چگونگی صبر کردن و داشتن بهترین درخواست از کائنات برای ازدواج موارد جالبی را بیان کرده ایم. عضویت در این دوره و ارتباط با مدرسین و مشاورین باتجربه وان جذب، بدون شک شما را در مسیر رسیدن به خواسته تان کمک زیادی کرده و نتایج مطلوب را برایتان رقم خواهد زد.

دفترچه کائنات

کائنات به عنوان منبع انرژی دنیا، تاثیر بسیار زیادی در زندگی هر شخص دارد. افراد به صورت خودآگاه و ناخودآگاه مراودات زیادی را با جهان هستی و کائنات برقرار کرده و انرژی های زیادی را از آن گرفته و به آن ارسال می کنند. یک اصل همیشگی در کائنات وجود دارد که براساس آن، اگر انرژی و فرکانس مثبت به سمت کائنات ارسال کنید، نتایج مثبت را در زندگی تان دریافت خواهید کرد. اگر فردی بخواهید به زندگی خود سر و سامان بخشیده و کارهای خود را با نظم و انضباط بیشتری پیش ببرد، باید به جای انتظار برای کمک رسانی دیگران، خودش دست به کار شده و کارهای لازم را انجام دهد. در واقع قبل از این که دیگران بخواهند برای شما کاری کنند، این خودِ شما هستید که باید برای خود کاری کنید. برای ورود انرژی مثبت به زندگی تان، انجام یک سری از کارها لازم است. یکی از روش هایی که راه ورود انرژی و فرکانس مثبت را به زندگی شما باز می کند، استفاده از دفترچه کائنات است. دفترچه کائنات چیز عجیب و غریبی نیست و شاید شما هم قبل از این که با مفهوم آن آشنا شوید، از آن استفاده کرده باشید.

چگونه یک دفترچه کائنات بسازیم؟

برای ساخت دفترچه کائنات، کافی است یک دفتر برداشته و صفحات داخل آن را به چند گروه تقسیم نمایید. سپس این بخش ها را به موضوعات مختلف زندگی تان اختصاص دهید. برای مثال، بخش اول را به ورزش و سلامتی، بخش بعدی را به همسر و فرزندان، بخش بعدی به کار و شغل و به همین شکل هر موضوع مهمی که در زندگی تان وجود دارد را در داخل این دفترچه قرار دهید. در قدم بعدی، بایستی اطلاعات مربوط به هر حوزه را داخل صفحات یادداشت نمایید. وارد کردن این اطلاعات کاملاً به سلیقه و نظر شما بستگی دارد.

چگونه از کائنات درخواست کنیم؟

برای مثال، در قسمت ورزش و سلامتی می توانید وضعیت فعلی خود را در این حوزه یادداشت کرده و بنویسید که بدن شما در چه سطح از آمادگی است یا چه بیماری هایی دارید و مواردی از این دست. طبیعتاً در بخش های دیگر نیز باید موارد مربوط به همان حوزه را که مخصوص خودتان است وارد نمایید. نوشتن اطلاعات غیرصحیح و دیتاهایی که با واقعیت سازگار نیست به هیچکسی جز خودتان ضرر نمی رساند. پس در وارد کردن این اطلاعات حساسیت زیادی به کار بگیرید. پیشنهاد می کنیم در این بخش ها، ابتدا افتخارات و ویژگی های مثبت را یادداشت کرده و سپس اهدافی که به دنبال آن هستید را بنویسید. مثلا می توانید در قسمت مربوط به همسر و فرزندان خود، اطلاعاتی مثل نحوه آشنایی با همسرتان و برنامه هایی که داشتید و به آن ها رسیده اید را یادداشت کنید. همچنین در این قسمت ذکر اهدافی که برای فرزندان خود و زندگی شخصی تان دارید هم خالی از لطف نیست. نوع نوشتار شما در دفترچه کائنات باید به شکل درستی باشد. استفاده از اصطلاحات مربوط به شکرگزاری و مراقبه، کلمات قدرتمند و پرانرژی، جملات مثبت و مواردی از این دست به غنی تر شدن دفترچه کائنات شما کمک زیادی می کند.

پس از پر کردن اطلاعات مربوط به هر قسمت با توجه به نکات گفته شده، بایستی این دفترچه را هر روز مرور کرده و برای رسیدن به خواسته ها و اهدافی که در آن ذکر کرده اید تلاش نمایید. داشتن دفترچه کائنات، مشکلات و سختی های زندگی را به شما نشان داده و جایگاه واقعی تان را بهتر برایتان مشخص می کند. همچنین چون در آن از اهداف و خواسته هایتان در زمینه های مختلف نوشته اید، مرور آن باعث یادآوری این اهداف شده و باعث می شود تلاش و فعالیت های روزانه شما در مسیر کسب این خواسته ها باشد. دفترچه کائنات راه ورود انرژی مثبت به زندگی و فکرتان را هموار می کند و بکارگیری آن بسیار بهتر از نداشتن آن است. به همین خاطر توصیه می کنیم اگر می خواهید با کمک یک روش ارزان و همیشگی در مسیر خواسته هایتان قدم برداشته و جایگاه خود را در جهان هستی بهتر درک کنید، دفترچه کائنات را فراموش نکنید. ما در دوره آموزشی سایت وان جذب چگونگی تهیه بهترین و غنی ترین دفترچه کائنات را به شما عزیزان به صورت مفصل و عملی توضیح داده ایم. با تهیه این دوره می توانید علاوه بر این موضوع، در دیگر موارد مرتبط با قانون جذب نیز سطح مهارت خود را افزایش دهید.

مراقبه با خدا و کائنات

ذهن و فکر مهم ترین ابزار کار در قانون جذب است. در حقیقت افرادی در قانون جذب موفق ظاهر می شوند که ذهن آن ها آماده پذیرش انرژی مثبت و باورهای نیک می باشد. ذهن انسان از بدو تولد همانند یک کاغذ سفید است که هیچ چیزی روی آن نوشته نشده و هرچه سن فرد بیشتر می شود، این کاغذ خالی و سفید با اطلاعاتی که حاصل از تفکرات مختلف و رویدادهای زندگی شخص است پر می شود. تاثیرپذیری ذهن از جهان اطراف تا پایان عمر وجود دارد و هیچ کس نمی تواند ادعا کند هرگز از هیچ چیزی تاثیرپذیری ندارد. به بیان دیگر، ذهن و فکر انسان مثل یک کریستال عمل می کند. کریستال هرچیزی که در اطرافش حضور داشته باشد را به شکلی دیگر منعکس می کند و از تمام رنگ ها و نورهای پیرامون خود تاثیر می گیرد. ذهن انسان هم وقتی یک فرکانس خوب و به قولی vibe (وایب) مثبت دریافت می کند، این انرژی مثبت را به شکل بهتری منعکس کرده و در مسیر درست قرار می گیرد. زیباترین، بهترین، مثبت ترین و مقدس ترین انرژی موجود در دنیا ذات خداوند است. اگر فردی بتواند با خدای خود ارتباط برقرار کند، به اصلی ترین منبع انرژی خوب و مثبت متصل شده و به این شکل می تواند به تمام اهداف و خواسته های خود نزدیک شود.

مراقبه صحیح چگونه انجام می شود؟

وقتی صحبت از مراقبه با خدا و کائنات می شود، خیلی ها فکرشان سمت دعا و راز و نیازهای روزمره می رود. در صورتی که مراقبه به این معنی نیست و در مراقبه باید علاقه قلبی و باور ذهنی خوبی نسبت به خداوند داشته باشیم. شخصی می تواند با خداوند بزرگ مراقبه داشته باشد که او را دوست داشته و از اعماق وجود به او علاقه دارد. به همین دلیل، هر فرد برای عملی شدن نیازها و خواسته های خود باید به اصلی ترین منبع انرژی که تمام کائنات و هستی از آن پیروی می کنند متصل شود. مراقبه کردن در افراد موفق و سعادتمند یک امر روزمره است. به طوری که این افراد زمان خاصی را در طول روز برای ارتباط قلبی و ذهنی با خداوند اختصاص داده و به این شکل انرژی مقدس خود را به نیروهای معنویت پیوند می دهند. به دست آوردن نیرویی که از سمت منشاء آفرینش به سمت انسان روانه می شود بزرگ ترین سعادت در هستی است.

با مراقبه می توان به این سعادت رسید و وفور نعمت و برکت را در زندگی ایجاد کرد. اصول قانون جذب حتی برای کسانی که ایمان قلبی و اعتقاد ضعیفی نسبت به پروردگار خود دارند به همین شکل عمل می کند و آن ها نیز باید برای به دست آوردن خواسته های خود به انرژی مقدس خداوند متوسل شوند. هر فرد به کمک مراقبه می تواند زندگی خود را هدفمند ساخته و تغییر و تحولات مثبت و سازنده را در زندگی خود ایجاد نماید. در مراقبه به جای این که مطالبی را از خداوند بخوانیم یا درباره او بشنویم، به صورت مستقیم با  ارتباط برقرار کرده و او را می شناسیم. کاهش اضطراب و نگرانی های حاصل از زندگی سخت این روزها کمترین چیزی است که از مراقبه نسیب افراد می شود. از این گذشته، آرامشی که خیلی هایمان از دست داده ایم به کمک اصل مراقبه با خداوند در قانون جذب دوباره به دست می آید. رفع خستگی فکری و آماده شدن ذهن انسان برای پذیرش موفقیت و اتفاقات خوب ثمره دیگری مراقبه با خداوند و کائنات است.

نتایج مراقبه با خدا در زندگی

افرادی که مراقبه با خداوند و کائنات را به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود در نظر گرفته اند، زندگی زیباتری داشته و به زعم آن ها عمر برایشان شیرین تر می گذرد. این افراد معمولاً حافظه و قدرت تمرکز بالایی داشته و سرشار از حس خوب هستند. اگر بخواهیم به فواید دیگر مراقبه با خداوند و کائنات اشاره کنیم، می توان مواردی مثل رفع بلایا و بیماری ها، شادابی ذهنی و فکری، حل مشکلات و موانع زندگی و تسهیل در کارها را نام برد. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم مراقبه با خدای خود را از همین امروز و همین حالا آغاز کرده و زندگی سالم و شادی را برای خود رقم بزنید. امروزه، مراقبه دیگر یک عمل برای داشتن احساس خوب و دور بودن از انرژی های بد نیست، بلکه مراقبه با خداوند یک اصل مهم در زندگی قلمداد می شود که نبودِ آن باعث تیره و تار شدن زندگی و ایجاد مشکلات مادی و معنوی مختلف در زندگی ها می شود. در مراقبه، ارتباطی آگاهانه و صحیح با خداوند برقرار شده و نتیجه کارها به دست او سپرده می شود. اگر نمی دانید چگونه با خداوند مراقبه نمایید، از مقالات آموزشی رایگان ما در سایت وان جذب بهره مند شوید. همچنین در دوره آموزش قانون جذب این سایت، ما به شما اصول مراقبه صحیح را آموزش داده ایم. شما با تهیه این دوره می توانید به ده ها محتوای آموزشی طلایی و کمیاب دیگر دسترسی داشته باشید.

خدا یا کائنات

خدا یا کائنات؟ کدام یک می توانند در اجابت خواسته های ما بیشتر به یاری مان بشتابند؟ این سوال و موارد مشابه آن جزو سوالاتی هستند که برای بسیاری از افراد مطرح شده و گرچه جواب مشخصی دارد اما باز هم اشاره به پاسخ آن خالی از لطف نیست. دربیان قانون جذب و موارد موثر در آن، همیشه به خواستن از کائنات تاکید می شود. براساس این قانون، وقتی شخصی به کائنات انرژی مثبتی فرستاده و با تمام وجود یک چیز را می خواهد، جهان هستی آن چیز را به فرد هدیه داده و خواسته او را برآورده می کند. البته وقتی صحبت از رفع نیازها و خواسته ها در کائنات می شود، نباید به صورت یک طرفه و کاملاً قطعی صحبت نماییم. خیلی ها فکر می کنند جهان هستی آماده ی خدمت به انسان است و در مقابل او ایستاده تا هر چه او بخواهد برآورده نماید. اگر شما هم این طور فکر می کنید سخت در اشتباهید. چرا که جهان هستی تنها به شایستگان می پردازد و هرگز به افرادی که با نیت بد و فرکانس منفی خواسته ای را مطرح می کنند توجه نمی کند.

پاسخ به یک سوال پرتکرار!

از این مسئله که بگذریم، به نظر شما خداوند کمک بیشتری به ما می کند یا کائنات؟ در جواب این سوال اول باید از فرد درباره مفاهیمی مثل خدا و کائنات سوال پرسید. چرا که اگر فردی بداند خدا چیست و کائنات چگونه عمل می کند، به صورت ناخودآگاه به جواب این سوال هم خواهد رسید. خداوند به عنوان منشاء انرژی هستی و خالق کائنات و تمام وجود، بالاترین درجه ای است که می توان برای رفع نیازها و حاجات به آن رجوع کرد. جهان هستی و کائنات توسط خداوند خلق شده و هیچ نیرویی بالاتر از آن قرار ندارد. در گذشته که مباحث قانون جذب و در راس آن علم روانشناسی به شکل امروزی پیشرفت نکرده بود، خیلی ها هر نیازی که داشتند در راز و نیاز با معبود خود (که اغلب بت ها بودند) مطرح کرده و از او طلب حل مشکلات را می کردند. امروزه دیدگاهی که نسبت به خداوند و جهان هستی وجود دارد بسیار پیشرفته تر و کامل تر از گذشته است. در ظاهر نیز اگر زندگی حال حاضرتان را با زندگی مردمی که در صدها سال پیش می زیستند مقایسه نمایید، متوجه این تفاوت ها خواهید شد. امروزه چگونگی دعا کردن و درخواست از کائنات تغییرات بسیاری نسبت به گذشته کرده است. در گذشته خرافات در بین جوامع بسیار رایج بود و خیلی ها نیروی کائنات را بدون آن که تعریف درستی از آن داشته باشند بالاتر از نیروی پروردگار می دانستند.

چگونه از کائنات درخواست کنیم؟

امروزه ما می دانیم خدا و کائنات دو مفهوم جدا اما مرتبط هستند که در زمره مفاهیم معنوی مطرح می شوند. نه جهان کائنات جای مشخص و شخص خاصی است و نه خداوند. جهان کائنات یا هستی، هرچیزی است که در دنیا وجود دارد. منظور از دنیا، جهان کوچک اطراف ما نیست؛ بلکه تمام آفریده ها و هرچه هست. خداوند نیز به عنوان آفریننده تمام این چیزها، نیرویی ماورای تصور ماست که قدرت بی کرانی دارد. بدون شک با خدا بودن بهترین انتخاب است. چرا که خدا انرژی مثبت محض است و اگر فردی به خدای خود ایمان داشته و قلب خود را به نور هدایت متصل کند، جهان هستی و کائنات نیز به او توجه خواهد کرد. بنابراین بین خدا و کائنات، تنها و تنها خدا است که عنوان بالاترین نیروی هستی به وی اختصاص دارد. این یعنی برای توسل، دعا، نیت و هر چیز دیگری باید به خدا ایمان و باور قلبی داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب انرژی کیهانی چیست را از سایت وان جذب بخوانید.

جهان کائنات نیز وقتی شما را در کنار بزرگ ترین نیروی عالم می بیند، کارهایتان را تسهیل داده و این انرژی مثبت را به شما برمی گرداند. به قول قدیمی تر ها که می گویند «با خدا باش پادشاهی کن»، افرادی که با تمام وجود در کنار خدا هستند و به او عمل می کنند، به معنی واقعی کلمه شاهان جهان هستی بوده و تمام کائنات برای خوشبختی و سعادت آن ها تلاش می کنند. شما هم اگر می خواهید سعادت و خوشبختی را احساس کنید، قلب خود را وقف خدای بزرگ کرده در مسیر رضایت و خشنودی او قدم بردارید.

امیدواریم این مقاله موردتوجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قانون جذب و بهره مندی از نتایج فوق العاده آن، دوره آموزش جامع قانون جذب را از سایت وان جذب تهیه نموده و زندگی خود را متحول سازید.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا