20 کتاب قانون جذب برتر جهان

کتاب خواندن یکی از مفیدترین کارهایی است که تاثیر بسزایی در تقویت هوش و تغییر باورهای فکری افراد دارد. در واقع تاثیر کتاب خواندن چندین برابر دیدن یک فیلم یا گوش دادن به یک فایل صوتی است. وقتی شما یک کتاب را مطالعه می کنید، در حقیقت ذهن و باورهای خود را به نویسنده کتاب واگذار کرده و مسیر فکری او را دنبال می کنید. کتاب قانون جذب یکی از مواردی است که خیلی ها به دنبال آن هستند. وقتی صحبت از قانون جذب می کنیم، منظورمان مجموعه ای از کنش ها و نوعی سبک زندگی است نه یک سری قانون نوشته شده و مشخص. بنابراین اگر به دنبال کتاب قانون جذب هستید، نباید انتظار داشته باشید که یک کتاب با چند قانون و تبصره خاص وجود داشته باشد تا به واسطه آن به تمام خواسته ها و اهداف تان برسید.

مزایای خواندن کتاب قانون جذب

شما با خواندن کتاب علم و دانش بسیاری کسب می کنید. کتاب ها منابع غنی و عالی از اطلاعات هستند و اگر می خواهید در حوزه قانون جذب دیدگاه بهتری داشته باشید حتماً باید در کنار تمرین قانون جذب از کتاب قانون جذب نیز استفاده کنید. از این گذشته، از آن جایی که کتاب خواندن باعث بهبود پیدا کردن عملکرد مغز می شود، کتاب قانون جذب به شما کمک می کند فکرتان از چیزهای حاشیه ای و بی ارزش خالی شده و باورهای خوب و مثبت در شما ایجاد شود. جالب است بدانید کتاب خواندن استرس افراد را هم کمتر می کند.

از این رو اگر زندگی پراسترسی دارید و می خواهید با استفاده از قانون جذب از شر این استرس خلاص شوید، خواندن کتاب قانون جذب راهکاری است که با آن در واقع با یک تیر دو هدف می زنید. یعنی هم استرس تان کاهش پیدا می کند و هم سطح آگاهی تان از قانون جذب و تمرینات آن بیشتر خواهد شد. در کنار تمام این موارد، افرادی که به دنبال تقویت قوه تجسم و تخیل خود هستند، با مطالعه کتاب قانون جذب به این خواسته شان خواهند رسید. هر چه شما کتاب های بیشتری در رابطه با قانون جذب مطالعه کنید، قوه تخیل و تصویرسازی قوی تری خواهید داشت. از آن جایی که تصویرسازی یکی از مهم ترین توانایی ها در تمرینات قانون جذب است، برخورداری از قدرت تصویرپردازی عالی به کمک کتاب قانون جذب پیشنهاد دیگری است که از سمت ما به شما مطرح می شود.

پیشرفت فردی با مطالعه کتاب قانون جذب

اغلب افرادی که کتاب می خوانند، قدرت تغییر افکار و رفتارهای خود را دارا می باشند. در واقع یکی از توانایی هایی که مطالعه کتاب قانون جذب به افراد می دهد، قابلیت تفکر انتقادی است. شما می توانید با مطالعه عناوین مختلفی از کتاب های قانون جذب، به خصوص کتاب هایی که روی تغییر ذهنیت افراد تاکید دارند، خواهید توانست رفتارهای روزمره خود را به شکل بسیار خوب و ایده آلی تغییر دهید. قابلیت و توانایی دیگری که با مطالعه کتاب قانون جذب به افراد کمک می کند تا تمرین قانون جذب را به شکل بهتری انجام دهند، توانایی ساخت جملات تاکیدی قانون جذب است. خواندن کتاب علاوه بر بهبود قدرت مطالعه، مهارت نوشتن را در افراد تقویت کرده و موجب می شود آن ها بتوانند جملات عمیق تر و خلاقانه تری بسازند. شما با خواندن کتاب روی تمرکزتان هم کار می کنید. سبک زندگی بسیاری از افراد به شکلی است که تمرکز از آن ها دور شده و نمی توانند روی مسائل مختلف تمرکز نمایند. عناوین زیادی از مجموعه کتاب های قانون جذب هستند که روی تمرکز، حافظه و باورهای ذهنی افراد کار کرده و آن ها را تقویت می کنند.

کتاب های انگیزشی

یکی از بهترین و موثرترین پیشنهادهایی که ما می توانیم به شما داشته باشیم، پیشنهاد مطالعه کتاب های انگیزشی است. این کتاب ها شاید به طور مستقیم به قانون جذب اشاره نداشته باشند اما با تغییر و تحول باورهای ذهنی افراد و ایجاد انگیزه مضاعف در آن ها، به صورت ناخودآگاه افراد را در مسیر قانون جذب کمک بسیاری خواهد کرد. در کنار کتاب های انگیزشی، مطالعه برخی از کتاب ها که مستقیماً اعتماد به نفس افراد را هدف می گیرند نیز خالی از لطف نیست. در تمام تمرینات قانون جذب، چه تمرین مربوط به جذب عشق چه تمرینات مربوط به جذب ثروت و الی آخر، افزایش اعتماد به نفس و کسب عزت نفس معیار بسیار مهمی است. شما می توانید با خواندن کتاب های مربوط به افزایش اعتماد به نفس، جایگاه واقعی خود را در هستی کشف کرده و احساس بهتری نسبت به خود و دیگران داشته باشید.

تاثیر کتاب قانون جذب در رشد فکری افراد

وقتی به تمام موارد گفته شده، افزایش قدرت خلاقیت و سرعت یادگیری را اضافه کنید، متوجه این خواهید شد که کتاب های قانون جذب تا چه اندازه برای رشد فکری و باورهای ذهنی موثر و مفید هستند. در حقیقت استفاده از این کتاب ها یک روش ارزان و سریع برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و برخورداری از نگرش درست است. تا به امروز هزاران عنوان از کتاب های مربوط به قانون جذب در سراسر دنیا منتشر شده است. برخی از این کتاب ها مستقیماً به قانون جذب پرداخته و تمرینات، راهکارها، اصول و تاریخچه آن را بیان کرده اند. برخی نیز با اشاره به مواردی مثل اعتماد به نفس، قوه تجسم و تخیل، هدف سازی و … به صورت غیرمستقیم به افراد در مسیر قانون جذب کمک کرده و نواقص فکری و اخلاقی آن ها را برطرف می کنند.

آشنایی با 20 کتاب برتر قانون جذب

اگر قصد دارید با برترین عناوین کتاب های مربوط به قانون جذب آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم حتماً به کتاب هایی که ما در این قسمت آن ها را نام برده ایم مطالعه نمایید.

********************

1. مجموعه قوانین جذب در روابط – استر و جری هیکس

مجموعه قوانین جذب در روابط

مجموعه قوانین جذب در روابط یکی از کتاب های پرفروش و محبوب است که قانون جذب را برای شکل گیری روابط تشریح می کند. این کتاب که به عنوان یکی از آثار درخشان و به یاد ماندنی استر هیکس شناخته می شود، با اشاره به تمام ابعاد روابط امروزی، کلیدهای طلایی شکل گیری و حل مشکلات روابط را با لحنی شیوا و عالی بیان کرده است. این کتاب شامل تمرینات حرفه ای و بسیار تاثیرگذاری است که انجام آن ها بدون شک موجب پایداری هرچه بیشتر روابط شده و به افراد نه تنها در زمینه روابط احساسی شان، بلکه هرگونه رابطه دیگر (رابطه شغلی و …) کمک زیادی می کند.در واقع این کتاب یک راهکار اساسی و ارزان برای حل مشکلات و بیرون آمدن از بن بست فکری است. با گوش دادن به این کتاب، همه عاشق شما خواهند شد و در تمام روابط تان بهترین عملکرد را خواهید داشت. خیلی ها فکر می کنند افکار و رویاهایی که برای شکل گیری رابطه با یک سری افراد می کنند هیچگاه در واقعیت امکان پذیر نیست. این افراد با مطالعه این کتاب متوجه خواهند شد در شکل گیری روابط هیچ غیرممکنی وجود ندارد و اگر افراد یک سری اصول و ضوابط را رعایت کنند، به سادگی می توانند بهترین روابط را با اشخاصی که مدنظرشان است شکل دهند.

هدف اصلی این کتاب استفاده از قانون جذب در ایجاد روابط است. به همین خاطر مطالعه این کتاب نیست که شما را به خواسته هایتان می رساند، بلکه انجام تمریناتی که در کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط ذکر شده باعث این اتفاق می شود. این اثر از استر هیکس به شما در داشتن حداکثر سطح انرژی مثبت کمک می کند. همچنین تمریناتی که در این کتاب ذکر شده، قدرت جذب تان را افزایش داده و چرخه احساسات تان را هدایت می کند تا بدین شکل به صورت خودآگاه ارتعاشات مثبت به کائنات ارسال نموده و از این طریق به روابط مدنظرتان برسید. کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط یکی از آثار ارزشمند و مهم درباره دانش جذب است که به صورت تخصصی در زمینه شکل گیری روابط نوشته شده است. در این کتاب اصطلاحات و جملات بسیار جالبی به کار رفته که شاید شما را هیجان زده کند. در کنار حجم بسیار سنگین مطالب که در کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط آورده شده، نویسنده سعی کرده این مطالب را به ساده ترین و قابل فهم ترین شکل بیان کند. به همین خاطر، در چاپ دوم این کتاب ترجمه بسیار روان تری از آن ارائه شده و اصطلاحات بکار رفته نزدیکی بیشتر با دایره لغات و فرهنگ امروزی جوامعی مثل ایران دارد.

مجموعه قوانین جذب در روابط مناسب چه کسانی است؟

اگر شما هم جزو خوانندگان و دوستداران کتاب های مربوط به قانون جذب هستید، با مطالعه این کتاب شگفت زده خواهید شد. تا به امروز کمتر کتابی به صورت تخصصی به نقش قانون جذب در روابط پرداخته و استر هیکس با این اثرِ خود، مسیر را برای نویسندگان بعدی کتاب های مشابه باز کرده است. با مطالعه این منبع، موضوع روابط امروزی را از چشم اندازی متفاوت و با پیشینه های ذهنی تان مورد بحث و بررسی قرار داده و نتایج عالی را مشاهده نمایید. در این کتاب شما یاد می گیرید که چگونه بهترین روابطی که حتی جرائت خواستن شان را هم نداشته اید در زمره اهداف خود قرار داده و با انجام تمرینات و راهکارهای عملی آسان به آن ها دست پیدا کنید. اگر مایل به بهبود روابط خود و شکل گیری روابط جدید در زندگی تان هستید، کتاب مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس یک منبع عالی و غنی برای شماست.

********************

2. کتاب راز – راندا برن

کتاب راز راندا برن

کتاب راز یکی از کتاب هایی است که به قلم راندا برن نوشته شده و جزو مشهورترین کتاب های قانون جذب می باشد. در این لیست، کتاب راز شاخص ترین کتاب موجود است و اگر بخواهیم یک کتاب پرفروش و معروف را برای آشنایی با قانون جذب نام ببریم، بدون شک این کتاب، کتاب راز می باشد. اگر شما هم جزو علاقمندان و افراد پیگیر قانون جذب باشید، احتمالاً نام این کتاب را شنیده‌ اید. کتابی که در باب قانون جذب نوشته شده و افراد با عمل کردن به اصول و ترفندهای ذکر شده در آن می توانند به آرزوها و اهداف خود برسند. این کتاب در سال 2006 به عنوان یکی از پرفروش‌ ترین کتاب های سال شناخته شد و این یعنی خیلی ها با قانون جذب به کمک همین کتاب آشنا شدند. مستند راز که مستندی قدیمی درباره قانون جذب است، پیش از این کتاب ساخته شد و شهرت بسیاری پیدا نمود. این مستند که در ایران هم خیلی ها دوستدار آن بودند، به قانون جذب و کائنات اشاره داشته و رازهای زندگی را به مخاطبان بازگو می کرد.

کتاب راز نوعی اقتباس از این مستند است و بسیاری از بخش های آن برگرفته از مطالبی است که در این برنامه تلویزیونی بیان شده بود. در این کتاب به چگونگی استفاده انسان از قدرت خود برای رسیدن به خواسته ها و اهداف پرداخته شده است. در واقع نویسنده این کتاب، راندا برن، معتقد به اراده آزاد است و می گوید سرنوشت تمام انسان ها به دست خودشان مشخص می شود. در این کتاب تمرکز اصلی نویسنده بر تفکر، باورهای ذهنی، قدرت فکر و این گونه موارد است. به طوری که نویسنده کتاب عامل اصلی موفقیت و جذب خواسته ها را باورهای ذهنی فرد می داند. با مطالعه کتاب راز چیزهایی از باورهای ذهنی انسان خواهید آموخت که شاید پیش از این حتی فکرش را هم نمی کردید. براساس نظراتی که خوانندگان این کتاب داده اند، بسیاری از بخش های کتاب راز دارای اغراق هایی است که شاید چندان واقعی نبوده و بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته باشد. چرا که نویسنده کتاب راجع به بسیاری از مطالبی صحبت نموده که در نهایت به جهان ماورا و کائنات مرتبط می شوند و از آن جایی که کائنات و قوانین آن هنوز توسط علم تجربی به اثبات نرسیده است، شاید برای خیلی ها غیرواقعی به نظر برسد. از ابتدا تا انتهای این کتاب سعی شده در مورد اراده انسان در تعیین سرنوشت خود صحبت شود و بنا به گفته نویسنده آن، برای تدوین مطالب از صدها منبع تاریخی و موثق استفاده شده است.

اشاره به آیات و روایات قرآنی در کتاب راز

جالب است بدانید در کتاب راز حتی اشاره مستقیمی به آیات و روایات قرآنی هم شده و راندا برن سعی کرده به هر نحوی با استفاده از علوم قرآنی و حدیث، علم کلام، علوم تجربی و … مطالب جالب و خواندنی در مورد اثبات قانون جذب به کاربر ارائه نماید. به هر حال، کتاب راز به لطف جذابیت و تازگی محتوای مطالب خود تا به امروز همواره جزو برترین و پرفروش ترین کتب قانون جذب بوده است. راندا برن نویسده این کتاب با این که ده ها اثر مختلف دیگر را قبل و بعد از کتاب راز تهیه نموده اما بیشتر شهرت او به لطف خلق کتاب راز می باشد. تاثیرگذاری این کتاب در سال های اولیه پس از انتشار به شکلی بود که مجله آمریکایی تایم، خانم راندا برن را به‌ عنوان یکی از صد چهر تأثیرگذار دنیا معرفی نمود. برای مطالعه این کتاب علاوه بر خرید نسخه فیزیکی آن از کتاب فروشی های مختلف، از طریق سایت های اینترنتی نیز می توانید به نسخه پی دی اف آن دسترسی داشته باشید.

********************

3. معجزه شکرگزاری – راندا برن

معجزه شکرگزاری

راندا برن، یکی از نویسندگان معروف و باتجربه در حوزه قانون جذب و سخنران انگیزشی آمریکایی است که کتاب های متعددی را به چاپ رسانده و سخنرانی های او همواره موردتوجه خیلی ها بوده است. کتاب معجزه شکرگزاری یکی از آثار این متفکر آمریکایی است که در زمینه شکرگزاری از خداوند اطلاعات تخصصی و جالبی را ارائه نموده است. همان طور که می دانید، اصل شکرگزاری یکی از اصول مهم و مورد تاکید در قانون جذب است. شکرگزاری و مراقبه خداوند ارتعاشات مثبت انسان را افزایش داده و جهان هستی را برای کسب خواسته های فرد بسیح می کند. ما معتقدیم مطالعه این کتاب در این روزها و ماه ها تاثیرات مثبت بسیار بیشتری نسبت به گذشته دارد. حتما می پرسید چرا؟ اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم، می توان گفت شبکه های اجتماعی و مسیرهای ارتباطی که امروزه میلیون ها نفر از آن در سراسر دنیا استفاده می کنند، بیش از آن که یادآور نعمت ها و داشته های فرد باشند، نداشته ها و کمبودهای افراد را به آن ها یادآوری می کنند. علت این امر، تبلیغات گسترده و تجمل گرایی بیش از اندازه ای است که در شبکه های اجتماعی وجود داشته و خیلی ها را گریبان گیر خود کرده است.

اقتصاد لیبرال که در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا به آن توجه ویژه ای می شود، اساس مرتبه و اعتبار فرد را بر تجمل گرایی تعیین کرده و بدین شکل هرچه افراد تجمل گرایی بیشتری از خود نشان دهند، مقبولیت نسبت به آن ها بیشتر خواهد بود. بنابراین در شبکه های اجتماعی که اکثرشان توسط اقتصادهای لیبرال مدیریت می شود، به این موضوع توجه ویژه شده تا افراد را بیشتر از قبل به سمت خرید اجناس تجملی و مصرف گرایی به منظور رشد این اقتصادها هدایت کند. نویسنده این کتاب با درک کامل این موضوع، به یک مسئله بسیار مهم یکی شکرگزاری اشاره کرده است. شکرگزاری به این معنی نیست که هرگز به رشد و ترقی جایگاه مان در زندگی فکر نکنیم و همواره بدون در نظر گرفتن شرایط، فقط و فقط شکرگزار باشیم. بلکه منظور از شکرگزاری توجه به داشته ها و تلاش برای کسب خواسته هاست. در اصل شکرگزاری، انسان هرگز بابت چیزهایی که به او متعلق نیست شکایت نکرده و سعی می کند با هدف گذاری صحیح و اجرای قدم به قدم راهکارهای موجود، به این خواسته ها دست پیدا نماید.

بهترین کتاب مربوط به شکرگزاری در قانون جذب

کتاب معجزه شکرگزاری با بیان تمام جنبه ها و موضوعاتی که ممکن است برای افراد سوال باشد، بهترین کتاب قانون جذبی است که به صورت تخصصی شکرگزاری را هدف قرار داده و به آن پرداخته است. گرچه نقدهای زیادی به این اثر وارد است اما مطالعه این کتاب بدون شک بینش شما را نسبت به شکرگزاری و نتایج آن تغییر می دهد. راندا بارن که نویسنده کتاب های دیگر مرتبط با قانون جذب مثل «کتاب راز» می باشد، کتاب معجزه شکرگزاری را یکی از آثار درخشان خود قلمداد کرده و خواندن آن را به تمام افرادی که هنوز از معجزات شکرگزاری مطلع نیستند پیشنهاد کرده است.

********************

4. کتابی بخواهید که به شما اهدا شود – استر هیکس

کتابی بخواهید که به شما اهدا شود

عنوان جالبی که این کتاب دارد، آن را همواره جزو پرفروش ترین کتاب های قانون جذب قرار داده است. کتابی بخواهید که به شما اهدا شود که نوشته استر هیکس است، یک راه حل عالی برای ایجاد موفقیت های چشمگیر در زندگی است. براساس قانون جذب، هر چه به آن فکر کنید و آن را از کائنات بخواهید به شما داده می شود. در این کتاب نیز همانطور که از عنوانش پیداست، به شما آموخته می شود که چگونه با خواستن اهداف و آرزوهایتان به آن دست پیدا کنید. با مطالعه این کتاب می توانید فرق بین خوب و بد را متوجه شده و عملکرد بهتری در مسیر قانون جذب داشته باشید. در «کتاب کتابی بخواهید که به شما اهدا شود»، چندین راهکار عملی و بسیار عالی بیان شده که انجام آن ها موجب می شود هدف گذاری بهتری داشته و به خواسته هایتان بیش از پیش نزدیک شوید.

کسانی که به دنبال شغل مناسب، درآمد مناسب، جذب عشق و … هستند، با مطالعه «کتاب کتابی بخواهید که به شما اهدا شود» و انجام راهکارهای اساسی آن می توانند نتیجه بسیار خوبی را مشاهده نمایند. استر هیکس و جری هیکس به عنوان دو نویسنده صاحب سبک و شناخته شده در حوزه تالیف کتاب های انگیزشی هستند و تاکنون ده ها مقاله و کتاب مختلف را عرضه کرده اند. «کتاب کتابی بخواهید که به شما اهدا شود» یکی از بهترین کتاب های آموزش قانون جذب است که آموزه های زیادی را در دل خود جای داده است. مطالب این کتاب، چکیده ای از 18 سال زندگی و تجربه های استر و جری هیکس است که با لحنی عالی و شیوا بیان شده است. تسلط بر رفتارها، تشخیص رفتارهای اشتباه و بهبود عملکرد فرد در زندگی روزمره سه دستاورد بزرگ است که با مطالعه «کتاب کتابی بخواهید که به شما اهدا شود» به آن ها خواهید رسید.

چرا این اثر استر هیکس را بخوانیم؟

از آن جایی که سرنوشت هر فرد با توجه به کنش های او در طول سالیان متمادی شکل می گیرد، این کتاب به شما می آموزد که چگونه به ندای درونی خود گوش داده و سرنوشت تان را بسیار عالی ترتیب دهید. تمام اتفاقات، پدیده ها و هرچیزی که در جهان هستی وجود دارد با ارتعاشات و انرژی سر و کار دارند. این یعنی حتی کوچک ترین اتفاقات زندگی شما نتایج گردش انرژی در اطراف تان است. از آن جایی که دنیای پیرامون ما کوهی از ارتعاشات و انرژی های مختلف وجود دارد، هرچه فرد بتواند انرژی های مثبت بیشتری را اطراف خود داشته باشد، اتفاقات و پدیده های بهتری سر راه او قرار خواهد گرفت. تمرکز اصلی این کتاب روی این موضوع است و سعی دارد انسان را در مسیر نیکی قرار داده و قانون جذب را در زندگی هر فرد به اجرا درآورد. همچنین با مطالعه این کتاب افرادی سر راه شما قرار خواهند گرفت که از اعماق وجودشان نیکی و خوشحالی شما را خواسته و به دنبال آرامش هستند. شما می توانید با «کتاب کتابی بخواهید که به شما اهدا شود» ارتعاشات جهان هستی را دریافت و پیام های خود را به آن ارسال کنید. در مجموع، هر آن چه بخواهید به شما خواهد رسید، فقط تنها مسئله این است که ارسال پیام به کائنات را بلد بوده و در مسیر قانون جذب قدم بردارید. این کتاب همه این ها را به شما آموزش خواهد داد.

********************

5. چهار اثر فلورانس – اسکاول شین

چهار اثر فلورانس

یکی از بهترین و تاثیرگذارترین کتاب هایی که در حوزه قانون جذب نوشته شده کتاب چهار اثر فلورانس می باشد. این کتاب که تمرکز اصلی آن روی موفقیت فردی می باشد، تا به امروز نزدیک به صد بار در کشور عزیزمان ایران به چاپ رسیده و جزو کتاب های پرفروش و بسیار محبوب به شمار می رود. این کتاب که نوشته اسکاول شین می باشد شامل سرفصل های مختلفی است که مجموع آن ها به نقش قانون جذب در تعیین سرنوشت و موفقیت های فردی اشاره می کند. جالب است بدانید کتاب چهار اثر فلورانس گزیده و گلچینی از چهار کتاب بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو، عصای معجزه‌گر توست، در مخفی توفیق و نفوذ کلام بوده و علاوه بر ایران، در کشورهای دیگر دنیا نیز محبوبیت بسیاری دارد. افرادی که می خواهند با مطالعه یک کتاب تغییرات گسترده ای را در زندگی خود ایجاد کنند، بدون شک با کمک کتاب چهار اثر فلورانس به این خواسته شان خواهند رسید. نویسنده و مولف اثر موفق که اسکاول شین نام دارد، ملیتی آمریکایی داشته و در رشته های مختلفی مثل نقاشی و علم ماورا الطبیعه سررشته داشته و در آن ها سال ها تدریس نموده است. برای خرید این کتاب در ایران هم می توانید نسخه فیزیکی آن را از سایت های اینترنتی یا کتاب فروشی های مختلف سفارش داده یا از نسخه آنلاین و پی دی اف آن بهره مند شوید.

********************

6. اسرار ذهن ثروتمند – تی هارو اکر

اسرار ذهن ثروتمند

اسرار ذهن ثروتمند کتاب دیگری است که در زمینه قانون جذب مطرح می باشد. این کتاب برای افرادی که قصد دارند در زمینه موفقیت مالی عملکرد درخشانی از خود ثبت نمایند بسیار مناسب بوده و باعث می شود افراد بتوانند به سادگی به استقلال مالی مدنظرشان برسند. کتاب اسرار ذهن ثروتمند به بیان مفاهیم کلی و جزئی ثروت پرداخته و ذهن فرد را در این زمینه موردتوجه قرار داده است. به طوری که شما با مطالعه این کتاب، در ابتدا با مفهوم پول و ثروت در ذهن افراد آشنا شده و ذهنیت انسان های مختلف را در مورد ثروت متوجه خواهید شد. سپس با هر نوع ذهنیت و چرایی آن آشنا شده و در نهایت بهترین و پول سازترین ذهنیت را خواهید شناخت.

اگر بخواهیم اشاره ای کوتاه به این کتاب داشته باشیم می توان به فصل اول آن پرداخت. جایی که نویسنده به ذهنیت اشتباهی که بسیاری از افراد در رابطه با پول دارند پرداخته و به دیوار ذهنی ای اشاره می کند که این افراد آن را در ذهن شان قرار داده اند. مثلاً خیلی ها فکر می کنند پول بی ارزش و چرک کف دست است، یا خیلی ها معتقدند پول و ثروت عامل فساد بوده و اکثر بدی های عالم به دلیل وجود پول است. همچنین این ذهنیت که پول باعث اسراف و گناه می شود نیز مورد دیگری است که در فصل اول کتاب آورده شده و نویسنده حسابی درباره آن صحبت کرده است. با مطالعه فصل اول ذهنیت های قدیمی و اشتباه را شناخته و به این شکل دیدگاه بهتری نسبت به پول و ثروت پیدا خواهید کرد. در فصل بعدی کتاب اسرار ذهن ثروتمند، تفاوت فکری بین افراد ثروتمند و فقیر بیان شده و نویسنده ذهنیت این دو گروه را درمورد ثروت و پول بیان می کند. تی هارو اکر مطالب جالب و جدیدی را در کتاب اسرار ذهن ثروتمند بیان کرده که شاید برای خیلی ها هیجان انگیز و بسیار عبرت آموز به نظر برسد.

از جمله موضوعات دیگری که در این کتاب به آن اشاره شده، راهکارهایی است که موجب می شود افرادی که ذهنیت درستی از پول و ثروت ندارند با استفاده از آن ها به ذهنیت درست و پول ساز دست پیدا کنند. تفاوت شاخصی که این کتاب با کتاب های دیگر حوزه موفقیت و قانون جذب دارد، عمل گرایی نویسنده در آن است. به طوری که نویسنده هرگز به صورت آرمان گرایانه به موضوع ثروت نگاه نکرده و به صورت عملی و واقعی راهکارهای مدنظر خود را ارائه کرده است. پس شما می توانید برای انجام تمرینات قانون جذب ثروت، این کتاب را به عنوان یکی از منابع خود قرار دهید.

استقلال مالی، نتیجه مطالعه کتاب اسرار ذهن ثروتمند

کسانی که کتاب اسرار ذهن ثروتمند را خوانده اند همگی بر این باورند استقلال مالی بهترین نتیجه ای است که از مطالب این کتاب برمی آید. هنگامی که افراد با باورهای نادرست درمورد ثروت و پول در آوردن آشنا می شوند، می توانند این باورهای ذهنی را اصلاح کرده و در مسیر خود موفقیت های مالی بیشتری حاصل کنند. جالب است بدانید تی هارو اکر در کنار حرفه نویسندگی، یک تاجر موفق است که داستان موفقیت های خود را در کتاب هایش بیان می کند. پس شما در این کتاب، با فردی همراه خواهید شد که خودش با راهکارهایی که گفته به موفقیت های کلانی دست پیدا کرده است. استعدادی که نویسنده این کتاب به زعم خود در آن بی نظیر است، کار کردن با پول کم و تبدیل آن به ثروت زیاد است. به طوری که او در ابتدای زندگی شغلی خود، سرمایه ای در حدود 2 هزار دلار داشت و پس از تلاش و تغییرات مثبتی که در باورهای ذهنی خود ایجاد نمود، پس از چند سال توانست این مبلغ را به چندین میلیون دلار تبدیل و به یکی از کارآفرین های برتر دنیا تبدیل شود. این نویسنده موفق تاکنون بیش از 6 میلیون نفر را به عنوان دانشجو تدریس کرده و در زمینه موفقیت و ثروت، جزو سخنرانان بنام و مطرح بین المللی است. کتاب اسرار ذهن ثروتمند به شما کمک می کند با راهکارهای آسان و البته هوشمندانه، ذهن خود را به یک ذهن ثروتمند تبدیل کرده و در مسیر موفقیت های مالی گام بردارید.

********************

7. بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل

بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب دیگری که در این مقاله از سایت وان جذب قصد معرفی آن را داریم، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید می باشد. این کتاب که یکی از آثار معروف ناپلئون هیل، نظریه پرداز قانون جذب می باشد به بیان راهکارهای فوق العاده هوشمندانه و دقیقی پرداخته که افراد با توجه به آن می توانند به ثروت و موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کنند. در این کتاب، مسیر رسیدن به موفقیت به عالی ترین شکل ممکن ذکر شده و نویسنده کتاب از داستان ها و تجربیاتی که در زندگی شخصی خود با آن ها سر و کار داشته برای مخاطب گفته است. ناپلئون هیل مدت زمان زیادی به عنوان مشاور و معاون در کنار رهبران تجاری و اقتصادی حوزه های مختلف حضور داشته و همین اتفاق موجب میلیونر شدن او شده است. او در این سال ها، به دلیل بودن در کنار انسان های موفق تجربیات ارزشمندی را کسب کرده و ذهنیتی برنده پیدا کرده است. اگر نگاهی به افرادی که در کنار ناپلئون هیل بوده اند بیاندازید، می بینید که تمام آن ها افرادی هستند که در سطح بین المللی شناخته شده و در حوزه کاری خود جزو برترین ها بوده اند. در این کتاب همچنین زندگی نامه افرادی مثل بیل گیتس، ماری ای اش، آرنولد شوارزنگر، مایکل جردن و … بیان شده و خوانندگان کتاب می توانند با مسیر موفقیت این افراد و طرز تفکرشان آشنا شوند. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در زمان انتشار خود توانست میلیون ها نفر را معطوف به خود کند. به طوری که در همان ماه های ابتدایی، این کتاب بیش از 15 میلیون نسخه فروش رفت و از این حیث در تاریخ ماندگار شد.

تفاوت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید با دیگر آثار مشابه

بسیاری از کسانی که به دنبال بهترین کتاب قانون جذب هستند، از ما می پرسند که تفاوت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید با دیگر کتاب های قانون جذب و موفقیت چیست و چه فاکتوری تمایز بین این اثر با دیگر آثار ناپلئون هیل را رقم می زند؟ در جواب این دوستان می توان گفت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک اثر درخشان از ناپلئون هیل است که درست در زمان اوج فقر و مشکلات اقتصادی آمریکا چاپ شد. یعنی زمانی که مردم نیاز به یک ذهنیت خوب و اقتصادی داشتند تا توانایی رهایی از وضعیت ممکن را داشته باشند. ناپلئون هیل در این کتاب با راهکارهایی که بیان کرده باعث شد میلیون ها نفر زندگی خود را دگرگون ساخته و تا پایان عمر از نتایج خواندن این کتاب بهره مند شوند. وجه تمایز این کتاب واقع گرایانه بودن مطالب آن و گستردگی مباحث است. به طوری که شما هم راهکارهای موفقیت را خواهید آموخت و هم با انسان های موفق آشنا خواهید شد. این کتاب پرفروش و محبوب برای کسانی که قصد دارند در حوزه تجارت و بیزینس خود به مدارج عالی دست پیدا کنند یک منبع بسیار الهام بخش و مفید می باشد. اگر شما هم قصد دارید با کمک اصول و استانداردهای قانون جذب به ثروت دست پیدا کنید، خواندن این کتاب برایتان خالی از لطف نیست.

********************

8. محدودیت صفر – جو ویتالی

محدودیت صفر

کتاب پرفروش و فوق العاده موفق محدودیت صفر یکی از آثار درخشان جو ویتالی است که در سال های اخیر همواره در رده بهترین کتاب های قانون جذب قرار داشته است. در این کتاب، نویسنده به بیان اصول مهم روانشناسی پرداخته و این موضوع را از نظر علمی و معنوی بررسی کرده است. آن دسته از عزیزانی که علاقه زیادی به حوزه روانشناسی داشته و دوست دارند از این طریق قانون جذب را در زندگی خود عملی کنند، با استفاده از کتاب محدودیت صفر به مطالب ارزشمندی دست پیدا خواهند کرد که شاید مشابه آن در منابع دیگر موجود نباشد. جالب است بدانید جو ویتالی در این کتاب ابعاد رسیدن به موفقیت را از جنبه مذهبی نیز مورد توجه قرار داده و شیوه های دستیابی به ثروت را از مسیر دین و مذهب بررسی کرده است. براساس نظراتی که جو ویتالی در این کتاب بیان کرده، هر انسان با رجوع به هویت خود و آن چه که هست می تواند تمام مسئولیت هایی که بر روی دوش اوست را انجام داده و سرنوشت خود را به شکل عالی رقم بزند. در کتاب محدودیت صفر، محدوده صفر جایی است که در آن هیچ محدودیتی وجود نداشته و فرد می تواند تمام مشکلات و مسائل خود را برطرف نماید. در شرایطی فرد وارد محدوده صفر می شود که تمام فکر و ذکر او مثبت بوده و هیچ فرکانس منفی در اطراف او وجود نداشته باشد. جالب است بدانید بومیان سرخپوست و کسانی که از روش های سنتی برای حل مشکلات خود استفاده می کنند، به صورت ناخودآگاه از محدوده صفر اقدام به این کار می کنند. به طوری که این افراد با خالی کردن اطراف خود از انرژی های منفی، شرایطی را رقم می زنند که هیچ دغدغه و فکر دیگری به جز حل مشکلات شان نداشته باشند.

آرامش، نشاط و تغییرات را در زندگی تان احساس کنید

در کتاب محدودیت صفر به شما آموخته می شود که چگونه وارد این محدوده شده و از آن برای رسیدن به هر آن چه می خواهید استفاده نمایید. کتاب محدودیت صفر به شما کمک می کند آرامشی که شاید در گذشته از آن بهره مند نبودید را بازیابی کرده و شادابی را در تمام لحظات زندگی تان احساس کنید. مطالعه این اثر درخشان محدودیت صفر به کسانی که به دنبال ایجاد تغییر و تحولات گسترده در زندگی خود بوده و قصد دارند به اهداف و خواسته هایشان در زمان کوتاه تری برسند پیشنهاد می شود. این کتاب قانون جذب را به زبانی دیگر به کاربران معرفی کرده و از یکی از راهکارهای اساسی آن، یعنی خالی کردن اطراف از انرژی منفی برای رسیدن به اهداف و خواسته ها استفاده می کند.

********************

9. آیین دوست یابی – دیل کارنگی

آیین دوست یابی

یکی از پرفروش ترین کتاب های قانون جذب، کتاب آیین دوست یابی اثر دیل کارنگی می باشد. این کتاب برای کسانی که می خواهند در زمینه برقراری ارتباط با افراد دیگر موفق ظاهر شوند یک کتاب بسیار کاربردی بوده و مطالب بسیار مفیدی در آن ذکر شده است. این کتاب به شما آموزش می دهد که چگونه اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و قدرت نفوذ و تاثیرگذاری تان را افزایش دهید. در جامعه امروزه که روابط اجتماعی یک اصل بسیار مهم و حیاتی برای موفقیت به شمار می رود، افرادی که فاقد قدرت برقراری روابط با دیگران باشند هرگز نمی توانند در حوزه کاری خود موفق ظاهر شوند. این کتاب جزو کتاب هایی است که انتشار آن مربوط به سال های گذشته بوده و مطالبی که در آن به خوانندگان گفته شده مواردی کاربردی هستند که هنوز هم قابل استفاده و پیاده سازی می باشد. بنابراین اگر به دنبال تقویت روابط انسانی خود با دیگران بوده و می خواهید چه در زمینه شغلی و چه در زمینه روابط عاطفی و احساسی به هر آن چه مدنظرتان است برسید، خواندن این اثر درخشان از دیل کارنگی را فراموش نکنید. این کتاب به شما کمک می کند در زندگی شخصی و روابط اجتماعی‌ تان تغییرات مثبت زیادی ایجاد نموده و بهترین اتفاقات را رقم بزنید. خالق این اثر یکی از برجسته ترین اساتید آموزش اصول روابط انسانی می باشد که سخنرانی های او در زمینه تغییر مسائل جاری و زندگی روزمره بسیار محبوب و پرمخاطب می باشد. دیل کارنگی شخصی شناخته شده در سطح بین المللی است که بارها و بارها سخنرانی ها و مقالات او را در زمینه های مختلف به خصوص روابط انسانی شاهد بوده ایم.

آیین دوست یابی برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از افراد دارای استعداد و قدرت های درونی پنهانی هستند که خودشان هم از وجود آن ها بی خبرند. کتاب آیین دوست یابی به این افراد کمک می کند با بهره مندی از قدرت های پنهان خود، آن ها را در راستای ایجاد ارتباط با دیگران به کار گرفته و در مسیر خواسته هایشان استفاده نمایند. اگر می خواهید در زمینه تعامل با سایر افراد بهتر عمل کنید، کافی است کمی زمان و انرژی گذاشته و با مطالعه این کتاب، در این مسیر نهایت تلاش خود را بکار بگیرید. در واقع مطالب کتاب آیین دوست یابی به شما کمک می کند تا از راز بهترین نوع ایجاد ارتباط و رفتار با دیگران مطالع شده و خود را فردی محبوب و کاریزماتیک معرفی کنید. همچنین در این اثر فوق العاده دیل کارنگی چگونگی انتقاد از دیگران و رفتار با تیپ های شخصیتی مختلف نیز به افراد گفته شده است. در مجموع اگر از تمارین قانون جذب رابطه و عشق برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده می کنید، خواندن این کتاب شما را در این مسیر به موفقیت های چشمگیری خواهد رساند.

********************

10. جادوی فکر بزرگ – شوارتز

جادوی فکر بزرگ

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز یکی از آثار درخشان این نویسنده خوش ذوق است که در آن به افراد آموخته می شود چگونه ذهنیت و دید خود را نسبت به مسائل تغییر داده و به شکل بهتری به اتفاقات نگاه کنند. خیلی ها نمی توانند با کمک فکر خود به آن چه می خواهند برسند. این افراد، یا در بیان خواسته ها و اهداف شان ناتوان هستند و یا توانایی استفاده از قدرت ذهن و فکر را ندارند. اگر نگاهی به سرگذشت زندگی انسان های موفق بیاندازید، می بینید که تمام آن ها ثروت و خوشبختی شان را به تنهایی به دست آورده و تمام دارایی هایشان حاصل هوش، ذکاوت، صبر و تلاش شان است.  به همین خاطر شما هم نباید جز خودتان از کسی انتظار داشته باشید تا شما را به موفقیت برساند. کتاب جادوی فکر بزرگ فکر شما را هدف قرار داده و از این منبع انرژی به نحو احسن در مسیر خواسته هایتان استفاده می کند.

در این کتاب علاوه بر این که با اصول موفقیت و ذهنیت برتر آشنا می شوید، متوجه این موضوع هم خواهید شد که چگونه می توانید در هر موقعیت بهترین عملکرد را داشته و تبدیل به فردی موفق و محبوب شوید. بزرگ ترین متفکرانی که روی کره زمین زیسته اند، اصولی که در این کتاب گفته شده را تائید نموده و با نگاهی به سخنان این بزرگان می توان متوجه شد کتاب جادوی فکر بزرگ تا چه اندازه ارزشمند است. چرا که اغلب بزرگان فکری دنیا بر این باور بوده اند که اصلی ترین عامل رفتارها، کنش ها و سرنوشت آدمی فکر و ذهنیت اوست. بنابراین کتاب جادوی فکر بزرگ به طور شگفت انگیزی این موضوع را بیان کرده و راهکارهای فوق العاده ای را برای خوانندگان مطرح می کند. سخنانی که از افراد معروف و متفکر تاریخ مثل شکسپیر، داوود نبی، میلیتون و … برجای مانده همگی بر نقش و اثر ذهن در زندگی افراد تاکید می کنند. در واقع فکر افراد سرچشمه تمام اتفاقات و رویدادهای زندگی است و تمام موفقیت ها، شکست ها، پیشرفت ها و هر چیز دیگر جادوی فکر است و نه چیز دیگری. مطالبی که در کتاب جادوی فکر بزرگ بیان شده هرگز در قالب آزمایشات اثبات نشده یا موارد بدیهی نیستند؛ بلکه همگی راهکارهای عملی، علمی و البته ساده ای هستند که برای عموم افراد کاربرد داشته و در تمام زمینه ها از آن استفاده می شود.

برگ برنده شما، ذهنیت تان در زمینه موفقیت است!

اگر شما در حال حاضر در این بخش از سایت وان جذب همراه ما هستید، نشان از ذهنیت برتر شما در زمینه موفقیت داشته و این معنی را می دهد که قصد دارید با اصول و راهکارهای منطقی به سمت موفقیت گام بردارید. کتاب جادوی فکر بزرگ ابزاری است که شما با استفاده از آن می توانید در مسیر موفقیت بهترین شرایط را تجربه کرده و عالی ترینِ خود باشید. برای سعادتمندی و موفقیت در زندگی نیاز به سه ابزار مهم است. یکی انگیزه و هوش فرد، یکی چراغ راه و دیگری تلاش و صبر. از این سه فاکتور، شما دو مورد اول و آخر را دارید. چرا که هم مطمئناً به اندازه کافی باهوش هستید که در این سایت به دنبال کتاب های قانون جذب می باشید و هم قطعاً با مطالعه مطالب مشابه این مقاله، از جایگاه صبر در موفقیت آگاه هستید. پس تنها ابزاری که برای موفقیت باقی مانده، چراغ راهی است که این چراغ راه همان کتاب جادوی فکر بزرگ می باشد. این کتاب تفکر شما را گسترش می دهد و ذهن شما را از دنیای اطراف تان فراتر می برد. ما هرگز قصد تبلیغ کتابی را در این مقاله نداشته و سعی در معرفی بهترین موارد داریم. کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز برای بزرگ فکر کردن و بزرگ عمل کردن شما ساخته شده و بدون شک یکی از بی نقص ترین و کاربردی ترین کتاب های قانون جذب برای ایجاد ذهنیت برتر می باشد.

********************

11. قانون توانگری – کاترین پاندر

قانون توانگری

از دیگر آثار درخشان در زمینه قانون جذب، کتاب قانون توانگری می باشد. این کتاب که نوشته کاترین پاندر است، تجربه سال های سال زندگی مشترک کاترین پاندر را در کنار همسرش با مخاطب به اشتراک گذاشته و روایت های جالب و بعضاً عجیبی را از قوانین جهان هستی ارائه می کند. شما با مطالعه این کتاب، با تجربیاتی آشنا خواهید شد که ارزش و قیمت آن عمر و زندگی یک زوج است. افرادی که فکر می کنند توانایی جمع کردن زندگی و ساماندهی وضعیت خود را ندارند با مطالعه این کتاب متوجه خواهند شد که هیچ چیز لاینحلی در زندگی وجود نداشته و تنها قوانین موجود در جهان هستی است که گاهاً موجب اذیت شدن یک سری افراد می شود. اکثر کسانی که نمی توانند از پس مشکلات و سختی های خود برآیند یا با اصول و قوانین جهان هستی آشنا نیستند یا هنوز قدرت واقعی خودشان را کشف نکرده اند.

این کتاب به شما در داشتن ذهنی ثروتمند و غنی کمک کرده و باعث می شود آن را به دست آورید. قانون توانگری که نام این کتاب است، برگرفته از مکبت فکری به همین نام است. تفکر توانگر نوعی ذهنیت است که در آن نتایج درخشانی در افراد حاصل می شود. کسانی که ذهن توانگر دارند، قابلیت غلبه بر تمام مشکلات و موانع زندگی را داشته و افرادی موفق، شکوفا و خلاق هستند. به بیان دیگر، میزان پیشرفت، آرامش، تندرستی و به طور کلی سعادت شما به میزان توانگری تان بستگی دارد. ذهنیت توانگری به شما کمک می کند هیچ چیزی را غیر قابل دستیابی قلمداد نکرده و به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید. این کتاب مستقیماً این نوع ذهنیت را به مخاطب القا می کند و با مطالب ارزشمند خود کاری می کند خوانندگان پس از اتمام کتاب ذهنیت بهتر و درست تری نسبت به زندگی خود داشته باشند.

افراد توانگر چه کسانی هستند؟

نویسنده این کتاب یعنی کاترین پاندر معتقد است ذهنیت توانگر هیچ ارتباطی به دنیای مادی و معنوی ندارد. در واقع کسی که فکر توانگر دارد، به جای تلاش کردن و انتظار از خداوند برای مشاهده نتایج تلاش خود، در یک عالم زندگی کرده و ثمرات تلاش و ذهنیت خود را بدون این که از دیگری طلب کند مشاهده می نماید. ذهن توانگر در تمام زمینه ها، از امور مالی گرفته تا زندگی زناشویی و دیگر موارد تاثیر مثبت خود را می گذارد. به زعم بسیاری از محققان و پژوهشگران، انسان ها تنها گوشه ای از توانایی های خود را برای زندگی روزمره خود به کار می گیرند. این یعنی شخصی که ذهنیت توانگر دارد می تواند با بکارگیری میزان بیشتری از توانایی های خود، مدارجی را کسب کند که دیگر افراد در بدست آوردن آن ها ناتوان هستند. در مجموع کتاب قانون توانگری یک اثر ارزشمند و متفاوت از کاترین پاندر می باشد که بیانگر یک موضوع اساسی قانون جذب یعنی ذهنیت می باشد. مخاطبان این کتاب افرادی هستند که می خواهند هرچه سریع تر به استقلال در تمام جنبه های زندگی خود رسیده و خوشبختی شان را به دست خود رقم بزنند. اگر مایلید نگاه جامع تر و درست تری نسبت به تمام مسائل داشته باشید، خواندن کتاب قانون توانگری به شما کمک زیادی می کند.

********************

12. احتمالات بی نهایت – مایک دولی

احتمالات بی نهایت

کتاب احتمالات بی نهایت یکی از کتاب های دوست داشتنی و بسیار خواندنی در مورد قانون جذب است که توسط مایک دولی نوشته شده و در آن به مطالب جالبی اشاره شده که خواندن آن ها شما را به وجد می آورد. در این کتاب به صورت تخصصی به بررسی نظریه‌ گئورگ کانتور پرداخته شده و نویسنده این کتاب شما را با قلمرو اعداد و ریاضیات آشنا می کند. مفهوم بی نهایت یکی از مفاهیمی است که در طول تاریخ هرگز تعریف درستی برای آن ارائه نشده است. اگر نگاهی به متفکران تاریخی بیاندازید، می بینید که تمام آن ها هیچ درک و فهم درستی از مفهوم بی نهایت نداشته و نتوانسته اند این عبارت را تشریح کنند. داستانی که در پس این کتاب وجود دارد بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد.

نویسنده این کتاب فردی است که در زندگی خود درک واقعی از مفهوم نامتناهی و بی نهایت را کشف کرده و بهای بسیار گرانی که بابت این اتفاق پرداخت کرده است. این فرد متفکر، در سال های پایانی زندگی خود توانست به سرزمین شگفت انگیز بی نهایت ها سفر کرده و آن را به درستی درک کند؛ این اتفاق با بستری شدن او در یک بیمارستان روانی همراه شد. چرا که تمام تصورات و باورهای ذهنی این فرد به هم خورده و مایک دولی دچار روان پریشی شدیدی شده بود. یکی از سوالات جنون آمیزی که از ابتدای خلقت تاکنون به آن پاسخی داده نشده، سوال «نامتناهی چقدر است؟» می باشد. در این کتاب، نویسنده تمام چیزهایی که تجربه کرده را با قلمی شیوا و قابل فهم بیان کرده و به مخاطبان اطلاعاتی را منتقل می کند که شاید در هیچ منبع دیگری وجود نداشته باشد.

پاسخ یک سوال پرتکرار از زبان مایک دولی

مایک دولی در پاسخ به سوال «بی نهایت چقدر است؟» می گوید بی نهایت واقعاً بی نهایت نیست چرا که موجودی بسیار بزرگ تر از بی نهایت وجود دارد که باور او برای هیچ کسی قابل تصور نیست. مایک دولی این موجود را در این کتاب تشریح کرده و آن را معرفی می کند. دستاوردهایی که این متفکر در طول زندگی به آن ها رسید، بسیاری از مفاهیم ریاضیات کلاسیک و فلسفه را تحت تاثیر قرار داد و چه بسی آن ها را باطل کرد. با خواندن این کتاب میت وانید ماهیت واقعی بی نهایت را متوجه شوید. مایک دولی با نوشتن این کتاب کاری کرد که قبل و بعد از او هیچ کسی امکان انجام آن را نداشت. ارتباط این کتاب با قانون جذب در بیان مفاهیمی است که همسو با جهان هستی و کائنات است. در واقع افرادی که می خواهند تصویر روشن تری از قوانین جهان هستی و کائنات داشته باشند، با مطالعه این کتاب دیدگاه کامل تری نسبت به این موضوع پیدا خواهند کرد. از آن جایی که این کتاب یکی از کتاب های قدیمی حوزه قانون جذب است، شاید برای خیلی ها تهیه نسخه فیزیکی آن سخت باشد. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم برای مطالعه کتاب احتمالات بی نهایت و دسترسی به محتوای ارزشمند و بی نظیر آن، از نسخه های الکترونیکی و پی دی اف آن بهره مند شوید.

********************

13. قدرت اراده – وین دایر

قدرت اراده

کتاب فوق العاده خواندنی و جذاب قدرت اراده یکی از آثار وین دایر است که در کشور آمریکا نخستین چاپ آن انجام و پس از آن در کشورهای دیگری از جمله ایران به چاپ رسید. وین دایر سخنران و نویسنده کتاب های انگیزشی این کتاب را در سال 2004 تهیه و منتشر نمود. براساس آمارهای بدست آمده، کتاب قدرت اراده محبوب ترین نوشته وین دایر در طول دوران نویسندگی اوست که در این مقاله از سایت وان جذب نیز به آن اشاره ای کرده ایم. موضوع اصلی موردبحث در این کتاب، نیروی اراده است. وین دایر نیروی اراده را یک انرژی الهام بخش و نیرویی فوق العاده تاثیرگذر در زندگی می داند که با استفاده از آن می توان تمام اتفاقات و پدیده های هستی را کنترل کرد. در این کتاب به نیروی اراده نگاه جالبی شده است. به طوری که وین دایر اراده را نه به عنوان یکی از ویژگی های انسان، بلکه به عنوان یک انرژی و نیروی خاص که انسان بخشی از آن را تشکیل می دهد می داند. این یعنی این انسان نیست که اراده دارد، بلکه این نیروی اراده است که انسان را تشکیل داده و آدمی بخشی از آن قلمداد می شود.

در بخش های مختلف این کتاب درمورد نیروی اراده مطالب جالبی بیان شده است. وین دایر فعال ساختن نیروی مشیت الهی را راه دستیابی انسان به سرچشمه خود دانسته و معتقد است فردی که بتواند به این شرایط برسد، خواهد توانست از نظر آگاهی چندین مرحله از دیگران جلوتر باشد. وین دایر فردی که به مشیت الهی رسیده است را ساحر می داند. در واقع از دیدگاه وی ساحر انسانی است که به سطح بسیار بالایی از آگاهی دست پیدا کرده و به کمک نیروی ذهن خود می تواند تمام امور غیرممکن و غیرقابل دسترس را ممکن سازد. مشیت الهی در این کتاب به این شکل تعریف شده است: «مشیت الهی نیرویی است که مانند یک میدان بزرگ از انرژی بوده و در همه جا حضور دارد و به گسترش فیزیکی و مادی محدود نمی‌ شود. این نیرو منشأ و سرچشمه گسترش غیرفیزیکی و غیرمادی می باشد.» با توجه به این تعریف، اگر فردی به این نیرو دست پیدا نماید، می تواند در زندگی خود تمام اهداف را دنبال کرده و به قدرت کائنات متصل شود.

قدرت اراده و قانون جذب

ارتباط این کتاب پرفروش و زیبا با قانون جذب در مفاهیم تازه ای است که وین دایر از نیروی اراده ارائه نموده است. اراده یکی از نیروهایی است که در قانون جذب بسیار اهمیت دارد. افرادی که می خواهند ارتعاش مثبت خود را به کائنات فرستاده و از این طریق اهداف و خواسته هایشان را جذب کنند، بدون نیروی اراده نخواهند توانست به این اهداف برسند. اراده انسان همانند نیروی محرک او در مسیر خواسته هایش است و هرچه فرد با این نیرو و طریق استفاده از آن بیشتر و بهتر آشنا باشد، عملکرد درخشان تری از خود در مسیر قانون جذب برجای خواهد گذاشت. با مطالعه کتاب قدرت اراده دیدگاه خود را نسبت به اراده تغییر داده و خود را به فردی مصمم، قوی و هوشیار تبدیل کنید که توانایی تغییر تمام شرایط را دارا می باشد.

********************

14. شاه کلید موفقیت – ناپلئون هیل

شاه کلید موفقیت

کتاب شاه کلید موفقیت که به دست ناپلئون هیل نوشته شده، از دیگر منابعی است که مستقیماً روی موضوع موفقیت به کمک قانون جذب تمرکز کرده است. این کتاب حاصل سال ها تحقیقات و پژوهش هایی است که در زمینه موفقیت توسط ناپلئون هیل و موسسه بین المللی رابینز صورت گرفته و در نهایت در قالب یک کتاب جذاب و خواندنی تکمیل شده است. در این کتاب، ایده های کاربردی و ترفندهای طلایی موفقیت که افراد بزرگ و شناخته شده دنیا از آن ها برای رسیدن به جایگاه فعلی شان استفاده کردند ذکر شده و خواندن این موارد بدون شک علاوه بر افزایش سطح آگاهی افراد از چگونگی موفقیت، باعث ایجاد انگیزه مضاعف در آن ها خواهد شد. جالب است بدانید در این کتاب علاوه بر ارائه راهکارهای عملی متفاوت و تضمینی، تمریناتی نیز به کاربران ارائه شده که تحت عنوان تمرینات انگیزشی موفقیت قلمداد شده و به افراد کمک می کند مسیر موفقیت را بهتر و سریع تر طی نمایند.

در کتاب شاه کلید موفقیت همچنین چکیده گفت و گوهای جذابی که با افراد صاحب نظر و موفق در رشته های مختلف انجام پذیرفته آمده و خوانندگان کتاب می توانند از سرگذشت زندگی این افراد نیز مطلع شوند. شاه کلید موفقیت هم به صورت نسخه فیزیکی و هم نسخه PDF در بسیاری از سایت ها قابل خریداری و استفاده است. پیشنهاد می کنیم اگر از قانون جذب موفقیت استفاده می کنید، حتماً این اثر درخشان و خواندنی از شاه کلید موفقیت را مطالعه نمایید. شاه کلید موفقیت همان چیزی است که انگیزه درونی شما را برانگیخته و باعث افزایش انرژی و اشتیاق شما برای انجام کارها می شود. بسیاری از مطالبی که در این کتاب ذکر شده، در دوره آموزش قانون جذب سایت وان جذب نیز توسط اساتید و مشاوران مجدداً بیان شده است. از این رو اگر وقت یا شرایط مطالعه کتاب فوق را نداشته و می خواهید با اصول و تمرینات قانون جذب موفقیت بهتر و بیشتر آشنا شوید، شرکت در این دوره به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک های موجود در سایت اقدام نمایید.

********************

15. کتاب ذهن فراتر از ثروت – ایلیا آلکسی

کتاب ذهن فراتر از ثروت

یکی از کتاب هایی که به شما در ایجاد تغییرات مثبت در زندگی تان کمک بسیار زیادی می کند، کتاب ذهن فراتر از ثروت اثر ایلیا آلکسی است. از آن جایی که تصمیم به ایجاد تغییرات در زندگی یکی از سخت ترین کارهایی است که خیلی ها حتی از پس انجام آن نیز برنمی آیند، کتاب ذهن فراتر از ثروت یک ابزار عالی برای این دسته از افراد بوده و کاری می کند شرایط زندگی شان را سمت وضعیتی ایده آل سوق پیدا کند. شاید وقتی صحبت از آموزش ایجاد تغییرات در کتاب ذهن فراتر از ثروت می کنیم، ذهن خیلی ها به سمت تغییراتی معطوف شود که مربوط به موفقیت های مالی و اقتصادی است. در صورتی که کتاب ذهن فراتر از ثروت هرگز در زمینه خاصی تدوین نشده و حتی کسانی که می خواهند تغییراتی مثل کاهش/افزایش وزن، تغییر در رشته تحصیلی و هر تغییر دیگری را ایجاد نمایند با استفاده از این کتاب دیدگاه جامع تری نسبت به این موضوعات پیدا خواهند کرد.

در واقع این کتاب به خوانندگان آموزش می دهد که آن ها چگونه به تغییراتی که به آن فکر می کنند دست پیدا کرده و زندگی شان را همان گونه که دوست دارند تغییر دهند. این کتاب خواندنی و بسیار جذاب در سال 2011 منتشر شده و مطالب موجود در آن همپوشانی با قانون جذب دارد. یعنی اگر از طریق قانون جذب به دنبال ایجاد تغییر و تحولات مثبت در زندگی خود هستید، این کتاب به شما کمک خواهد کرد. در این اثر، یک دوره سی روزه از راهکارها ارائه شده که کاربر با مطالعه و انجام آن ها می تواند توانایی ایجاد هر تغییری را در خود ایجاد نماید. نویسنده این کتاب یعنی ایلیا آلکسی در بخشی از آن می گوید: «اصول روانشناسی ‌و راهکارهای عملی که در دوره سی روزه این کتاب می آموزید، به این موضوع اشاره دارد که با کمی توجه آگاهانه و متمرکز نمودن ذهن، خواهید توانست همه چیز را در زندگی دچار تغییر و تحول نموده و شرایط ایده آل تان را ایجاد نمایید».

ذهنیت ثروتمند با روزی ده دقیقه تمرین

به زعم نویسنده کتاب، افرادی که می خواهند واقعاً نتیجه مطلوبی از مطالعه این اثر دستگیرشان شود، بایستی به صورت روزانه ده دقیقه از وقت خود را به این راهکارها و دروس اختصاص داده و صبور باشند. راهکارهای سی روزه این کتاب از نظر عملی اثبات شده و خیلی ها با استفاده از آن به وضعیت ایده آلشان رسیده اند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که فکر می کنند زندگی شان نیاز به تغییر و تحولات اساسی دارد، مطالعه این کتاب و انجام راهکارهای آن به شما پیشنهاد می شود. ناگفته نماند مواردی که در کتاب ذهن فراتر از ثروت بیان شده اند، همان تمریناتی هستند که در بسیاری از مقالات مربوط به قانون جذب در سایت وان جذب به آن ها اشاره کرده ایم. از این رو نگران انجام این دوره سی روزه نبوده و با تمرکز کامل این کتاب را مطالعه کنید.

********************

16. کتاب علم ثروتمند شدن – والاس دلویس واتلز

کتاب علم ثروتمند شدن

چگونه می توان ثروتمند شد؟ این سوال، پرسش میلیون ها نفر در سراسر دنیاست که برای آن هزاران جواب مختلف وجود دارد. اگر از هر فرد موفقی راز موفقیت و کسب ثروت را بپرسید، به شما یک سری اصول شخصی و یک سری اصول همیشگی و ثابت را خواهد گفت. اصول شخصی هر فرد، مواردی هستند که او با توجه به تیپ شخصیتی و شرایط زندگی به آن ها عمل می کند. برای مثال، یک آشپز ثروتمند نسبت به یک فروشنده ماشین موفق کارهایی را انجام داده که شاید شخص دوم هرگز در زندگی با آن ها روبرو نشود. پس برای موفق شدن در کنار اصول شخصی، باید در ابتدا از اصول ثابت و پایدار موفقیت مطلع بود و آن ها را اجرایی کرد. کتاب علم ثروتمند شدن نوشته والاس دلویس واتلز یکی از بهترین منابع برای آشنایی با اصول ثابت موفقیت است. افرادی که موفقیت زیادی در زندگی خود کسب کرده اند، هرگز موفقیت خود را اتفاقی ندانسته و در اعماق وجودشان به علم ثروتمند شدن معتقد هستند. علم ثروتمند شدن همان علمی است که میلیون ها نفر به صورت خواسته و ناخواسته از آن برخوردار بوده و به این شکل به اهداف خود رسیده اند. کتاب علم ثروتمند شدن یکی از قدیمی ترین آثاری است که به بررسی چگونگی ثروتمندشدن و موفقیت در تمام حوزه ها پرداخته و می توان آن را اولین کتاب تخصصی حوزه موفقیت و ثروتمندی دانست.

این کتاب چراغ راه کسانی است که می خواهند در مسیر ثروتمندشدن گام برداشته و یک بار برای همیشه موفقیت را جلوی چشمان خود ببینند. انتقادی که بسیاری از خوانندگان کتاب های موفقیت به ناشران و مولفان این آثار داشته و دارند، فلسفی بودن این کتاب ها و غیرعمل گرایانه بودن آن است. به طوری که بسیاری از کتاب های حوزه موفقیت و ثروت، صرفاً به بررسی رویکردها و نظریه هایی پرداخته اند که از سمت افراد موفق بیان شده و هیچ راهکار و ترفندی در آن ذکر نشده است. کتاب علم ثروتمند شدن یک راهنمای عملی است، یک چراغ راه کاربردی و نه یک متن فلسفی و انتقاد گرایانه! بنابراین کتاب فوق تنها به درد کسانی می خورد که عزم خود را برای موفقیت و ثروتمند شدن جزم کرده و به دنبال یک ابزار راهبردی برای طی کردن این مسیر هستند. خانم ها و آقایانی که تمام فکر و ذکرشان پولدار شدن است، با این کتاب به این خواسته خواهند رسید. در حقیقت این کتاب ابتدا شما را ثروتمند می کند و سپس به بیان نظریات فلسفی در مورد پول و ثروت می پردازد. اگر تا به امروز وقت زیادی صرف پیدا کردن کتاب ها و مقالات مربوط به ثروتمند شدن کرده اید، دیگر نیازی نیست هزینه و انرژی خود را تلف کرده و به دنبال دیگر آثار باشید. چرا که این کتاب هر آن چه شما برای ثروتمندشدن نیاز دارید را برایتان آماده کرده است.

قانون جذب و علم ثروتمند شدن

ارتباط کتاب علم ثروتمند شدن با قانون جذب در عمل گرایانه بودن آن است. به طوری که این کتاب برخلاف بسیاری از کتاب های مشابه، بجای بیان نظریات و محتوای تکراری، راهکارهای عملی ثروتمندشدن را بیان کرده است. در قانون جذب نیز عمل گرا بودن مهم ترین اصل می باشد و افرادی که فقط در حد حرف و صحبت هستند، هرگز با قانون جذب به نتیجه نخواهند رسید. چنانچه از تمرینات قانون جذب ثروت استفاده کرده و چند وقتی است پیگیر این موضوع هستید، با کتاب علم ثروتمند شدن نتیجه گیری تان را تضمین و از همین حالا خود را فردی ثروتمند و پولدار بدانید. تمام انسان های ثروتمند دنیا یک جوهره درونی دارند که آن ها را به صورت ناخودآگاه به سمت ثروت کشانده است. این کتاب به تشکیل این جوهره و ویژگی در شما کمک کرده و بدون شک یکی از برترین آثار والاس دلویس واتلز می باشد.

********************

17. کتاب اسرار ذهن میلیونر – تی هارو اکر

کتاب اسرار ذهن میلیونر

یکی از کتاب های فوق العاده خواندنی و مفید در زمینه قانون جذب ثروت، کتاب اسرار ذهن میلیونر می باشد. این اثر که نوشته تی هارو اکر می باشد، یکی از منابع الهام بخش و عالی در زمینه موفقیت و کسب و کار است که بخش های مختلف آن، ذهنیت ثروتمند را از چندین جهت مورد بحث و بررسی قرار داده است. در قسمت نخست این کتاب به مخاطبان توضیح داده شده که چگونه ذهنیت آن ها از کودکی در مورد ثروت شکل می گیرد و آن ها به چه شکل می توانند با استفاده از نیروی ذهن شان این تصورات را تغییر داده و باورهای جدیدی نسبت به پول و ثروت داشته باشند؟ در قسمت بعدی این کتاب ارزشمند، تفاوت های بین تفکر افراد ثروتمند و فقیر ذکر شده است. این تفکر حاصل تغییراتی است که هر فرد در دوره های مختلف زندگی با آن ها روبرو می شود. همچنین در این کتاب، به صورت مستقیم به روش هایی که با استفاده از آن ها می توان از زندگی عادی فاصله گرفت و به سمت زندگی ایده آل و رویایی نزدیک شد هم مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در نهایت هفده راهکار موثر و عملی برای انجام این پروسه به خوانندگان ارائه شده است.

زمان مناسب، مکان مناسب، فرد مناسب!

در قسمتی از این کتاب آمده است که: « ما در دنیایی پر از دوگانگی‌ زندگی می‌ کنیم؛ بالا و پایین‌ ها، تاریک و روشن‌ ها، سرد و گرم‌ ها، تند و آرام‌ ها و … . برای وجود یک تضاد، بایستی نقطه‌ مقابل آن نیز وجود داشته باشد. آیا ممکن است فردی عضو حزب راست باشد ولی حزب چپ وجود نداشته باشد؟ اصلاً این موضوع ممکن نیست. در نتیجه، به همان‌ شکل که پول قوانین بیرونی دارد، پس باید قوانین درونی نیز داشته باشد. قوانین بیرونی مثل دانش تجارت، مدیریت پول و روش‌های سرمایه‌ گذاری است و قوانین درونی به خود فرد بستگی دارد.» این کتاب در واقع می خواهد به ما بگوید که تنها بودن در زمان مناسب و مکان مناسب کافی نیست و یک فرد برای این که بتواند از نظر مالی و ثروت در میان افراد دیگر شاخص باشد، بایستی علاوه بر مکان و زمان مناسب، فرد مناسبی نیز باشد. با این تفاسیر، یک فرد مناسب چه کسی است و چه ویژگی هایی دارد؟ آیا هرکسی که در مکان و زمان مناسب قرار داشت می تواند تصمیمات گره گشا بگیرد؟ قطعا جواب خیر است. این کتاب به شما کمک می کند آن فرد مناسب باشید. کتاب اسرار ذهن میلیونر جزو بهترین منابعی است که مخاطبان قانون جذب ثروت می توانند از آن برای تغییر ذهنیت خود استفاده کنند.

********************

18. کتاب اصول موفقیت – جک کنفیلد

کتاب اصول موفقیت

یکی از آثار شاخص و بسیار ارزشمند در حوزه قانون جذب، کتاب اصول موفقیت اثر جک کنفیلد می باشد. این کتاب مستقیماً در مورد موفقیت مالی صحبت نکرده و هیچ حرفی از ایده های کلیشه ای و خسته کننده به میان نیاورده است. بلکه این کتاب به قوانین جاودان و اصول پایداری پرداخته است که تمام زنان و مردان موفق تاریخ به آن ها پایبند بوده اند. افرادی که می خواهند در هر حوزه ای موفق ظاهر شوند، به سه چیز نیاز دارند؛ هدف گذاری صحیح، باور ذهنی و انجام اصول و قوانین موفقیت. وقتی صحبت از اصول موفقیت می کنیم، منظورمان مواردی هستند که افراد مختلف به کمک آن ها می توانند موفقیت خود را در تمام حوزه ها عملی سازند.

این اصول برای هر فرد با توجه به شرایط زندگی او ممکن است با تفاوت هایی همراه باشد اما در مجموع برای تمام انسان ها یک چیز را در نظر می گیرد. مبارزه با مشکلات، صبر و تسلیم نشدن در برابر موانع راه مهم ترین اصول در بین مواردی هستند که رعایت آن ها به موفقیت فرد منجر می شود. در این کتاب، یک نقشه راهبردی و عملی برای کسانی که قصد دارند در حوزه های مختلف به مدارج عالی دست پیدا کنند وجود دارد. شما در این کتاب خواهید آموخت که چگونه می تواند هر رخداد و اتفاقی را با بهترین واکنش همراه ساخته و با بهترین عملکرد، تغییرات موردنظر را اعمال نمایید. وقتی با اصول موفقیت آشنا شوید، آن وقت می توانید تمام افرادی که در اطراف تان حضور دارند را به موفقیت نزدیک کرده و کارهای نیمه تمام گذشته تان را تمام کنید.

به جک کنفیلد اعتماد کنید!

جک کنفیلد نویسنده مشهور آمریکایی این کتاب در دنیای واقعی یک پژوهشگر بنام و یک سخنران معروف بین المللی است که در همایش های مختلفی شرکت داشته و هزاران نفر را از مطالب خود بهره مند ساخته است. او ادعا می کند در یکی از مصاحبه های خود، برای اثبات صحبت هایش با یک خانم شرط بسته که اگر این فرد برای مدت زمان 2 سال به صحبت ها و راهکارهای جک کنفیلد عمل نماید می تواند به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرده و درآمد خود را دو برابر کند. او برای این شرط مبلغ هزار دلار را تعیین نموده بود و تنها پس از گذشت 9 ماه وقتی مجدداً این فرد را می بیند، متوجه می شود جایگاه شغلی وی بسیار ارتقاء پیدا کرده و درآمد او نیز چندین برابر شده است. نکته جالب تر این است که این خانم با انتشار یک کتاب به نام «در کمتر از 9 ماه!» توانست شهرت و اعتبار بسیاری برای خود دست و پا کند. این موضوع نشان از قدرت حرف ها و ادعاهای جک کانفیلد در کتاب اصول موفقیت دارد. بدون شک اگر می خواهید در هر حوزه ای به عنوان فردی موفق شناخته شوید، باید از اصول آن باخبر باشید. کتاب اصول موفقیت از جمله آثار درخشان جک کانفیلد است که قانون جذب را به خوبی در زندگی افراد به اجرا گذاشته و از مطالب ارزشمندی برخوردار است.

********************

19. کتاب عادت های موفقیت – ناپلئون هیل

کتاب عادت های موفقیت

ناپلئون هیل یکی از نویسندگان بنام و موفق در حوزه کتاب های قانون جذب است که در این مقاله نیز به معرفی برخی از آثار او پرداخته ایم. کتاب عادت های موفقیت دیگر نوشته این اندیشمند و متفکر بزرگ است که درمورد عادات رفتاری و فکری انسان های موفق صحبت کرده است. این نویسنده آمریکایی جزو کسانی است که تجربه بسیار زیادی در آموزش قانون جذب و اصول موفقیت داشته و در زندگی شخصی خود نیز فردی خوشبخت و موفق بوده است. در این کتاب اصولی برای کامیابی، کامروانی و شادمانی بیشتر بیان شده است. به زبان دیگر، این اثر متفاوت عاداتی را بیان می کند که در نهایت منجر به کامیابی و خوشبختی فرد می شود. کسانی که می خواهند مسیر رسیدن به اهداف شان در زندگی هموار باشد، باید با اصول موفقیت و عادات رفتاری انسان های موفق و سعادتمند آشنا باشند.

این کتاب ارزشمند برگرفته از یک برنامه رادیویی است که بیش از نیم قرن پیش پخش می شد. در این برنامه، ناپلئون هیلمطالب جالبی را در مورد عادات موفقیت بیان کرده و تجربیات شخصی خود را در کنار مطالب علمی اثبات شده به مخاطبان انتقال می داد. خیلی ها تصور می کنند به دلیل قدیمی بودن این کتاب، مطالب ذکر شده در آن چندان راهبردی نیست در صورتی که اصلاً این طور نبوده و با وجود این که اثر فوق ده ها سال پیش برای نخستین بار منتشر شد، اما تا به امروز بارها و بارها نسخه های گوناگونی از آن در سراسر دنیا برای علاقمندان و مخاطبان این حوزه چاپ و منتشر شده است. در حال حاضر شما می توانید علاوه بر نسخه فیزیکی کتاب عادت های موفقیت، به نسخه الکترونیکی و پی دی اف آن نیز دسترسی داشته باشید.

********************

20. کتاب کلید راز گمشده جذب خواسته ها – جو ویتالی

کتاب کلید راز گمشده جذب خواسته ها

به نظر شما مشکلی که در جوامع امروزی از موفقیت و کسب اهداف بسیاری از افراد جلوگیری می کند چه مسئله ای است؟ پاسخ این سوال با توجه به شواهد موجود تنها یک کلمه است؛ ذهنیت! توماس جفرسون یکی از اندیشمندان اصول موفقیت می گوید: «در جهان هستی، هیچ چیز آن قدر قوی نیست که بتواند فردی با ذهنیت قوی را از دستیابی به اهدافش باز دارد و هیچ چیزی هم آن قدر تاثیرگذار نیست که یک فرد با ذهنیت اشتباه را به موفقیت برساند.» این جمله از این اندیشمند بزرگ اهمیت ذهنیت و باورهای ذهنی را به طور کامل تشریح می کند. در کتاب کلید راز گمشده جذب خواسته ها، نویسنده ذهنیت افراد را به کلیدی تشبیه کرده که اگر فرد به درستی از آن استفاده کند، می تواند در زمینه جذب خواسته ها عملکرد درخشانی را از خود برجای بگذارد. جو ویتالی بجای بیان واقعیات و شواهد موجود، به بیان دلایلی پرداخته که در پشت صحنه وجود داشته و باعث ناکامی افراد از رسیدن به اهداف شان می شود.

کتاب فوق از جمله آثار ارزشمندی است که در سال 2007 میلادی منتشر و آمار فروش فوق العاده ای را ثبت نمود. در این کتاب مطالبی بیان شده که شاید خواندن آن شما را شگفت زده کند. برای مثال، نویسنده این اثر ذهنیت غیرقابل تغییر و قدیمی افراد را به یک زندان روانی تشبیه کرده که جلوی پیشرفت فرد و ورود او به دنیای بیرون را می گیرد. او معتقد است تا زمانی که باورهای فکری یک فرد او را به سمت عقب می کشاند و اشتباه است، رسیدن به خواسته ها و رویاها محل به نظر می رسد. در این کتاب در کنار بیان این مورد، کلیدی که به کمک آن می توان درب این زندان را باز و رویاها و خواسته ها را آزاد کرد هم ذکر شده است. بنابراین شما در کتاب کلید راز گمشده جذب خواسته ها با مطالبی روبرو هستید که از نظر راهبردی به شما کمک زیادی خواهند کرد. بدون شک مطالعه این کتاب برای افرادی که قدرت تغییر ذهنیت خود را نداشته و می خواهند به صورت عمقی تر به چرایی نرسیدن به اهداف شان بیاندیشند مناسب می باشد.

تیم وان جذب

سایت وان جذب اولین و کامل ترین مرجع آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران با آپدیت روزانه، پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال این هستید که جزء یک درصد موفق و سطح بالای جامعه باشید، مطالعه روزانه را در برنامه خود جای دهید، خواندن روزانه مقالات سایت وان جذب هم می تواند یک عادت مفید برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا